Komentarze na temat FXPoint
W tej sekcji przeanalizujemy brokera FXPoint (zwany również nazwą: fxpoint.co), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy FXPoint naprawdę jest polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o FXPoint ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to FXPoint? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅ FXPoint wspomina o byciu część: Grey Matter Enterprise Sp.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: FXPoint jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FXPoint, zauważyliśmy, że oferuje 5 różne rodzaje kont: Konto Explorer, Konto Podstawowe, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto Odkrywcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 3.000, handel międzyplatformowy, całodobowa obsługa klienta, wykres kariery.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 10.000, handel międzyplatformowy, osobisty analityk, prywatna sesja wprowadzająca z analitykiem, cotygodniowe przeglądy rynku i analizy finansowe.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 50.000, handel międzyplatformowy, analityk osobisty, sComiesięczne prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe analizy rynku i badania finansowe.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 100.000, handel wieloplatformowy, osobisty analityk, inteligentny plan zarządzania pieniędzmi, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowa analiza rynku i badania finansowe.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości $ 250.000, handel międzyplatformowy, bezpośredni kontakt z analitykiem kont, długoterminowy plan finansowy przez starszego analityka kont, cotygodniowe prywatne sesje z analitykiem, cotygodniowe analizy rynku i badania finansowe, do 5 chronionych operacji przez analityka konta financiera.

 

Rodzaje kont FXPoint
Rodzaje kont FXPoint

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowany przez FXPoint to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które FXPoint udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FXPoint
Strona internetowa FXPoint

FXPoint zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wykresy, kalendarz ekonomiczny, trochę informacji o produktach, które oferujesz, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat FXPoint 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fxpoint.co

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mailkontakt ze strony internetowej.

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na FXPoint. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona FXPoint

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? FXPoint jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o FXPoint znaleźliśmy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga: ⛔Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że FXPoint jest ściśle związany z 24Handel, nikczemnego brokera oskarżonego o oszukiwanie zbyt wielu osób.

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano AMF FXPoint do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z lipca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 BaFin dodany do Gray Matter Enterprise Ltd (spółka będąca właścicielem FXPoint) do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BaFin z września 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano CNMV FXPoint do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z września 2021 r.

 

⛔ Uwaga ⛔ : FXPoint wraz z 24Handel y Solidna inwestycja, są właściwościami Szara Materia Enterprise Ltd, firma, która ma już na nią kilka skarg i poważne oskarżenia o oszustwa. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o FXPoint? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

33 komentarze do «FXPoint: Ocena i komentarze»

 1. Diana odpowiedź

  Witam, nie inwestuj w platformę fxpoint, to największe oszustwo, jakie istnieje, oszukali mnie 3000 euro wieloma kłamstwami, nie pozwalają ci zdobyć pieniędzy na górze, śmieją się z tego, że mówisz, że tam zainwestowałeś śmiałków proszę nie inwestuj

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Diana, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Diana odpowiedź

  Witam, 28 września zainwestowałem 3000 euro myśląc, że dostanę z tego znacznie więcej, powiedzieli mi wiele kłamstw, kiedy chciałem wypłacić zyski, powiedzieli mi, że muszę zainwestować więcej, aby móc wypłacić, a super niegrzeczny mężczyzna przemówił do mnie i zaśmiał się mi w twarz po tym, jak powiedziałem mu, że powiedziałem oszustowi, że blokuję, blokuję stronę, a dziś nie mam nikogo, kto mógłby się do niego poskarżyć, proszę nie inwestuj w nie, to tylko fasada, która może oszukać moją sprawę jest realne

 3. Biały odpowiedź

  CNMV wysłał tego brokera na swoją czarną listę, jest to firma powołana wyłącznie do kradzieży pieniędzy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Erik, dziękuję za komentowanie FXPoint. Ten broker to oszustwo. CNMV (Hiszpański Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link CNMV). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. JAVIER odpowiedź

  moja historia: poprosiłem reklamę o informację o bezpiecznej inwestycji z komputerem, który używał algorytmów i który zawsze przyniesie korzyści. Kubańczyk Robert Richard z compsoftcar zarejestrował mnie i przekonał do wpisu 250 euro. Później nazywałem się Catalina Morales z FXPOINT, aby zacząć inwestować i stale oblegać, aby inwestować więcej pieniędzy. Teraz, gdy chcę odzyskać pieniądze, nie mogę. Oszukiwanie uczciwych, ciężko pracujących ludzi… bez najmniejszych skrupułów. WSZYSTKIE KŁAMSTWO. DUŻE OSZUSTWO.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć JAVIER, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Dolores odpowiedź

  Witam, proszę, zostałem oszukany z 2.500 €, nazwa firmy to FXPOINT, są oszustami i nikt nic nie robi.

  Osoba, która mnie oszukała nazywa się Federico, pomóż mi donieść na tę osobę, bardzo mu ufałam, nigdy nie myślałam, że to zrobiłam, nie ufam mu, jest Argentyńczykiem, uważaj, jest oszustem, niech wszyscy wiedzą, chcę odzyskać pieniądze, naprawdę tego potrzebuję Zainwestowałem wszystko, co miałem, jest mi bardzo smutno, bo bardzo ufam tej osobie, jeśli możesz nazwać ją osobą, jeśli ktoś coś wie, zadzwoń do mnie

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Dolores, dziękuję za komentowanie FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 6. Anonimo odpowiedź

  Zostawię Ci wszystkie dane, które posiadam na temat znajomych oszustów fxpoint, więc więcej osób nie wchodzi w tego typu firmy oszustwa:

  Jak dostałem się do FxPoint? Cóż, śledziłem ogłoszenie na Facebooku od TESLA, gdzie z wielką fanfarą reklamowali platformę BitcoinProfit i wypełniając dane, gdy tylko przekreślę telefon komórkowy, doradca fxpoint dzwoni do mnie, więc tam, gdzie umieszczasz dane, jest naprawdę spamem, phishing lub inna metoda podszywania się.

  Doradca FXpoint: Fernando Andy.
  e-mail: [email chroniony]

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Anonim, dzięki za komentowanie FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. PRYWATNY odpowiedź

  Na czym polega niezawodność fxpoint .co? OCZYWIŚCIE NIE SĄ NIEZAWODNE, ODDEPOWOWAŁEM NIMI 250 MINIMUM I NIE PRZESTAJĄ MNIE MĘCZYĆ POŁĄCZENIAMI KAŻDEGO DNIA, CO ZWIĘKSZA MOJĄ INWESTYCJĘ, ABY ZARABIAĆ DUŻO WIĘCEJ PIENIĘDZY, A WSZYSTKIE TEGO ROZMOWY WYDAŁO MNIE RZADKOŚCI JEDNA Z TYCH FIRM ZDECYDOWAŁA SIĘ KRADZIEŻEM, A HISTORIA UMOŻLIWIŁA MNIE TAKIE PODOBNE.

  WTEDY PRZYSZŁEM TUTAJ I NA INNE STRONY Z OPINIAMI O TEGO TYPU FIRM DEDYKOWANYCH OSZUSTWOM. PYTAŁEM O REGULAMIN I CIEKAJĄ SIĘ, NIE WIEDZĄ CO MÓWIĆ. WYRAŹNIE SĄ FIRMĄ, KTÓRA NIE POSIADA ŻADNEGO RODZAJU REGULACJI ANI UPOWAŻNIENIA DO ŚWIADCZENIA USŁUG FINANSOWYCH. JUŻ WIĘCEJ NIŻ 2 TYGODNIE PRÓBUJĘ WYCIĄGNĄĆ MOJE 250 I MNIE NIE POZWOLĄ. PO PROSTU MÓWIĄ NIE.

  MÓWIĄ, JAK CHCĄ, ALE ZOSTAŁEM OSZKODZONY I ZGŁOSZĘ ICH NA POLICJI. MOIM OBOWIĄZKIEM JEST WYPUNIĘCIE ICH, ABY WIĘCEJ NIE ROBILI.

  BŁOGOSŁAWIEŃSTWA

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj PRYWATNE, dzięki za komentowanie FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Marcos odpowiedź

  Ciekawe, że dzięki wiadomościom z TESLA skierował mnie na tę stronę FXpoint, zaraz potem zadzwonili do mnie, aby się zarejestrować i dokonać pierwszej inwestycji w wysokości 1 eur, wysłał mi nawet WhatsApp i pomógł wyjaśnić działanie sieci i jak wszystko działa.
  Prawda przekonująca, chociaż uważam, że najlepszą decyzją jest nic nie robić.
  Wysłał mi kopię licencji regulowanej SFX przez WhatsApp, ale powiedziałem, że pozostaję taki, jaki jestem.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rubén, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 9. Freddy odpowiedź

  Nie inwestuj, ponieważ nie mają żadnej licencji i zmuszają Cię do pożyczenia pieniędzy, aby zainwestować w więcej aktywów, aby mieć lepszą przyszłość ekonomiczną.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Freddy, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Judit odpowiedź

    Cześć, niejaki Mario Fernández i Damián García dzwonią do mnie, abym zainwestował minimum, czyli 250 euro, prawda jest taka, że ​​chcę zarabiać pieniądze jak wszyscy, ale już raz mnie okradli i nie chcę, żeby mnie ominął ponownie.
    Widziałem wszystkie komentarze ludzi i wszyscy mówicie im to samo, że są oszustami, a skąd mamy wiedzieć, która firma nie oszukuje?

  • nie chcę odpowiedź

   cześć Freddy, czy mógłbyś wyjaśnić bardziej szczegółowo? Przydarza mi się coś bardzo podobnego do tego, o czym wspominasz w swoim komentarzu. Jakiś skuteczny sposób na wypłatę pieniędzy? Są szaleni, jeśli poprosisz o pieniądze tych złodziei

   • Polecani brokerzy odpowiedź

    Cześć, nie, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

    Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Cleto odpowiedź

    Ci z Fx Point .co mnie oszukali i teraz nie dzwonią do mnie i nie mogę dostać pieniędzy ale dzisiaj idę do Gwardii Cywilnej aby złożyć skargę i zgłosiłeś ich tak jak powinienem aby tak się nie stało inne.

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Cleto, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

     Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 10. jaskółka oknówka odpowiedź

  AMF wydał ostrzeżenie przeciwko temu brokerowi, bądź bardzo ostrożny

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć MARTIN, dziękuję za komentarz na temat FXPOINT. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Regulator Finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (https://www.amf-france.org/en/warnings/warnings-and-blacklists?page=0&key=fxpoint).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą wyciągnąć od Ciebie jak najwięcej pieniędzy
   z kłamstwami operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zatrzymują je.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   • Ameryka odpowiedź

    Witam, zainwestowałem 250 i ascesor, którego mi przysłali, był bardzo pedantyczny, powiedział mi, że ascesor używał tylko osób, które zaprosiły od 20 tysięcy wzwyż, a on tylko dał mi platformę i zablokował mnie, nie mówiąc mi nic o moich pieniądzach.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Cześć Ameryko, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (patrz link AMF).

     Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Silvia, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. NIE rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść od Ciebie więcej pieniędzy i niczego nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Jeśli chcesz ocenić inne opcje, sprawdź ten link: https://brokersrecomendados.com/brokers-recomendados-2021/

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć ANDRE, dziękuję za komentarz na temat FXPoint. Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (https://www.amf-france.org/en/warnings/warnings-and-blacklists?page=0&key=fxpoint).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?
   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Freddy odpowiedź

   Witam, jestem na tej platformie fxpoint, ponieważ są bardzo wymagający, aby uzyskać od Ciebie jak najwięcej pieniędzy

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *