Broker Bux

Komentarze na temat LegacyFx

Recenzja LegacyFx

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy LegacyFx (zwany także imieniem: Legacyfx.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się LegacyFx do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o LegacyFx ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy LegacyFx to bezpieczna witryna? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • LegacyFx wspomina o byciu częścią ZUPEŁNIE NOWE INWESTYCJE (VA) LIMITED.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizację, firma ma siedzibę w Vanuatu.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że LegacyFx jest regulowane przez VFSC.

UWAGA: LegacyFx ma regulację NISKA JAKOŚĆ.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont które oferuje LegacyFx, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 7 różnych typów kont:

 • Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy $ 500, codzienne sygnały, wsparcie na żywo, akademia handlowa, między innymi konto bez swapów.
 • Konto Srebrny: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, codzienne sygnały, wsparcie na żywo, akademia handlowa, między innymi konto bez swapów.
 • Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy $ 3.000, codzienne sygnały, wsparcie na żywo, akademia handlowa, między innymi konto bez swapów.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, codzienne sygnały, wsparcie na żywo, akademia handlowa, między innymi konto bez swapów.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, codzienne sygnały, wsparcie na żywo, akademia handlowa, między innymi konto bez swapów.
 • Konto premium: minimalny depozyt początkowy $ 25.000, codzienne sygnały, wsparcie na żywo, akademia handlowa, między innymi konto bez swapów.
 • Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, codzienne sygnały, wsparcie na żywo, akademia handlowa, między innymi konto bez swapów.

La platforma do działania oferowane przez LegacyFx to: MetaTrader 5.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego LegacyFx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa LegacyFx
Strona internetowa LegacyFx

LegacyFx zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych: podstawowe tutoriale, objaśnienia różnych instrumentów, którymi można handlować, lekcje wideo na różne tematy związane ze światem inwestycji, niektóre ebooki (chociaż książki i filmy są w języku angielskim), wiadomości o rynku ( także po angielsku), niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na LegacyFx

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

Może się zastanawiasz dlaczego oceniamy LegacyFx. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na LegacyFx

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma LegacyFx jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma o wyraźnie ugruntowanej pozycji, branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysta, jej siedziba mieści się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zerowa, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o LegacyFx? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Broker Bux

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «LegacyFx: Ocena i recenzje»

 1. Oliver odpowiedź

  NIGDY NIE POZWALAJĄ NA WYCOFANIE SIĘ, SĄ OSZUSTWAMI. MOJE DOŚWIADCZENIE Z LEGACYFX JEST NAPRAWDĘ BARDZO ZŁE

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Cześć Oliver, dziękuję za komentarz na temat LegacyFx. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.