Komentarze na temat LBLV

W tej sekcji przeanalizujemy brokera LBLV (zwany także lblv.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się LBLV do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o LBLV ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to LBLV? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: LBLV Ltd i BVH Capital LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: Cypr i Seszele.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokerów: wspominają o byciu brokerem regulowanym przez FSA na Seszelach.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez LBLV, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont / planów: Konto dla początkujących, Konto podstawowe, Konto Premier, Konto Elite, Konto Elite Plus i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto dla początkujących: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, minimalny lot 0.01, zmienny spread, konto islamskie, handel mobilny, menedżer konta, całodobowa dedykowana pomoc.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, minimalny lot 0.01, zmienny spread, konto islamskie, handel mobilny, menedżer konta, całodobowa dedykowana pomoc.

Konto Premier: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 50.000, minimalny lot 0.01, zmienny spread, konto islamskie, handel mobilny, opiekun konta, całodobowa dedykowana pomoc, wiadomości gospodarcze.

Konto elitarne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, minimalny lot 0.01, stały spread, konto islamskie, handel mobilny, opiekun konta, całodobowa dedykowana pomoc, wiadomości ekonomiczne, analiza techniczna.

Konto Elite Plus: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, minimalny lot 0.01, stały spread, konto islamskie, handel mobilny, opiekun konta, całodobowa pomoc dedykowana, wiadomości ekonomiczne, analiza techniczna, konto w prywatnym banku UE.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 1.000.000, minimalny lot 0.01, stały spread, konto islamskie, handel mobilny, opiekun konta, całodobowa dedykowana pomoc, wiadomości ekonomiczne, analiza techniczna, konto w prywatnym banku UE, osobisty bankier.

Rodzaje kont LBLV
Rodzaje kont LBLV

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje LBLV to: Platforma LBLV Trader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które LBLV udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa LBLV
Strona internetowa LBLV

LBLV zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych ważnych pojęć, wiadomości, analizy, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat LBLV 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏Strona internetowa: lblv.com

📞Numer telefonu: + 18886041711

📧 E-mail: [email chroniony]

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję na LBLV. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona LBLV <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? LBLV jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to broker, który pomimo tego, że jest regulowany, znajduje się w jednym z najbardziej niepewnych krajów dla tych działań, ponadto szukając opinii na temat LBLV znajdujemy wiele negatywnych i ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o LBLV? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

6 komentarze do «LBLV: Ocena i komentarze»

 1. Gabriel odpowiedź

  Nazywam się Gabriel Pezoa Tapia i mam złe doświadczenia z tą firmą, prawda jest taka, że ​​na początku są super współpracownikami, ale to trwa kilka tygodni, a potem, kiedy poprosiłem ich, aby nauczyli mnie, jak uzyskać część moich zysków, powiedzieli mi, że to jeszcze nie jest możliwe I stamtąd już nigdy nie zadzwonili, dopóki nie zgłoszę roszczenia przez czat, aw odpowiedzi powiedzieli mi, że straciłem wszystkie pieniądze i że kilka razy próbowali się ze mną skontaktować, aby ostrzec mnie, że tracił inwestycję, a ponieważ podobno nie odebrałem, straciłem inwestycję, a oni doradzili mi zmianę telefonu (wydaje się to szaloną kłótnią, ale tak mi powiedzieli), aby mogli zobaczyć, jak poważne jest LBLV. nie boli tak bardzo, jak traktowanie mnie jak idiotę, który wysuwa mi tego rodzaju argumenty.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gabriel, jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z LBLV. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Symbol zastępczy dla Cristina Chicaiza odpowiedź

    Witam... Ze względu na trudną sytuację ekonomiczną, przez którą przechodzimy, zainwestowałem w tego brokera 7450$ nie zdając sobie sprawy, że to wszystko będzie mistyfikacja, proszą tylko o pieniądze, oszukują w taki sposób, że teraz ich przekonują Jestem z długami w banku i nie chcą dawać ani grosza przeciwnie, komu wpłacić więcej. Pomóż mi, jestem zdesperowany, bo muszę zapłacić bankowi, myślałem, że z użytecznością mogę zapłacić. Ci ludzie nie mają ani serca, ani sumienia. Nie komentują błędu, który popełniłem

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Witaj Cristina, jesteś na czas, aby odzyskać swoje pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z LBLV. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     Pozdrowienia.

 2. Alfred odpowiedź

  Złe doświadczenia zostawiły mnie bez pieniędzy, bo wszystko im powierzyłam, odmawiają mi, szukam pomocy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Alfredo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z LBLV. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *