recenzje finutrade

Analiza dotycząca FinuTrade

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy FinuTrade (zwany także imieniem: finutrade.com), Chodzi o plik Broker kryptowalut. Czy naprawdę poleca się FinuTrade do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o FinuTrade ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy FinuTrade jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • FinuTrade wspomina o byciu częścią Shadorte Sp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizacjęWedług strony internetowej firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że FinuTrade nie ma żadnych regulacji.

UWAGA: FinuTrade jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że FinuTrade oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów rachunków:

 • Konto mikro: minimalny depozyt początkowy ₮ 5.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy ₮ 25.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy ₮ 75.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy ₮ 150.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy ₮ 150.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.

La platforma do działania oferowane przez FinuTrade to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego FinuTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Finutrade
Strona internetowa FinuTrade

FinuTrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na FinuTrade

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: finutrade.com
 • 📞Numer telefonu: + 442038076465
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy FinuTrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na FinuTrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma FinuTrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zerowa, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w maju 2022 CNMV dodano do FinuTrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2022 r.

UWAGA!: spółka FinuTrade jest powiązany z Talia monet. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

UWAGA!: w listopadzie 2022 FSMA dodano do FinuTrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FSMA z listopada 2022 r


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o FinuTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

54 komentarze do «FinuTrade: oceny i recenzje»

 1. Luke odpowiedź

  FSMA ICH ZGŁOSIŁ, UWAŻAJ

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luca, dziękuję za napisanie o FinuTrade. Ten broker jest uważany za oszustwo. FSMA (Financial Regulator of Belgium) umieścił na nich zawiadomienie za brak regulacji i oszukiwanie swoich klientów (Zobacz link FSMA).

   Sugerujemy NIE wysyłać pieniędzy, kłamią, żeby cię okraść, operacje są fikcyjne, pieniądze nigdy nie trafiają na rynek, symulują to, a na końcu oznaczają cię i mówią, że straciłeś wszystko i tak to trzymają .

   Jeśli poprosisz o wypłatę, zażądają więcej na zapłacenie prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie rób!To jasne ostrzeżenie, że jesteś klientem brokera oszustw i nawet jeśli zapłacisz, nigdy nie zwrócą Ci pieniędzy.
   Wszystkie informacje, które podasz na temat firmy, pomogą osobom dotkniętym tym brokerem, wyjaśnią szczegółowo, jak wszystko się wydarzyło, jaką reklamę widziałeś, imiona i nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali itp.

   Aby odzyskać pieniądze, porozmawiaj z naszym CZATEM lub wypełnij formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.