Komentarze FXLatam

 

➡️ W tej sekcji Przeanalizujemy FXLatam (zwany również nazwą: fxlatam.com), jest pośrednikiem Forex i CFD. Czy naprawdę polecamy FXLatam do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o FXLatam ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2021), i co najważniejsze: Czy FXLatam ⚠️ jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

FXLatam wspomina o byciu częścią: Grupa AMI Sp.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Wielka Brytania według strony internetowej, ale nie ma ważne informacje aby to potwierdzić, uważamy, że jest to fałszywa informacja.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, obserwujemy, że FXLatam nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: FXLatam jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje FXLatam, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 500, minimalny wolumen obrotu 2.500 USD.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, minimalny wolumen obrotu 10.000 USD.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, minimalny wolumen obrotu 50.000 USD.

Konto Esmeraldy: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, minimalny wolumen obrotu 100.000 USD.

Konto koronowe: minimalny depozyt początkowy $ 100.000, minimalny wolumen obrotu (skontaktuj się z menedżerem konta, aby uzyskać więcej informacji).

Rodzaje kont FXLatam
Rodzaje kont FXLatam

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje FXLatam to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który FXLatam udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa FXLatam
Strona internetowa FXLatam

FXLatam zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: podstawowe wyjaśnienie różnych instrumentów, którymi można handlować z FXlatam, wiadomości z rynku finansowego (choć w języku angielskim), naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na FXLatam

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fxlatam.com

📞Numer telefonu: [email chroniony]

📧 E-mail: +56232104286 (Chile), +5715085319 (Kolumbia), +525511638627 (Meksyk), +5078388437 (Panama), +5117009736 (Peru) i +442031502952 (Wielka Brytania – Wielka Brytania)

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy FXLatam?. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na FXLatam

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma FXLatam jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2021 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


UWAGA : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że FXLatam utrzymuje bliskie relacje z Handluj GF, broker o marnej reputacji i mający wiele skarg na niego, oskarżony o oszukiwanie użytkowników. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA : w kwietniu 2019 SMA (Panama) dodano do FXLatam do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia reklamowego SMA z kwietnia 2021 r.

UWAGA : w kwietniu 2019 CNMV dodano do FXLatam do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.

UWAGA : w październiku 2021 SMA (Panama) dodano do FXLatam do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z kwietnia 2021 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o FXlatam? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

177 komentarze do «FXlatam: Ocena i komentarze»

 1. M odpowiedź

  Kilka lat temu zainwestowałem około 40000 XNUMX euro na NYSE przez Cia Trade GF London, dziś rozumiem, że nazywa się Trade GF - FX Latam. Czyj pośrednikiem był John Jimenez.

  Kiedy zdałem sobie sprawę, że mnie oszukuje, odciąłem komunikację i zrezygnowałem z ponad 100.000 XNUMX euro, które odbijał ekran.

  Po dwóch latach ponownie skomunikowali się, (inny pośrednik) Santiago Angel Rodriguez z tej samej firmy, informując, że muszą zlikwidować aktywa i że niżej podpisany może odzyskać prawie 50.000 80000 euro, które wkrótce przeszło do ponad XNUMX XNUMX euro. W tych rozmowach wzięli ode mnie kilka dolarów na ubezpieczenie i koszty przelewu bankowego.

  Niemal w tym samym czasie skontaktował się ze mną pan Sebastian Flores Vilca z WAYNE BARNES New York, który działał dla FCA, oferując pomoc w ratowaniu mojego kapitału, który był na giełdzie i który pozwala mi na opłacanie ceł i podatków w ratach.

  W miarę rozwoju sytuacji stało się jasne, tylko że FCA London nie wie, że tego typu porady istnieją, a nawet, że pan Flores jest urzędnikiem tej organizacji Consumer Defense.

  Ja już zapłaciłem podatek w wysokości 20% kapitału, a ostatnio zostałem poinformowany, że zarząd giełdy Ameryki Łacińskiej zarządził zapłatę podatku od 50% kapitału. Wszystkie te nieścisłości budzą we mnie nieufność i sprawiają, że pytam, czy to właściwa droga, czy zdecydowanie porzucam wysiłki 3 lat.

  Uczucie, że wciąż cię oszukują, nie jest przyjemne, ale jeśli skarżysz się tym, którzy twierdzą, że są władzami, nie mają one żadnych rezultatów.

  Proszę o pomoc w potwierdzeniu, że dokumenty są wierne, że odpowiadają organizacjom, za które się podają, że pośrednicy, którzy podpisują dokumenty, działają zgodnie z prawem

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj M, musisz odzyskać to, co zostało skradzione, w tym celu możesz porozmawiać z naszym CZATEM i jednocześnie jeśli jest sposób na znacznie lepsze pozwanie, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dzięki za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM . Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. NORBERTO VERDUSCO odpowiedź

  NORVERTO VERDUSCO FX LATAM I TRADE GF SĄ OSZUSTWAMI, NIGDY NIE ZWRACAJĄ TWOJEGO ODWRÓCONEGO KAPITAŁU, PONADTO NAKŁADAJĄ OPŁATY BEZ UPOWAŻNIENIA (KONIECZNE DO ANULOWANIA KREDYTU) OBIETNICA CO ZAPŁACIĆ PRZED PODATKEM ISR, INNYM KŁAMEM JEST TO, ŻE PROSZĄ O OPŁACENIE RODZAJU UBEZPIECZENIA, ABY MIEĆ MOŻLIWOŚĆ AKTYWOWANIA KONTA BĄDŹ OSTROŻNY, SĄ BARDZO NIERUCHOMY I MAJĄ SZTUCZKI (BINANCE), ABY KONTYNUOWAĆ KRADZIEŻ: ID 515231 TRADE GF , ID 128494 FX LATESAM LUB BYĆ TO WIĘZĄ LATESAM CO KORZYSTAĆ Z UBEZPIECZENIA KART KREDYTOWYCH DO OPŁAT ZA NIEODEBRANE USŁUGI I ZASTOSUJ DO 540 DNI BEZ WĄTPLIWOŚCI SĄ OSZUSTWAMI UWAŻAJ …… BARDZO OSTROŻNIE

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witam, możesz porozmawiać z naszym CZATEM, aby się skontaktować. Dziękujemy za komentowanie Trade GF. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Berta odpowiedź

  Zainwestowałem fxlatm .net, gdy chcę wypłacić zyski, proszą mnie o przesłanie większej ilości pieniędzy na opłacenie podatków niż na wymianę waluty, ale kiedy wysyłam je przez kilka miesięcy, bez wzywania mam pokwitowanie wpłaty. od roku ale nie udało mi się wypłacić ani grosza na dolara

  • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

   Witaj Berta, musisz odzyskać to, co zostało skradzione, za to możesz porozmawiać na naszym CZACIE i jednocześnie jeśli jest sposób na znacznie lepsze pozwanie, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. zaprzestać odpowiedź

  Zostałem również oszukany przez tę samą firmę. Już szukam informacji z kilkoma przyjaciółmi, którzy mówią mi, że ci oszuści znajdują się w Medellin w Kolumbii, kiedy mówią, że dzwonią z Londynu, właśnie to mnie strawili. Chcę tylko odzyskać niezainwestowane, które są 45.000 XNUMXusd w tej firmie A teraz nie dają mi odpowiedzi, jeśli osoba, która dzwoniła do mnie po raz pierwszy nazywa się CAROLINA HENAO ale wiem, że ma inne imię, ponieważ używają fałszywych nazwisk a największy oszust nazywa się Francisco, ja mam już kilku prawników i przyjaciół, o których wiem, że mogą pomóc

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Cesar, najlepiej odzyskać to, co ci ukradziono, za to możesz porozmawiać z naszym CZATEM i jednocześnie jeśli jest sposób na znacznie lepsze pozwanie, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za dzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Fernando Lewisa odpowiedź

    Cesar ta sama osoba wstrzymuje moje pieniądze, oszukując mnie, że muszę wpłacić określoną kwotę, aby móc dokonać wypłaty i gdy to zrobisz, mówi Ci, że się odbiła bo nie miałeś poduszki finansowej i musisz wpłacić ponownie pewną kwotę, aby móc wypłacić pieniądze, ale materac finansowy nie zostanie dotknięty, wtedy wróci i zadzwoni do Ciebie i powie, że się odbiły, a jeśli nie zapłacisz określonej kwoty odsetek, umowa zostaje zamknięta i stracisz wszystkie swoje pieniądze, które są całkowicie fałszywe, nie pozwolą Ci wypłacić pieniędzy i chcę Cię poprowadzić, skonsultuj się z prawnikiem forex, a oni czekają, aż wszystkie pieniądze zostaną mi zwrócone mychargeback może również Ci pomóc, tak jak to zrobili ze mną kiedyś są poważni i odpowiedzialni

    • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

     Witaj Fernando, musisz odzyskać to, co zostało skradzione, w tym celu możesz porozmawiać z naszym CZATEM i jednocześnie jeśli istnieje sposób na znacznie lepsze pozwanie, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Fernando odpowiedź

   Zarobiłem pewną sumę pieniędzy w firmie fxlatam. Netto i gdy chciałem się wypłacić musiałem zapłacić pani Darlin 1180 dolarów za korzystanie z platformy, gdy za to zapłaciłem powiedziała mi, że wyśle ​​mi pieniądze w takim terminie, że nigdy nie dojdzie do sporu przyszedł do kasy oszczędnościowej w Panamie, a urzędnik mówi mi, że byłem recydywistą i prawdopodobnie mógłbym przegrać sprawę po 45 dniach lub więcej, informuje mnie, że straciłem pieniądze, nawet wiedząc, że firma nie była regulowana na rynku, nalegam że wszyscy z nas, którzy zostali oszukani przez tę firmę, gdzie pieniądze trafiają na to konto, które są produktami lux i holdingiem lamborghini, składamy pozew Zjednoczeni nas wszystkich, aby ta firma o złym prestiżu nie wchodziła już na rynek lub z innym imiona to jest to, co robią Nalegałem, aby nadal dawać mi pieniądze, a oni mówią mi, że tym razem musiałem zapłacić 4500.00 dolarów za platformę, a jeśli nie konto, mieli zamiar poddać recyklingowi, nie płacąc, wymazali obraz platforma, na którą mam dowód, jak widać, dołączmy ponownie do was wszystkich na których wpłynęła ta firma

 5. Matias odpowiedź

  Każdy, kto chce dołączyć, aby zgłosić FXLATAM? Są złodziejami oszustw ... Co można zrobić, aby odzyskać nasze pieniądze? Chciałbym, żebyśmy wszyscy razem potępili ich za złodziei i kłamców, są oszustwami.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Matias, nie musisz do nikogo dołączać, napisz na nasz CZAT, aby się z nami skontaktować, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Dennis odpowiedź

    Witam, jestem z Peru, również zostałem oszukany przez tę firmę bardzo dużą sumą. Nazwiska, z którymi się ze mną skontaktowali, to niejaki Thomas, Maximiliano Robles, Fabián Marquina i niejaki Darlyn, ci ludzie wciąż mają czelność poprosić o 10% podatku rzekomo w celu zdeponowania kapitału, ale myślę, że robią, aby uzyskać więcej pieniędzy i nic nie gwarantuje, że zwrócą kapitał, po prostu chcą uzyskać pieniądze, z których nie ma pustych wszystkich kart kredytowych bez Twojej zgody teraz pytają mnie za inną kwotę ale nie mam tylko jednego dolara do zapłacenia.Nie wiem co robić.Jeżeli ktoś poda mi więcej informacji to nie ufaj tej firmie bo to oszuści.

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Dennis, chcą tylko zdobyć jak najwięcej pieniędzy, najlepiej odzyskać to, co ci ukradli, w tym celu możesz porozmawiać na naszym CZACIE i jednocześnie jeśli jest sposób na znacznie lepsze pozwanie, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

     • Daniel

      Fx LATAM mnie oszukał, niewiele straciłem, odkąd udało mi się zrealizować oszustwo, ale jeśli chcę odzyskać pieniądze, jestem z Meksyku, pewien Sneijder i Mathew rozmawiali ze mną, aby mi powiedzieć, że zwrócą pieniądze w wymiana na wpłatę 10%, nie ufaj i nie wpłacaj więcej, a jeśli istnieje sposób na odzyskanie moich pieniędzy, bardzo bym to docenił

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Witaj Danielu, chcą tylko uzyskać od Ciebie jak najwięcej pieniędzy, najlepiej odzyskać to, co zostało skradzione, w tym celu możesz porozmawiać na naszym CZACIE i jednocześnie jeśli jest sposób, aby pozwać znacznie lepiej, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

    • Jacqueline odpowiedź

     Och, ktoś, kto może pomóc w oszustwie, które robią, myślę, że powinniśmy się zjednoczyć i zabrać się do kanałów telewizyjnych różnych krajów, aby ludzie nie dali się nabrać na tych oszustów, zbierzmy się i opublikujmy

   • Julio Cesar Guevara odpowiedź

    Chcę moje pieniądze, które wypłacili z banku, Interbank Fxlatan nadal oszukuje wielu

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Cześć Julio Cesar, chcą tylko zdobyć jak najwięcej pieniędzy, najlepiej odzyskać to, co zostało ci skradzione, za to możesz porozmawiać z naszym CZATEM i jednocześnie jeśli jest sposób, aby pozwać znacznie lepiej, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

  • Patricio odpowiedź

   Cześć, jestem z Chile i też czuję się oszukany przez fxlatam. Netto, wczoraj przysłali mi dokument rozliczeniowy, który mówi, że muszę zapłacić podatek w wysokości 5,5% mojego kapitału, którego kwota 3123.29 dolarów po dokonaniu wpłaty zwracają mi ponad 5 dolarów w ciągu 56000 dni.
   nie wierzę im

  • Jacqueline odpowiedź

   Jeśli ja też chcę to zrobić, nie mogą tak rażąco kraść i nie wiem, jak mają to zablokować, a i tak się nie pojawią, nikt nie odpowiada, nikt nie daje rozwiązania tego i tak oszuści wciąż dzwonią.

 6. Alfredo Cubas Caballero odpowiedź

  Witam, zainwestowałem 1000 dolarów w REXSPEED, gdzie powiedzieli mi, że za dwa tygodnie mogę mieć zysk w wysokości podwojenia mojej inwestycji, ale kiedy nadszedł czas na wypłatę pieniędzy, poprosili mnie o wpłatę 500 dolarów na konto Credit Bank del Peru N ° 192-39872372-0-21, którego właścicielem konta jest Jose Reynaldo Rocha Ramos, ponieważ nie chciałem zdeponować wspomnianej kwoty (powiedziałem im, aby odliczyli od mojego zysku), po prostu zniknęli, zrobili nie odpowiadać na aplikację whats ani na e-maile, które im wysłałem.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Alfredo, masz stronę REXSPEED?Czy są one związane z FXLatam?Postaramy się je przejrzeć w ciągu najbliższych kilku dni, wygląda to bardzo źle.

   Pozdrowienia.

 7. Olay odpowiedź

  Witam, nazywam się olaja, nadal byłem oszukany przez fxlatam, zajmują tę platformę, aby zobaczyć inwestycje, do których można się dostać, kupując inwestycje, nie wiem, jak pozwoliłem sobie tak bardzo się zaangażować i dużo zainwestować ... to wszystko zacząłem, gdy chciałem uzyskać moją inwestycję i część mojego zysku, który był widoczny, że generował, ale powiedzieli mi, że muszę wpłacić około 2.000.000 15.000 5 clp na podatki za wypłatę 15000 XNUMX dolarów, które dotarłyby na moje konto w ciągu XNUMX minut, co nie było w ten sposób powiedzieli mi, że jest problem i że nie są winni, ale nie była to również wina platformy dolar-dolar, którą zajmują jako pośrednik w kwestii depozytów i przelewów…. w co w nic nie wierzę! Zakłada się, że w tym problemie platforma zwróci pieniądze i nie dotarły… .. teraz prosili mnie o ponowne wpłacenie, aby przybyło XNUMX XNUMX dolarów, a jeśli tego nie zrobię, nie będą mogli dokonać wpłaty …. to naprawdę oszustwo, że powiedzieli mi, że są z Londynu…. pierwsza klasa bardzo miła, ale gdy ktoś chciał zażądać wypłaty bardzo enificientes ... naprawdę nie inwestuj w tę platformę, nie spadaj! Zostawiam swoje zeznanie, aby nikt inny mu się nie przydarzył, ani w Chile, ani nigdzie…. Wszyscy liczymy na oszczędzanie, a patrzenie, jak tracimy pieniądze, jest straszne…. POMYŚLAŁEM, CZY NA POI W CHILE MOŻESZ COŚ ZROBIĆ…. ale to musi być wiadome !!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Olaya, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktować, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 8. Diego odpowiedź

  Dzień dobry dziękuję za przestrzeń jestem Diego z Limy Peru tak jak czytałem w poprzednich przypadkach zainwestowałem też w tę platformę FXLATAM (od zielonego byka żeby być dokładniejszym) Zainwestowałem pomału bo zarobili moje zaufania, podobno zarabiałem, dopóki nie chciałem przejść na emeryturę, a oni poprosili mnie o zapłacenie 10% podatku za wpłatę pieniędzy, ale brzmiało to podejrzanie, więc tego nie zrobiłem, powiedzieli mi, że jeśli tego nie zrobię, nie zdeponują moich pieniądze, które były z połowy zeszłego roku, ale po miesiącach wróciły do ​​mnie, aby zadzwonić, prosząc o wpłatę pieniędzy rzekomo na zwrot kapitału i zysku, teraz wpisuję konto i wychodzi na saldzie z ujemnym znakiem przed nim po lewej stronie i nastąpiły ruchy, potrzebuję pomocy, aby odzyskać te pieniądze lub rzucam ziemię, jak mówią tutaj, są rozwiązania, w które zainwestowałem około 12000 soli lub więcej, niektóre pomagają mojemu telefonowi komórkowemu 917010001 i czy te firmy, które odzyskują pieniądze, są prawdziwe, czy też są oszustwa, ponieważ proszą mnie o pieniądze. Aby odzyskać moje pieniądze, ale jak to robią? Nie wiem komu zaufać, proszę o pomoc

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Diego, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Pato odpowiedź

    Cześć. Ta platforma to oszustwo, to samo mi się przydarzyło, zainwestowałem i prosili mnie o wpłatę raz za razem, aż chciałem wypłacić niewielką kwotę, a tam tak, przestali odpowiadać i żegnaj inwestycje… .. ja' m bez pracy, bez pieniędzy i prosząc o jałmużnę…. Nie inwestuj

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Pato, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktować, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

    • Fernando Lewisa odpowiedź

     Połączymy się, aby złożyć pozew o oszustwo, więc to jedyny sposób na wyjście z tej sytuacji, mają dwa konta, na które trafiają pieniądze, produkt luksusowy i holding lamborghini, prawie to samo przydarzyło mi się , zarobiłem określoną kwotę euro, kiedy chciałem. wypłata została odrzucona

  • Yolanda odpowiedź

   Witam, zdarzyło mi się to samo na początku poprosili mnie o 250, a potem poprosili mnie o więcej, a gdy chciałem wypłacić, nie mogłem uzyskać mojej inwestycji, powiedzieli mi, że muszę wpłacić 400 dolarów, aby wpłacali to co miesiąc mogliby mi pomóc wyzdrowieć.

 9. Juan Namaja odpowiedź

  Dobranoc trzy miesiące temu zostałem oszukany z brokerami z firmy FXLATAM.NET. Poprosili mnie o 250 dolarów, wydawali się tak wiarygodni, że je oddałem, potem poprosili mnie o kolejne 4000 dolarów i oddałem je i podobno mój doradca platformy Thomas Andrei Avalon otworzył zakup dwóch akcji Amazon i Tesla Motors, aby generować zyski do dziś Nie uzyskałem żadnego zysku, za każdym razem, gdy piszę do rzekomego doradcy, mówi, że rynki są niskie, czasami mi nie odpowiada, chciałbym odzyskać zainwestowany kapitał.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Juan, napisz na nasz CZAT, aby mogli się z Tobą skontaktować, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

  • Fernando Lewisa odpowiedź

   Dołączmy do Juana płacącego, wnosząc pozew przeciwko tej firmie, aby usunąć tych pozbawionych skrupułów przestępców z obiegu

 10. jen odpowiedź

  Zacząłem inwestować w fxlatam i zostałem oszukany. Proszą mnie tylko o więcej pieniędzy do wpłaty i nie chcą wpłacać moich zarobków, które uzyskałem. Nie mogę nawet uzyskać dostępu do platformy z mojego komputera. i proszą mnie o kod dostępu przez anydesk.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jen, nie pozwól im używać anydesk na twoim komputerze, ukradną twoje dane bankowe i hasła, nie rezygnuj z pieniędzy, porozmawiaj z naszym CZATEM. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Fernando odpowiedź

    Połączymy się, aby złożyć pozew w fxlatam.net. Praktyką, którą stosują, nie jest zwrot pieniędzy, wygrana lub przegrana, tak samo jest, mówiąc ci, jak w moim przypadku pomogę ci złożyć spór z bank, aby zobaczyć, jak odzyskałem pieniądze, a nie pomogli w kilku słowach przedstawili spór, ale nie odebrali pieniędzy twierdząc, że straciłem pieniądze Wróciłem, aby zobaczyć, jak mogę dojść z nimi do porozumienia i zapytali mnie aby mieć trasę, ponieważ zamknęli moje konto z powodu sporu, musiałem wpłacić dziesięć procent, czyli 4 000.00 dolarów, co zrobiłem, a oni obiecali mi, że co miesiąc będą przysyłać mi 723.00 dolarów bez konieczności obsługi i to było fałszywe, ponieważ powiedzieli mi, że musisz działać, ponieważ w przeciwnym razie zamykają konto i że to samo Będąc administratorem giełdy zamierzał zająć się moją sprawą, że pomoże mi, obsługując moje konto na tamtej platformie jest wiele rzeczy, które można tu omówić, ale ze względu na przestrzeń muszę dokończyć idź tak

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Fernando, ta taktyka jest stosowana przez wielu pirackich brokerów, proszą o pieniądze jako płatność za uwolnienie pieniędzy i to wszystko jest kłamstwem, nigdy nie wkładają pieniędzy na rynek, umieszczają tylko adnotacje liczbowe tego, co wysłałeś i z że pokazują, że działają, ale tak naprawdę to nie są twoje pieniądze, te pieniądze trzymają, gdy przychodzą. W ogóle nie są polecani, złodzieje najniższego rzędu. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

  • Fred odpowiedź

   Już przestałem wpłacać pieniądze do fxlatam, ponieważ chciałem odejść, ponieważ kiedy zadzwonili do mnie, aby zaoferować mi jedną z tych rzeczy, ponieważ zdecydowałem się wpłacić pieniądze, mogłem odejść, kiedy chciałem ... A kilka miesięcy temu chciałem odejść bo poprosili cię tylko o pieniądze.. Powiedzieli mi, że muszę zapłacić za ubezpieczenie, a potem zapłacić coś innego, żeby dostać pieniądze i stamtąd nie miałem już z nimi kontaktu zadzwonili do mnie i wszystko, ale nie odpowiedziałem im ...

   • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

    Witaj Fred, musisz odzyskać to, co zostało skradzione, za to możesz porozmawiać na naszym CZACIE i jednocześnie jeśli jest sposób na znacznie lepsze pozwanie, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

 11. Jeimy Vargas odpowiedź

  Cześć. Pod koniec stycznia 2021 zacząłem inwestować w Fxlatam. Skontaktowała się ze mną kobieta o imieniu Laura Pelaez. Powiedział mi, że za jedyne 250 tysięcy chilijskich pesos mogę zacząć. Następnie zaoferował mi bonus, jeśli wpłaciłem kolejne 250 CLP. Ja to zrobiłem. M powiedział ematy, które były regulowane przez FSA
  I ufać im, ponieważ zostaliby ukarani grzywną, gdyby popełnili nieprawidłowości. Zaufanie. Następnie wyznaczam menedżera o imieniu Darlin (nazwisko, które może być fikcyjne). Na początku są bardzo przyjaźni, ponieważ chcą, abyś wpłacił depozyt. Od tego momentu Darlin zaczął naciskać na mnie, abym wpłacał coraz więcej, pod pretekstem, że potrzebny jest większy kapitał do inwestowania w bitcoin, co przyniosłoby duże zyski. Zaprosił mnie nawet na wirtualne seminaria, które mówiły o wielkich zwrotach bitcoina. Zabawne jest to, że żadna z osób, które się ze mną skontaktowały, nie widziała ich twarzy ani nie prowadziła wideorozmowy. Używają tylko czatu. Moje największe podejrzenie, że może to być oszustwo, pojawiło się, gdy chciałem wypłacić pieniądze z wygranych. Powiedzieli mi, że muszę wysłać pieniądze (250 USD), aby otrzymać swoje zarobki (1000 USD). Wydało mi się to dziwne. Postanowiłem skontaktować się z chilijskim brokerem, którego poznałem później i którego uważam za bardzo dobry (befx). Bezinteresownie mi pomogli i doradzili zamknięcie konta i zażądanie wszystkich pieniędzy. Znowu poprosili mnie o pieniądze (440 USD) na wypłatę 2 i pół miliona chilijskich pesos, mimo że miałem jakieś 5 milionów. Według Darlina nie mogłem wysłać wszystkiego, ponieważ musiałbym wysłać kolejne 400.000 XNUMX CLP. Sytuacja wydawała się już taka dziwna. Ponieważ proszono mnie o te pieniądze na płacenie podatków między bankami. W każdym razie wyślij 440 USD, aby odebrać połowę moich pieniędzy. Znowu byli bardzo szybcy. Po tym nie usłyszałem od mojego menedżera. Zasugerowałem, żeby zablokował mi dostęp do WhatsApp, ponieważ zdałem sobie sprawę, że to oszuści i nie dostaną ode mnie więcej pieniędzy. Oni nie. Skontaktowano się z inną postacią, rzekomo zastępującą Darlin, ponieważ była w złym stanie zdrowia, po dwóch i pół tygodnia od wysłania pieniędzy na 2 i pół miliona CLP poinformowano mnie, że operacje zostały otwarte automatycznie, ponieważ nie mogą być zatrzymał się na długi czas. To był brudny ruch, ponieważ spodziewałem się, że w ciągu tych dwóch tygodni prześlą mi moje pieniądze, ale zamiast tego ponownie zainwestowali mój ostatni depozyt, który miał na celu umorzenie moich pieniędzy. Bardzo mnie to rozzłościło. O dziwo, operacje, które zostały otwarte w ciągu jednego dnia, przyniosły mi zysk w wysokości 9.000 USD + 8.500 USD, które miałem na koncie. Zmusił mnie do zamknięcia wszystkich operacji, które dały mi super zyski i tego samego dnia wszystko było gotowe do zamknięcia mojego konta i tym samym przesłania mi wszystkich moich pieniędzy, prawie 18 tys. USD. Ale znowu proszą mnie o pieniądze, 500.000 XNUMX CLP. Nalegał nawet, żebym go zdeponował jeszcze tego samego dnia, co dla mnie jest niemożliwe. Wszystko jest tak podejrzane, że oddaję pieniądze za stracone, ponieważ nikt ani nic nie zapewnia mnie, że prześlą mi moje pieniądze. Mam tylko twoje słowo. Nie ma umowy, nie ma wideorozmów, nie ma gwarancji, że wszystko się zgadza. Pytanie brzmi: tak to wygląda, czy powinienem spróbować wysłać 500.000 XNUMX CLP, aby uratować moje pieniądze? A może to tylko oszustwo? Chciałem podzielić się swoją historią, aby ci, którzy chcą zacząć inwestować lub ci, którzy wpłacili niewiele pieniędzy, zobaczyli znaki ostrzegawcze tego, jak zachowują się ci ludzie. Będę wdzięczny za pomoc i wsparcie dla mojego pytania. Aaaa jeszcze jedna rzecz, używają aplikacji o nazwie Anydesk, która zasadniczo pomaga oszustom zobaczyć Twój telefon komórkowy lub komputer i mówią, że otwierasz tutaj i otwierasz tam.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jeimy, MOŻESZ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE, POROZMAWIAJ SIĘ NA NASZYM CZACIE, JESTEŚ NA CZAS, NIC IM NIE PŁAĆ, NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, JESTEŚ ZNOWU, TO MYŚLĄ, ABY ZACHOWAĆ PIENIĄDZE. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Pokój odpowiedź

    Witam, przydarzyło mi się coś bardzo podobnego, żeby nie powiedzieć tego samego, chcę przejść na emeryturę, ale za to muszę zapłacić i moje pieniądze też mi nie przejdą, więc nie wiem, co robić.

    • Mafalda odpowiedź

     Zostawiam e-mail, aby mogli się ze mną skontaktować. napisz na FORUM ze wszystkimi szczegółami oszustwa, udostępnij je i zakończ.

     • Polecani brokerzy Autor postu

      Witaj Mafaldo, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktować, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

      Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

      Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

      Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
      https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

      pozdrowienia

 12. Nemesio Sullca Ttito odpowiedź

  Cześć, jestem Nemesio Sullca Ttito z Peru.Potwierdzili mnie bo pisałem do siebie przez reklamę i inberti i podwoili to co inberti w WWW FXLATAM.8900$ pieniędzy miałem zarobić przez trzy miesiące kapitał, który jechał pracy i kiedy została spełniona powiedzieli, że zapłacą prowizję Anibalowi Escobarowi i Jose sumę 8.900.000.0 4.000.000 300 25000000 dolarów i nie zapłaciłem, bo nie miałem pieniędzy W następnym miesiącu dostałem pieniądze i kiedy poszli do konsygnacji ja poprosili mnie o XNUMX XNUMX XNUMX milionów więcej dla banku, aby nie mieć problemów z wymianą, dopóki nie powiedzą mi, że zamrożą moje konto i nałożą na mnie karę w wysokości XNUMX usd. Następnego dnia powiedzieli mi, że nie mogą znają mnie z powodu tego, że musiałem zapłacić inny dokument, który mówi, że pieniądze są legalne, inwestycja i zysk i czas ugotować XNUMX XNUMX XNUMX i powiedział, że nie ma problemu, że się zgadzam Dał mi pieniądze i już nawet nie muszę płacić czynszu, usług, szkoły, jedzenia moich dzieci, nie lepiej powiedzieć, że mnie oszukali

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Nemesio, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 13. Świeczka odpowiedź

  Wraz z rodziną postanowiliśmy wypróbować usługi odzyskiwania pieniędzy, o których wspominają. Zaprezentowaliśmy trochę, ale na koniec udało nam się odzyskać dużą część. Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc i informacje.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Candela, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Daniel odpowiedź

   Możesz mi powiedzieć, jak to zrobiłeś, bo mnie też oszukali, teraz proszą mnie o pieniądze na rzekomy podatek, abym mógł uwolnić moje pieniądze, a tym samym dać mi likwidację.Chciałbym wiedzieć, z kim się kontaktujesz, ponieważ jestem zdesperowany i ja nie muszę już rozwiązywać mojej rodziny

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Danielu, chcą tylko uzyskać od Ciebie jak najwięcej pieniędzy, najlepiej odzyskać to, co zostało skradzione, w tym celu możesz porozmawiać na naszym CZACIE i jednocześnie jeśli jest sposób, aby pozwać znacznie lepiej, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 14. Mafalda odpowiedź

  Cześć José, skąd jesteś? Czy możesz dać mi swój WhatsApp, opublikuj go na forum, ponieważ nie chcę podawać swoich danych. Dziękuję Ci

 15. José odpowiedź

  SYTUACJA HANDLOWA FXLATAM
  Broker: Daniel Colman korzystający z konta Lamborghini Holding w Miami na Florydzie jako odbiorca środków na inwestycje.
  Pieniądze "zainwestowane" pod różnymi argumentami i fałszywymi obietnicami wysłania zysków 27,000 dolarów. Skumulowany kapitał według platformy 43,764.44 52,342.27 € (0 $). Zarobki otrzymane „1” po XNUMX roku.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć José, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam, NIE PODPISUJ NIC DO NICH I PRÓBUJ ZWRÓCIĆ PŁATNOŚĆ Z BANKU LUB KARTĄ KREDYTOWĄ, NIE UDZIELAJ ZEZWOLENIA NA ŻADNE OPERACJĘ, zarobki nie są prawdziwe, to tak, jakby to było DEMO, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, pokazują tylko, że są to prawdziwe operacje, ale tak nie jest i w końcu podobno tracisz pieniądze na rynku, a oni zatrzymują pieniądze, które wysłałeś. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Juanapinto odpowiedź

    Witam i jeśli to samo mi się przydarzyło, mam na imię x najpierw widzisz Kevina Rodrigueza, potem Paulę Lopeza, potem Elizabeth Zanches i jeszcze jedną Sofię Castro i wreszcie rzekomy menedżer Daniel lojalny i to samo q obligacje q wykorzystuje czyste kłamstwa, którymi zostałem oszukany 3600USD x 4 miesiące, że długo mnie oszukiwali, ci podstępni ludzie, uważajcie

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Witaj Juanapinto, nie rezygnuj ze swoich pieniędzy. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

 16. ARIEL odpowiedź

  NIGDY NIE ZOSTAWIAJ WYCOFANIA !! KAŻDY PRACOWNIK LUB BYŁY, KTÓRY CHCE NAPRAWIĆ WSZYSTKIE SZKODY, KTÓRE ROBI TA GRUPA ZŁODZIEI? CZY WIESZ, ŻE SZKODZISZ LUDZIOM NA CAŁYM ŚWIECIE? Oszuści

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Ariel, dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z FXlatam, zyski nie są prawdziwe, to tak, jakby to było DEMO, pieniądze nigdy nie wchodzą na rynek, tylko sprawiają, że widzisz, że są to prawdziwe operacje, ale tak nie jest i w w końcu podobno tracisz pieniądze na rynku, a oni zatrzymują pieniądze, które wysłałeś. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 17. Graciela odpowiedź

  Zostałem oszukany przez FXLATAM, na koncie miałem zarobione 30000 5 euro, gdy chciałem wypłacić pieniądze, nie zezwolili na to, zgłosiłem oszustwo na tej stronie i skontaktowała się ze mną osoba o imieniu Vanessa oferująca swoje usługi w celu odzyskania pieniędzy, skontaktował się człowieka, którego na razie nie wymienię. Komunikuję się przez WhatsApp prawie codziennie od 15 października i zapewnia mnie, że otrzymam zapłatę. W międzyczasie otrzymałem od Fxlatam nagłówek z dokumentacją, w której obiecali mi wszystko zapłacić w zamian za nieudzielenie złych informacji na ich temat, wszystkie dokumenty mam, ale jeszcze nic nie obciążyłem. Nazwisk nie zamierzam jeszcze ujawniać, bo ostatni termin jaki podałem to XNUMX.tego miesiąca, jeśli mi nie zapłacą, wrzucę wszystkie dokumenty do wszystkich sieci, które znajdę i wyeksponuję wszystkich degeneratów zaangażowanych w ten spisek . Nie zastosowali się, nic nie zobowiązuje mnie do przestrzegania paktu milczenia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Graciela, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Fernando, dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem z FXlatam, zyski nie są prawdziwe, to tak, jakby to było DEMO, pieniądze nigdy nie wchodzą na rynek, tylko sprawiają, że widzisz, że są to prawdziwe operacje, ale tak nie jest i w w końcu podobno tracisz pieniądze na rynku, a oni zatrzymują pieniądze, które wysłałeś. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Fernando, dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem z FXlatam, zyski nie są prawdziwe, to tak, jakby to było DEMO, pieniądze nigdy nie wchodzą na rynek, tylko sprawiają, że widzisz, że są to prawdziwe operacje, ale tak nie jest i w w końcu podobno tracisz pieniądze na rynku, a oni zatrzymują pieniądze, które wysłałeś. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Claudia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. FXlatam to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 18. jaskółka oknówka odpowiedź

  To jeden z oszustów, nazywa się Evangelina Joaqui Chilito, dokument 66.947.549 5 80 mieszka w Medellin w Kolumbii, calle 130 # XNUMXc-XNUMX, jeśli jest ktoś z Medellin i może ją zgłosić, mam z nią i innymi złodziejami watsapp. !!!!

 19. jaskółka oknówka odpowiedź

  Trzeba składać skargi na przestępstwa komputerowe i w interpolu każdego kraju, albo kto może iść złapać tych oszustów złodziei, kto wie, co można zrobić, aby być siłą. Dziękuję..

 20. Liz odpowiedź

  Są oszustami, nie daj się nabrać i nie podawaj im żadnych informacji na swoich kartach, ponieważ przyprawią Cię o zawrót głowy, a następnie sprawią, że zainwestujesz zarządzają Twoją platformą, mogą pobierać opłaty i robić, co chcą, zanim zechcą zainwestować przeczytaj komentarze i nie daj się oszukać Diego David paola i Daniel nie wysyłaj im niczego zdjęć, bo to jest pierwsza rzecz, o którą cię poproszą

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Liz, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. FXlatam to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 21. jaskółka oknówka odpowiedź

  Fxlatam to oszuści, proszą cię o minimum 200 USD na start, potem dają bon podarunkowy, mówią, że to przyjemność dla banku itar, a potem sprawiają, że wygrywasz podobno kilkoma powiedzeniami, aby wejść , potem proszą o zdjęcia i numery kart kredytowych i dokument tożsamości lub nawet kierowcę, aby nadal otrzymywać więcej pieniędzy i debet, o który proszą o kod PIN.. Ale tam już odrzucili, że chcą cię ukraść, albo sprawiają, że wysyłasz im bezpośrednie przekazy pieniężne 24 godziny, potem dzwonią do Ciebie z wielkim wzruszeniem, że Amazon jest w agencji z powodu pandemii i inwestujesz, ale tak naprawdę nie sprawiają, że wygrywasz akcjami, ale kamieniami i mówią Ci, że tak wygląda inwestycja w akcje. Mam nazwisko i dokument tożsamości jednego z oszustów, nazywa się Evangelina Joaqui Chilito, pochodzi z Medellin i chciała, żebym wpłacił pieniądze na jej konto. Cała ta organizacja musi trafić do więzienia.!!!!!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Martin, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. FXlatam to oszustwo, jeśli masz więcej informacji o firmie, prosimy o udostępnienie nam ich, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

   • Cayo odpowiedź

    Witam, jestem Cayo de Peru, również zostałem oszukany przez fxlatams, kiedy chciałem wypłacić moje zarobki, poprosili mnie o 11 procent całkowitego kapitału, ale nigdy nie wysłali mi pieniędzy w tajemniczy sposób, doradca Fabián zniknął do dziś, oni nie odpowiadam już na WhatsApp

    • Polecane brokers.com Autor postuodpowiedź

     Witaj Cayo, musisz odzyskać to, co zostało skradzione, w tym celu możesz porozmawiać z naszym CZATEM i jednocześnie jeśli istnieje sposób na znacznie lepsze pozwanie, napisz na nasz CZAT, aby się z Tobą skontaktowali, dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 22. Gabriela odpowiedź

  To oszustwo, które zmuszają Cię do inwestowania, a następnie nie kontaktują się ze sobą, ale blokują Cię, nie inwestuj proszę, to żart Nie mam możliwości odzyskania pieniędzy

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Gabrielo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z LatAm FX. Ten Broker to prawdziwy OSZUST, jego lokalizacja jest nieznana, NIE MA REGULACJI, klienci zawsze narzekają, że nie mogą WYPŁACIĆ SWOICH PIENIĘDZY.
   Prawda jest taka, że ​​próbując znaleźć jej rejestrację w Seszeli FSA, natknęliśmy się na dokument z Centralnego Banku Urugwaju, w którym wspomniano, że firma dostarcza fałszywych informacji swoim klientom, poza tym jest brokerem NIEREGULOWANYM, więc my nie polecam inwestowania z nimi, jest to OSZUSTWO.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:

   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   pozdrowienia

 23. Melis odpowiedź

  Najpierw pokazują ci zaufanie, gdy wpłacisz depozyt, nie dzwonią do ciebie Musiałem zobaczyć sposób, aby zadzwonić, ponieważ Paola zadzwoniła do mnie i zmieniła WhatsApp, aby nie mogła się ze mną komunikować, proszę nie wpłacać, to oszustwo, którego nie możesz wysłać . Zdjęcia, jeśli nie wysłał ich, aby widzieli, że mówię im prawdę, nie deponuj żałuje, że nie ma nikogo, kto nam pomoże, ponieważ próbuję wszystkiego, aby mogli zająć się tobą, aby odzyskać twoje pieniądze

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Melis, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Juan Carlos Martin odpowiedź

   Muszę zobaczyć zdjęcia, jeśli możesz się podzielić, bardzo bym to doceniła

 24. Melisa odpowiedź

  Witam, dobranoc, polecam upublicznienie, ponieważ są oszustami, więc wpłacają pieniądze, dzwonią do ciebie co jakiś czas, a kiedy to zrobisz, pokazują platformę, którą zarządzają i mają twoje hasło, osiągnąłem zyski i widziałem ich, ale ja nie wiedziałem jak to wypłacić bo nigdy nie zrobiłem.. Wyjaśniają i jak sprawdziłem następnego dnia było już zero to oszuści zobaczyli, że jest zysk i że taka Paola to wyjęła, harpia przebrana za owcę i inni doradcy też odważyli się mi grozić, ale Bóg jest wielki i jego kara pomoże tym oszustom nie uszło mu to płazem i oszukali więcej ludzi nie daj się zwieść, pokazują platformę, ale nigdy nie wyjaśniają, jak się wycofać lub handlować

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Melissa, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Wielu klientów narzekało, że nie mogą wypłacić swoich pieniędzy.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

 25. José odpowiedź

  To oszuści, Ami nazwał mnie złodziejem o imieniu Diego Quintanilla, do niedzieli dzwonił do mnie, generalnie używają tylko watzap

 26. Wilfredo Gonzalez odpowiedź

  Fxlatam to kula oszustów.
  To złodzieje.
  Nie odpowiadają już po zainwestowaniu.
  Nigdy nie możesz wycofać inwestycji, ponieważ nigdy nie odpowiadają.
  Laura Pelay i Katerin mnie oszukali ...
  W takim razie nazywam się pewien Santiago, który podobno jest kierownikiem finansowym, ale kolejnym złodziejem

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Wilfredo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Jeimy odpowiedź

   Laura Pelaez również skontaktowała się ze mną. Powiedział mi, że jest z Kostaryki i dzwoni do mnie z Londynu. Że byli regulowani przez FSA Anglii i że nie ryzykowaliby okradzenia cię, ponieważ FSA nałożyłby na nich dużą sumę pieniędzy. Mam numer: +442031502952. Zrobił mi wpłatę 250 USD i że dadzą mi bonus powitalny. Kiedy zacząłem mieć problemy, już mi nie odpowiadał.

 27. Carlos odpowiedź

  Nie mam najmniejszego pojęcia, w jaki sposób pisarz i świetny mówca „Tony Robbins” pozwala na wykorzystanie swojego wizerunku na tej platformie, byłby to przypadek lub nie natknąłem się na publikację FXLATAM, w której wykorzystują wizerunek to drugie, a mam na imię, byłem bardzo uważny, więc umieściłem swoje dane i w mniej niż 24 godziny skontaktowali się ze mną, powiedzieli mi świat rzeczy, które przyprawiają mnie o zawrót głowy, ale w końcu zdecydowałem się zainwestować 250 dolarów, co było najmniej do inwestowania, należy wspomnieć, że wywierają duży nacisk na jak najszybsze dokonanie wpłaty. W sumie, że w sumie miałem 3 doradców, wszyscy naciskali na to, abyś inwestował coraz więcej, więc tam zaczęło brzydko pachnieć. Więc prawda jest taka, że ​​nie miałem więcej pieniędzy do zainwestowania, a oni przestali się ze mną komunikować i odpowiadać na moje wiadomości, wykręciłem telefon, który tam przychodzi, a oni są bardzo niegrzeczni, wszyscy ci, którzy tam pracują, są bałaganem.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Carlos, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

  • Jeimy odpowiedź

   Zostawili mnie z zerowym saldem na moich rachunkach bankowych i na mojej karcie kredytowej. Korzystają z aplikacji o nazwie Anydesk, która polega na udzielaniu im pozwolenia na obserwowanie tego, co robisz w czasie rzeczywistym na telefonie komórkowym lub komputerze i na przykład mówią ci, że pomożemy ci wpłacić depozyt, a następnie sprawią, że dostaniesz się do banku i wszystko w tej chwili widzą twoje ruchy, nawet twoje klucze. Nigdy nie pokazują twarzy, zamiast tego wiedzą o nas wszystko z całej dokumentacji, o którą proszą: dowód osobisty, zdjęcia karty kredytowej po obu stronach, dowód adresu. Martwi mnie to, że oprócz utraty pieniędzy przechowują wszystkie Twoje dane osobowe i mogą je wykorzystać do podszywania się pod Ciebie do innych oszustw.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Jeimy, nie pozwól im używać anydesk na twoim komputerze i rozmawiać z naszym CZATEM. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 28. Andrew odpowiedź

  Proszą mnie o 10% kapitału bo to podatek, który trzeba zapłacić królowej Anglii.Zainwestowałem 10 soli ok. 000 dolary i podobno moje konto ma 3 euro i muszę zapłacić podatek, czyli 19000 euro w celu wypłaty zysków scammed nazywam się meksykański santa cruz zanim nazywam się daniel colman i pewien joos

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Andrés, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Kwestia podatku brzmi śmiesznie, nie zrobilibyśmy tego na twoim miejscu, aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:  ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć John, dziękuję. Jakie masz doświadczenia z FXlatam?

   pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Felipe, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Czy możesz wyjaśnić nieco lepiej, co stało się z tobą z FXlatam?

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali?

   pozdrowienia

  • Jeimy odpowiedź

   Zostawili mnie z zerowym saldem na moich rachunkach bankowych i na mojej karcie kredytowej. Korzystają z aplikacji o nazwie Anydesk, która polega na udzielaniu im pozwolenia na obserwowanie tego, co robisz w czasie rzeczywistym na telefonie komórkowym lub komputerze i na przykład mówią ci, że pomożemy ci wpłacić depozyt, a następnie sprawią, że dostaniesz się do banku i wszystko w tej chwili widzą twoje ruchy, nawet twoje klucze. Nigdy nie pokazują twarzy, zamiast tego wiedzą o nas wszystko z całej dokumentacji, o którą proszą: dowód osobisty, zdjęcia karty kredytowej po obu stronach, dowód adresu. Martwi mnie to, że oprócz utraty pieniędzy przechowują wszystkie Twoje dane osobowe i mogą je wykorzystać do podszywania się pod Ciebie do innych oszustw.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Jeimy, NIGDY nie powinieneś pozwalać im instalować programu ANYDESK, za pomocą tego programu kradną twoje hasła bankowe i opróżniają twoje konta. Zawsze proszą o więcej pieniędzy, tak właśnie robią, aby poprosić o maksymalne możliwe pieniądze, które w końcu zostają, ponieważ nigdy nie wprowadzają ich na rynek, są to fikcyjne operacje, umieszczają tylko twoje saldo na MT4 lub platformie, którą używaj i spraw, aby wyglądało, że działasz, ale pieniędzy nie ma, są na kontach właścicieli. MOŻESZ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE, POROZMAWIAJ SIĘ NA NASZYM CZACIE, JESTEŚ NA CZAS, NIE PŁAĆ NIC, NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, JESTEŚ ZNOWU, JESTEŚ NA CZAS, BY ZACHOWAĆ TWOJE PIENIĄDZE. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Maria, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska osób, które się z Tobą skontaktowały, numery, e-maile, z których się z Tobą skontaktowali?

   pozdrowienia

 29. Nicolas saavedra odpowiedź

  Cześć przyjaciele, ten Matteo cobac jest oszustem, ciągle prosi mnie o pieniądze na moje konto i zaprojektował mnie, pomogę ci odzyskać Pieniądze to człowiek, który nie ma honoru i gdyby firma Riviera dała coś z serca zwrócimy inwestycję

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Nicolas, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano? Jak to jest, że prosi cię o pieniądze na „uwolnienie konta”? Czy możesz nam to wyjaśnić? To, że proszą Cię o pieniądze na wypłatę kapitału, to bardzo zły znak.

   pozdrowienia

 30. Nicolas saavedra odpowiedź

  Zainwestowałem dużo pieniędzy w firmę i oskarżyli mnie o oszustwo Złodziej Matteo Kobac ukradł pieniądze z mojej karty bez mojej zgody i zablokowali platformę i nie mogę odzyskać moich pieniędzy teraz firma nie przeprowadza ankiety, aby investfxlatan.com są Czyjeś złodzieje

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Nicolas, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 31. Roxana odpowiedź

  To są oszuści, biorę 250 dolarów, wiem, że byłem głupcem, ale uśpiłem jednego, mam tylko nadzieję, że jest ktoś, kto pomoże mi odzyskać te pieniądze...

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Roxana, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska osób kontaktowych, e-maile, z których się z Tobą kontaktowano?

   pozdrowienia

 32. ZAKŁADY-STEB odpowiedź

  Cześć. Chciałbym przekazać informacje kontaktowe dla tych osób. Nie trzeba dodawać, że nie pozwalają kłamcom wycofać ani grosza.

  Cóż, mam numery telefonów, z którymi się kontaktuję: +442033224284 +441618503592 +442033896788. Wszystkie są w trybie WhatsApp. Za ich pośrednictwem mam do czynienia z asystentką Paulą López.

  Numer, z którego odbieram połączenia to +441851229001

  E-maile osób, które się ze mną skontaktowały:
  [email chroniony] .com
  [email chroniony] .com

  Ten ostatni (Mateo Kovac) twierdzi, że jest Chorwatem, ale ma silne kolumbijskie pochodzenie. Andrés twierdzi, że jest Kolumbijczykiem.
  Mateo podał mi lokalizację w Google, która odpowiada adresowi wypożyczalni, ale twierdzi, że tam pracuje. To jest karta, która pojawia się na dole Twoich e-maili:
  Mateusz Kovac

  Menadżer przedstawia generalnego brokera

  FX latam.

  Adres: 71-75 Shelton Street Covent Garden Londyn WC2H 9J

  Strona internetowa: fxlatam .com

  Mam nadzieję, że to się przyda i chciałbym też wiedzieć, czy ktoś może mi powiedzieć, jak się wycofać, ponieważ nie mogę tego zrobić.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj BETS-STEB, dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   pozdrowienia

 33. kłócić się odpowiedź

  Szybkie wypłaty, inwestuj pewnie, dużo zarobisz, to tylko niektóre z fxlatam, które fxlatam zawsze mencoina przez telefon, bo na moją wypłatę czekałem MIESIĄCE, nie żartuję, podobno za kilka dni wypłata byłaby skuteczne i na dzień XNUMX grudnia czekałem od miesięcy, aby wycofać absolutnie wszystko, co powiedzieli mi przez telefon, jest całkowicie fałszywe

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Argu, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Fxlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

  • Jeimy odpowiedź

   Zdarzyło się komuś, że aby wypłacić pieniądze, proszą o więcej pieniędzy, rzekomo na zapłacenie podatków, ponieważ przelewy muszą być dokonywane między bankami. Miałem 8 tysięcy dolarów i kazali mi wysłać im 440 dolarów po część moich pieniędzy, a kiedy to zrobiłem, przestali ze mną rozmawiać. Po nieco ponad dwóch tygodniach zadzwonili do mnie i że pieniądze, które wysłałem, aby wypłacić część moich pieniędzy, zostały ponownie zainwestowane i że zarabiam podwójnie, czyli 18 tysięcy dolarów i że jeśli chcę wypłacić całą tę kwotę, to mam wysłać około 700 dolarów. Naciskali na mnie, żebym to zrobiła teraz, tego samego dnia i żebym wszystko załatwił, żebym dostała pieniądze. Nie chciałem ryzykować i przestałem z nimi rozmawiać. Jeśli nie wykorzystali już pieniędzy, które im wysłałem wcześniej, aby wypłacić część moich pieniędzy, który teraz zapewnia mnie, że wpłacam to, o co proszą mnie, abym wypłacił w całości z mojego konta (powiedziałem im, że chcę zamknąć moje konto)

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Jeimy, Zawsze proszą o więcej pieniędzy, tak właśnie robią, aby poprosić o maksymalne możliwe pieniądze, które w końcu zostają, ponieważ nigdy ich nie wprowadzili na rynek, są to fikcyjne operacje, tylko stawiają twoje saldo na MT4 lub platformy, z której korzystają i sprawiają, że wygląda na to, że działasz, ale pieniędzy nie ma, są na kontach właścicieli. MOŻESZ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE, POROZMAWIAJ SIĘ NA NASZYM CZACIE, JESTEŚ NA CZAS, NIE PŁAĆ NIC, NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, JESTEŚ ZNOWU, JESTEŚ NA CZAS, BY ZACHOWAĆ TWOJE PIENIĄDZE. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
    https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

    pozdrowienia

 34. Jose Carlos Medina Nieves odpowiedź

  To oszuści, zwłaszcza Daniel do Santos, wszystko wydawało się normalne, dopóki nie zaczął prosić o więcej pieniędzy, bo jeśli chciał dużo wygrać, musiał dużo zainwestować, taka była jego pozycja, dopóki nie przekonał mnie do całkowitego opróżnienia karty kredytowej, poza że jedna z transakcji dokonanych moją kartą została wykonana bez mojej autoryzacji. Kiedy zażądałem zwrotu pieniędzy, aby zamknąć konto, nikt nie odpowiedział, nikt nie dał mi rozwiązania, a jedyną osobą, która mi odpowiedziała, był dyrektor, który powiedział tylko, że moje pieniądze zostały już zainwestowane, kłam, widziałem to we mnie Konto że nie zainwestowali i nigdy nie chcieli mi go oddać, więc pozwałem ich i wciąż czekam.

  Nie wpadnij w pułapkę

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Spróbuj porozmawiać z bankiem o dokonanych przez niego transakcjach.

   pozdrowienia

 35. Carola odpowiedź

  Cześć, jestem Carola i jeśli ja również zostałem oszukany przez tych złodziei, nazywam się Kolumbijczyk Francisco Serrano, który przekonał mnie o oszustwie i wpłacił mu 250 dolarów. Potem skontaktowałem się z pewnym Mario, doradcą finansowym, który Chciał tylko uzyskać ode mnie więcej pieniędzy. Nieszczęśnik nigdy nie oddzwonił i nigdy nie odpowiedział na watsapp ani na e-maile, nie zwrócił ani dolara

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Carloa, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam, pamiętasz, jak w ogóle ich znalazłeś? Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile?

   pozdrowienia

 36. roberto odpowiedź

  To złodzieje, dzieci ich jebanej matki króla, ponad 5 osób dzwoniło do mnie od miesięcy, że nie mogę wypłacić pieniędzy. Daniel do Santos, niejaki Juan Jimenenez, później pewien kolumbijski kierownik piętra, który mówi, że Witdraw zwróci pieniądze za 8 dni, więc czekam ponad 2 miesiące na moje pieniądze i nic i inni ludzie nie trzymają dzwoniąc do mnie z fxlatam i jak im się nie podoba to, co im mówię. są zwyczajni i cię odcinają.
  Ponieważ nie robimy nic przeciwko tym złodziejom, robimy to publicznie w sieciach społecznościowych i na youtuberach. i zobaczyć podmiot, który pomaga nam odzyskać pieniądze i bada tych oszustów. którzy wstrzymują swoje pieniądze bez powodu, czekam na to od miesięcy. powinniśmy je zgłosić.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Roberto, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z FXlatam, bardzo nam przykro za wszystko, co ci się przydarzyło… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Sprawdzanie strony internetowej wspomnieć o byciu częścią AMI Group Ltd w AngliiMoże kontaktując się z władzami Wielkiej Brytanii, takimi jak FCA? Szkoda, Roberto.

   Pozdrowienia.

 37. Luis odpowiedź

  Skontaktował się ze mną ktoś, kto nazywa siebie John Gimenez, sprzedał się jako pośrednik, wysłałem im sumę pieniędzy, aby zaczęli z nim działać, potem inny, który nazywa się Raul Montes, zaczął kontaktować się ze mną z tej samej firmy. bardzo często, aby nadal wysyłać pieniądze, w moim przypadku mówiłem im za każdym razem, gdy dzwonili, że nie zamierzam wysyłać nic więcej, dopóki nie zobaczę zysków, odpowiedzieli, że widzę je na platformie, po naleganiu postanowiłem zrobić i tam całe jego oszustwo zostało ujawnione, kiedy mówisz o wypłacie pieniędzy i ani „Raul” ani John „nie mogą cię od tego odwieść”, „sekretarka” zaczyna ci pomagać i mówi, że są zajęci i że przekażą sprawę do odpowiedniej sekcji. Krótko mówiąc, gdy dochodzi do wniosku, że nie mają więcej wymówek, niż wysłać Ci pieniądze, nie odpowiadają już na wiadomości ani na telefony. Nigdy nie mogłem wypłacić JEDNEGO DOLARA.
  Byłoby dobrze, gdyby można było to jakoś uwidocznić, aby więcej osób nie dało się nabrać na tego typu oszustwa.
  TO OSZUST, PROSZĘ PRZECZYTAĆ I NIE UPAŚĆ.
  TWOJE ZDROWIE!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Luis, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile? Jak długo byłeś w odosobnieniu? Spróbuj skontaktować się z nimi z innego telefonu lub e-maila...

   Pozdrowienia.

 38. Cristopher odpowiedź

  Dokładnie, nie możesz wypłacić pieniędzy, bądź bardzo ostrożny, zostałem oszukany, od ponad miesiąca staram się wypłacić kapitał, ta sytuacja jest straszna, traktował mnie Robinson Carter. Poznałem ich na Instagramie

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Cristopher, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

   • Jeimy odpowiedź

    Czy ktoś powinien pełnić rolę lidera i zrobić maila, abyśmy mogli przesłać wszystkie posiadane informacje: referencje, maile, numery telefonów komórkowych, zdjęcia, zrzuty ekranu (osobiście zrobiłem wiele zrzutów ekranu. Umówiłem się więc, co dalej, klasa pozew sądowy, sfinansuj tę firmę w sieciach społecznościowych, zgłoś je, wyślij listy nawet do google (ponieważ zarejestrowałem się w formularzu, który mówił: zainwestuj w amazon) za posiadanie firm oszustów jako pierwszej opcji przy promowaniu strony inwestycyjnej itp. Jeśli ktoś ma cechy lidera, o którym mówisz, i za pośrednictwem tej strony przekazuje pocztę lub inne środki (być może utwórz grupę na WhatsApp), abyśmy mogli zebrać dowody.Może nie zwrócić naszych pieniędzy, ale możemy być w stanie ich odstraszyć i to więcej ludzie wiedzą, że kradną bezkarnie.

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Cześć Jeimy, wszystkie informacje o tych oszustach muszą być zapisane tutaj: https://brokersrecomendados.com/fxlatam-comentarios/ W tym łączu możemy mieć wszystkie szczegóły i informacje o tych przestępcach, mamy nadzieję, że jakiś odważny i uczciwy pracownik lub były pracownik może podać nam szczegóły dotyczące ich prawdziwej lokalizacji, z której dzwonią reklamy. Zawsze proszą o więcej pieniędzy, tak właśnie robią, aby poprosić o maksymalne możliwe pieniądze, które w końcu zostają, ponieważ nigdy nie wprowadzają ich na rynek, są to fikcyjne operacje, umieszczają tylko twoje saldo na MT4 lub platformie, którą używaj i spraw, aby wyglądało, że działasz, ale pieniędzy nie ma, są na kontach właścicieli. MOŻESZ ZWRÓCIĆ PIENIĄDZE, POROZMAWIAJ SIĘ NA NASZYM CZACIE, JESTEŚ NA CZAS, NIE PŁAĆ NIC, NIE WYSYŁAJ PIENIĘDZY, JESTEŚ ZNOWU, JESTEŚ NA CZAS, BY ZACHOWAĆ TWOJE PIENIĄDZE. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXLATAM. Ta firma to oszustwo, nie wysyłaj pieniędzy, stracisz je, złe lub żadne rozporządzenie i mała przejrzystość.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze bez komplikacji prawnych i lat oczekiwania, możesz wypróbować nasz czat lub ten link:
     https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

     pozdrowienia

  • Rogelio. odpowiedź

   Witaj Cristopher, chcę Cię zapytać, czy nadal próbujesz wypłacić swoje środki, ponieważ mówią mi, że nie mogę ich wypłacić, ponieważ działa, a nie wiem, czy to jeszcze oszustwo. Poczekam na ten miesiąc, żeby zobaczyć, co się stanie. pozdrowienia

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Witaj Rogelio, w normalnym brokerze dokonujesz wypłaty bez pytania nikogo, robisz to sam.

    Pozdrowienia.

    • Luis odpowiedź

     Sergio, z pewnością jesteś jednym z nich, te osoby kontaktują się z Tobą, a kiedy dokonasz wpłaty, nękają Cię telefonami, abyś mógł wysłać im więcej pieniędzy. Moje doświadczenie z nimi było takie, że dałem jasno do zrozumienia, że ​​nie zamierzam więcej inwestować, dopóki nie zobaczę zysków, dzwonili do mnie i tak wiele nalegań przykuło moją uwagę, że postanowiłem wycofać część kapitału, który miałem i stamtąd nie mogłem się porozumieć ale z nimi nie odpowiadają na wiadomości. Nie rozumiem, jak mogą dalej działać i oszukiwać ludzi

 39. Mario szyi odpowiedź

  Cześć, jestem Mario C z Kolumbii, skontaktował się ze mną. Panu Michel Alexander Galan, a ja otworzyłem konto za 421 euro, a później wyznaczyłem Pana Jhon Jiménez jako doradcę, obecnie mam na koncie 1528 euro i proszę o wypłatę 400 we wtorek, 16 kwietnia, Pan Jhon Jiménez powiedzieli mi, że w ciągu 72 godzin udzielili mi odpowiedzi i do dziś nic mi nie powiedzieli, a nawet jemu. Pan Jhon Jiménez odpowiada na wiadomości, że ten broker to międzynarodowi złodzieje i prawdą jest również, że pan Jhon Jiménez i pan Michel Alexander Galan są Kolumbijczykami, co za szkoda, że ​​opuszczają kraj niedostatecznie reprezentowany.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Mario, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Spróbuj skontaktować się z nimi z innego numeru lub e-maila.

   Pozdrowienia.

 40. Daniel odpowiedź

  Nie polecam ich, oszukują Cię do inwestowania i proponują operacje, abyś przegrał i kontynuował inwestowanie z myślą o odzyskaniu straty, dają Ci bonusy szukające tego samego, abyś miał więcej pieniędzy do zainwestowania, ale na w momencie strat, które ci dadzą Mówią, że muszą wycofać obligacje i że aby firma nie straciła inwestycji, wezmą pieniądze, które są na koncie. Aby przekonać Cię, że wszystko jest w porządku, pozwalają na wypłatę 100 USD, aby dać Ci pewność, ale gdy potrzebujesz wypłacić więcej, zawsze usprawiedliwiają Cię i wtedy nie można się z nimi skontaktować. Nie ufaj im.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Danielu, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam… Czy możesz nam opowiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

 41. Symbol zastępczy dla Juan Carlos Lopez odpowiedź

  Oszustwo! Zostałem oszukany przez niejakiego Marco Garcia lub Marco G. Urugwajczyk lub Argentyńczyk zdaje się wiedzieć, co robi, mówi bardzo dobrze, ale jest RAT, uważaj na rzekomych maklerów z Ameryki Południowej!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Juan, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś?

   Pozdrowienia.

 42. Camilo odpowiedź

  Nie są platformą, są złodziejami, nikt ze mnie nie wchodzi z 250 dolarami i nigdy niczego nie zwrócili, doradca zgubił się, chciałbym wiedzieć, gdzie działają i dać im to, na co zasługują

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Camilo, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam, czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie?

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Wilson, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam, dlaczego mówisz, że to złodzieje? Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

 43. JR odpowiedź

  Zweryfikowane, zostałem jeszcze jeden oszukany, podobno kontaktują się z tobą z Londynu, oferują ci wszystko, weryfikujesz swój profil, a za kilka dni z twoją inwestycją zarabiają rzekomy kapitał i jak pokazują ci, że wygrywają, mówią aby inwestować więcej w akcje, na szczęście nie zrobiłem, powiedziałem, że chcę sprawdzić, czy mogę najpierw wypłacić, a najpierw powiedzieli mi, że po 30 dniach, w tych dniach konto zarządzane przez niejakiego Jhona ciągle rośnie w cytuje, a on wciąż nalega na szukanie okazji, aby wysłać więcej, po 30 dniach obu . [email chroniony] jak Jhon znika i nigdy więcej nie odpowiada

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj JR, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam, naprawdę smutne jest to, co wspominasz o tym brokerze. Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

 44. Federico Jimenez Serrano odpowiedź

  W żaden sposób nie polecam tego brokera, są tylko symulatorami i złodziejami, w momencie, gdy chcesz dokonać wypłaty, po prostu znikają.
  Trzeba coś zrobić, aby opinia publiczna potępiła ich i powstrzymała się od inwestowania w nich.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Federico, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam, to naprawdę smutne, co wspominasz o tym brokerze. Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

 45. Carlos Garcia odpowiedź

  OSZUSTWO!! Mają bardzo dobrą stronę internetową i wydaje się, że wiedzą co robią ale w momencie wypłaty znikają, pozwalają na małą wypłatę w wysokości 50 USD lub tak abyś zyskał pewność przy przegrywaniu większej wypłaty ZNIKNĄ to pewien Marco, Argentyńczyk lub Urugwajczyk

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Carlos, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FXlatam, to naprawdę smutne, co wspominasz o tym brokerze. Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Pamiętasz, jak przyszedłeś, aby je znaleźć?

   Pozdrowienia.

   • Carlos Garcia odpowiedź

    Skontaktowali się ze mną telefonicznie po tym, jak zarejestrowałem się na seminarium online, bądź bardzo ostrożny z tym oszustwem!

    • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

     Cześć Carlos, dziękuję za informacje o FXlatam, jeśli masz więcej informacji, podziel się nimi z nami.

 46. Fredy odpowiedź

  Kontaktują się ze mną Jestem z Kolumbii Chciałbym, aby ktoś przekazał mi informacje o tym brokerze Mam nadzieję, że wiele osób poda mi informacje na ten e-mail [email chroniony]

  Dziękuję bardzo

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Fredy, czekamy również na więcej doświadczeń i informacji o FXlatam, chociaż w tej samej sekcji możesz już przeczytać różne doświadczenia klientów i naszą analizę.

   Pozdrowienia.

 47. Luis odpowiedź

  Upadłem jako początkujący, wpłaciłem 300 usd, "dali mi 150 usd", za to nie prosili mnie o walidację niczego ... stąd miałem wątpliwości, wszyscy regulowani brokerzy proszą o walidację wcześniej (nie akceptują twoje pieniądze wcześniej, te wpadki Tak) ... No cóż, teraz proszę o emeryturę, nie robiąc żadnego ruchu, ale nie odbierają, nie dzwonią, mój wyznaczony doradca zniknął z mapy nauczyłem ich mojej strategii i NIC… NIE WIEDZĄ NIC O HANDLU… LACRAAAS, PASOŻYTY, ZYSKI… NIE CZYTAJ NIC NIE TWORZĄ

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za informacje o FXlatam. Jeśli masz więcej informacji o tym brokerze, podziel się nimi z nami. Naprawdę szkoda, że ​​tak się zachowują, spróbuj skontaktować się z nimi z nowego numeru lub e-maila i powiedz nam.

   Pozdrowienia.

 48. martha ines garcia odpowiedź

  Cóż, zadzwonili do mnie, aby zainwestować 230 euro i z zobowiązaniem, że uratowali mi 300 dolarów utraconych na turbo forex, ale musiałem wysłać mu wszystkie dane osobowe i skopiować obok karty kredytowej kopię recbo de servcio publico i cc wydaje mi się, że jest to niezgodne z prawem, kto mógłby rozszerzyć komentarz

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Marto, dziękuję za informacje o FXlatam, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje, czy możesz wyjaśnić więcej o swoim doświadczeniu? Tak, bardzo źle, że dzwonią do Ciebie, mówiąc, że otrzymają zwrot pieniędzy od innego brokera, nie można tego zapewnić, dzięki za informacje ...

   Pozdrowienia.

 49. Oscar Triviño odpowiedź

  Dzień dobry.
  Prawda jest taka, że ​​skontaktowali się ze mną za pośrednictwem reklam w sieciach społecznościowych i zadzwonili do mnie bezpośrednio z Londynu z tego powodu wzbudziło to większe zaufanie, ale przy otwieraniu konta nie ma umowy, a potem chcą rozszerzyć depozyt, do tej pory widzę tylko platformę, którą mają i bardzo trudno jest wchodzić z nią w interakcję.
  Nie wiedziałem o tych informacjach na tej stronie przed inwestycją i myślę, że popełniłem błąd.
  Teraz muszę tylko poczekać, aż odzyskam swoją inwestycję.
  Mam nadzieję, że jesteś bardzo ostrożny i szukasz Regulowanych i Certyfikowanych Brokerów.
  Dla większego bezpieczeństwa.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Oscar, dziękuję za informacje o FXlatam, bardzo nam przykro z powodu tego, co się z tobą dzieje… Nie masz linku do wspomnianych ogłoszeń?… Opowiedz nam więcej o swoich doświadczeniach. Czekamy na to, czy możesz wypłacić pieniądze.

   Pozdrowienia.

 50. [email chroniony] odpowiedź

  Do dziś nie mam żadnych wieści o Johnie Jiménezie, a nie mam już pieniędzy na koncie, w tym momencie chciałem tylko odzyskać kapitał, który pani. Dora lub inny dżentelmen, który nawet przesyła ci błogosławieństwa, czy mógłbyś mi powiedzieć, czy masz z nimi kontakt? bo nikt mi nie odpowiada.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Augusto, dzięki za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspominasz.Czy pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na FXLatam? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   Czy próbowałeś się z nimi skontaktować z innego adresu e-mail lub numeru telefonu?

   Pozdrowienia.

 51. Javier odpowiedź

  Nie wiem, jak mnie znaleźli, ale zaczęli do mnie dzwonić, bardzo hojnie poprosili o wpłatę 300 dolarów z bonusem kolejnych 300 i że mieli robota, który sam wykonywał operacje. Kiedy zacząłem dociekać, że nie było o nich zbyt wiele informacji, powiedzieli, że są ecn, ale mimo to nie byli, powiedzieli, że są na rynku od 10 lat, ale nie ma na ich temat zbyt wiele informacji. Oprócz tych, którzy do mnie zadzwonili, wysłali mi link, w którym ich strona otworzyła się i zabrała Cię bezpośrednio do dokonania wpłaty bez uprzedniej weryfikacji dokumentów, tak jak robią to regulowani brokerzy, co wydawało mi się podejrzane i powiedziałem im, że nie mogę tego zrobić i chcę najpierw zbadać. Podsumowując NIE POLECAM. Myślę, że to oszuści. są bardzo natarczywe i zbyt uprzejme. bądź ostrożny.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Javier, dzięki za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspominasz. Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć M, dzięki za komentarze, naprawdę szkoda, o czym wspominasz.Pamiętasz, jak w ogóle natrafiłeś na FXlatam? Jeśli masz więcej informacji o firmie, podziel się nimi z nami.

   Pozdrowienia.

 52. DORA odpowiedź

  MNIE WYDAJE SIĘ DOSKONAŁE JEZUS KABRERA JEST BARDZO DOBRĄ OSOBĄ ODWRÓCIĆ 300 EURO I JESTEM Z NICH ZADOWOLONY PRAWDA BYŁA TAKIEJ FIRMY DŁUGO TEMU NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Doro, dziękuję za komentarze, czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak w ogóle natknąłeś się na FXlatam?

   Pozdrowienia.

 53. Eli odpowiedź

  Zapewne zadzwoni do nich pewien Juan lub John Jiménez, wyraźnie z kolumbijskim akcentem, który nawet będzie chciał być twoim przyjacielem i opowie ci czystą historię, że muszą zainwestować, ale używając swoich kart kredytowych, aby wziąć dbałość o MIESIĘCZNE spłaty, czyli to, co NIE JEST PRAWDĄ, mam nadzieję, że więcej osób, które chcą pomnażać swoje pieniądze, nie upadnie i nie zainwestuje tego, co mają, lub zadłuży się kartami kredytowymi, aby w końcu zatrzymali PIENIĄDZE LUDZIE NIE WIERZĄ W TYCH OSZUSTW !!!

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Eli, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z FXLatam, naprawdę szkoda, o czym wspominasz. Czy pamiętasz, jak w ogóle znalazłeś FXlatam?

   Pozdrowienia.

 54. Eli odpowiedź

  To nieprawda, to tylko złodzieje, którzy cieszą się cudzymi pieniędzmi, gniją i miejmy nadzieję, że Bóg ukarze ich za tak wiele szkód wyrządzonych ludziom, którzy w ciebie uwierzyli.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Eli, dziękuję za podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami z FXlatam… Pamiętasz, jak ich znalazłeś? Czy możesz opowiedzieć nam więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą?

   Pozdrowienia.

  • Eli odpowiedź

   Nie wierz tym oszustom fxlatam, ponieważ będą cię tylko wyciskać i zadłużać się na ostatnią rzecz, jaką mogą.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Andrés, bardzo dziękuję za podzielenie się komentarzami na temat FXlatam.

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *