Komentarze na temat globalnego CTB
W tej sekcji przeanalizujemy Globalny CTB (zwany również nazwą: globalctb.com), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę polecamy Global CTB do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Global CTB ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to globalne CTB? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Global CTB wspomina o byciu część: Amethyst International Sp

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Dominika.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwoobserwujemy, że globalne CTB nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: Global CTB jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje -, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 6 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto brązowe: minimalny depozyt w wysokości € 500, osobisty opiekun konta, cotygodniowe sesje handlowe.

Konto Srebrne: minimalny depozyt w wysokości € 5000, osobisty opiekun konta, cotygodniowe sesje handlowe, dostęp do zasobów edukacyjnych.

Złote konto Gold: minimalny depozyt w wysokości € 10000, osobisty opiekun konta, cotygodniowe sesje handlowe, dostęp do materiałów edukacyjnych, 4 sesje prywatne.

Konto Platynowe: minimalny depozyt w wysokości € 25000, osobisty opiekun konta, cotygodniowe sesje handlowe, dostęp do materiałów edukacyjnych, 10 sesje prywatne.

Konto diamentowe: minimalny depozyt w wysokości € 50000, osobisty opiekun konta, cotygodniowe sesje handlowe, dostęp do materiałów edukacyjnych, cotygodniowe sesje prywatne.

Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości € 20000, osobisty opiekun konta, cotygodniowe sesje handlowe, dostęp do materiałów edukacyjnych, cotygodniowe sesje prywatne.

Rodzaje kont SPX Markets
Globalne typy kont CTB

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Global CTB to: platforma posiadać.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Global CTB udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Globalna witryna CTB
Globalna witryna CTB

Globalny CTB zapewnia następujące pomoce lub zasoby traderom lub zainteresowanym stronom: widzimy kilka wyjaśnień produktów, które oferuje Global CTB, wyjaśnienie podstawowych pojęć świata inwestycji, zasoby edukacyjne, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Globalny CTB 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: globalctb.com

📞Numer telefonu: 46843737114 | 31107422842 | 6531592753 | 442038070676 | 43720775041

📧 E-mail: [email chroniony].

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Global CTB. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Globalny CTB ⬅️

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Globalny CTB jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po zbadaniu tego brokera radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to nielegalna firma, której celem jest pobieranie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ nie zawiera prawie żadnych informacji prawnych, nie pokazuje danych o jego rejestracji, a także nie ma regulacji (firma nieregulowana). ❌

 

⛔ Uwaga ⛔ : en agosto de 2021 FCA (Inglaterra) añadió a Global CTB do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FCA z listopada 2020 r. ⚠️
 
⛔ Uwaga ⛔ : en noviembre de 2021 AFM (Países Bajos) añadió a Global CTB do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia AFM z listopada 2021 r. ⚠️
 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o globalnym CTB? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

4 komentarze do «Globalny CTB: ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Hola Ivan, gracias por comentar sobre Global CTB. Este broker es una ESTAFA. No les envíes dinero, quieren sacarte el máximo dinero posible con mentiras, las operaciones no son reales, el dinero no lo meten en el mercado, solo lo hacen ver y al final te dicen que has perdido y se lo quedan.
   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ana, dziękuję za komentowanie Global CTB. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *