W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Goldenway Global Investments. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Wam najważniejsze informacje o Goldenway Global Investments i powiemy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWgwguk.co, gwguk.com
🏠 spółkaGoldenway Global Investments (Wielka Brytania) Limited. (nie istnieje)
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMetaTrader 4 (MT4)
📌 AdresZjednoczone Królestwo

⚠️ Goldenway Global Investments jest własnością Goldenway Global Investments(UK) Limited, firmy znajduje się w Zjednoczone Królestwo, niebezpieczny dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w niewiarygodnym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Przejdziemy teraz do analizy rodzajów kont, które oferuje Goldenway Global Investments, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje rodzajów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa Goldenway Global Investments

Goldenway Global Investments udostępnia wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, trochę informacji o oferowanych produktach, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • + 44 203 4118 398

???? Wycena końcowa Goldenway Global Investments ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Goldenway Global Investments.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Globalnych inwestycjach Goldenway:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Goldenway Global Investments, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co sądzisz o Globalnych inwestycjach Goldenway? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz również zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Goldenway Global Investments.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak ubiegać się o pieniądze oszukane przez Goldenway Global Investments?

Jak zgłaszać globalne inwestycje Goldenway

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Globalne Inwestycje Goldenway?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Goldenway Global Investments to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Goldenway Global Investments to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Goldenway Global Investments jest wiarygodny?

Nie. Goldenway Global Investments nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Goldenway Global Investments?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Goldenway Global Investments?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

26 komentarze do «Goldenway Global Investments to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Ezekiel odpowiedź

  Zabrali wszystkie pieniądze, jakie mogli, wmawiając mi, że dużo zarabiam, prosząc o włożenie w to wszystkich moich oszczędności, a gdy chciałem się wycofać, nie pozwolili mi. Szukałem usługi, o której już powiedzieli, w ten sposób, że wyzdrowieli i zadziałało, po tygodniach udało mi się odzyskać pieniądze! Dzięki za rekomendację udało mi się wyciągnąć pieniądze z tej bandy złodziei.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ezequiel, FANTASTYCZNIE!!!, jaka radość nam sprawiasz, jeszcze jeden kto to osiągnął, od teraz jeśli zdecydujesz się zainwestować, zbadaj brokerów przed przekazaniem karty, na naszej stronie znajdziesz ich wszystkich, przeczytaj recenzję i znalezione komentarze.

   Jeśli padłeś ofiarą tego samego oszustwa, znasz już drogę do odzyskania, skontaktuj się z CHAT lub kliknij tutaj:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli szukasz naszych rekomendacji kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.