Komentarze na temat Fortexo
W tej sekcji przeanalizujemy Fortexo (zwany również nazwą: fortexo.co), jest pośrednikiem Forex, Criptomonedas y CFD. Czy naprawdę poleca się Fortexo do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Fortexo ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to fortexo? ⚠️ bezpieczny broker? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌ Fortexo wspomina o byciu część: FLAB GROUP SP.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozaobserwowaliśmy, że Fortexo nie ma żadnego rodzaju regulacji.

 

UWAGA: Fortexo jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje Fortexo, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 4 różne rodzaje kont. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy $ 1.000, wprowadzenie na rynek podstawowy, bonus do 10%, sesja na żywo.

Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy $ 5.000, podstawowe wprowadzenie na rynek, bonus do 20%, sesja na żywo, e-booki, sygnały transakcyjne.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 20.000, podstawowe wprowadzenie na rynek, bonus do 40%, sesja na żywo, e-booki, sygnały transakcyjne.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, wprowadzenie na rynek podstawowy, bonus do 75%, sesja na żywo, e-booki, elastyczne spready i swapy, brak opłaty za wypłatę.

Konto platynowe: pełny pakiet edukacyjny, nielimitowane sesje na żywo z głównym analitykiem, długoterminowy biznesplan, indywidualny plan zarządzania ryzykiem i pieniędzmi, niższe spready i swapy, brak opłaty za wypłatę.

Rodzaje kont Fortexo
Rodzaje kont Fortexo

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania że Fortexo oferuje: brak informacji na ten temat, podobno używają a własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Fortexo udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Fortexo
Strona internetowa Fortexo

Fortexo zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: między innymi wyjaśnienie rynków, na których działa, wykresy na żywo, sekcja edukacyjna, sekcja z często zadawanymi pytaniami.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat Fortexo 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fortexo.co

📞Numer telefonunie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję Fortexo. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Fortexo

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Fortexo jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po sprawdzeniu radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to wyraźnie ugruntowana firma, która pobiera pieniądze od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo nieprzejrzysty, ponieważ prawie nie zawiera informacji prawnych, znajduje się w uznanym raju podatkowym i jakby tego było mało, brakuje mu też regulacji (spółka nieregulowana). ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o Fortexo? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Fortexo: Ocena i komentarze»

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Tito Valenzuela, dziękuję za komentowanie Fortexo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *