Komentarze na temat LevelTrade
W tej sekcji przeanalizujemy PoziomHandlu (zwany również nazwą: leveltrade.io), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy LevelTrade naprawdę jest zalecany do dokonywania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o LevelTrade ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy LevelTrade ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ LevelTrade wspomina o byciu część: Lollygag Partners Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje regulacja, nie wspominają nic o byciu a regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: LevelTrade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez LevelTrade, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont: Konto Easy Start, Konto Standardowe, Konto Tradera, Konto Pro Trader, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Easy Start: minimalny depozyt w wysokości $ 250, bonus od depozytu do 10%, handel mikro lotami, osobisty menedżer konta, 1 sygnały transakcyjne dziennie.

Konto standardowe: minimalny depozyt w wysokości $ 2,500, bonus od depozytu do 25%, handel mikro lotami, osobisty menedżer konta, 3 sygnały transakcyjne dziennie.

Konto tradera: minimalny depozyt w wysokości $ 10,000, bonus od depozytu do 35%, handel mikro lotami, osobisty menedżer konta, 5 sygnały transakcyjne dziennie.

Pro Konto Sprzedawcy: minimalny depozyt w wysokości $ 25,000, bonus od depozytu do 50%, handel mikro lotami, osobisty menedżer konta, 10 sygnały transakcyjne dziennie.

Konto premium: minimalny depozyt w wysokości $ 50.000, bonus od depozytu do 75%, handel mikro lotami, osobisty menedżer konta, 20 sygnały transakcyjne dziennie.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości $ 250.000, bonus od depozytu do 100%, handel mikro lotami, osobisty menedżer konta, 30 sygnały transakcyjne dziennie.

 

Rodzaje kont LevelTrade
Rodzaje rachunków LevelTrade (1)
Rodzaje kont LevelTrade
Rodzaje rachunków LevelTrade (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowana przez LevelTrade to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które LevelTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna LevelTrade
Witryna LevelTrade

PoziomHandlu zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wykresy na żywo, wyjaśnienie dotyczące oferowanych produktów, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat PoziomHandlu 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: leveltrade.io

📞Numer telefonu: + 34910036995

📧 E-mail: [email chroniony] | [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu LevelTrade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona LevelTrade

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? PoziomHandlu jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niepewnym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o LevelTrade znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających przed tego brokera. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że PoziomHandlu jest ściśle związany z BitProfit, broker o kiepskiej reputacji i oskarżony o oszukanie wielu osóbPROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

⛔ Uwaga ⛔ : LevelTrade wraz z FxCore y FinoCapital, są właściwościami Lollygag Partners Ltd, firma, która ma przeciwko niej dużą liczbę skarg z powodu dużej liczby popełnianych oszustw. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o LevelTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «LevelTrade: ocena i komentarze»

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carolina, dziękuję za komentowanie LevelTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *