Komentarze na rynkach globalnych

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Global Markets, jest brokerem CFD i kryptowalut. Czy Global Markets jest naprawdę zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego robimy przegląd na Global Markets… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, które dajemy do wiadomości informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną. Należy zauważyć, że strona internetowa Global Markets jest w języku angielskim.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o byciu częścią: Cubic Services LTD.

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę na: Seszelach.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspomina nic o byciu regulowaną firmą, więc uważamy, że jest to nieregulowany broker.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont które oferuje Global Markets, zauważamy, że oferują 4 różne rodzaje kont: konto brązowe, konto złote, konto platynowe i konto diamentowe. Zostawiamy obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto brązowe: wsparcie 24/7, kursy online, szkolenia indywidualne, wszystkie produkty z wyjątkiem rolnictwa ...

Złote konto Gold: wsparcie 24/7, kursy online, indywidualne szkolenia, wszystkie dostępne produkty finansowe, e-booki...

Konto Platynowe: wsparcie 24/7, kursy online, indywidualne szkolenia, wszystkie dostępne produkty finansowe, e-booki, webinaria, opiekun konta analityka...

Konto diamentowe: wsparcie 24/7, kursy online, indywidualne szkolenia, wszystkie dostępne produkty finansowe, e-booki, seminaria internetowe, menedżer konta analityka, bezpłatny VPS ...

Rodzaje rachunków rynków globalnych
Rodzaje rachunków rynków globalnych

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi oferowane przez Global Markets to: Sirix.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Global Markets udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Witryna rynków globalnych
Witryna rynków globalnych

Global Markets zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie produktów, które oferuje Global Markets, niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata inwestycji, niektóre narzędzia dla inwestorów, blog (choć w języku angielskim) , kalendarz ekonomiczny (również w języku angielskim), ...

Rynki globalne i fałszywe reklamy

Rynki globalne i „El Mundo”
Rynki globalne i „El Mundo”

Według wiadomości od klientów Global Markets wykorzystuje te fałszywe wiadomości z „El Mundo”, a osoby publiczne z Hiszpanii, gdzie wspomina się, jak łatwo zarabiać, strona internetowa to Libros-pensamientos.com. Sugerujemy zachowanie szczególnej ostrożności.

Rynki globalne - Bitcoin Future
Rynki globalne - Bitcoin Future

Zgodnie z wiadomościami od klientów Global Markets, broker korzysta z reklam, które wspominają o możliwości łatwego zarobienia dużych pieniędzy, inwestując w krytyczne waluty, takie jak ta na obrazku, zwana BitcoinFuture. Strona internetowa to bitcoinfuture-now-app.com

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o rynkach globalnych

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.glob-markets.com/es/Home i www.glob-markets.co

Número de teléfono: + 41 317770403

E-mail: [email chroniony]

>>> Wyceny na rynkach światowych <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Global Markets jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: ma siedzibę w niebezpiecznych krajach (Seszele), jest nieuregulowanym brokerem, szukając innych recenzji lub ocen na globalnych rynkach, nie znaleźliśmy żadnych, które sprawia, że ​​myślimy, że jest to „nowa” firma.

Aktualizacja ze stycznia 2020 r.: Global Markets został ostrzeżony przez CNMV

Z tych powodów uważamy, że Global Markets nie jest zalecanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Aktualizacja z października 2019 r.: Global Markets wykorzystuje fałszywe reklamy, aby przyciągnąć nowych klientów.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o rynkach globalnych? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

37 komentarze do «Rynki globalne: ocena i komentarze»

 1. Lizzy odpowiedź

  witam, dobry wieczór, wiesz coś o światowych rynkach ekwiwalentnych firmy ?Zapraszają mnie do zostania inwestorem i według nich są uregulowani w Rejestrze FCA, zgodnie z rozporządzeniem nr 528328. Czy możesz mi pomóc wiedzieć, dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć lizzy, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale twoje priorytety będą dla nas priorytetem, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli do nas napiszesz, internet będzie łatwiejszy.

   Pozdrowienia.

 2. Miguel odpowiedź

  Wypróbowałem sugerowane tutaj usługi obciążenia zwrotnego i wszystko działało dobrze. Nie mam słów, jestem bardzo wdzięczny,

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Miguel, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

 3. Jessica odpowiedź

  Kopiesz i dostajesz dziesiątki takich nieszczęsnych szczurów.
  1. Raport.
  2. Udaj się z reklamacją do banku i zgłoś reklamację.
  3. Komentuj i komentuj i nie przestawaj wyjaśniać wszystkiego, co ci zrobiono, aby ostrzec innych.
  4. Musimy ich powstrzymać, a najlepszym sposobem jest zjednoczenie i dlatego zebrałem ponad 100 osób do wspólnej walki z tym tłumem i współpracuję z policją, aby powstrzymać ich stopy, tworzę też stowarzyszenie ofiar finansowych barów
  Walczymy razem ???

 4. Jezus odpowiedź

  Dzień dobry, pracuję z brokerem o nazwie Global Markets od ponad 6 miesięcy, zainwestowałem ponad 4.000 €, a teraz, kiedy proszę o zwrot salda mojego konta, nie otrzymuję wysłanych środków. Chciałbym, aby Twoja pomoc wiedziała, co mogę z tym zrobić.

  pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Jezu, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z Global Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 5. JEZUS odpowiedź

  Chciałbym uzyskać pomoc w odzyskaniu środków zainwestowanych w Global Markets, zażądałem zwrotu pieniędzy, nie otrzymuję pieniędzy i nie można się z nimi skontaktować, ani przez Internet, ani pocztą, ani pieszo

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Jesu, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Global Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 6. Manuel odpowiedź

  dzień dobry

  Ta platforma to tylko oszustwo, nie inwestuj ani jednego euro,
  Gdy chcą wypłacić pieniądze, nie będą mogli tego zrobić, to tylko jeden z tych oszustw, które krążą w Internecie.

  Jeśli ktoś ma jakieś pytania, możesz porozmawiać ze mną przez e-mail na ten e-mail: [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Manuel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Global Markets. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.