Komentarze na temat Grupy Doradców Ameryki Łacińskiej

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Latin American Advisers Group (zwanej również LA Advisers Group), jest brokerem FUTURES. Czy firma Latin American Advisers Group jest naprawdę polecana do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina, że ​​jest częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: STANY ZJEDNOCZONE.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: absolutnie nic nie wspomina na swojej stronie, wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowany przez grupę doradców latynoamerykańskich, zauważamy, że tak naprawdę nie zawiera informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Te platformy do obsługi że oferty Grupy Doradców Ameryki Łacińskiej są: nie wspominają o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Grupa Doradców Ameryki Łacińskiej udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa Grupy Doradców Ameryki Łacińskiej
Strona internetowa Grupy Doradców Ameryki Łacińskiej

Grupa Doradców Ameryki Łacińskiej zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub interesariuszom: W rzeczywistości nie zapewniają zasobów ani narzędzi dla handlowców lub interesariuszy. .

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje dotyczące Grupy Doradców Ameryki Łacińskiej

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.laadvisersgroup.com

Número de teléfono: +1 845 582 1760, +1 845 582 1761 i +506 7081 6784 (ostatni to Whatsapp)

E-mail: nie podano

>>> Wycena Grupy Doradców Ameryki Łacińskiej <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Grupy Doradców Ameryki Łacińskiej jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: nie wspominają, do której firmy należą, nie wspominają o byciu regulowanym, co wskazuje, że jest to firma nieregulowana, próbując znaleźć inne oceny lub komentarze o firmie Nie było dla nas niemożliwe znalezienie absolutnie niczego, co wskazywałoby, że jest to „nowa” firma.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co sądzisz o Grupie Doradców Ameryki Łacińskiej? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

10 komentarze do «Grupa Doradców Ameryki Łacińskiej: Ocena i komentarze»

 1. Humberto Fernández odpowiedź

  Za aktualizację mojej sprawy. W tej chwili jestem z personelem Rady Dyrektorów Grupy Doradców Ameryki Łacińskiej, aby spróbować zamknąć repatriację Pieniądza. Były kłopoty, bo urzędnik bankowy zarządził, aby repatriację przeprowadził jeden bank.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Humberto, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Latin American Advisers Group, ponieważ mamy nadzieję, że odzyskasz pieniądze, z naszej strony otrzymaliśmy różne wiadomości od klientów z problemami z wypłatami pieniędzy.

   Pozdrowienia.

 2. Edward V odpowiedź

  całkowite oszustwo! Nie znajdują się w Stanach Zjednoczonych, ale w kraju w Ameryce Środkowej. Kazali mi wysłać pieniądze na konto w Stanach Zjednoczonych do firmy, która nie ma nic wspólnego ze stroną.

  Mój wniosek: chociaż nie straciłem na nich dużo ani 1 EURO, czyli czystego oszustwa lub platformy, którą mają, bądź bardzo ostrożny

  Dziękuję.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Eduardo, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Doradców Ameryki Łacińskiej, czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Dlaczego mówisz, że to oszustwo, ale jednocześnie mówisz, że nie poprosiłeś o nawet 1 euro?

   Pozdrowienia.

 3. Humberto Fernández odpowiedź

  Istnieje instytucja znana jako bankowość międzynarodowa, ponieważ mam do czynienia z panem Berniem Scottem, który wskazuje, że pracuje dla bankowości międzynarodowej za pośrednictwem rynków finansowych ???

  Wszedłem po łacinie poprzez kampanie w mediach cyfrowych, wskazano mi identyfikację prawną i że ma biura w USA, Boliwii i Kostaryce

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Humberto, czy masz stronę internetową tego „międzynarodowego banku”?

 4. Humberto Fernández odpowiedź

  Ci panowie wskazują, że dają akcesorium, ale jeśli się pomylą, to bezpośrednio wina inwestora.

  Nie mają słowa ani nie stosują się do umów, mimo że zostały wysłane i zatwierdzone bezpośrednio przez Zarząd Generalny i radę dyrektorów. Rozumiem, że częścią autoryzacji jest ktoś, kto nazywa się Joffre Hernandez.

  Próbują ukryć informacje przed międzynarodowymi bankami, ponieważ banki międzynarodowe otrzymują alerty, zaczynają się problemy.

  Próbuję rozwiązać problem bezpośrednio z kimś z międzynarodowej bankowości Rynku Finansowego, aby repatriować pieniądze, a łacina tylko obwinia inwestora za problemy, które są zwięzłe.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Humberto, dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Doradców Ameryki Łacińskiej.Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

 5. Humberto Fernández odpowiedź

  Ci panowie popełniają wiele błędów przy wykonywaniu swojej pracy, które mają wpływ na inwestora.

  Nie ufaj im

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Humberto, dziękuję bardzo za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Grupą Doradców Ameryki Łacińskiej, to, co wspominasz o tym brokerze, jest naprawdę bolesne. Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Jakie błędy masz na myśli? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.