Komentarze na temat FxFinanceTrade

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FxFinanceTrade (zwany także fxfinancetrade.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę zaleca się FxFinanceTrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy FxFinanceTrade. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o przynależności do: Fxfinancetrade Sp.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, wzmianki brokera na podstawie: nie wymienione.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowanych przez FxFinanceTrade, nie znaleźliśmy żadnych informacji o istnieniu różnych typów rachunków.

La platforma do działania oferowane przez FxFinanceTrade to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które FxFinanceTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FxFinanceTrade
Strona internetowa FxFinanceTrade

FxFinanceTrade zapewnia handlowcom lub interesariuszom następujące pomoce lub zasoby: tylko kilka wykresów na żywo, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat FxFinanceTrade |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: fxfinancetrade.com

Número de teléfono: + 1 87 2465 0976

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona FxFinanceTrade <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? FxFinanceTrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po jego przeanalizowaniu zalecamy zachować ostrożność, ponieważ: jest to całkowicie nielegalny broker, z drugiej strony nie jest zarejestrowany ani regulowany przez żaden organ finansowy, z drugiej strony, szukając opinii o FxFinanceTrade Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FxFinanceTrade? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

24 komentarze do «FxFinanceTrade: Ocena i komentarze»

 1. Daiane Poletto odpowiedź

  Zdarzyło mi się to samo ze mną.
  Nawiązałem kontakt z osobą o nazwisku Alexandre Cabral, która pojawia się na portalach społecznościowych i oferuje mi plany inwestycyjne na dwa lub więcej 300 USD lub więcej, jeśli dokonam wpłaty w walucie mojego kraju, a nie w Argentynie na platforma Bitso, wpłata w przeliczonych peso argentyńskich na bitcoin i nie wysłałem żadnego prawa, że ​​mnie minął.
  Następnie przekazał mi pewne dane, aby zarejestrować się na platformie Fxfinacetrade, gdzie rzekomo miałabym zobaczyć operacje, które wykonał i zarobić mnie w czasie rzeczywistym.
  Po drugie zainwestowałem 300 USD i zarobiłbym 3000 USD miesięcznie, po tygodniu zakomunikował mi, że moja transakcja jest na 100% i że moje zyski niedługo zostaną wycofane, po czym przesłał mi na e-mail opcje konta na przeprowadzić lub wycofać, dla każdej opcji jest wartość do zapłaty po drugie, było to otwarcie funduszy komercyjnych, podatek ten jest płacony tylko raz (raz lub papo do cara i tutaj wyraźnie besta caiu), ponieważ opcje były płatne (1915 USD) moneygram (1300 ) i platforma da bito 880.
  Wybieram go, bo jest taniej, płacę, mówi mi, że ma inną wartość podatkową 800USD, aby mieć swój numer NIP (numer inwestora), więc mogę zapłacić ponownie, przy nawiązywaniu lub płaceniu między kontaktem z osobą, która Ona pracował z isso i naprawdę powiedział mi, jak to wszystko działa, a to było oszustwo.
  Lub numer, z którym się ze mną skontaktują +1 (805) 8710969 ..
  Chciałem wiedzieć, czy można złożyć skargę na interpolację lub instytucję o ewentualne śledztwo.Wiem, że bardzo trudno jest odzyskać te pieniądze, aby służyły jako alarm dla większej liczby osób.
  Przeprowadź badania, zanim włożysz pieniądze, wiedząc o kryptowalutach i ich działaniu, jest NIEZBĘDNE, przeprowadzaj badania głównie w celu uniknięcia bólów głowy i strat.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Daiane, są oszustami i chcą ukraść od ciebie jak najwięcej pieniędzy i dają ci coraz więcej wymówek i kłamstw, abyś zapłacił. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego na początku, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać przez nasz czat.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. rzucać odpowiedź

  Oszuści !!! Zainwestowałem z nimi 100 $ i powiedziano mi, że mogę zacząć dokonywać wypłat po 2 tygodniach. Cóż, 2 tygodnie później, kiedy pytam ich o wypłaty, powiedzieli mi, że muszę najpierw doładować konto, wtedy zdaję sobie sprawę, że to pułapka. Po ich stronie widać, że mam dostępne saldo w wysokości 2400 $, ale po prostu nie mogę dokonywać wypłat. Szybko wysyłają e-maile z prośbą o doładowania, ale nawet nie odpowiadają na moje e-maile i wiadomości WhatsApp.
  Oszuści trzymają się z daleka !!

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Thurlow, oni są oszustami i chcą ukraść od ciebie jak najwięcej pieniędzy i coraz więcej wymówek i kłamstw, abyś zapłacił. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Morbu51 odpowiedź

  MORBU51
  Zainwestowałem 300$ i od razu włożyłem na konto, chyba zmanipulowałem, że zarobiłem ponad 3000$ i tu zaczęła się emisja. Zapytali mnie, że muszę dokonać wpłaty, aby uwolnić kwotę około 1.500 $, więc na koncie było już saldo około 6000 $ i myślałem, że im zapłaciłem. Kiedy byłem szczęśliwy, że im obiecałem i myślałem, że zamierzam zebrać, miałem saldo 19900 4 $, poprosili mnie o 790% na zapłacenie podatku o nazwie TIN i również zapłaciłem, łącznie 2043,33 $. Kiedy to zapłacę, otrzymuję maila, który mówi mi, że sygnały trzeba kupić, ponieważ nie płacąc TIN na czas zostały wycofane i muszę zapłacić 1 917 $, tu zobaczyłem, że to było kłamstwo, że co chcieli mnie oszukać, a ja odmówiłem. Jego przedstawiciel, pan WILSON JACKSON, mówi mi, że to nie jest oszustwo, że „modli się do Boga i modli się” o to, abym opamiętał się i zapłacił, aby otrzymać moje świadczenia. Telefon, z którego skontaktował się ze mną przez WhatsApp to +830 (9511) 1-914 i kilka dni temu przestałem się komunikować z +810 (3945) XNUMX-XNUMX. Są to dane, które posiadam poza mailem, który jest w informacji.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Morbu51, są oszustami i chcą ukraść od ciebie jak najwięcej pieniędzy, a także coraz więcej wymówek i kłamstw, abyś zapłacił. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego, który zacząłeś, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. JORGE odpowiedź

  TO OSZUST, MÓWIĄ, ŻE DAJĄ CI DZIESIĘĆ RAZY WIĘCEJ NIŻ ZAINWESTUJESZ W TRZY DNI, NA PRZYKŁAD ROZMAWIAŁEM Z TOBĄ CO STAŁO SIĘ MNIE: ZAINWESTOWAŁEM dll 300.00 $ I TEORETYCZNIE VAT, ABY OTRZYMAĆ 3000 $ DLL, DLA PŁATNOŚĆ INWESTYCJI POPROSILI MNIE O POBRANIE PORTFELA I KUPIENIE BITCOINÓW ZA RÓWNOWARTOŚĆ 300 $ DLL MOJEJ INWESTYCJI A NASTĘPNIE WSKAZAJĄ MNIE, ABY ICH POWIADOMIĆ, ABY WYSŁAĆ ICH DO PORTFELA, PO TYM WSKAZAJĄ, ŻE BYĆ MOGŁEM WYPŁACIĆ 200 USD, MIAŁEM OPŁATĘ 100 USD DLL, WYSYŁAM TYLKO 700 USD DLL, PO DOKONANIU PŁATNOŚCI MAM NADZIEJĘ, ŻE TERAZ JEŚLI WYSŁAJĄ MÓJ ZYSK, ALE PONOWNIE WSKAZAJĄ ŻE DO WYPŁATY MAM ABY UKOŃCZYĆ Biblioteki dll 300 USD, CZYLI PŁAĆ KOLEJNE Biblioteki 400 USD, ABY WYMIENIĆ MOJE KONTO, ABY DOTRZEĆ, NIE PŁACĘ WIĘCEJ, NADAL KONTAKTUJĘ SIĘ Z NIMI MÓWIĄC, ŻE BĘDĘ DOSTAĆ PIENIĄDZE, PONIEWAŻ JUŻ ZREZYGNOWAŁEM Z STRATY W ŁĄCZNIE: 300 $ DLL. PONIEWAŻ DANE OSOBY, Z KTÓRĄ SPOWODZIAŁEM, ZNAJDUJĄ SIĘ: BERNARDO MARCO, A WSZYSTKO BYŁO PO HISZPAŃSKU, WYDAJE SIĘ, ŻE JEST YOUTUBER, JEST NA FACEBOOKU O TYM IMIĘ, PRAWDA SPRAWIA, ŻE BARDZO TRUDNO MI WYPŁACIĆ PIENIĄDZE, OD TEGO KIEDY POPROSIŁEM ICH O WYCOFANIE KAPITAŁU, WSKAZAJĄ MI, ŻE TO NIE MOŻE BYĆ MOŻLIWE, SPRAWDZAM PLATFORMĘ ZARZĄDZANĄ PRZEZ FXFINANCETRADE, WCIĄŻ JESTEM ZAREJESTROWANY I MOJA INWESTYCJA: 3000 $ DLL I MÓJ ZAKŁADANY ZYSK XNUMX $ DLL POJAWIA SIĘ. WOLĘ STRACIĆ ŻEBY RYZYKO WYSYŁAĆ WIĘCEJ, RADZĘ BYĆ BARDZO ostrożnym, JEŚLI WYPADNIESZ Z TYM, WIEM, ŻE SĄ TY, KTÓRZY STRACILI DUŻO WIĘCEJ NIŻ JA, DLATEGO BARDZO OSTRZEŻNI.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj JORGE, te podatki są wymyślone, nie powinieneś nic z tego płacić, są oszustwem i chcą ukraść maksimum pieniędzy i nakładają coraz więcej wymówek i kłamstw, abyś zapłacił. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 5. Arnold odpowiedź

  Chciałbym uzyskać informacje o tym, jak Cię oszukali, zainwestowałem pieniądze w tę platformę, skontaktowali się ze mną na Facebooku i mówią tylko po angielsku i używają portfela do przesłania im pieniędzy, czyli BTC, które otrzymują z płatności inwestycyjnych, Zainwestowałem pieniądze i poprosili mnie o wypłatę z IRS.Zapłaciłem te pieniądze, teraz proszą mnie o inną większą płatność niż ta, którą płacę, która mówi, że pochodzi z ITS i brzmi to dla mnie dziwnie wszystko, co chcę wiedzieć kto jest osobą, która skontaktowała się z nimi na Facebooku, a ja ją oszukałem Chcę informacji, ponieważ nie mogę już wypłacić wszystkich zainwestowanych pieniędzy

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Arnoldo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Arnold odpowiedź

   Doradca, który skontaktował się ze mną przez Facebooka nazywa się Arnauld d Ryan mówi tylko po angielsku i mówi, że jest w Londynie, skontaktował się ze mną najpierw zainwestowałem 300 dolarów, a kiedy chciałem wypłacić zyski, wyszli mi, że muszę zapłacić IRS i zapłacili 627 dolarów, a teraz wychodzą, prosząc mnie o kolejną płatność ITS, a kwota jest duża, chcę odzyskać moje pieniądze i myślę, że mnie oszukali, a broker nazywa się Fxfinance trade

   • Polecani brokerzy

    Witaj Arnoldo, te podatki są wymyślone, nie powinieneś ich płacić, są oszustwem i chcą ukraść maksymalną kwotę pieniędzy i stawiają coraz więcej wymówek i kłamstw, abyś płacił. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

 6. Oszukany odpowiedź

  Ten Broker to oszustwo, oszukali mnie z 2475 dolarów. Kontaktuje się z nim przez facebook

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 7. Paweł odpowiedź

  Dzień dobry zainwestowałem w tego brokera i prosi mnie o więcej pieniędzy, aby wypłacić moje. jest łajdakiem.
  możesz mi pomóc? Dziękuję Ci!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pablo, wymyślają to, robią to, aby ukraść od ciebie więcej pieniędzy, nie zwrócą tego, co już wysłałeś. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

  • Jose Villalobos odpowiedź

   To oszustwo, ten broker naprawdę oszukał mnie 200 $ i teraz chcą więcej pieniędzy niż podobno za wypłatę moich zarobków, ale już nie wysyłam im więcej pieniędzy, już mnie oszukali cholerne psy..

   • Polecani brokerzy

    Cześć José, oni są oszustami i chcą ukraść od ciebie jak najwięcej pieniędzy i dają ci coraz więcej wymówek i kłamstw, abyś zapłacił. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą ci pieniędzy, ani tego, który zacząłeś, ani tego, co wyślesz później, już tego nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gabri, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 8. Oszukany odpowiedź

  To grupa ZŁODZIEI i PIRATÓW... Ci oszuści zatrzymali 3.200 moich i nie mogę tego odzyskać... PROSZĘ O POMOC

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Celia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z FxFinanceTrade. Ten broker to prawdziwy SCAM, wielu klientów skomentowało, że NIE MOGĄ wycofać swojego kapitału.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   • Arnold

    Chciałbym uzyskać informacje o tym, jak Cię oszukali, zainwestowałem pieniądze w tę platformę, skontaktowali się ze mną na Facebooku i mówią tylko po angielsku i używają portfela do przesłania im pieniędzy, czyli BTC, które otrzymują z płatności inwestycyjnych, Zainwestowałem pieniądze i poprosili mnie o wypłatę z IRS.Zapłaciłem te pieniądze, teraz proszą mnie o inną większą płatność niż ta, którą płacę, która mówi, że pochodzi z ITS i brzmi to dla mnie dziwnie wszystko, co chcę wiedzieć kto jest osobą, która skontaktowała się z nimi na Facebooku, a ja ją oszukałem Chcę informacji, ponieważ nie mogę już wypłacić wszystkich zainwestowanych pieniędzy

   • Polecani brokerzy

    Witaj Arnoldo, te podatki są wymyślone, nie powinieneś ich płacić, są oszustwem i chcą ukraść maksymalną kwotę pieniędzy i stawiają coraz więcej wymówek i kłamstw, abyś płacił. Dziękujemy za podzielenie się swoim doświadczeniem z FxFinanceTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani tego, co wyślesz później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.