Broker Bux

Komentarze na temat FXPoint
W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXPoint (zwany również nazwą: fxpoint.co), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy FXPoint naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o FXPoint ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to FXPoint? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ FXPoint wspomina o byciu część: Grey Matter Enterprise Sp.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

UWAGA: FXPoint jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔.

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXPoint, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Explorer, Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Odkrywcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 3.000, handel międzyplatformowy, całodobowa obsługa klienta, wykres kariery.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, handel międzyplatformowy, osobisty analityk, prywatna sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i analizy finansowe.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, handel międzyplatformowy, analityk osobisty, sComiesięczne prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe analizy rynku i badania finansowe.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, handel wieloplatformowy, osobisty analityk, inteligentny plan zarządzania pieniędzmi, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowa analiza rynku i badania finansowe.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, handel międzyplatformowy, bezpośredni kontakt z analitykiem kont, długoterminowy plan finansowy przez starszego analityka kont, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe analizy rynku i badania finansowe, do 5 chronionych operacji przez analityka konta financiera.

Rodzaje kont FXPoint
Rodzaje kont FXPoint

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez FXPoint to: własna platforma.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które FXPoint udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXPoint
Strona internetowa FXPoint

FXPoint zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wykresy, kalendarz ekonomiczny, trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat FXPoint 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fxpoint.co

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mailkontakt ze strony internetowej.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na FXPoint. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona FXPoint

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? FXPoint jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2022

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o FXPoint znaleźliśmy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛.

⛔ Uwaga: ⛔Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że FXPoint jest ściśle związany z 24Handel, nikczemnego brokera oskarżonego o oszukiwanie zbyt wielu osób.

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano AMF FXPoint do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z lipca 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 BaFin dodany do Gray Matter Enterprise Ltd (spółka będąca właścicielem FXPoint) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z września 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV FXPoint do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : FXPoint wraz z 24Handel y Solidna inwestycja, są właściwościami Szara Materia Enterprise Ltd, firma, która ma już na nią kilka skarg i poważne oskarżenia o oszustwa. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 FSMA dodała do FXPoint do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ⚠️Ostrzeżenia FSMA z czerwca 2021 r.

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o FXPoint? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

35 komentarze do «FXPoint: Ocena i komentarze»

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Fiona, dziękuję za komentowanie FXPoint. Obecnie jest uważany za oszustwo. FSMA (Belgijski Urząd Nadzoru Finansowego) ostrzegł ich, że nie mają rozporządzenia do prowadzenia działalności (Zobacz link FSMA).

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 1. Diana odpowiedź

  Witam, nie inwestuj w platformę fxpoint, to największe oszustwo, jakie istnieje, oszukali mnie 3000 euro wieloma kłamstwami, nie pozwalają ci zdobyć pieniędzy na górze, śmieją się z tego, że mówisz, że tam zainwestowałeś śmiałków proszę nie inwestuj

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Diana, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Diana odpowiedź

  Witam, 28 września zainwestowałem 3000 euro myśląc, że dostanę z tego znacznie więcej, powiedzieli mi wiele kłamstw, kiedy chciałem wypłacić zyski, powiedzieli mi, że muszę zainwestować więcej, aby móc wypłacić, a super niegrzeczny mężczyzna przemówił do mnie i zaśmiał się mi w twarz po tym, jak powiedziałem mu, że powiedziałem oszustowi, że blokuję, blokuję stronę, a dziś nie mam nikogo, kto mógłby się do niego poskarżyć, proszę nie inwestuj w nie, to tylko fasada, która może oszukać moją sprawę jest realne

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.