Broker Bux

komentarze dotyczące inwestycji

Analiza na Investflow

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Przepływ inwestycji (zwany także imieniem: Invest-flow.io), Broker Forex i CFD. Czy Investflow naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Investflow ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Investflow jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Investflow wspomina o byciu częścią Seabreeze Partners Ltd.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Dominika.
 • ❌ Jeśli analizujemy jego bezpieczeństwo, to zauważamy, że Investflow nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Investflow jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont jakie oferuje Investflow, w tym przypadku obserwujemy, że oferuje 4 różne pakiety:

 • Pakiet podstawowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, dźwignia do 1: 100, spread 2.5 pipsa, zaawansowane szkolenie, menedżer konta 24/5, 5 sygnałów transakcyjnych tygodniowo.
 • Pakiet tradera: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, dźwignia do 1: 75, spread 2.1 pipsa, zaawansowane szkolenie, menedżer konta 24/5, 10 sygnałów transakcyjnych tygodniowo.
 • Pakiet biznesowy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.000, dźwignia do 1:50, spread 1.5 pipsa, zaawansowane szkolenie, całodobowy menedżer konta, webinarium dotyczące zarządzania ryzykiem, 24 sygnałów transakcyjnych tygodniowo.
 • Pakiet korporacyjny: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 100.000, dźwignia do 1:25, spread 0.9 pipsa, zaawansowane szkolenia, całodobowy menedżer konta, webinarium dotyczące zarządzania ryzykiem, dostępne zaawansowane analizy, do 24% premii.

La platforma do działania jakie oferuje Investflow to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Investflow udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

strona internetowa Investflow
Strona internetowa Investflow

Investflow zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Przepływ inwestycji

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy Investflow. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Przepływ inwestycji

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Investflow jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

❌ Po zapoznaniu się z tym, radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma nielegalna, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych, nie pokazuje danych o jej rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w marcu 2021 CNMV dodane do Investflow do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA: Investflow wraz z IGFB, winmarket, ProfitAssist, Prosta droga, Inwestycja Tetra y Maxi Plus działają pod firmą Seabreeze Partners Ltd., firmą o bardzo złej reputacji, z wieloma skargami i ostrzeżoną przez kilka władz. ⛔. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o Investflow? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

19 komentarze do «Investflow: Ocena i informacje zwrotne»

 1. LEO odpowiedź

  Dzień dobry. Złożyłem depozyt w wysokości 200 euro w INVESTFLOW, po kilku telefonach od pani o imieniu Cristina, która przedstawia się jako z firmy FLOWTRADERS i która zarejestrowała mnie na platformie, z wielkim naciskiem, dopóki go nie otrzymała, obiecując, że wyniki w krótkim termin byłby bardzo dobry i że pracują z dużą liczbą klientów. Następnie inna pani o imieniu Sara zweryfikowała moje dane, aby rozpocząć działalność. W końcu skontaktował się ze mną mężczyzna, który twierdził, że jest „doradcą finansowym”, nazwiskiem Aron Villalobos. To z tą osobą utrzymywałem kontakt do ostatniego dnia. Działał za moje pieniądze i inwestując osiągnąłem kwotę prawie 400 euro.

  Ten doradca kilkakrotnie powiedział mi, że jest regulowanym brokerem i nalegał na zdeponowanie większej ilości pieniędzy, aby móc handlować głównie kryptowalutami. Kiedy odmówiłem z powodu nieufności, jaką we mnie generowali ze względu na ich sposób działania, przestali do mnie pisać na WhatsApp lub do mnie dzwonić.

  W końcu po ostatnich rozmowach z kilkoma fałszywymi rzeczami, twierdząc, że są one regulowane w innych krajach i działają legalnie, musiałem powiedzieć panu Villalobosowi, aby przestał działać z moimi pieniędzmi, prosząc o ich wycofanie.

  Po ponad miesiącu pieniądze nadal nie wpłynęły na moje konto.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć LEO, dziękuję za komentowanie Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Jannette odpowiedź

  Rzeczywiście proszę o wypłatę 8000 800 USD i zgodnie z tym, co mam zapłacić podatek XNUMX USD, którego nie zamierzam płacić i wydaje mi się absurdalne, że jeśli chcesz wypłacić wszystkie swoje pieniądze, nie odliczają od kwoty, do której mają mieć dostęp! Tam widać, że oszustwo nie ma sensu

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jannette, dziękuję za komentowanie Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Maria Alfaro odpowiedź

  Investflow oszustwo, nazwa Eva shmidt się powtarza, niestety po tym, jak poprosiłem o wypłatę małych kwot, dali mi tylko możliwość wypłaty wszystkiego, ale musiałem wpłacić pieniądze do banku, ponieważ ich nie miałem, zwrócili je na konto i musiałem zapłacić koszty operacyjne, zażądałem pieniędzy i nie chciałem płacić ubezpieczenia więc przysłali mi wszystko, co zarobiłem i co zainwestowałem w mój portfel kryptograficzny, Eva powiedziała, że ​​nie chcą ryzykuję moje konto phishingiem, a teraz nie mogę znaleźć strony, która się nie otwiera. Otrzymuję błąd 404 Not Found, przed rokiem dosłownie wyrwali mi pieniądze, aby zwiększyć swoje konta osobiste. Złożyłem skargę, ale nie wiem, jak daleko mogę odzyskać pieniądze.
  Nazwiska, które skontaktowały się ze mną najpierw Lucia Herrera +31684979780, niejaki Carlos +447780149781, a na końcu dyrektor o imieniu Eva Shmidt +447887479407

  Nie inwestuj, bo stracisz swoje małe pieniądze (swoje pieniądze), jestem prawdziwym klientem, a nie kimś z konkurencji, bo po tym, jak nie chcieli mi dać moich pieniędzy, skomentowałam na tej stronie i wnikliwie mi powiedziała to ludzie z konkurencji, którzy chcą zaszkodzić firmie, bo klienci, którzy z nami wygrali, publikują dobre komentarze i te strony obniżają komentarze. Cóż, zarobiłem pieniądze, ale nigdy nie mogłem ich wypłacić, po prostu pobrali stronę i znalazłem 404 Not Found.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ana Maria, dziękuję za komentowanie Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Adolfo Huerta odpowiedź

  Witam, jestem Adolfo, dokładnie to samo mi się przydarzyło, co osoby, które pisały wcześniej, wpłaciłem 250 USD, skontaktował się ze mną Pan Matias, a potem zostawili mnie u Doradcy Carlosa Garcii, poprosił mnie o wpłatę 6000 USD przy dwóch wpłatach konto zaczęło działać i trzy razy prosił o więcej kapitału, a ja nie wpłacałem, od listopada konto było na 33200 4300 USD, poprosiłem o wypłatę, powiedzieli mi, że zmieniły się warunki działania i że powinienem zapłacić 2308 USD, bo brakowało licencji, zdeponowałem je na koncie buda, doradca poprosił mnie o aktywację anydeck, zdałem depozyt akrypto i wysłałem, po czym powiedzieli mi, że ostatni depozyt 24 USD brakowało ZROBIŁEM TĄ SAMĄ operację i wysłali ją w krypto na adres, minęły 31684979780 godziny zapytałem z powodu wpłaty wysłali mi link z informacją, że nastąpiło odchylenie od przelewu do dziś Carlos i lucia nie odbierają osa i nie mam jak się z nimi porozumieć lucia +4477801497810 ycarlos +0034960407834 lub XNUMX

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Adolfo, dziękuję za komentowanie Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Maria O. odpowiedź

  Dzień dobry, jak mówią pozostałe komentarze, niestety to wszystko prawda, codziennie dzwonią do ciebie, aby naciskać na zwiększenie kapitału. Jeśli chcesz się wycofać, są szaleni i nie pozwolą ci. Są kłamcami, więc ukradli mojemu mężowi ponad 5000 dolarów.

  Chciałbym wiedzieć, jak wypłacić pieniądze. Te dranie ukradły lata pracy mojego męża, ma załamanie nerwowe.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za komentowanie Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Pedro Ernesto Torquemada polerowany odpowiedź

  Cześć, jestem Pedro, skontaktował się ze mną pewien arie Matíasa i powiedział mi, że Hera jest poważnym brokerem, który wpłaca go za pośrednictwem rynku płatności, potem przekazał mi niejakiego Héctora Arausa, a potem zdarzyło mi się to pewien Álvaro Hernández i kiedy chciałem wypłacić jedną część moich zarobków zrobiło się bardzo gwałtownie i powiedział mi, że lepiej jest wycofać wszystkie pieniądze, ale muszę zapłacić kwotę 10000 XNUMX podatków, a potem powiedział mi, że nie ma wystarczy, że muszę wpłacać coraz więcej i teraz powiedział mi, żebym lepiej wpłacił I powiedział mi, że ma ludzi tutaj w Meksyku i że zadbałem o siebie, wysłał mi fałszywe papiery i powiedział, że jedzie zgłoś mnie do ewakuacji podatkowej i skontaktował się ze mną pewien Jaime i pewna Silvia, nie wpadaj w siatkę oszustów tych dziś jeszcze wysłał mi filmik, że jakaś osoba strzela do celu i w furgonetce na siedzeniach całkiem nieźle dużo broni

  Es

  Ya

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Pedro Ernesto, dziękuję za komentowanie Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Walter odpowiedź

  W lutym 2021 zainwestowałem 250 USD w INVESTFLOW i pokłóciłem się z moją analityczką Silvią, ponieważ zmuszała mnie do powiedzenia, że ​​włóż więcej pieniędzy, żeby zarobić dużo więcej, nie chciałem. następnie 14 września 2025 r. skontaktowała się ze mną telefonem komórkowym i wsp tym razem Eva shmidt o numerze komórki 447887479407 mówiąc, że prowadzę moje konto i powiedziała mi, że konto jest nieaktywne, śledź lub wycofuj moją odpowiedź, wycofuję, powiedziała mi ok, prosi mnie o numer z mojego konta, aby wpłacić KWOTĘ 46383.98 USD A potem bank skontaktował się ze mną Barclasbank plc, że muszę zapłacić 8% podatku za pieniądze wygenerowane za granicą i odmówiłem wpłaty jednego dolara, który mieliśmy dyskusje przez wsp i cholera zgłaszał mi za niepłacenie podatków i za rozmowy na wsp
  I jestem zadenuncjowany, czy to wypowiedzenie może mieć na mnie wpływ?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Walter, to wcale nie musi Cię dotyczyć, to oszuści. Dziękujemy za informacje o Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 8. Fabiola odpowiedź

  Jutro postaram się wyciągnąć pieniądze z tej platformy, później opowiem jak poszło

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Fabiola, dziękuję za informacje na temat Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Joa, dziękuję za informacje na temat Investflow. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • David odpowiedź

   Jestem, David, dzień dobry, zainwestowałem w investflw.io w listopadzie 2021, zacząłem od 100 $ w następnym miesiącu 500 $ mojego menedżera konta, pana. [email chroniony] znowu z tą wojenną rzeczą mówi mi, że jest to okazja do zainwestowania w ropę, gaz, która przyniosłaby dobre zyski prosił mnie o 2000 dolarów mówię mu, że nie muszę tak bardzo nalegać, aby go zdeponować, wziąć pożyczkę od bank, że w 25 dni będzie mógł wypłacić i zapłacić bankowi
   Wydawało się to poprawne, ponieważ na platformie widziałem, jak świece działają do 14, czyli dzienne zyski
   Ale w pierwszych dniach zeszłego miesiąca nie zgłaszał już zarobków i zniknął na tydzień, skontaktowaliśmy się z nim ponownie, a on zaktualizował konto, powiedział mi, że jest z covi, ja. Prosi o więcej pieniędzy na zainwestowanie w krypto, a ja mu powiedziałem, że go nie mam, zniknął i napisał do mnie, że ma problemy osobiste i zostawia mi swojego partnera Leonardo Granda w dniu 14 do tej pory Leonardo Nie mogę się komunikować zamroził konto już nie podnosi ani nie opuszcza strzałek, jeśli działa n ale liczby się zawiesiły Próbowałem zakomunikować wszelkimi sposobami, ale nie odpowiadają Nie wiem, co zrobić z pożyczonymi pieniędzmi
   Do wczoraj mogłem wejść na twoją platformę, ale dziś platforma zniknęła
   Wszedłem, aby się wycofać i otrzymuję 404 Notfoud
   Ten analityk kont nazywa się Aron Villalobos
   poczta [email chroniony]
   [email chroniony]
   Z tego co przeczytałem w tej rubryce lub stronie już zostałem oszukany, racja, chcę odzyskać pieniądze, aby móc spłacić pożyczkę Nie mam środków do życia Mam już 72 lata jak mogę pracować na spłatę pożyczki
   Musi istnieć rozwiązanie dla tych oszustów, którzy zawsze łapią nas z niewielkimi inwestycjami, ponieważ początkujący są przeklęci.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.