W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Get It Club. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej pokażemy Ci najważniejsze informacje o Get It Club i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWdashboard.getitclub.io
🏠 spółkaDesconocido
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mailNie ma
📈 PlataformaKlub „Zdobądź to”
📌 AdresDesconocido

⚠️ Get It Club nie podaje nazwy prawnej firmy, która go obsługuje. Klienci nie są chronieni. Firma nie dostarcza żadnych cennych danych, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Klub „Zdobądź to”, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacji co wskazuje na istnienie różne rodzaje kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa klubu Get It

Klub „Zdobądź to” nie zapewnia żadnego rodzaju pomoc lub zasoby jeśli nie jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, to mówi o małym powaga i przejrzystość Company.

Lista numerów telefonów

W tej chwili nie znaleźliśmy żadnego numeru telefonu.

???? Ocena końcowa klubu Get It ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ W Get It Club.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Klubie Get It:

Brak wiadomości w tej chwili.

dataAktualizacja wiadomości
listopada 2022Get It Club jest powiązany z Miasto konopiFirma o złej reputacji.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Get It Club? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także napisać opinię o swoich doświadczeniach z Get It Club.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Get It Club?

Jak zgłosić się do klubu Get It

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Klub Get It?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Get It Club to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że Get It Club to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało inne bardzo negatywne cechy firmy.

Czy Get It Club jest niezawodny?

Nie. Get It Club nie jest godny zaufania, jest to bardzo niebezpieczna firma: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z Get It Club?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Get It Club?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.

Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

21 komentarze do «Klub Get It: ocena i recenzje»

 1. Luciano odpowiedź

  Teraz nazywają się kannabys city i niektórzy z nas nie mają wypłaty od ponad 2 tygodni, bezwstydnie gadają tylko o rekrutacji w grupach i nawet nie płacą, ani strona nie działa poprawnie

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luciano, dziękujemy za napisanie w celu przekazania tej ważnej informacji, zaktualizujemy recenzje i powiadomimy.

   Pozdrowienia.

 2. Daniel odpowiedź

  Właściciele Get it Club są ci sami, co oszustwo, które istniało kilka lat temu o nazwie MERLIM

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Daniel, dobre informacje, dzięki za napisanie o Get it Club (wcześniej o nazwie MERLIM). Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. Valentina odpowiedź

  Obecnie oferują usługę inwestowania w firmy produkujące konopie indyjskie w Kolumbii, z minimalnym programem inwestycyjnym i miesięcznym zyskiem inwestycyjnym od 10% do 12%, z końcowym zyskiem 250%. Tego typu oszustów należy stale kontrolować, aby ludzie nie wpadli w ich pułapki.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Valentina, masz absolutną rację, ale niestety wciąż są ludzie, którzy wierzą w słowa tych oszustów z ambicją zarobienia pieniędzy, które stracą, gdy je wyślą.

   Pozdrowienia.

 4. Andrea odpowiedź

  Witam, straciłem dużą sumę pieniędzy w xifra, czy wiesz gdzie mogę iść lub kto mógłby mi pomóc i teraz tworzą nową firmę o nazwie decentra i nie odpowiadają za twoje pieniądze, ponieważ mówią, że xifra się zawaliła proszę nie odkładać pieniędzy , teraz przeżywam bardzo trudny moment , bo odkładam w nie wszystkie swoje oszczędności i nie chcę , żeby ktokolwiek inny to robił .

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Andrea, powinieneś umieścić ten komentarz na łączu Xifra, gdzie inne osoby mogą go zobaczyć i podać bardziej aktualne informacje: Xifra.

   Czy masz stronę internetową Xifra, tę o nazwie Decentra?

   Pozdrowienia.

 5. Manu odpowiedź

  Problem tej firmy, podobnie jak wielu innych, polega na tym, że nie wymieniają żadnych informacji, jak każda poważna firma, takich jak lokalizacja ich biur, kim są właściciele, do jakiej firmy należą. Inwestowanie lub płacenie za usługi firm tego typu jest bardzo niebezpieczne, wtedy jeśli zdecydują się zniknąć, nic nie będzie można zrobić, bardzo trudno jest je znaleźć nawet przy zaangażowaniu policji. Widzę je jako kopię XIFRA, firmy oszustów złodziei, lepiej inwestować w firmy regulowane

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Manu, nigdy nie mówię lepiej, wydaje się, że mają ten sam wzór, są najbardziej podobne i są używane do tego samego, oszukują potencjalnych inwestorów zwrotami, które nie istnieją. Oszustwo!.

   Pozdrowienia.

 6. Luisa odpowiedź

  Witam mam tu kilku znajomych zaangażowanych w get it club, powiem im wtedy, że nie dają więcej pieniędzy, są głupcami... dzięki za wyjaśnienie, działanie firmy wydawało mi się dziwne, jasne że są oszustwami

 7. Tanya Kelly odpowiedź

  Witam, jestem Kelly, chcę wiedzieć, czy broker klubu Git it nie jest oszustwem ani ponzi

 8. Alfred odpowiedź

  Witam wszystkich, są super oszustwem, jest to typowy schemat ponzi, płacą własnymi pieniędzmi lub pieniędzmi, które włożyli Twoi przyjaciele i rodzina... oszustwo piramidowe

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Alfredo, dziękuję za komentarz w Get It Club. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Grace Alcaraz odpowiedź

  nie dostarczają ani jednego dolara, którego NIGDY nie będą mogli wypłacić!!!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Gracia Alcaraz, dziękuję za komentowanie w Get It Club. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.