Broker Bux

Komentarze na temat globalnego kapitału handlowego

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy Global Trading Capital (zwany również pod nazwą: globaltrading.capital), jest pośrednikiem Forex, Futures i CFD. Czy Global Trading Capital naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Global Trading Capital ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Global Trading Capital ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Globalny kapitał handlowy wspomina o byciu częścią: Globalny Kapitał Handlowy.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Meksyk według strony internetowej. Prawdziwa lokalizacja według użytkowników to: Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX, Mexico. Lokalizacja w Mapach Google.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Global Trading Capital nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Global Trading Capital jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy typów kont, które oferuje Globalny kapitał handlowy, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania oferowany przez Global Trading Capital to: Platforma WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Globalny kapitał handlowy udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Global Trading Capital
Strona internetowa Global Trading Capital

Globalny kapitał handlowy zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług i rynków, na których działa, wiadomości gospodarcze, sygnały rynkowe, kalendarz ekonomiczny, promocje, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Globalny kapitał handlowy

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: kapitał-globaltrading.kapitał

📞Numer telefonu: + 52 1 55 5459 4304

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję Global Trading Capital. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Globalny kapitał handlowy

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Global Trading Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po przejrzeniu polecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Global Trading Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

48 komentarze do «Globalny kapitał handlowy: ocena i komentarze»

 1. Rodrigo Leon odpowiedź

  Zacząłem z nimi pracować, ale z lokalizacji ich biur wszystko wygląda źle, firma działa pod nazwą CONTACTANDO DIGITAL i tak publikują swoje oferty pracy na FaceBooku, jeśli nie są to biura to jest zaadaptowany półdom, zmuszają Cię do zmiany nazwiska, zgodnie z ochroną Twojej tożsamości. Sprawiają, że ich pracownicy zostają od 8:30 do nocy, są dni, w których zostali do 10 w nocy, mówią ci, że musisz rozmawiać z klientami co najmniej 9 razy, 3 razy z rzędu rano, 3 w popołudniu i 3 w nocy, tak przez 3 dni, chociaż ludzie mówią, że nie chcą inwestować, musisz nalegać, przestają do nich dzwonić na kilka dni i dzwonią ponownie. Usprawiedliwiają się, mówiąc, że nie są regulowani, ponieważ pracują jako broker, a nie jako instytucja finansowa. Wywierają dużą presję na klientów i skutecznie nikt nie chroni ich pieniędzy, a ich jedynym „ubezpieczeniem” jest to, że konto do wypłaty pieniędzy musi być na nazwisko osoby logującej się na ich stronie.
  Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX to adres, pod którym byłem, nie wiem, czy nadal tam są.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Rodrigo BARDZO DZIĘKUJĘ!!!Teraz wszyscy oszukani ludzie będą mogli odebrać wszystkie pieniądze, które zostały im skradzione pod tym adresem: Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX, (patrz adres) . Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. RUDECINDO MOSQUERA odpowiedź

  Witam… Naprawdę czuję się oszukany z tą platformą GLOBAL TRADING CAPITAL, inwestuje się bardzo duże pieniądze, osiąga się zyski, konto w tej chwili ma 8.000 tysięcy dolarów, ale nie pozwalają mi się wypłacić. Doradca dzwoni, że trzeba wpłacić więcej pieniędzy, a ja ich nie mam, bardzo mnie to martwi, bo długi nie czekają. Ci ludzie naprawdę są niewinni. Proszę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Jestem z Kolumbii.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj RUDECINDO, jeśli wpłacisz więcej pieniędzy, zatrzymają je i nic ci nie zwrócą. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Ady Lopez odpowiedź

  Halo
  Dobranoc
  Zainwestowałem też w handel globalny Powiedzieli mi, żebym więcej inwestował, żeby więcej zarabiał, ale nawet to, co mam, nie pozwala mi na wypłatę, jak mam inwestować, jeśli nadal nie widzę zysków,

  Jak mam mu powiedzieć, że nie chcę już tego konta?

  dzięki

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ady, dziękuję za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • RUDECINDO MOSQUERA HURTADO odpowiedź

   Dzień dobry, ze mną dzieje się to samo. Zbadałem kwotę pożyczoną od tego brokera, ale kiedy idę wypłacić, wychodzą z wielu uników, że muszę zdeponować więcej pieniędzy. W tej chwili jestem zadłużony po głowie i nie pozwolą mi nic wycofać. Proszę, potrzebuję pomocy.

 4. Ady Lopez odpowiedź

  Halo
  Dobry wieczór, mam inwestycję w globalny handel, ale powiedziałem doradcy, że chcę się wycofać, ale mówi mi, że nie, że konto zostanie utracone i zostanie zlikwidowane, że powinienem spróbować więcej zainwestować, ale nie mam, nie podoba mi się, mam plan pracy na 3 miesiące i już nie czuję się z tym komfortowo, jak mogę powiedzieć, że już nie chcę tego konta i że chcę odchodzić?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ady, dziękuję za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Palma Guadalupe Mendoza odpowiedź

  Dobry wieczór, jestem Guadalupe, zainwestowałem w globalny kapitał handlowy, a oni mnie okradli. Doradca David Casavans groził mi. Jak mogę odzyskać pieniądze. Czytałem wystarczająco złych komentarzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Guadalupe, dziękuję za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. dercrincon odpowiedź

  Dzień dobry, ten broker to oszustwo, poważną rzeczą jest to, że nadal działają, strona działa, co powinieneś zrobić, aby nie kontynuowali pracy i nadal kradli od ludzi? jeśli to oszustwo, ponieważ nadal działają.
  Ukradli mi kapitał w wysokości 12.500 4, to smutne, ile jeszcze osób kradną teraz. Dodatkowo zapytałem ich, czy są uregulowani i wysłali mi zrzut ekranu organu, który reguluje, ale korzystają z innej firmy, która ma nazwa global ale nie są to dodatkowo aplikacja MTXNUMX, jeśli zauważysz, ma w administratorze inną nazwę innej firmy, pojawia się nazwa firmy firma BMFN Pltd z brucelas proszę poznać nas wszystkich którzy zostali oszukani poinformuj rząd podmiotom z Meksyku i podmiotom bankowym, aby blokowały link do płatności, bo łatwo jest dać pieniądze, ale nigdy ich nie zwracają tysiącami wymówek

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć dercrincon, dziękuję za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. Karol Fonseca odpowiedź

  DZIĘKI ZA OSTRZEŻENIE! MIAŁEM ZAINWESTOWAĆ DUŻĄ KWOTĘ I PRZECZYTAŁEM WSZYSTKIE KOMENTARZE O GLOBALNYM KAPITALE TRASINGOWYM, DZIĘKUJĘ, BŁOGOSŁAWIEŃSTWO PRZYJACIELE

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carlos Fonseca, dziękuję za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Mari odpowiedź

  Cześć dzień dobry
  Otworzyłem konto u tego brokera w zeszłym tygodniu, czy ktoś może mi pomóc?
  Co powinienem zrobić ?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mari, to oszuści, nie wysyłaj niczego ani niczego nie podpisuj i próbuj cofnąć płatności lub dokonaną płatność.

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj David, czy to prawdziwy adres twoich biur, gdzie są wszyscy fałszywi doradcy? Nie daj się im zagrozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Mayra Costas odpowiedź

  Dzień dobry, bardzo dziękuję kolegom za informację o odzyskaniu pieniędzy, udało mi się odzyskać inwestycję, której ci złodzieje nie chcieli zwrócić. Dzięki Bogu i błogosławieństwom.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mayra Costas, Świetnie !!!, Bardzo dziękujemy za powiadomienie nas, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich, możesz przeczytać swoją recenzję.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fer, nie pozwól im grozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Ronald odpowiedź

  Globalny kapitał handlowy, to oszustwo, kazali mi stracić pieniądze, a kiedy chciałem wypłacić to, co zostało, kazali mi zainwestować 200 USD, ponieważ z powodu ekspozycji nie mogłem ich wypłacić.
  +52 55 5459 4304 kontaktuje się z tobą Elena, ale doradcą finansowym jest mężczyzna z Meksyku, który mówi, że w wolnym czasie pracuje w teatrze.
  Nalegałem na zainwestowanie 5000 tysięcy dolarów w złoto, miałem to zrobić. ale powstrzymałem się od twierdzenia, że ​​nie mogę mu tego zrobić z powodu mojego niezdecydowania, że ​​straciłem $/. 7000. wszystko jest fałszywe. to jest twoja strona. https://www. globaltrading .capital/

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Ronald, nie pozwól im grozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. lipiec odpowiedź

  Ponieważ ludzie nadal inwestują w tego brokera, jeśli jest to całkowicie fałszywe, to są gównianymi złodziejami, którzy chcą tylko, aby twoje pieniądze wydobyły z ciebie jak najwięcej.W moim przypadku oszukali mnie na kwotę 10 tysięcy dolarów, zostawili mnie zadłużony, zły stan zdrowia, przysięgam, że do tej pory mnie to boli, ponieważ te pieniądze, które straciłem, to moje oszczędności i pożyczki, które zaciągnąłem i do tej pory nadal spłacam pożyczkę, którą zaciągnąłem, mam nadzieję, że pewnego dnia wszyscy ci oszuści upadną, ale zło nigdy nie trwa wiecznie prędzej czy później zapłacą za wszystkie rzeczy, które nas narazili na kradzież pieniędzy, pewnego dnia sprawiedliwość zostanie wymierzona wszystkim ludziom, którzy nas oszukali.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Julio, pośrednik nic nie zrobi, nie pozwól im grozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. enot odpowiedź

  witam, nie inwestuj w tę firmę, to oszuści, też mnie okradli, są złodziejami, musisz to wszystko publikować przez wszystkie media i sieci społecznościowe, aby nie kradli dalej gier wandali

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj enot, istnieją opcje odzyskania pieniędzy, przeczytaj poniżej. Ci z brokera nic nie zrobią, nie daj się im zagrozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Manuel Ortega odpowiedź

  Proszę, chcę odzyskać moje pieniądze, a te kobiety zmuszają mnie do operacji, a potem wysyłam im wiadomości i nic, dają mi próżnię, co mogę zrobić, aby odzyskać moje pieniądze?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Manuel, istnieją możliwości odzyskania pieniędzy, przeczytaj poniżej. Ci z brokera nic nie zrobią, nie daj się im zagrozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. José Eduardo odpowiedź

  Witam, panowie, ta firma handlowa to kompletny rabunek. Opowiem wam swoją historię, otworzyłem normalne konto we wrześniu 2021, wszystko było w porządku, dopóki nie zacząłem przynosić strat. I miałem wypadek i powiedziałem im, że chcę przejść na emeryturę. Domniemany makler giełdowy, który dzwonił do mnie codziennie, powiedział mi, że aby odzyskać pieniądze i wypłacić, muszę wpłacić więcej pieniędzy, a nawet szukałem sposobu i pożyczałem go na kontach wrzutowych, myśląc, że zwrócą pieniądze. Ale to wszystko było kłamstwem, teraz wyszli na jaw, że nadszedł czas, aby wydać więcej na płacenie podatków. Teraz nie otrzymałem pieniędzy i jestem zadłużony u wkraplaczy i nie mogę pracować. I nie wiem, co zrobić, żeby odzyskać pieniądze. Nie daj się zwieść, zrobili to już z Migo, nie pozwól, aby ci się to przytrafiło.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć José Eduardo, oni nic nie zrobią, nie pozwól im grozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj José Eduardo, istnieją opcje odzyskania pieniędzy, przeczytaj poniżej. Ci z brokera nic nie zrobią, nie daj się im zagrozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Raúl, nic ci nie zrobią, ale mimo to zablokuj ich telefony, dzięki za komentarz na temat Global Trading. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. Luisa Marquez odpowiedź

  Zapisałem się do globalnego handlu od tego momentu nie przestali do mnie dzwonić wreszcie doradca ostrzegł mnie, że się mną zajmie to bardzo mnie zdenerwowało

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Luisa, nic ci nie zrobią, ale mimo to zablokuj ich telefony, dzięki za komentarz na temat globalnego handlu. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Fray Cardenas odpowiedź

  Dzisiaj otrzymałem telefon z prośbą o zainwestowanie 200 $, ale ponieważ nie mam ich w tej chwili nie wpłaciłem, osoba pracująca w handlu globalnym zadzwoniła do mnie z Meksyku i powiedziałam mu, że jutro 24 grudnia 2021 r. wysłałby mu 200 dolarów. Co polecasz?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Fray, dziękuję za komentarz na temat globalnego handlu. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 17. Francisco Javier Urbeitia odpowiedź

  Byłem głupi, że dałem się przekonać, stracili dużo pieniędzy ... jak mogę je odzyskać?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentarz na temat globalnego handlu. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 18. Juancho odpowiedź

  Tracę pieniądze i proszą mnie o więcej, powiedziałem im, że chcę się wycofać i nie inwestować więcej, a oni robią mi operację i wszystko stracone !!! Jak to wytłumaczysz?Jest to całkowicie zamierzone. Są oszustami !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Juancho, dziękuję za komentarz na temat globalnego handlu. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. maria vanegas odpowiedź

  Zainwestowałem w globalny kapitał handlowy… Mówią mi, że straciłem kapitał i muszę dać więcej pieniędzy… Odmówiłem i to brzmiało dla mnie jak oszustwo… Groził mi przekazywaniem rachunków windykacyjnych do moich banków, które jestem im winien pewną sumę pieniędzy….co mogę zrobić proszę Potrzebuję pomocy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Maria, oni nic nie zrobią, nie pozwól im grozić, to oszuści. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Gonza Vazquez, dziękuję za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.