Komentarze na temat Foptrade
W tej sekcji przeanalizujemy brokera Foptrade (zwany również nazwą: foptrade.com), jest pośrednikiem Forex y CFD. Czy naprawdę polecamy Foptrade do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Foptrade ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to foptrade? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Foptrade wspomina o byciu część: Turbo Trading Limited.

❌Jak dla twojego ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Vanuatu. Według wiadomości otrzymanych od byłych pracowników Foptrade, biura brokera znajdują się przy Paseo de reforma 250 torre B, 17. piętro (ale czekają na Ciebie w recepcji na 7. piętrze), Meksyk.
 
❌ Jeśli przeanalizujemy regulamin brokera, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

UWAGA: Foptrade jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 
📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Foptrade, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont: Konto Mikro, Konto Klasyczne, Konto Premium i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: Osobisty menedżer konta, całodobowy serwis i wsparcie, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, wiadomości strumieniowe i analiza rynku.

Konto klasyczne: Osobisty menedżer konta, całodobowy serwis i wsparcie, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, wiadomości strumieniowe i analiza rynku, ekskluzywna codzienna analiza.

Konto premium: osobisty menedżer konta, całodobowa obsługa i wsparcie, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, przesyłane strumieniowo wiadomości i analizy rynkowe, wyjątkowa codzienna analiza, automatyczne sygnały transakcyjne, zaawansowane narzędzia handlu algorytmicznego .

Konto VIP: osobisty menedżer konta, całodobowa obsługa i wsparcie, e-booki i filmy szkoleniowe, profesjonalne sesje handlowe na żywo, przesyłane strumieniowo wiadomości i analiza rynku, wyjątkowa codzienna analiza, automatyczne sygnały transakcyjne, zaawansowane narzędzia handlu algorytmicznego, zindywidualizowane porady ekspertów, licencjonowane usługi zarządzania aktywami , ekskluzywne warunki biznesowe promocje VIP.

Rodzaje kont Foptrade
Rodzaje kont Foptrade

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje Foptrade to: Platforma MT4.

Zasoby | Stronie internetowej

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Foptrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Foptrade
Strona internetowa Foptrade

Foptrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych produktów, nowości, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🌐 Inne informacje na temat Foptrade 🌐

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: foptrade.pl

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na Foptrade. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona Foptrade ⬅️

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Foptrade jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2021

 
❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to broker, który nie jest regulowany i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, ponadto szukając opinii o Foptrade znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌
 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 
⛔ Uwaga ⛔ : Otrzymaliśmy wiadomości od klientów zapewniające, że Foptrade działa w połączeniu z Akcje24, brokera z licznymi skargami na niego oskarżonego o oszukanie swoich klientów.PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
 
Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

Co myślisz o Foptrade? Jakie było twoje doświadczenie?

Reklamuj się z nami

41 komentarze do «Foptrade: Ocena i komentarze»

 1. Ściany Erwina odpowiedź

  Moje doświadczenie JEST OSZUSTEM
  - najpierw poprosili mnie o otwarcie za 1000 USD, dzwonili do mnie codziennie
  - Pośrednik dał mi bilety zgodnie z analizą fundamentalną, nie było analizy, zajęło mi dwa miesiące, aby stracić pieniądze
  - Wtedy ci nie odpowiadają, mówią, że to wina mojego drugiego brokera, ale jeśli wpłaciłem 1000 USD więcej, odzyskaliby moje pieniądze hahaha
  - a jeśli wasze biura są w remoncie, rozpoznam tych, którzy mnie odwiedzali
  - ostateczne oszustwo

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Erwin, teraz uzyskaliśmy adres tych oszustów i możemy udać się do ich biur, aby odebrać nasze pieniądze i zrobić zdjęcia pracownikom, aby każdy mógł przybrać twarz tym przestępcom.

   Jego adres to Paseo de reforma 250 wieża B, 17 piętro (Meksyk, Meksyk), ale czekają na ciebie w recepcji na 7 piętrze, mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami, patrz adres TUTAJ.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Roberto Lopez odpowiedź

  Cóż, jestem w środku, powiedzą "wpadłeś w pułapkę", prawda była taka, że ​​nie wiedziałem o jego istnieniu dopiero w tym roku (skąd dostali mój numer, kto wie), jednak wpisz i czy uda mi się zdobyć kwotę , wpisz Twarde kary za inwestycję, o którą proszą (1000 dll), wszystko szło dobrze, aż niestety przez inflację i inne EUR, japoński jen i dolar straciłem wszystko, o czym mi powiedzieli zgodnie z ryzykiem wydziału (rozmawiali ze mną codziennie, nienawidzę połączeń, ale dobrze to toleruję, w końcu codzienne rozmowy nie były owocne), aby skomentować przedstawianą przeze mnie sytuację i powiedzieć, że muszę wpłacić więcej, aby uniknąć straty ( o czym cieszę się, że jestem tego świadomy), jednak jak o tym wspominają To tak, jakby poprosić o 500 pesos dla nich, czyli skomentować, że wpłacasz 10000 500 dolarów lub co najmniej 1000 dolarów, aby to rozwiązać, nie wiem, czy ja Mylę się, ale wtedy ledwo mógłbym zapłacić XNUMX dolarów, aby móc zainwestować i sprawić, by pieniądze działały, wciąż deb Zamierzałem wpłacić więcej (nie wiem, czy się mylę, czy nie), ale w rozmowie poprosili o rozwiązanie tego już, co moim zdaniem jest nieco powolne, ponieważ musisz zobaczyć, że masz przenieść się, przestać płacić i tak dalej.

  Od piątku do poniedziałku straciłem trochę ponad połowę (miałem 1185 dll) a we wtorek obudziłem się z 45 dll, dziś zero, może to moja wina za złe zarządzanie ale wtedy robiłem to co im zalecili, teraz jeśli tak bardzo Jest to chęć codziennego zaznaczania i zabierania czasu (którego prawie nie mam lub mam bardzo wyważony, ponieważ mam pracę, która jest jak 5 stanowisk w jednym kontrakcie i osobno poświęcam się udzielaniu konsultacji zdrowotnych , ucząc w kilku słowach i poza tym pracuję sam), to, do czego idę, jeśli będą dzwonić do ciebie codziennie, jest minimalne, aby cię ostrzec, że wspomniana waluta nie jest zbyt bezpieczna i lepiej nie dawać jej priorytetu, ja przegrałem 21,560 XNUMX pesos, może to moja wina, tak, może to być wina systemu też czy cokolwiek, jednak nie staram się obwiniać, ale kiepski system, bo od początku powinien był powiedzieć „te waluty tak nie radzę sobie z nimi dużo, bo to jest bardzo niestabilne”, samo w sobie, a teraz nie dzwonili do mnie i nie będą szczerzy.

  Lepiej radziłem sobie, kiedy zarządzałem kryptowalutami na swój własny sposób (nie mogłem zrobić z nimi więcej, ponieważ są bardziej oddani FOREX i inwestycjom w Amazon i inne), nie polecam dołączania do tego pod w foptrade, najgorsze jest to, że nie słuchają, gdy o nich wspominasz „Wpłata ani kaucja nie wyjdzie, bo wiem, co mam na wspomnianym koncie”, gdyby mi powiedzieli „nie zajmuj się pieniędzmi na dziś, dopóki to, co włożysz do pracy, nie ustabilizuje się ", ale nawet nie to, dziś pozostaję zero na twojej stronie, wzmianka o obsłudze kryptowalut, ale ani nie chciałem, ani nie chciałem się zaangażować. W każdym razie nie sugeruję dołączania.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Roberto, teraz mamy adres tych oszustów i możemy udać się do ich biur, aby odebrać nasze pieniądze i zrobić zdjęcia pracownikom, aby każdy mógł przybrać twarz tym przestępcom.

   Jego adres to Paseo de reforma 250 wieża B, 17 piętro (Meksyk, Meksyk), ale czekają na ciebie w recepcji na 7 piętrze, mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami, patrz adres TUTAJ.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. AMV odpowiedź

  Ta strona bardzo mi pomogła w ich zbadaniu. Kiedy oddzwonili do mnie z Foptrade, potwierdziłem to, co tu zostało powiedziane. Komentując, że mają złą reputację w Internecie, sprzedawca, pewna „Vanessa”, zachowywała się bardzo agresywnie. Udawała obrazę, ponieważ według niej kwestionowałem reputację jej firmy i jej jako „brokera”, co poza tym jest absolutnie uzasadnione. W końcu mówię sobie, że „miała studia”, kiedy nie mogła już o nic się kłócić, podnosząc głos, nie okazując profesjonalizmu.
  Dzięki za informacje na tej stronie.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć AMV, tak, niestety zatrudniają ludzi bez żadnych studiów i empatii, którzy sprzedaliby swoją rodzinę za kilka dolarów, to hańba, ale tak jest.

   Pozdrowienia.

 4. Inne anonimowe odpowiedź

  Dzień dobry,
  Właśnie rozmawiałem z doradcą finansowym Brendą Rodriguez, ona nadal angażuje Cię w to, że mówisz, że są największymi ekspertami na świecie w zakresie tradycyjnych inwestycji finansowych, ponieważ wczoraj byłem w kontakcie z tą osobą, zaprosił mnie do rejestracji w Foptrade .com, musiałem zakończyć połączenie, ponieważ otrzymałem telefon na spotkanie z biura, ustaliliśmy, że zadzwoni do mnie dzisiaj, ale dało mi to czas na bardziej szczegółowe zbadanie, jak zachowują się ci ludzie i na temat ryzyko, że dokonywanie inwestycji telefonem reprezentuje… Boże!, jedno jest takie, że praktycznie wszystko można rozwiązać za pomocą aplikacji i na odległość, zakupy online, procedury administracyjne, procedury prawne, reklamacje online, procedury medyczne, nawet medyczne konsultacje itp. Ale drugim jest przeniesienie swoich środków finansowych i wpłata ich do firmy internetowej, o której więcej nie wiesz (widzę, że w Reformie jest rzekomy adres, ale nie dostałbym się do wilczej jaskini, a przede wszystkim obstawiam swoje $$$) i oczywiście jako sprzedawcy ci ludzie powiedzą ci, że są najlepsi na świecie i że wszystko jest bezpieczne. Szczerze wyjaśniłem, że nie znajdując informacji o rejestracji regulacyjnej w Ministerstwie Skarbu lub Narodowej Komisji Bankowości i Papierów Wartościowych w Meksyku, foprate staje się firmą NIEREGULOWANĄ W MEKSYKU, więc jeśli złożysz depozyt, mogą łatwo zniknąć lub anulować lub przenieść Twoje zasoby z Twojego konta i gdzie są dowody Twoich transakcji? Kiedy wspomniałem o temacie tej osobie, wpadł w bardzo pedantyczny plan, obraził się i skończył twierdząc, że ludzie, którzy myślą, że wiedzą więcej niż są ludźmi, z którymi ona nie pracuje (to dało mi wtedy do myślenia , że ta dziewczyna potrzebuje lustra, hahaha), a ja jej podziękowałem (nie wiem co, ale w końcu jestem wdzięczny) i odłożyłem słuchawkę.
  Więc opowiem ci o moim doświadczeniu. JEŚLI NIE WIESZ WIĘCEJ O TRADYCYJNYM RYNKU FINANSOWYM TWOJEGO KRAJU, JEŚLI NIE, NIE MARNUJ SWOJEGO CZASU I PIENIĘDZY Z TYMI FIRMAMI… .. które ze względu na komentarze społeczności na tej stronie nie są pozytywne.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj inny anonimowy, teraz uzyskaliśmy adres tych oszustów i możemy udać się do ich biur, aby odebrać nasze pieniądze i zrobić zdjęcia pracownikom, aby każdy mógł przybrać twarz tym przestępcom.

   Jego adres to Paseo de reforma 250 wieża B, 17 piętro (Meksyk, Meksyk), ale czekają na ciebie w recepcji na 7 piętrze, mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami, patrz adres TUTAJ.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Jose Agustin Escobar Moguel odpowiedź

  Witam, dzień dobry, JAM JEST José Agustín i zainwestowałem 7500 dolarów, nie mogłem dokonać ani jednej wypłaty, a mój „broker” teraz mi nie odpowiada, jak mogę odzyskać pieniądze.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jose, teraz uzyskaliśmy adres tych oszustów i możemy udać się do ich biur, aby odebrać nasze pieniądze i zrobić zdjęcia pracownikom, aby każdy mógł przybrać twarz tym przestępcom.

   Jego adres to Paseo de reforma 250 wieża B, 17 piętro (Meksyk, Meksyk), ale czekają na ciebie w recepcji na 7 piętrze, mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami, patrz adres TUTAJ.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Carlos, mamy nadzieje ze niedługo odwiedzi Was policja, musicie złożyć dużo skarg, żeby poszli i rozmontowali operację, wszyscy sprzedawcy są wspólnikami przestępstwa, bo doskonale wiedzą, że oszukują ludzi, oni wiedzą, że okradają ich, ponieważ zostali do tego przeszkoleni. Wkrótce wszyscy w więzieniu, gdzie powinni być.

   Pozdrowienia.

 6. Anonimowy odpowiedź

  Witam, jak to powiedzieć… .Pracowałem z nimi i jedyne, co mogę powiedzieć, to że NIEOOOOO wpłata, zignoruj ​​ich.

  Znajdują się one w Meksyku przy Paseo de reforma 250 Torre B, 17. piętrze, ale czekają na Ciebie w recepcji na 7. piętrze.

  mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami.

  1. poziom: kanwa, odpowiada za kontakt z ludźmi, podając podstawowe informacje, takie jak obecność na szczeblu międzynarodowym w ponad 56, całkowita kontrola nad ich pieniędzmi itp., kraje, w zasadzie bardzo podsumowana kontrola, nie udzielają więcej informacji, ponieważ zgodnie z co Ci powiedzą Wyślą Ci e-mail z informacjami o firmie, ale w rzeczywistości nic Ci nie przysyłają, to tylko haczyk do kontaktu i uzyskania informacji od Ciebie, ponieważ list jest nakreślony na podstawie Twojego doświadczenia zawodowego, więc jeśli jesteś inżynierem i masz dla nich firmę budowlaną, to znaczy, że masz pieniądze, więc jesteś kandydatem na markę i pieniądze od Ciebie.

  2 poziom: sprzedaż, to tam, gdzie są odpowiedzialni za przekonanie Cię do inwestowania z nimi, wyjaśniają bardzo krótko, jak możesz zarabiać od firm, które znasz, takich jak tesla, apple, amazon itp., zabierają Cię do inwestowania, aby pokazać dane i więcej niż nic "rozgrzej się" lub podekscytuj się tak, że jesteś zainteresowany, następnie zabierają Cię na swoje konto handlowe FOP, aby otworzyć u nich konto i wyjaśnić wewnętrznie, jak to działa, na koniec opowiedzą Ci o portfelu inwestycyjnym , w których mówią, że możesz uzyskać zysk od 8% do 15% miesięcznie, wyjaśniają, ile zarobisz w pierwszym miesiącu inwestowania z nimi, mówią cuda biznesu, aby przekonać i inwestuj z nimi. Wyjaśniają usługi, które są 3, konto transakcyjne, które działa jako Twoja bankowość mobilna, platforma Mt4 i porady, które są jak „wartość dodana firmy”, gdzie doradca jest w kontakcie 24 godziny na dobę, aby powiedzieć Ci o której godzinie dobrze jest kupować lub sprzedawać aktywa, w zasadzie twój mistrz w inwestycjach

  Trzecia retencja: jest to część, w której już dokonałeś wpłaty, kontaktuje się z Twoim doradcą, który bierze Cię za rękę, aby wyjaśnić kwestię inwestycji, ma to na celu „rozgrzanie” klienta, gdzie każą mu dużo zarobić pieniędzy, aby potem stracić, ale ponieważ osoba jest bardzo podekscytowana, deponuje ponownie, ponieważ wierzy, że to się nie powtórzy, ale nie jest to, co chce, to zdobyć jak najwięcej pieniędzy,

  Zatrudniają osoby bez studiów, które w wielu przypadkach nie ukończyły nawet szkoły średniej, osoby, które szukają pracy, w której zarabiają i mogą się potem uczyć; podekscytowani zgadzają się z nimi pracować, nie znają się na temacie, prowadzą tylko bardzo krótkie 1-tygodniowe szkolenie, w którym wyjaśniają krótkie podsumowanie firmy, gdzie według nich znajdują się w 56 krajach i że są regulowana przez FCA i KPGA peri to nie prawda, są one obecne tylko w kilku krajach, między innymi w Meksyku i na Kubie (gdzie poznałem ludzi pracujących dla firmy) obszar retencyjny jest w Austrii (wg) tam oni wyślij facetów, którzy są już w sprzedaży od dłuższego czasu Według firmy jest to z Londynu w Anglii, ale osobiście nie wiem czy tak jest.
  Są konglomeratem brokerów wśród nich to foptrade.com, stocks24.com itd, ale żaden nie jest uregulowany, zdarzały się sytuacje, że oznaczyliśmy nazwę handlu fop i tego samego dnia powiedzieli, że będziemy oznaczać nazwę stocks24. com tylko dlatego, że bez wcześniejszego wyjaśnienia

  Kolejną ważną rzeczą do rozważenia jest to, że wielu zmienia swoje imiona, to jest Diego Hernández, Ulises Castañón itp., większość z nich wymyśla imię, a przy okazji poznałem Sofíę Castillo Mondragón, jest bardzo miła i miękka. -mówiona dziewczyna, po prostu rzuciłem z powodu stresu, ponieważ wykorzystują cię w środku, ponieważ mają pomysł, codziennie przypominają ci imię twojej matki, celem każdego doradcy jest wpłata 2,000 USD miesięcznie w depozycie, jeśli ty nie osiągają celu, poniżają cię na oczach wszystkich, a w niektórych przypadkach zostajesz zwolniony.
  Przepraszam, że udzielam tego typu informacji, ale pracuję z nimi i cały proces ich pracy znam wewnętrznie, zacząłem z nimi pracować odkąd studiowałem ekonomię i interesowałem się tym tematem, ale zdałem sobie sprawę, że nie uregulowane i Oszustwa, które mają, trwają z nimi tylko 5 miesięcy, NIE WPŁAĆ, będą chcieli ich podniecić i podadzą przykłady banku, z którym współpracują, i że według nie każdy broker może używać mt4 i oni wymyślać lub umieszczać ci przykłady, wszystkie z tego powodu, że również deponujesz, że sami stworzyli własne strony, mówiąc o sobie dobrze, ale ignoruj ​​te strony, ignoruj ​​je.

  Wreszcie nie bądź niegrzeczny wobec doradców, oni nie wiedzą i nawet sami nie wiedzą, co robią, nie wiedzą na ten temat, dlatego tam pracują i znoszą upokorzenia, przez które przechodzą, wszystko z powodu potrzebuję, że większość ma. Przekazuję informacje, aby uniknąć kradzieży pieniędzy.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Anonimowy, DZIĘKUJEMY ZA NAPISANIE TEJ WAŻNEJ INFORMACJI o FOPTRADE !!!, Teraz uzyskaliśmy adres tych oszustów i możemy udać się do ich biur, aby odebrać nasze pieniądze i zrobić zdjęcia pracownikom, aby każdy mógł przyłożyć twarz do ci przestępcy.

   Jego adres to Paseo de reforma 250 wieża B, 17 piętro (Meksyk, Meksyk), ale czekają na ciebie w recepcji na 7 piętrze, mają 3 poziomy ze swoimi pracownikami, patrz adres TUTAJ.

   Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. VICENTE ALVAREZ ARENA odpowiedź

  DOBRE POPOŁUDNIE …… .WCHODZĘ Z NAMI Z FOPTRADE .. MAM Z NIMI 20 TYS. 1 3,100.00 $ 2. 10,400.00 3 $ z różnicą 40,400.00 dni ... naciska na mnie, abym wpłacił więcej ... !!! Powiedziałem mu, że to bardzo krótki czas ... później zasugerowałem, że będę mógł odejść ... odpowiedział, że nie może, bo obciąży mnie 15 5,000.00 dolarów ... że nie może pilnie wyjąć ... .. ale czy dałoby się to zrobić z większą ilością czasu i zamknięciem inwestycji. Co mogę zrobić…???

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć VICENTE, musisz odzyskać swoje pieniądze, dzięki za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Ross odpowiedź

  Halo
  Zadzwonili do mnie z FOPTRADE, nie wiem kto podał im mój numer i chcą, żebym zainwestował, ale wiedząc, że są w VANATU i dzięki ich komentarzom już wiem, że są OSZUSTAMI, nie wpadaj!

   • Zaprzestać odpowiedź

    Mam z nimi tylko 3 tygodnie, widzę, że nie dadzą mi pieniędzy… .grrrrr… !!!!

    • Polecani brokerzy odpowiedź

     Cześć Cesar, dziękuję za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

     Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

     Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

     Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

     Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

     Pozdrowienia.

 9. Brian odpowiedź

  Witam mam z nimi trochę pieniędzy, dużo problemów z wypłatą, nie oddają mi pieniędzy, na dodatek proszą mnie o większą inwestycję i nawet proponują nabycie długu i już mi się to nie podobało.. jakieś sugestie ?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Brian, dziękuję za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 10. ANA odpowiedź

  Witaj społeczności, wszedłem z Foptrade, już raz wypłaciłem pieniądze, teraz proszą mnie o więcej pieniędzy na większą inwestycję i tu trochę się boję, że doradca powie mi szukać opcji (długu) na wejdź w tę inwestycję… jestem zdezorientowany, bo gdybym dobrze z nimi pracował..

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć ANA, dzięki za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. Gerardo Trujillo odpowiedź

  Właśnie się ze mną skontaktowano i mam nadzieję, że nie jest za późno na odzyskanie pieniędzy. Doradca, który mnie odwiedzał, nazywa się Sofía Castillo Mondragón i mam dwa numery, z których do mnie dzwonił. Gdybym wcześniej przeczytał wasze recenzje, nie wpadłbym i nie wysłał dokumentacji. Mam nadzieję, że odzyskam pieniądze.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gerardo, dziękuję za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. Clau d odpowiedź

  Dzień dobry dziękuję za komentarze na temat foptrade bo dzwonią do mnie do inwestowania dokonałem rejestracji w serwisie inwestycyjnym potem zadzwonili do mnie z foptrade ale jako że z natury jestem podejrzliwy wobec tych rzeczy postanowiłem najpierw poszukać jakichś informacji lub komentarzy na temat pośrednika i dobrze powiedz z wami wszystkimi. Jakiego brokera możesz polecić, który jest dobry?

  Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Clau, możesz to sprawdzić LINK i zdecyduj, która opcja jest dla Ciebie najlepsza.

   Pozdrowienia.

 13. Rodrigo odpowiedź

  Szanowni Państwo, bardzo dziękuję tym, którzy poświęcili czas, aby zostawić swój komentarz, miałem wpłacić moje 3.000 na foptrade, ale widzę, że jest poważny problem regulacyjny i ponieważ ma wszystkie negatywne komentarze, lepiej nie inwestować ani jednego grosz.

  Dzień dobry wszystkim!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rodrigo, dziękuję za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 14. Anton odpowiedź

  Witam, w zasadzie nie mogę wypłacić swoich pieniędzy ani zysków ,,MT4 bez udogodnień i innych rozmów od doradcy, wszedłem na klasyczne konto i takie , że 24 godziny wsparcia działa do momentu odebrania pieniędzy.
  Mam poważne kłopoty finansowe, żeby to znieść, cholera.
  Anton.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Anton, dziękuję za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. Kenneth odpowiedź

  Ten Marco właśnie do mnie zadzwonił i nalega na to w sprawie MT4, po prostu je badam i czytam to, dzięki za komentarze, teraz, gdy dzwonię ponownie, muszę ci powiedzieć, żebyś poszedł handlować z matką, haha.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lalo, dziękuję za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Lalo odpowiedź

  Niejaki Marco oznaczył mnie numerem 55 85262529, skusił mnie zyskiem do 20% tygodniowo, co wydawało mi się nierealne. Śledziłem grę i w pewnym momencie dodało mi to pewności siebie, ale postanowiłem zbadać więcej ich platformy i nie ma zbyt wielu informacji, spotkałem cię, aby o nich przeczytać.

  Mają użytkownika na youtube z 2 subskrybentami i tylko jednym filmem, w którym pojawia się ich symulator!
  youtube .com / kanał / UC26hdDYMQ1EXVfr0J8-ZSHg / o
  Twoje wideo
  youtube .com / oglądaj? v = nQdNuJh1jxQ

  Konto na Instagramie to jest
  instagram .com / foptrade /?hl = pl OCZY MAJĄ TYLKO JEDEN OBSERWATOR

  Twój Facebook
  facebook .com / Foptrade-rese% C3% B1as-103387402001539

  Dla mnie to oszustwo, w którym mają symulowanego brokera, nic więcej.

  Pozdrowienia!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Lalo, dziękuję za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Gustavo, dziękuję za komentowanie Foptrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Pozdrowienia.

  • Sigifredo Leal odpowiedź

   Najpierw włożyłem do nich pieniądze, niedługo po tym, jak poprosili mnie o spłatę długu i niestety to zrobiłem i teraz okazuje się, że prawie wszystko straciłem i chcą, abym włożył więcej, aby odzyskać to, co jest negatywne. Dużo nalegają i przekonują cię, a o tej porze ich rzekome inwestycje zawsze wychodzą z liczbami ujemnymi i proszą cię o więcej i więcej. Normalnie Javier Maldonado oznacza mnie i Alejandro Leona, aby powiedzieć mi, że jeśli nie włożę więcej, stracę wszystko.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *