Komentarze na temat globalnego kapitału handlowego

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy Global Trading Capital (zwany również pod nazwą: globaltrading.capital), jest pośrednikiem Forex, Futures i CFD. Czy Global Trading Capital naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Global Trading Capital ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy Global Trading Capital ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Globalny kapitał handlowy wspomina o byciu częścią: Globalny Kapitał Handlowy.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Meksyk według strony internetowej. Prawdziwa lokalizacja według użytkowników to: Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX, Mexico. Lokalizacja w Mapach Google.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że Global Trading Capital nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: Global Trading Capital jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy typów kont, które oferuje Globalny kapitał handlowy, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania oferowany przez Global Trading Capital to: Platforma WebTrader.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który Globalny kapitał handlowy udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa Global Trading Capital
Strona internetowa Global Trading Capital

Globalny kapitał handlowy zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług i rynków, na których działa, wiadomości gospodarcze, sygnały rynkowe, kalendarz ekonomiczny, promocje, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Globalny kapitał handlowy

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: kapitał-globaltrading.kapitał

📞Numer telefonu: + 52 1 55 5459 4304

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego zrobiliśmy recenzję Global Trading Capital. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na Globalny kapitał handlowy

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma Global Trading Capital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po przejrzeniu polecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, cóż to nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

UWAGA!: Według komunikatów użytkowników, broker Globalny kapitał handlowy jest połączony z Moja24Moneta, GO WORLD HANDEL i Mądry4x. ❌.PROPONUJEMY OSTROŻNOŚĆ


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o Global Trading Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

73 komentarze do «Globalny kapitał handlowy: ocena i komentarze»

 1. Narożnik korytarza Dory odpowiedź

  Dzień dobry dla tych z nas, którzy mieszkają poza Meksykiem, jak mogę odebrać pieniądze, które zostały mi skradzione?Mieszkam w Bogocie w Kolumbii i ci panowie ukradli mi 12.500 USD.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Doro, aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMOŻEMY CI

   Pozdrowienia.

 2. gabriel cardona odpowiedź

  Ta firma to oszustwo, miałem kontakt z 3 jej finansistami i okazało się, że to farsa, Ulises, Odeth i Jimena. Bądź bardzo ostrożny, to prawdziwe oszustwo, ani twój numer nie działa. To tylko etykieta

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gabriel, wszyscy oszukani ludzie mogą odebrać pieniądze, które zostały im skradzione pod tym adresem: Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX, (patrz adres) . Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Anonimowy odpowiedź

  Możesz je pilnie zgłosić, im bardziej jesteśmy tymi, którzy przychodzą, aby złożyć naszą skargę, naciskamy, aby wymierzyć sprawiedliwość

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Anonimowo, ZACHĘCAMY WSZYSTKICH, KTÓRYCH DOTYCZY GLOBALNY KAPITAŁ HANDLOWY DO SKŁADANIA SKARG W KRAJACH, W KTÓRYCH DOSZŁO DO PRZESTĘPSTW, IM WIĘKSZA LICZBA SKARG, ZANIM ZOSTANĄ ARESZTOWANE I ZAPŁACIĆ ZA OSZUSTWO.

   Pozdrowienia.

   • John Freddy

    Jeśli się zgodzę, są oszustami do piekła. Jimena myśli, że swoimi kłamstwami za każdym razem, gdy zainwestuje, będzie nadal kogoś okradać, ale zdaję sobie sprawę, że nabierzecie się na imprezę oszustów.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Jhon, wszyscy oszukani mogą udać się po skradzione im pieniądze pod tym adresem: Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX, (patrz adres) . Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 4. Eduardo Torres Colin odpowiedź

  Cześć Rudecindo, mówię Ci, że mnie spotkało to samo, wpadłem w pułapkę jego kłamstw, wierząc, że będę miał okazję zainwestować i pomnażać swój kapitał, który miałem jako świadczenie emerytalne od ponad czterdzieści lat pracy. Na początku było 5,000 USD, dopóki nie uzyskali, na podstawie fałszywych obietnic, aby uzyskać cały mój kapitał, 20,000 26,000 USD zostało rzekomo zainwestowane w akcje Tesli, Amazon, ropy naftowej itp. itd… A kiedy już osiągnęli korzyść w wysokości ponad 6,100 XNUMX USD w oparciu o pracę przez wiele godzin dziennie, wyszli ze wszystkimi sztuczkami, tracąc wszystko, co osiągnęli. Poprosili mnie o kapitał na wsparcie i możliwość dalszego działania i odzyskania tego, co zostało utracone, czyste kłamstwo. Zdecydowałem się złożyć wniosek o likwidację, a wraz z historią, że mam otwarte akcje, które powinienem zapłacić, aby uwolnić zainwestowane pieniądze, zapłaciłem XNUMX USD I dostałem historię od jednego i drugiego brokera, który musiał wstrzyknąć więcej kapitału i tak dalej historii , faktem jest, że mnie nikczemnie oszukali, wysłałem e-maile do BMFN, gdzie podobno znajduje się moje konto z funduszami, tylko nie otrzymuję żadnej odpowiedzi. Szkoda, że ​​z tych środków korzystają przestępcy, oszuści i nie ma upoważnienia do udzielania wsparcia w takich przypadkach.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Eduardo, wszyscy oszukani ludzie mogą odebrać pieniądze, które zostały im skradzione pod tym adresem: Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX, (patrz adres) . Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Eduardo Torres Colin

    Witam, dziękuję za cenne informacje, wejdź na czat tylko, że nie pozwala to na dotarcie do końca odpowiedzi i nie posuwa się naprzód, pozostaje Stand Bay. Posiadam wszystkie niezbędne informacje. E-maile, linki transferowe, które komunikują się z firmami spożywczymi i spożywczymi w Kolumbii, dostęp do osobistej szafki konta Trader, która odzwierciedla najnowsze ruchy i dostępny kapitał. Będziemy bardzo wdzięczni, jeśli udzielisz mi swojego wsparcia, aby przynajmniej odzyskać zainwestowany kapitał. Dziękuję za uwagę i poświęcony czas.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Eduardo, ile przegrałeś, w jakiej części był w stanie gotowości, spróbuj ponownie, jestem zaskoczony, że tak się stanie, damy Ci znać, aby przejrzeli CZAT.

    Pozdrowienia.

 5. Rudecindo Mosquera H. odpowiedź

  Dzień dobry, chcę zgłosić brokera o nazwie GLOBAL TRADING CAPITAL z miasta MEKSYK. Adres: Juan Salvador Agraz 40, Lomas de Santa Fe, Contadero, Cuajimalpa de Morelos, 05348 Mexico City, CDMX, Meksyk, Telefon: +52 55 5459 4304. Adres e-mail jest [email chroniony] .To oszukańczy broker, ukradli cały kapitał, który zarobiłem i ten, który zainwestowałem, mam wszystkie istotne dowody, mam pokwitowania przejścia, połączeń, poczty, które im wysłałem, są tak grzeszni, że mówią ludzie, którzy u nich inwestują, że mogą już wypłacić swoje pieniądze, ale to czysty fałsz. kiedy ktoś się z nimi konfrontuje, mówią, że bank odrzucił przesyłkę, proszę, potrzebuję pomocy, aby zobaczyć, jak odzyskam pieniądze, piszę do wszystkich stron, które mi mówią, ale nic, są takie, które są stronami oszustów, ponieważ proszą cię o wysłać bardzo wysoką sumę pieniędzy, aby mogli złapać sprawę oszustwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Rudecindo, ile cię oszukali? Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Eduardo Torres Colin odpowiedź

   Cześć Rudecindo, mówię Ci, że mnie spotkało to samo, wpadłem w pułapkę jego kłamstw, wierząc, że będę miał okazję zainwestować i pomnażać swój kapitał, który miałem jako świadczenie emerytalne od ponad czterdzieści lat pracy. Na początku było 5,000 USD, dopóki nie uzyskali, na podstawie fałszywych obietnic, aby uzyskać cały mój kapitał, 20,000 26,000 USD zostało rzekomo zainwestowane w akcje Tesli, Amazon, ropy naftowej itp. itd… A kiedy już osiągnęli korzyść w wysokości ponad 6,100 XNUMX USD w oparciu o pracę przez wiele godzin dziennie, wyszli ze wszystkimi sztuczkami, tracąc wszystko, co osiągnęli. Poprosili mnie o kapitał na wsparcie i możliwość dalszego działania i odzyskania tego, co zostało utracone, czyste kłamstwo. Zdecydowałem się złożyć wniosek o likwidację, a wraz z historią, że mam otwarte akcje, które powinienem zapłacić, aby uwolnić zainwestowane pieniądze, zapłaciłem XNUMX USD I dostałem historię od jednego i drugiego brokera, który musiał wstrzyknąć więcej kapitału i tak dalej historii , faktem jest, że mnie nikczemnie oszukali, wysłałem e-maile do BMFN, gdzie podobno znajduje się moje konto z funduszami, tylko nie otrzymuję żadnej odpowiedzi. Szkoda, że ​​z tych środków korzystają przestępcy, oszuści i nie ma upoważnienia do udzielania wsparcia w takich przypadkach.

 6. Martin odpowiedź

  Idą na światowy handel, niejaki Luis Casabas, który zadzwonił do mnie, żeby mnie oszukać, mówiąc, że mógłbym dużo zarobić, gdybym zainwestował 3000 dolarów, a on zapomniał nazwy firmy i powiedział mi, że pochodzi z globalnego kapitału handlowego, a później on zareagował i powiedział mi, że era handlu światowego go

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Martin, ok, zaktualizujemy informacje o tych brokerach. Czy masz stronę internetową Go World Trading?

   Dzięki i pozdrawiam.

   • Martin

    https://www.goworldtrading.com/

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Martin, wszyscy oszukani ludzie mogą udać się po skradzione im pieniądze pod tym adresem: Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX, (patrz adres) . Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 7. Luis Pineda odpowiedź

  Teraz nazywają się go światowym handlem

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witam Luis, bardzo dziękuję, zaktualizujemy informacje.

   Pozdrowienia.

 8. Rodrigo Leon odpowiedź

  Zacząłem z nimi pracować, ale z lokalizacji ich biur wszystko wygląda źle, firma działa pod nazwą CONTACTANDO DIGITAL i tak publikują swoje oferty pracy na FaceBooku, jeśli nie są to biura to jest zaadaptowany półdom, zmuszają Cię do zmiany nazwiska, zgodnie z ochroną Twojej tożsamości. Sprawiają, że ich pracownicy zostają od 8:30 do nocy, są dni, w których zostali do 10 w nocy, mówią ci, że musisz rozmawiać z klientami co najmniej 9 razy, 3 razy z rzędu rano, 3 w popołudniu i 3 w nocy, tak przez 3 dni, chociaż ludzie mówią, że nie chcą inwestować, musisz nalegać, przestają do nich dzwonić na kilka dni i dzwonią ponownie. Usprawiedliwiają się, mówiąc, że nie są regulowani, ponieważ pracują jako broker, a nie jako instytucja finansowa. Wywierają dużą presję na klientów i skutecznie nikt nie chroni ich pieniędzy, a ich jedynym „ubezpieczeniem” jest to, że konto do wypłaty pieniędzy musi być na nazwisko osoby logującej się na ich stronie.
  Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX to adres, pod którym byłem, nie wiem, czy nadal tam są.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Rodrigo BARDZO DZIĘKUJĘ!!!Teraz wszyscy oszukani ludzie będą mogli odebrać wszystkie pieniądze, które zostały im skradzione pod tym adresem: Toledo # 36, Álamos, Benito Juárez, 03400 Mexico City, CDMX, (patrz adres) . Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • anonimowy odpowiedź

   Straciłem z nimi dużo pieniędzy myśląc, że odzyskam moją poprzednią inwestycję.
   Postawiłem sobie zadanie zbadania numerów tych, którzy do ciebie dzwonią, są to 5534572389 i 5587134298, mają kilka e-maili obsługi klienta, ale nigdy nie odbierają, a ich biuro znajduje się w San Juan agraz 40, zostało to potwierdzone przez bliskie źródła i Mam już wiele dowodów, żebym mógł iść, abyś je przyniósł.

   • Polecanibrokerzy.com

    Witaj Anonimowy, czy możesz określić, w jakim mieście lub kraju to jest?

    Dziękuję.

 9. NIEWŁAŚCIWA MECZEROWA odpowiedź

  Witam… Naprawdę czuję się oszukany z tą platformą GLOBAL TRADING CAPITAL, inwestuje się bardzo duże pieniądze, osiąga się zyski, konto w tej chwili ma 8.000 tysięcy dolarów, ale nie pozwalają mi się wypłacić. Doradca dzwoni, że trzeba wpłacić więcej pieniędzy, a ja ich nie mam, bardzo mnie to martwi, bo długi nie czekają. Ci ludzie naprawdę są niewinni. Proszę o pomoc w odzyskaniu pieniędzy. Jestem z Kolumbii.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj RUDECINDO, jeśli wpłacisz więcej pieniędzy, zatrzymają je i nic ci nie zwrócą. Dziękujemy za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. Ady Lopez odpowiedź

  Halo
  Dobranoc
  Zainwestowałem też w handel globalny Powiedzieli mi, żebym więcej inwestował, żeby więcej zarabiał, ale nawet to, co mam, nie pozwala mi na wypłatę, jak mam inwestować, jeśli nadal nie widzę zysków,

  Jak mam mu powiedzieć, że nie chcę już tego konta?

  dzięki

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ady, dziękuję za komentarz na temat Global Trading Capital. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • RUDECINDO MOSQUERA HURTADO odpowiedź

   Dzień dobry, ze mną dzieje się to samo. Zbadałem kwotę pożyczoną od tego brokera, ale kiedy idę wypłacić, wychodzą z wielu uników, że muszę zdeponować więcej pieniędzy. W tej chwili jestem zadłużony po głowie i nie pozwolą mi nic wycofać. Proszę, potrzebuję pomocy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.