W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w LegacyFX. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o LegacyFX i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWLegacyfx.com
🏠 spółkaZUPEŁNIE NOWE INWESTYCJE (VA) LIMITED
⚖️. RozporządzenieFCA, BaFin, CySEC, NBRB, VFSC
📧 E-mail[email chroniony] | [email chroniony] 
📈 PlataformaMetaTrader 5
📌 AdresCypr i Vanuatu

⚠️ LegacyFX jest własnością firmy AN ALL NEW INVESTMENTS (VA) LIMITED, znajduje się na Cyprze i Vanuatu, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont, które oferuje LegacyFX, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 7 różnych typów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
Standard$ 250
Srebrny$ 1.000
Brąz$ 3.000
Złoto$ 5.000
Platyna$ 10.000
Premia$ 25.000
VIP$ 50.000

Informacje w sieci

Witryna LegacyFX

LegacyFX zapewnia podstawowe wyjaśnienie oferowanych produktów finansowych, objaśnienie różnych instrumentów, którymi można handlować, lekcje wideo na różne tematy związane ze światem inwestycji, niektóre e-booki (chociaż książki i filmy są w języku angielskim), aktualności o rynku (również po angielsku, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 41315087455

???? Ocena końcowa LegacyFX ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z LegacyFX.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o LegacyFX:

data Aktualizacja wiadomości
Wrzesień 2022Otrzymujemy wiele wiadomości od klientów LegacyFX, którzy twierdzą, że nie są w stanie wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o LegacyFx? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z LegacyFX.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez LegacyFX

Jak zgłosić LegacyFX

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić LegacyFX?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy LegacyFX to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że LegacyFX to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy LegacyFX jest niezawodny?

Nie. LegacyFX nie jest godna zaufania, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z LegacyFX?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla LegacyFX?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Czy LegacyFX to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Lola odpowiedź

  Tydzień temu zacząłem z nimi, jak na razie działają dobrze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Lola, dziękuję za komentowanie LegacyFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz CZAT lub w FORMULARZU tego linku: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE
   Pozdrowienia.

 2. Oliver odpowiedź

  NIGDY NIE POZWALAJĄ NA WYCOFANIE SIĘ, SĄ OSZUSTWAMI. MOJE DOŚWIADCZENIE Z LEGACYFX JEST NAPRAWDĘ BARDZO ZŁE

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Oliver, dziękuję za komentarz na temat LegacyFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.