Gemini Capital Komentarze

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Gemini Capital (zwany również gemini-capital.ltd), jest brokerem Forex i kryptowalut. Czy naprawdę poleca się Gemini Capital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu Gemini Capital. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym.

 

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: podobno Stanach Zjednoczonych, ale nie są one regulowane przez regulatora Stanów Zjednoczonych, co sprawia, że ​​myślimy, że tak naprawdę nie mają siedziby w Stanach Zjednoczonych. 

 

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker. 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Gemini Capital, zauważyliśmy, że oferują 5 różne rodzaje kont/planów: 20%, 100%, 200%, 300% i 500%.

20%: minimalny depozyt w wysokości 20%.

100%: minimalny depozyt w wysokości 100%.

200%: minimalny depozyt w wysokości 200%.

300%: minimalny depozyt w wysokości 300%.

500%: minimalny depozyt w wysokości 500%.

Rodzaje rachunków Gemini Capital
Rodzaje rachunków Gemini Capital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi jakie oferuje Gemini Capital to: Wierzymy w platformę Gemini Capital.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla handlowców, które Gemini Capital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Gemini Capital
Strona internetowa Gemini Capital

Gemini Capital zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie powyżej produktów, które oferuje Gemini Capital, sekcja FAQ, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Stolica Bliźniąt |

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: gemini-capital.ltd

Número de teléfono: + 31 065 598 7730

E-mail: [email chroniony]

 

>>> Ocena włączona Stolica Bliźniąt <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma Gemini Capital jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to nieuregulowany broker, ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, oferuje zwroty, których nie można zaoferować (zbyt wysokie), szukając opinii o Stolica Bliźniąt Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności. CNMV, hiszpański regulator finansowy, ostrzegał przed Stolica Bliźniąt

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o Gemini Capital? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *