Komentarze na temat lidera FX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Lider FX (zwany także fx-leader.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy FX-leader naprawdę jest zalecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu FX-leader. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest with firma inwestycyjna.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina przynależność do: FX-leader Limited.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez FX-leader, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto Regularne, Konto Srebrne, Konto Złote i Konto Platynowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto zwykłe: regularne spready, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, webinaria PRO, alert cenowy.

Konto Srebrne: Srebrne spready, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alert cenowy, starszy opiekun klienta.

Złote konto Gold: Spready złota, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alert cenowy, menedżer konta VIP, niestandardowa strategia handlowa.

Konto Platynowe: Platynowe spready, wsparcie 24/6, centrum edukacyjne, codzienny przegląd rynku, seminaria internetowe PRO, alert cenowy, menedżer konta VIP, spersonalizowana strategia handlowa, szkolenia, ekskluzywny dostęp do pozycji.

Rodzaje kont FX-leader
Rodzaje kont FX-leader

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że FX-leader oferuje: własną platformę (FX-leader).

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które FX-leader udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona lidera FX
Strona lidera FX

FX-leader zapewnia handlowcom lub zainteresowanym następujące pomoce lub zasoby: niektóre wykresy na żywo, wyjaśnienia podstawowych pojęć, kalendarz ekonomiczny, wiadomości rynkowe, kalkulatory, niektóre analizy, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Lider FX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: fx-leader.com

Número de teléfono: Wielka Brytania +44 20 3318 3211 | Irlandia +353 76 670 0901 | Republika Południowej Afryki +27 44 518 0570 | Singapur +65 3138 6989

E-mail: [email chroniony]

>>> Ocena włączona Lider FX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Lider FX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Biorąc to wszystko pod uwagę, zalecamy ostrożność, ponieważ: mamy do czynienia z nieregulowanym brokerem mającym siedzibę w bardzo niebezpiecznym kraju (Saint Vincent i Grenadyny), gdy szukamy opinii o Lider FX znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2020 dodano CONSOB Lider FX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z października 2020 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CBI (Irlandia) Lider FX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CBI z lutego 2021 r

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano FMA (Austria) Lider FX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia FMA z lutego 2021 r. ⚠️

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o liderze FX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Lider FX: Ocena i komentarze»

 1. Piotr odpowiedź

  Ta firma nie jest godna zaufania. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Pedro, dziękuję za pisanie o FX-leader. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.