Komentarze na temat HorizonFX Pro
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Horizon FX Pro (zwany również nazwą: horizonfxpro.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy HorizonFX Pro jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o HorizonFX Pro ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy HorizonFX Pro? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ Horizon FX Pro wspomina o byciu częścią: HORIZONFXPRO LLC.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina swoją siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

❌Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem ani o jego regulacji. .

UWAGA: HorizonFX Pro jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez HorizonFX Pro, zauważyliśmy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto Standardowe, Konto Pro, Konto VIP i Konto Firmowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10, spread od 0.1 pipsów, dźwignia do 1: 500, minimalny lot 0.01.

Konto Pro: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 200, spread od 0.0 pipsów, dźwignia do 1: 500, minimalny lot 0.01.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 2.500, spread od 0.0 pipsów, dźwignia do 1: 500, minimalny lot 0.01.

Konto firmowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, spread od 0.0 pipsów, dźwignia do 1: 500, minimalny lot 0.5.

Rodzaje kont HorizonFX Pro
Rodzaje kont HorizonFX Pro

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez HorizonFX Pro to: Platforma MT4.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które HorizonFX Pro udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna HorizonFX Pro
Witryna HorizonFX Pro

Horizon FX Pro zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, trochę informacji o oferowanych produktach, analiza, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Horizon FX Pro 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: horyzontfxpro.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]â € <

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję HorizonFX Pro.Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymaliśmy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona HorizonFX Pro

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Horizon FX Pro jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii o HorizonFX Pro znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2022 CNMV dodano do Horizon FX Pro do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2022 r.

UWAGA!: broker Horizon FX Pro Best Investor Fx jest powiązany z Najlepszy Inwestor Fx, firma o fatalnej reputacji i wielu skargach klientów.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o HorizonFX Pro? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

26 komentarze do «HorizonFX Pro: Ocena i komentarze»

 1. MR odpowiedź

  Zainwestowałem u nich i teraz żeby wypłacić proszą mnie o 20% nie wiem co robić proszą o zdjęcie przy wejściu lub podpisaniu arkusza…. pomoc!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć MR, nic nie płać, to część oszustwa, które ci robią, w tym brokerze wszystko, co zainwestujesz, zawsze zostanie utracone, ukradną to, manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentarz na temat HorizonFX Pro (znanego również jako Best Investor FX). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Mary odpowiedź

  Zainwestowałem u nich i teraz żeby wypłacić proszą mnie o 20% nie wiem co robić proszą o zdjęcie przy wejściu lub podpisaniu arkusza…. pomoc!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mary, nic nie płać, to część oszustwa, które ci robią, u tego brokera wszystko, co zainwestujesz, zawsze będzie stracone, ukradną to, manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentarz na temat HorizonFX Pro (znanego również jako Best Investor FX). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od ciebie jak najwięcej pieniędzy kłamstwami, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko sprawiają, że wyglądają i na koniec mówią ci, że ty przegrali i to trzymają.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Alberto odpowiedź

  Dzień dobry moja narzeczona zainwestowała z tobą i to po prostu długo, nawet nie wiesz, co wymyślić, żeby mogła wypłacić swoje pieniądze.
  Jest to firma, która nastawiona jest tylko na oszustwa jak jej sprzedawcy czy brokerzy, nie pokazują twarzy i mówią, że teraz nawet udzielili im pożyczki. Krótko mówiąc, szkoda zajmować się tymi oszustami i naprawdę nie daj się zaskoczyć tym rzekomym brokerom.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Alberto, w tym brokerze zawsze stracisz wszystko, co zainwestujesz, ukradną ci to manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentarz na temat HorizonFX Pro (znanego również jako Best Investor FX). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Feliks Franquis odpowiedź

  Cześć, nazywam się Félix, mam konto w Horizon FX na 2300 dos. A prawda jest taka, że ​​już wątpię, że mi go zwrócą, powiedzieli mi, że dzisiaj go wycofuję i nie dali mi odpowiedzi, co mogę zrobić, aby go odzyskać.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Félix, nie wierz w nic, co ci mówią i nie płać więcej pieniędzy, w tym brokerze wszystko, co zainwestujesz, zawsze będzie stracone, ukradną ci to, manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentarz na temat HorizonFX Pro (znanego również jako Best Investor FX). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Felix odpowiedź

   Według doradcy nazywa się Ricardo Villamizar, tel cel 5519337572, a osobą, która skontaktowała się ze mną od początku była pewna Isabela tel cel. 5537957805 i Sofia Valladares z finansów tel. 5517281527 na początku września i zadzwonili do mnie ze stałego numeru, który wygląda tak 442045773633

 5. Vicente Garcia odpowiedź

  Mam konto z horyzontem i mam tam kredyt, kredyt, który spłacam, ale zaczynam wątpić, czy jest coś, co mogę zrobić?

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Vicente, w tym brokerze zawsze stracisz wszystko, co zainwestujesz, ukradną ci to, manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentowanie HorizonFX Pro Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Juan Carlos odpowiedź

    Mam konto w Horizonfx, mam kredyt 1,000 dolarów, którego nie byłem w stanie spłacić, a na tym koncie mam 4,000 USD ale skoro nie zapłaciłem to wygląda na to, że mam już alert, który mi uniemożliwi od zaliczenia w innych miejscach

    • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

     Witaj Juan Carlos, Nie wierz w nic, co ci mówią, nie płać więcej pieniędzy, kwestia kredytu to kłamstwo, wymyślają zasady i pomijają je, gdy im to odpowiada, w tym brokerze wszystko, co zainwestujesz, zawsze będzie stracone, ty ukradną go, manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentarz na temat HorizonFX Pro (znanego również jako Best Investor FX). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Yoli odpowiedź

   mam ten sam przypadek...
   Poprosili mnie o 1500 dolarów, żeby nie stracić rachuby...
   Dałem około 4000 dolarów, teraz nie chcą mi oddać pieniędzy, dopóki nie zapłacę 10%, wmówili mi, że stracę...
   Leticia Ponce radzi…
   Symbol zastępczy dla Ricardo Flores
   Mexicanos

   Mówią, że mnie ukarzą

   • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

    Cześć Yoli, są oszustami, chcą cię nastraszyć, żebyś wyciągnął od ciebie więcej pieniędzy, a potem i tak zostaną, bo poproszą cię o więcej pieniędzy pod nową wymówką, nie wpadnij w ich pułapkę i pozwól im szczekać ile chcą , straciłeś już 4.000, możesz je odzyskać, ale nie trać więcej.

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

    • YOLI odpowiedź

     DZISIAJ POWIEDZIELI MI, ŻE MUSIEM UKOŃCZYĆ 100 OPERACJI, ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ WYCOFANIA SIĘ, BO PONOWNIE NIE ZROBIŁEM ŻADNYCH OPERACJI, ABY PRZYGOTOWAĆ SIĘ DO KARY, NIE ROZUMIEM O CO KARA JEST.

     • Polecanibrokerzy.com

      Witaj YOLI, oni wymyślają zasady i pomijają je, kiedy im to odpowiada, w tym brokerze wszystko, co zainwestujesz, zawsze będzie stracone, ukradną ci to, manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentarz na temat HorizonFX Pro (znanego również jako Best Investor FX). Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

      Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

      Pozdrowienia.

     • Mary

      Jak długo wysyłali Ci wiadomości lub czy zmieniłeś swój numer

 6. FABIAN odpowiedź

  TO CAŁKOWITY OSZUST STRACIŁEM OK. 2000 DOLARÓW, POWIEDZIELI MI O UBEZPIECZENIU ŻEBY MOGŁ ODZYSKAĆ ​​INWESTYCJĘ ALE WIEDZĄ, ŻE LUDZIE MALUJĄ PTAKÓW W POWIETRZU I W KOŃCU WSZYSTKO TRACISZ NIE DAJ SIĘ PRZEKONAĆ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj FABIAN, w tym brokerze wszystko, co zainwestujesz, zawsze będzie stracone, ukradną ci to manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentowanie HorizonFX Pro Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Silvia Garcia odpowiedź

  Witam,!!! Moje pytanie brzmi, że jestem w Brokerze o nazwie Horizon HX Pro, wchodzę z początkową inwestycją w dolarach, z kierownictwem proszą mnie, abym zainwestował więcej i wskazują dodatkową inwestycję za 2 tys. zainwestować w zakup akcji Amazona i Apple, jak to jest zainwestować taką kwotę, jeśli mam tylko kilka tygodni

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Silvia, wszystko, co zainwestujesz, stracisz, ukradną ci to, manipulując platformą inwestycyjną. Dziękujemy za komentowanie HorizonFX Pro Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć EmiG, dziękuję za komentowanie HorizonFX Pro.Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniela, dziękuję za komentowanie HorizonFX Pro.Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji na temat firmy, prosimy o udostępnienie ich nam, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę, takie jak adres, z którego dzwonią sprzedawcy oszustów.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.