✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w czerwcu 2024 r. przez Pedro Martínez González

W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Invertboty. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o Inverbotach i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWinverbots.com
🏠 spółkanie wspomina o tym
⚖️. RozporządzenieFSA (Seszele)
📧 E-mailkontakt ze strony internetowej
📈 Plataformawłasna platforma
📌 Adresnie wspomina o tym

⚠️ Inverbots nie podaje, kto jest jej właścicielem, lokalizacja firmy nie jest znana. niebezpieczne dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w nieznanym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz zwracamy się do analizy typów kont oferowanych przez Inverbots, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Witryna Inverbota

Inverbots zapewnia podstawowe wyjaśnienie na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, filmy informacyjne, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

???? Ocena końcowa Inverbotów ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Inverbotami.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Nowości o Inverbotach:

data Aktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy setki wiadomości od klientów Inverbots, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.
może 2023Uważa się, że dyrektorem generalnym Inverbots jest Sergio Vásquez (inżynier finansowy z University of Medellín)

Opinie o los usuarios

[identyfikator demokracji=”5411″]

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Inverbots.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Inverbots?

Jak zgłaszać inverboty

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Inverboty?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Inverbots to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Inverbots to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Inverboty są niezawodne?

Nie. Inverbots nie jest niezawodny, to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Inverbotów?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Inverbotów?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

4 komentarze do «Czy Inverbots to oszustwo? 2023 Recenzje»

 1. Alberto odpowiedź

  Kursy są okropne, czuję się jakby mnie oszukali, czuję się zawiedziony, nie wiem jak wpadłem na tego typu kursy, które są darmowe w Google i nie płacą ani peso, to Oszustwo!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alberto, dziękuję za napisanie o Inverbotach. Ten broker/szkoła to oszustwo, oferowane przez nich kursy nie zapewniają niczego, czego nie można znaleźć w bezpłatnym Internecie.

   Połączą cię z brokerem, z którym są w zmowie, którego jedynym celem jest okradanie cię, ręczne manipulowanie operacjami, wszystko jest przygotowane na to, że stracisz lub sprawisz, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za pisanie o Inverbots. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *