W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w FxLatam. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy Ci najważniejsze informacje o FxLatam i powiemy Ci, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWfxlatam.com
🏠 spółkaGrupa AMI spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
⚖️. RozporządzenieNieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 PlataformaMT5
📌 AdresDesconocido

⚠️ Firma AMI Group LTD nie jest wpisana do żadnego rejestru przedsiębiorców, nie ma też danych o jej lokalizacji. Klienci nie są chronieni. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przeanalizujemy typy kont oferowane przez FxLatam, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów kont:

Typ kontaMinimalny depozyt początkowy
złoto$ 2.500
Platyna$ 10.000
Diament$ 50.000
Szmaragd$ 100.000
Korona$ 100.000

Informacje w sieci

Witryna Emporium Capital

FxLatam zapewnia podstawowe wyjaśnienia dotyczące oferowanych produktów finansowych, wiadomości i analiz rynkowych, kalendarza ekonomicznego, kalkulatora aktywów, osobistych doświadczeń, tak naprawdę niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • +56232104286 (Chile)
 • +5715085319 (Kolumbia)
 • +525511638627 (Meksyk)
 • +5078388437 (Panama)
 • +5117009736 (Peru)
 • +442031502952 (Wielka Brytania – Wielka Brytania)

???? Ostateczna wycena FxLatam ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja brzmi: NIE INWESTUJ W FxLatam.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o FxLatam:

data Aktualizacja wiadomości
-Brak wiadomości w tej chwili

Opinie o los usuarios

Co myślisz o FXlatam? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z .

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez FxLatam

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odebrać swój kapitał, jeśli zostałeś oszukany, w dalszej części sekcji FAQ znajdziesz nasze porady.

Jak zgłosić FxLatam

Jeśli czujesz się niezadowolony z usług świadczonych przez firmę i z jakiegoś powodu chcesz to zgłosić, poniżej, w dziale FAQ, znajdziesz najlepszy sposób na zgłoszenie tej firmy.

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić FxLatam?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy FxLatam to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, uważamy, że FxLatam to oszustwo. Otrzymaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o braku możliwości wycofania swojego kapitału, co dodało się do innych bardzo negatywnych cech firmy.

Czy FxLatam jest niezawodny?

Nie. FxLatam nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze z FxLatam?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla FxLatam?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

205 komentarze do «FXlatam: Ocena i komentarze»

 1. szczęśliwy ramos odpowiedź

  Zostałem oszukany przez fxlatam. Chcę odzyskać pieniądze.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ana María, dziękuję za napisanie o FXlatam. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 2. nemesio sullca odpowiedź

  Chcę, abyś pomógł mi odzyskać moją inwestycję w wysokości 1500 dolarów od tych oszustów brokerskich-btc.com i innego brokera Fxlatam.com

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Nemesio, jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

 3. RAUL odpowiedź

  Witam kolegów z invesacapital, powiem krótko, padłem ofiarą oszustwa z fx latam.com na sumę 500 dolarów, chciałbym odzyskać, mam nadzieję, że mogę, to było w 2019 r., z tymi pieniędzmi, w które mogę zainwestować invesacapital, która moim zdaniem jest spółką poważną i regulowaną, jedyne czego chcę, to nie ucierpieć ponownie na oszustwie, bo cierpisz, a nikomu nie życzę tego oszustwa, dziękuję.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj RAUL, jeśli chcesz odzyskać swoje pieniądze, przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.