Komentarze Goldingfx

W tej sekcji przeanalizujemy brokera złoto (zwany także goldingfx.net), jest brokerem Forex, Futures i CFD. Czy Goldingfx naprawdę poleca się dokonać inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Goldingfx ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Goldingfx? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wzmianki będące częścią: nie wymienione.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Wyspy Marshalla.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Goldingfx, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Mini, Konto Standardowe, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 500, zmienne spready, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalny lot 24, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 operacji bez ryzyka.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.001, zmienne spready, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalny lot 24, osobisty trener, sygnały alarmowe SMS, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji bez ryzyka.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 10.001, zmienne spready, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalny lot 24, osobisty trener, sygnały alarmowe SMS, wsparcie VIP, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji bez ryzyka.

Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 15.001, zmienne spready, dźwignia do 1:50, dozwolony hedging, porady ekspertów, całodobowe wsparcie, minimalny lot 24, osobisty trener, sygnały alarmowe SMS, wsparcie VIP, ochrona przed ujemnym saldem, pierwsze 0.01 transakcji bez ryzyka.

Rodzaje kont Goldingfx
Rodzaje kont Goldingfx

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.


La platforma do działania jakie oferuje Goldingfx to: platforma MT4 i platformą sirix.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które Goldingfx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Goldingfx
Strona internetowa Goldingfx

Goldingfx zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: niektóre wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, wiadomości, recenzje rynkowe, definicje ważnych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat złoto |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

🌏Strona internetowa: goldingfx.net

📞Numer telefonu: + 44 1213 14 3345

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego recenzujemy Goldingfx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona złoto <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? złoto jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ jest to całkowicie nielegalny broker, który nie jest zarejestrowany ani regulowany, w żadnym momencie nie wspomina, do której firmy należy, ponadto szukając opinii o Goldingfx znajdujemy tylko opinie, które są negatywne i zabawne na temat tego brokera. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w maju 2021 dodano CNMV złoto do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 FCA oskarżyła złoto klonować dane prawne innej firmy w celu wprowadzenia w błąd opinii publicznej. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z czerwca 2021 r
⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2022 BaFin (Niemcy) dodano do złoto do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do BaFin Luty 2022 Ostrzeżenie ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : złoto jest powiązany z Korporacja inwestycyjna, firma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Goldingfx? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

47 komentarze do «Goldingfx: Ocena i komentarze»

 1. Henz odpowiedź

  W maju 2022 roku Belmont Solutions skontaktował mnie z brokerem należącym do Investcorp Securities Limited, z którym podpisałem kontrakty inwestycyjne na rynku walutowym. i różne. 1 lipca w momencie złożenia wniosku mój kapitał i uzyskane zyski zniknęły. Powiedziała, że ​​pośrednik, mówiący po hiszpańsku na poziomie 6, nękał mnie przez telefon (pranie mózgu, była prawie z mojej rodziny, a ja z jej), dzwoniła do mnie codziennie rano i po południu, w ciągu miesiąca, w którym przygotowywała swoje oszustwo. Z anydesk zainstalował program na ekranie mojego komputera (metatrader Cfidex Ltd), gdzie widziałem codzienne zyski, nigdy nie tracone. Używał fałszywego paszportu brytyjskiego i fałszywej licencji pośrednika FCA. Nazwała się Alicją Johnson. W przypadku wszystkich swoich kontaktów WhatsApp używała numeru telefonu 44 7867 688849. Mogła pochodzić z kraju wschodnioeuropejskiego. Prawdopodobnie mam jej zdjęcia. Muszę ją zidentyfikować, zgłosiłem ją na hiszpańską policję. Chcę odzyskać moje pieniądze i iść do więzienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Henry, nie rozumiem, dlaczego umieściłeś to w odniesieniu do Goldingfx, czy chcesz, abyśmy dokonali szczegółowego przeglądu Investcorp Securities?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Załącznik odpowiedź

  HALLO LEUTE, DIESES UNTERNEHMEN WURDE VON DER BAFIN WEGEN ALL DER BEGANGENEN BETRÜGEREIEN GEKÜNDIGT, WIR MÜSSEN DIESE NACHRICHT VERBREITEN

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Aneks, dzięki za komentowanie Goldingfx. Ten broker to oszustwo. Bafin (niemiecki regulator finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link BAFIN). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   -

   Witaj Anhang, danke für deinen Komentarz zu Goldingfx. Dieser Broker ist ein Betrug. Die Bafin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht) hat bereits vor ihnen wegen Betrugs und fehlender Regulierung gewarnt (Siehe BAFIN-Link). Senden Sie ihnen kein Geld, sie wollen mit Lügen so viel Geld wie möglich bekommen, die Operationen sind nicht echt, sie bringen das Geld nicht auf den Markt, sie lassen es nur so aussehen und am Ende sagen sie Ihnen, dass Sierloren haben und sie halten jest.

   Wenn Sie Ihr Geld abheben möchten, verlangen sie mehr, um Steuern, Gebühren, Legalisierungen usw. zu zahlen. Tun Sie es nicht Es ist ein klares Zeichen dafür, dass sie Ihr Geld stehlen wollen und sie werden nichts zurückgeben, selbst wenn Sie bezahlen.

   Wenn Sie weitere Informationen über das Unternehmen haben, bitten wir Sie, diese mit uns zu teilen, insbesondere wenn es sich um Informationen handelt, von denen Sie glauben, dass sie anderen Menschen durch eine Investition in dieses Unternehmen hel.

   Haben Sie Namen von Beratern, Telefonnummern, E-Mail, von denen sie Sie kontaktiert haben? Erinnern Sie sich, wie Sie überhaupt auf diesen Broker gestoßen sind?

   Um Ihr Geld zurückzuerhalten, versuchen Sie es in unserem Chat oder unter diesem Link: ODBIERZ IHR GELD, WIR HELFEN IHNEN

   Grüße.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.