Komentarze na rynkach IC

W tej sekcji przeanalizujemy broker IC Markets (zwany również icmarkets.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy IC Markets jest naprawdę zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na IC Markets. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wymienia przynależność do: IC MARKETS (EU) LTD, Raw Trading Ltd oraz International Capital Markets Pty Ltd.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Australii, Cyprze lub Seszelach, w zależności od lokalizacji klienta. 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: jest to regulowany broker w Australii, Cyprze lub Seszelach, w zależności od lokalizacji klienta. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez IC Markets, zauważamy, że oferują 3 różne rodzaje kont/planów: Rachunek Spread Raw cTrader, Rachunek Spread Raw i Konto Standardowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

CTrader Raw Spread Account- Minimalny depozyt początkowy 200 $, dźwignia do 500: 1, handel mikrolotami, handel jednym kliknięciem, dozwolone wszystkie style handlu.

Surowe konto spread- Minimalny depozyt początkowy 200 $, dźwignia do 500: 1, handel mikrolotami, handel jednym kliknięciem, dozwolone wszystkie style handlu.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy 200 $, dźwignia do 500: 1, handel mikrolotami, handel jednym kliknięciem, dozwolone wszystkie style handlu.

Typy kont V
Rodzaje kont IC Markets

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje IC Markets to: platforma MT4, MT5 i cTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które IC Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna IC Markets
Witryna IC Markets

IC Markets zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, informacje o podstawowych pojęciach dotyczących świata inwestycji, informacje o produktach oferowanych przez IC Markets, sekcje edukacyjne, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat IC Markets |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: icmarkets.com/au/es/, www.icmarkets.com/sc/es i icmarkets.eu/eu/en/

Número de teléfono: +61 (0) 2 8014 4280, +34900838243 XNUMX XNUMX XNUMX

E-mail: [email chroniony], [email chroniony], [email chroniony]

>>> Ocena włączona IC Markets <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma IC Markets jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: chociaż IC Markets jest regulowanym brokerem, jest regulowany w krajach, które naszym zdaniem mają niebezpieczne regulacje, niektóre z tych krajów (Australia) z regulacjami są nieco bezpieczniejsze niż innych krajów (Cypr, Seszele). Regulacja rynków IC będzie zależeć od lokalizacji klienta. Uważamy więc, że istnieją bezpieczniejsze opcje niż rynki IC.

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CONSOB IC Markets do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2020 r.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o rynkach IC? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

6 komentarze do «Rynki IC: ocena i komentarze»

 1. Ibrahim odpowiedź

  Zadzwonili do mnie i prawda jest taka, że ​​nie widzę jasno w inwestowaniu z nimi, a poza tym ogólnie widziałem bardzo złe komentarze, nie dodaje mi to pewności siebie.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ibrahim, dziękuję za komentowanie rynków IC. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Harry, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z IC Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 2. Otto odpowiedź

  Działam z Icmarkets od kilku lat i nie miałem żadnego problemu z wypłatami lub wpłatami, bardzo punktualnie przy składaniu wniosku o wypłatę, również uważam, że regulacja brokera nie jest tym, co czyni go odpowiedzialnym, przynajmniej działam w kilku brokerach zarejestrowanych na Kajmanach oraz Saint Vincent i Grenadynach i prawda jest taka, że ​​nie miałem z nimi problemów

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Otto, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z IC Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.