Komentarze na temat Lite Trading Ltd
 
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Lite Trading Ltd (zwany również nazwą: littrade.com), jest firmą zarządzającą funduszami i doradczą. Czy naprawdę poleca się Lite Trading Ltd do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅
 
➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Lite Trading Ltd ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy Lite Trading Ltd ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.
 
Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci
 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy to jest regulowane?

 
❌Lite Trading Ltd wspomina o byciu częścią: Lite Trading Limited. (brak prawidłowych danych rejestracyjnych)
 
❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker Wspomina, że ​​ma siedzibę w Australii, ale nie pojawia się na liście firm zarejestrowanych w tym kraju, więc uważamy, że jest to nieprawdziwa informacja.
 
❌Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. . ⛔ Uwaga: Lite Trading Ltd jest nieregulowanym brokerem. ⛔
 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 
Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Lite Trading Ltd, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje planów:
 
Plan wstępny: minimalny depozyt $ 200, korzyść 4% dziennie przez 5 dni.

Plan Zależny: minimalny depozyt $ 5.000, korzyść 4.3% dziennie przez 5 dni.

Plan trzeciorzędny: minimalny depozyt $ 10.000, korzyść 4.8% dziennie przez 5 dni.

Mega Plan: minimalny depozyt $ 50.000, korzyść 5% dziennie przez 60 dni.

Plan elitarny: minimalny depozyt $ 100.000, korzyść 5.5% dziennie przez 120 dni.
 
La platforma do działania że Lite Trading Ltd oferuje: brak informacji na ten temat, najwyraźniej używają a własna platforma.
 

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Lite Trading Ltd udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.
 

Strona internetowa Lite Trading Ltd
Strona internetowa Lite Trading Ltd

 
Lite Trading Ltd zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla handlowców lub zainteresowanych: trochę informacji o produktach, które oferujesz, dział FAQ, naprawdę niewiele więcej.
 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Lite Trading Ltd 🌐

 
🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻
 
🌏Strona internetowa: littrade.com

📞Numer telefonu:nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]
 

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy recenzji na Lite Trading Ltd. Dokonaliśmy tej recenzji i oceny, ponieważ otrzymaliśmy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

 

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

➡️ Ocena włączona Lite Trading Ltd

 
Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Lite Trading Ltd jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022
 
❌ Po przeanalizowaniu tej firmy zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to firma przykrywka – „offshore” bardzo mało przejrzysta, nie oferuje informacji prawnych, nie jest zarejestrowana (lub jest zarejestrowana w raju podatkowym) a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌
 
Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.
 

⛔ Uwaga ⛔ : w listopadzie 2021 dodano CNMV Lite Trading Ltd do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z listopada 2021 r

 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 
📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Lite Trading Limited? Jakie było twoje doświadczenie?
 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Lite Trading Ltd: Ocena i komentarze»

 1. Andres odpowiedź

  Jestem dotknięty tą firmą złodziei, chciałbym, żebyś pomógł mi odzyskać moje pieniądze

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Andres, dziękuję za komentowanie Lite Trading Ltd. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.