Broker Bux

recenzje finutrade

Analiza dotycząca FinuTrade

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy FinuTrade (zwany także imieniem: finutrade.com), Chodzi o plik Broker kryptowalut. Czy naprawdę poleca się FinuTrade do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o FinuTrade ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy FinuTrade jest bezpieczną stroną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • FinuTrade wspomina o byciu częścią Shadorte Sp.
 • Jeśli chodzi o twoją lokalizacjęWedług strony internetowej firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadynach.
 • Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że FinuTrade nie ma żadnych regulacji.

UWAGA: FinuTrade jest brokerem NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy typy kont że FinuTrade oferuje, w tym przypadku zauważamy, że oferuje 5 różnych rodzajów rachunków:

 • Konto mikro: minimalny depozyt początkowy ₮ 5.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto brązowe: minimalny depozyt początkowy ₮ 25.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy ₮ 75.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto Złote: minimalny depozyt początkowy ₮ 150.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.
 • Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy ₮ 150.000, codzienna analiza, samouczek wideo, całodobowa obsługa klienta.

La platforma do działania oferowane przez FinuTrade to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego FinuTrade udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

Strona internetowa Finutrade
Strona internetowa FinuTrade

FinuTrade zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, wykresy na żywo, sekcja FAQ, niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na FinuTrade

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: finutrade.com
 • 📞Numer telefonu: + 442038076465
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy FinuTrade. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na FinuTrade

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma FinuTrade jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim radzimy zachować ostrożność, ponieważ jest to nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznany raj podatkowy, dlatego jego regulacja jest praktycznie zerowa, a ryzyko utraty pieniędzy jest znacznie większe. ❌.


W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność.

UWAGA!: w maju 2022 CNMV dodano do FinuTrade do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia ⚠️ CNMV z maja 2022 r.


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

Co myślisz o FinuTrade? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

9 komentarze do «FinuTrade: oceny i recenzje»

 1. Andres odpowiedź

  Witam wszystkich, Finutrade TO OSZUSTWO

  Strona jest pozornie prawdziwa, ale wszystko jest fałszywe, proszą o pieniądze na inwestycje, potem o zapisanie konta i wreszcie przestają dzwonić i znikają

  Udało nam się uzyskać dostęp, rejestrując się na ogólnej stronie internetowej platform kryptograficznych, na której dzwoni do Ciebie tysiąc i jeden „handlowych”, i wpadliśmy w to przez pewną Adelę, 654 586 385, która przekazała nam kontakt z pewnym Hugo Garcią, 654 581 690, [email chroniony], używając jako słowa kluczowego do symulacji zabezpieczeń „Ibiza”

  Wszystkie te nazwiska i numery telefonów, w tym ten na stronie internetowej Finutrade, +44 20 3807 6465, nie odpowiadają i mówią „numer nie istnieje”, e-mail wsparcia również nie odpowiada, czat online na stronie nie praca, nie ma żadnego wsparcia

  Rozpoczęliśmy działalność i wszystko prosiło się o więcej i więcej, angażując się w kupowanie akcji Paypal za 0,25 euro, a następnie sprzedaż za 1 euro i wszelkiego rodzaju oferty, aby zainwestować więcej, przy wsparciu ich „bonusów” na wypadek, gdybyśmy mogli”. t wypełnić minimum

  W niektórych upadliśmy, w innych nie

  Hugo Garcia, obcy akcent, ale mówiący doskonale po hiszpańsku, w tym potoczne słowa (nawet lekko wulgaryzmy, ale bardzo „hiszpańskie” jak cipka, pieprzenie, gówno...), dla poczucia bliskości i zaufania

  Stopniowo przestał dzwonić
  Poskarżyliśmy się i inny Joaquin zadzwonił do nas, 654 580 203, mówiąc, że Hugo będzie do tego dnia w podróży służbowej, a my nic więcej nie wiemy.

  Strata jest już faktem

  Inicjujemy skargi policyjne i działania prawne

  Ważne jest, aby rozpowszechniać informacje, aby nikt inny nie wpadł w pułapkę
  SĄ ZŁODZIEJAMI BEZ JAKICHKOLWIEK skrupułów

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Andres, dziękuję za komentowanie FinuTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Miguel odpowiedź

  Zostałem oszukany 350 uros. Wszystkie są kłamstwami i oszustwem, aby uzyskać od ciebie więcej pieniędzy i nigdy ich nie odzyskasz. Mam 213 dolarów, które są moje i nie chcą mi ich dać. Mam zamiar złożyć pozew w Gwardii Cywilnej. Nawet nie myśl o inwestowaniu w tego brokera. To złodzieje.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Miguel, dziękuję za komentowanie FinuTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Mary Miranda odpowiedź

  okradają każdego, kto wchodzi, trzymaj się z daleka, stracisz wszystko, co włożysz

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Maria Miranda, dziękuję za komentowanie FinuTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Carli odpowiedź

   Cześć Maria, czy w końcu udało Ci się wypłacić pieniądze? Nie pozwolili mi też się wycofać i podejrzewam oszustwo, bo nie dają mi wsparcia, nie dają mi odpowiedzi. Wszystko wskazuje na to, że uciekli z moimi pieniędzmi i nie mam jak się z nimi skontaktować.

   Próbowałem już telefonów, e-maili, wszystkiego, ale mi nie odpowiadają. Jeśli ktoś ma sposób na odzyskanie moich pieniędzy, będę wdzięczny.

   • Polecane brokers.com odpowiedź

    Cześć Carli, dziękuję za komentowanie FinuTrade. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

    Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

    Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

    Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

    Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

    Pozdrowienia.

   • Andres odpowiedź

    Witam, pieniądze nie wracają do Ciebie, Twoje konto jest po prostu zawieszone i nie pozwala już na wypłaty (zrobiliśmy małą wypłatę kierowaną przez oszusta do przetestowania i wszystko poszło dobrze, dlatego ufamy i kontynuujemy)

    Potem znikają i nie reagują w żaden sposób

    Jedyną opcją jest zgłoszenie się do władz, a następnie skontaktowanie się z bankiem i/lub kartą, z której dokonałeś wpłaty, poproszą Cię o wszelkie dowody, które możesz dostarczyć (kopia raportu, zrzuty ekranu konta internetowego, WhatsApp czaty, dowód wpłat na finutrade itp., im więcej, tym lepiej) i otwórz raport

    Niektóre podmioty finansowe mają kopię zapasową dla tego typu oszukańczych operacji i chronią klienta, jesteśmy w tym procesie

    Powodzenia i nie siedź bezczynnie, są opcje

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.