Komentarze na temat Liberty Sky Limited

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Swobodne niebo ograniczone (zwany także libertyskyltd.com), jest brokerem zarządzającym funduszem. Czy Liberty Sky Limited jest naprawdę polecany do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Liberty Sky Limited ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy wolność jest ograniczona? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: Liberty Sky Limited.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w Australii, ale okazało się to fałszywe.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Teraz przechodzimy do analizy typy kont oferowanych przez Liberty Sky Limited, w tym przypadku nie znaleźliśmy informacji wskazujących na istnienie różnych rodzajów kont.


La platforma do działania że Liberty Sky Limited oferuje: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Liberty Sky Limited udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Liberty Sky Limited
Strona internetowa Liberty Sky Limited

Liberty Sky Limited zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Swobodne niebo ograniczone |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: libertyskyltd.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego recenzowaliśmy Liberty Sky Limited. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona Swobodne niebo ograniczone <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Swobodne niebo ograniczone jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, ponadto szukając opinii o Liberty Sky Limited znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w sierpniu 2021 dodano CNMV Swobodne niebo ograniczone do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z sierpnia 2021 r. ⚠️

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Liberty Sky Limited? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Liberty Sky Limited: ocena i komentarze»

 1. Seba odpowiedź

  Te dranie zablokowały moje wypłaty i nie mogę nic wydobyć, mam duże kłopoty Potrzebuję pomocy ludziom

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Seba, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Liberty Sky Limited. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Jairo odpowiedź

   Oszuści Heq chcieli się wycofać i rzekomo poprosili mnie o aktualizację mojego konta, a ja im powiedziałem, że w żadnym momencie nie powiedzieli mi, kiedy zacząłem z nimi, są oszustami podobno muszę wpisać 1000 dolarów, aby zaktualizować, to jest oszustwo

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć Jairo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Liberty Sky Limited. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *