Komentarze na temat LegacyFx

W tej sekcji przeanalizujemy brokera LegacyFx, jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy LegacyFx do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w firmę? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję LegacyFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌Pośrednik wspomina o byciu częścią: AN ALL NEW INVESTMENTS LTD i UN. Wszystkie Nowe inwestycje Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Vanuatu i na Cyprze.

 

❌Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera, widzimy, że jest regulowany przez VFSC i CySEC, wspomina też o regulacjach BaFin (Niemcy) i FCA (Wielka Brytania), ale to nieprawda, ponieważ nie jest zarejestrowany w żadnym z tych dwóch krajów .

 

UWAGA: LegacyFX posiada regulację SŁABA JAKOŚĆ. ⛔

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez LegacyFx, zauważamy, że oferuje 4 rodzaje kont: Konto Srebrne, Konto Złote, Konto ECN i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, polecana dla początkujących, dźwignia 50:1, spready już od 2,5 pipsa, raporty z analiz technicznych, premia edukacyjna.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, zalecane dla zaawansowanych traderów, dźwignia 50:1, spready już od 1,5 pipsa, raporty z analiz technicznych, premia edukacyjna, analiza wglądu, wsparcie 1 do 1.

Konto ECN: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, rekomendowany dla doświadczonych i profesjonalnych traderów, dźwignia 50:1, ropa od 0,04 pipsa, raporty z analiz technicznych, premia edukacyjna, analiza insightu, wsparcie 1 do 1, bezpośrednia linia do pokoju zarządzającego.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, rekomendowany dla profesjonalnych inwestorów, dźwignia 50:1, spready, raporty z analiz technicznych, premia edukacyjna, analiza percepcji, wsparcie 1 do 1, bezpośrednia linia do pokoju zarządzającego.

Rodzaje kont LegacyFx
Rodzaje kont LegacyFx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez LegacyFx to: Platforma MT5.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, które LegacyFx udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa LegacyFx
Strona internetowa LegacyFx

LegacyFx zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: mają wyjaśnienia dotyczące platformy Sirix i podstawowe samouczki, wyjaśnienia dotyczące różnych instrumentów, którymi można handlować, lekcje wideo na różne tematy związane ze światem inwestycji, niektóre e-booki ( chociaż książki i filmy są po angielsku), wiadomości rynkowe (również po angielsku), niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat LegacyFx |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.legacyfx.com/es | int.legacyfx.com | eu.legacyfx.com

Número de teléfono: + 41-315087455 | + 44-2039293848 (Whatsapp)

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona LegacyFX <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? LegacyFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy ostrożność, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w bardzo niebezpiecznych krajach dla tych działań, a ponadto, szukając opinii o LegacyFX, znajdujemy wiele negatywnych i zabawnych na ten temat pośrednik . Sugerujemy zachowanie ostrożności.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o LegacyFx? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *