Broker Bux

Komentarze na temat FinCloud

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy FinCloud (zwany też nazwą: fincloud.capital), jest pośrednikiem Forex, kryptowaluty i kontrakty CFD. Czy naprawdę poleca się FinCloud do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o FinCloud ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy FinCloud ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

FinCloud wspomina o byciu częścią: Surreptitious Group LLC.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma ma siedzibę w Saint Vincent i Grenadyny.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwo, zauważamy, że FinCloud nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: FinCloud jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje FinCloud, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 6 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Rozpocznij konto: minimalny depozyt początkowy € 250, spready od 3 pipsów, 3 sygnały transakcyjne na tydzień, menedżer konta 24/5, minimalny lot 0,01.

Konto standardowe: minimalny depozyt początkowy € 500, spready od 2 pipsów, 5 sygnały transakcyjne na tydzień, menedżer konta 24/5, minimalny lot 0,01.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy € 1.000, spready od 1.5 pipsów, 7 sygnały transakcyjne na tydzień, menedżer konta 24/5, minimalny lot 0,01.

Konto Złote: minimalny depozyt początkowy € 5.000, spready od 1.0 pipsów, 15 sygnały transakcyjne na tydzień, menedżer konta 24/5, minimalny lot 0,01.

Konto platynowe: minimalny depozyt początkowy € 15.000, spready od 0.5 pipsa, osobisty analityk, opiekun konta 24/5, minimalny lot 0,01.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy € 50.000, spready od 0.3 pipsa, osobisty analityk, opiekun konta 24/5, minimalny lot 0,01.

Rodzaje kont FinCloud
Rodzaje kont FinCloud (1)
Rodzaje kont FinCloud
Rodzaje kont FinCloud (2)

W następujące obrazy Możesz uzyskać więcej informacji o rodzajach kont: Kliknij tutaj aby zobaczyć obrazek 1 w pełnym rozmiarze y kliknij tutaj aby zobaczyć obrazek 2 w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania jakie oferuje FinCloud to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który FinCloud udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa FinCloud
Strona internetowa FinCloud

FinCloud zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie na temat oferowanych usług i rynków, na których działa, wykresy na żywo, kalendarz ekonomiczny, sekcja FAQ, niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na FinCloud

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: fincloud.kapitał | fincloud.centrum

📞Numer telefonu: Włochy +390507620110 | Hiszpania +34984884169 | Niemcy +43720022334

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy FinCloud. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na FinCloud

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma FinCloud jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, jej siedziba znajduje się w uznanym raj podatkowy plus brakuje wszelkiego rodzaju regulacji (firma nieregulowana). ❌

UWAGA!: w lutym 2022 CONSOB dodał FinCloud do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z lutego 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w marcu 2022 CNMV dodano do FinCloud do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2022 r.

UWAGA!: w marcu 2022 FMA dodano do FinCloud do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia FMA z marca 2022 r. ⚠️

UWAGA!: w marcu 2022 CONSOB dodane z powrotem do FinCloud do twojej listy oszukańcze firmy finansowe, za działanie bez upoważnienia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2022 r. ⚠️

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o FinCloud? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker Bux

Reklamuj się z nami

110 komentarze do «FinCloud: Ocena i komentarze»

 1. Emilia odpowiedź

  Witam, chciałbym wiedzieć, jak mogę odzyskać pieniądze. Czy masz stronę, która może mi pomóc? Rozmawiałem z firmą globalrecoverynetwork, ale proszą mnie o pieniądze z góry, czy będzie to wiarygodne?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam Emilia, zapewniam, że to oszustwo, współpracujemy z najpoważniejszą i najbardziej ekspercką firmą w tej sprawie. Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 2. Leonardo odpowiedź

  Są oszustwem, proszą Cię o pieniądze na rzekomą wpłatę kapitału lub dają możliwość odliczenia podatków od Twojego kapitału, ale prawda jest taka, że ​​ani jedno, ani drugie nie szuka sposobu, aby uzyskać od Ciebie więcej pieniędzy i zwiększ swoją stratę. NIE WOLNO MYŚLIĆ o umieszczeniu przy nich nawet jednego EURO lub DOLARA.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Leonardo, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 3. Mariam del Olmo odpowiedź

  Ta firma jest całkowicie państwowa, a ponadto jest potępiana przez FMA. UWAŻAJ.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mariam del Olmo, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. FMA (Austriacki Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (Zobacz link FMA). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 4. Carla odpowiedź

  FINCLOUD…Uważaj!!! Nie daj mi oszukiwać!!!
  Jesteśmy planistami zamachu stanu… są niezwykle natarczywi, aby wpłacić depozyt, są też niezwykle natarczywi na pomnażanie naszego kapitału, a gdy chcemy wyrzucić nasze pieniądze to po prostu znikają, jesteśmy jak nasze pieniądze!!!
  Nie mam do nikogo empatii i wszyscy nosimy albo możemy!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Carla, zawsze chcą cię oszukać od samego początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 5. Alba Davila odpowiedź

  Witam wszystkich: kilka dni temu powiedziałem o mojej sprawie o oszustwo fincloud, straciłem około 28000 2500 dolarów. Skontaktowała się ze mną firma odzyskująca pieniądze (tu mnie zatrudnili), ale proszą mnie o 44 dolarów, których nie mam, całkowicie mnie zadłużyli. Osoba, która się ze mną skontaktowała, nazywa się Francisco Villa, numer telefonu +7861109867 XNUMX. Jeśli ktoś ma inny pomysł na odzyskanie moich pieniędzy, bardzo bym to docenił: zaproponowałem firmie dobry procent, jeśli odzyskają moje pieniądze ale nie przyjąłem. To jest link, który mam https://fincloud. kapitał/logowanie
  Pozdrawiam

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Alba, nie do końca rozumiem, co wyjaśniasz, rozumiem, że Fincloud cię oszukał i że później skontaktowała się z tobą firma, która chciała odzyskać twoje pieniądze, ale jak nazywa się ta firma lub broker? stronę internetową lub dane, aby się dowiedzieć? O czym mówisz i czy mogę Ci pomóc?

   Pozdrowienia.

   • Alba Davila odpowiedź

    Witam, przepraszam za opóźnienie, ale nie wszedłem na żadną z powiązanych stron z obawy, że nadal będą mnie oszukiwać, ponieważ zawiera mój adres URL. Firma miała bardzo dziwną nazwę, nie mogłem jej zatrzymać, a ponieważ poprosiła mnie z góry o pieniądze, nie przyjąłem.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Alba, dobrze się spisałeś, nigdy nie poddawaj się presji.

     Pozdrowienia.

    • Polecane brokers.com odpowiedź

     Witaj Emmo, masz rację, dlatego na naszej stronie internetowej potępiamy również wiele z tych fałszywych firm, które udają firmy zajmujące się odzyskiwaniem należności lub kancelarie prawnicze, mamy długą listę recenzji na ich temat i jeśli wiesz więcej, proszę Proszę o poinformowanie nas.

     Dziękuję.

 6. Jose Jeronimo odpowiedź

  Drodzy przyjaciele, jak odzyskać pieniądze od nieuregulowanego brokera? (FinCloud)

  Nadal nie udowadniam, jak można manipulować tymi regulatorami, nie pozostawiając śladu w Internecie, gdzie pieniądze przechodzą przez regulowanych brokerów (Coinbase) w celu uzyskania numeru ropy do ostatecznego transferu zmanipulowanych! „To jest w Internecie, mamy założyciela odpowiedzialnej platformy” skontaktuj się z Coinbase, aby uzyskać historię transferów.

  Nadal nie wierzyłem, jak mogłem wpaść w armadilhę, aby stracić wszystko, zawsze z uwagą i wydarzeniami.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jose Jeronimo, zawsze chcą cię oszukać od samego początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 7. ANONYMOUS odpowiedź

  DZIEŃ DZIEŃ MNIE W zasadzie ukradli mi oszczędności: czy każdy były pracownik może nam powiedzieć, gdzie znajdują się biura lub nazwiska szefów? CHCĘ ZWRÓCIĆ MOJE PIENIĄDZE, POZOSTAŁEM POZOSTAWIONY W UBÓSTWIE.

  OBIECALI MI MILIONY RZECZY, KŁAMSTW I WRESZCIE, JAK POWINNAM PRZEWIDZIEĆ, Ukradli każdy grosz, który im wysłałem.

  MOJE DOŚWIADCZENIE Z FINCLOUD BYŁO NAJGORSZE W CAŁYM ŻYCIU. OSZCZĘDNOŚCI, KTÓRE MAM ZAMIESZCZAĆ Z RODZINĄ Z DZIEĆMI TYCH ZŁODZIEJÓW, KTÓRE MNIE ukradli

  CHCIAŁBYM, ŻE KTOŚ PODAŁ MI PRAWDZIWE MIEJSCA DO ODZYSKIWANIA MOICH PIENIĘDZY I WSZYSTKICH, BY SKOŃCZYLI W WIĘZIENIU, KTÓRY JEST TAM, GDZIE TO ODPOWIADA

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam ANONYMOUS, nie mają żadnej empatii, są psychopatami, zawsze chcą cię oszukać od początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 8. Leslie odpowiedź

  Osoba, która się ze mną skontaktowała jest z Hiszpanii, podał mi numer rejestracyjny 775552 w celu weryfikacji i według niego jestem zdezorientowany, wspomniałem, że już chciałem wypłacić pieniądze i mówi mi, że konto jest zablokowane z powodu dźwigni dali mi (o co nie prosiłem), a następnie skontaktowali się ze mną z blockchain, ponieważ chcą „pomóc” mi w zdobyciu pieniędzy i muszę wpłacić więcej na kwestie podatkowe i bla bla, najwyraźniej współpracują i chcą ciebie aby kontynuować wpłacanie, dzięki Bogu, mieli nieco ponad 400 dolarów, tak Mają tam zainwestowane pieniądze, postaraj się wyciągnąć je tak szybko, jak to możliwe, zanim dadzą ci tę „dźwignię”, bo inaczej stracisz to, co zainwestowałeś.
  Należy zauważyć, że dziewczyna, która do mnie dzwoniła (Samantha) jest bardzo agresywna w kontaktach z tobą, prawie na mnie krzyczy.
  Jeśli podasz mi więcej informacji, podzielę się nimi, pozdrawiam!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Leslie, ci z blockchain, którzy cię nazywają, są sobą, to część tego samego oszustwa, są przestępcami. Dzięki za pisanie.

   Pozdrowienia.

 9. Ignacy San Juan odpowiedź

  Przyjaciele bardzo dziękuję za informację o odzyskaniu pieniędzy, udało mi się odzyskać inwestycję bez tylu zwrotów

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Ignacio Sanjuan, świetnie !!!, bardzo dziękuję za powiadomienie nas, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy prawie wszystkich, możesz przeczytać swoją recenzję.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Alba Davila odpowiedź

   Witaj Ignacio, powiedz mi, jak odzyskałeś pieniądze. moja inwestycja była za duża i chcę odzyskać przynajmniej kwotę pożyczki, o którą prosiłem. pomóż mi, byłbym wiecznie wdzięczny!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Andrea, to jest całkowicie fałszywe, to oszuści, pamiętaj o tym.

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj LUIS, ma wszystkie znamiona fałszu, nie pochodzi z Blockchain, musi być używany przez FINCLOUD do oszukiwania swoich klientów.

   Pozdrowienia.

 10. LUIS odpowiedź

  JESTEM LUIS, TYLKO DLA WYJAŚNIENIA, PIERWSZY DEPOZYT ​​ZOSTAŁ ZŁOŻONY W FINCLOUD, A PÓŹNIEJ PRZENIESIONY DO BLOKCHAIN.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć LUIS, nie mają żadnej empatii, są psychopatami, jasne jest, że zawsze chcą cię oszukać od początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 11. LUIS odpowiedź

  Cześć, jestem Luis, chcę skomentować moją historię.
  Wpłaciłem 250 USD na konto firmy BLOCKCHAIN ​​w listopadzie/grudniu zeszłego roku. Po dokonaniu wpłaty zadzwonili do mnie, aby utworzyć wirtualny portfel, który musiał być powiązany z kontem i poprosili o pozwolenie na dostęp do mojej stacji roboczej, aby pomóc mi połączyć konto. Ta sytuacja wywołała we mnie wątpliwości i pewne zaskoczenie, dlatego nigdy nie zgodziłem się na tę prośbę. Po chwili zadzwonili do mnie, gdzie powiedzieli, że pieniądze zostaną wysłane do „BLOCKCHAIN”, gdzie podobno miałem zysk ponad 10 tysięcy dolarów. Później otrzymałem e-mail od „BLOCKCHAIN” o liście potwierdzającym, że mam przelew takiej kwoty, a oni poinformowali mnie, że muszę zweryfikować/zatwierdzić poprzez nowe wpłaty do nich z kwotą podobną lub mniejszą niż przewidziana, ponieważ środki te zostały zatrzymane z powodu „prania brudnych pieniędzy”, a aby je wypłacić, wymagali ode mnie wpłacenia większej ilości pieniędzy. Cała ta sytuacja wydała mi się bardzo dziwna, dlatego idę na to medium, aby spróbować rozwiać wątpliwości i wyjaśnić sprawę.
  Z góry dzięki
  Z poważaniem.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć LUIS, nie mają żadnej empatii, są psychopatami, zawsze chcą cię oszukać od początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 12. IVAN odpowiedź

  PRZEZ KILKA DNI PRÓBOWAŁEM WYPŁACIĆ PIENIĄDZE ZROBIONE NA KONTO, NIE POZWALAJĄ MI WYPŁACIĆ PIENIĘDZY I PRÓBOWAŁEM SIĘ Z NIMI POROZUMIEWAĆ NA WSZYSTKIE MOŻLIWE SPOSOBY, ABY dali MI WYJAŚNIENIE DLACZEGO NIE POZWOLIĆ WYPŁACIŁEM PIENIĄDZE, WYPŁACIŁEM TYLKO 500 EURO, NAWET CHOĆ MOJE KONTO ODWIEDZA 1700 EURO, WIĘC DZIŚ WRESZCIE WYSŁAŁEM E-MAIL DO BANKU MOJEJ KARTY, ABY POINFORMOWAĆ O NIEWŁAŚCIWEJ OBCIĄŻENIU, PONIEWAŻ OBCIĄŻYLI MI 250 EURO ABY ZWRÓCILI PIENIĄDZE WPŁATNE WCZEŚNIEJ, A JA ZŁOŻYM SKARGA TYM OSZUSTROM, KTÓRZY MYŚLĄ, ŻE MOGĄ OSZUSZAĆ TAKIEGO LUDZI ZA DARMO.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj IVAN, nie mają żadnej empatii, są psychopatami, jasne jest, że zawsze chcą cię oszukać od początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 13. Ana odpowiedź

  Skontaktowali się ze mną w sprawie ogłoszenia na facebooku i z ciekawości zostawiłem swój numer telefonu komórkowego kilka minut później numer z Londynu zadzwonił do młodego człowieka o imieniu Jorge Cevallos i podobno poinformował mnie, jak to działa, a ja naiwnie złożyłem depozyt u agenta BBVA przez saffetypay i wysłał mu Baucher i nic więcej ponownie odpowiedział na moje wiadomości, ale przed dokonaniem wpłaty powiedział mi, że skontaktuje się ze mną doradca finansowy….
  Dobrze po wpłacie numer z Zurychu zadzwonił do mnie młody człowiek o imieniu Pablo Fuentes i poprosił mnie o zdjęcie mojego DNI I MOJEGO dowodu na energię elektryczną wysłałem mu i po 13 dniach numer z Hiszpanii zadzwonił do mnie ponownie pani o imieniu Amelia Lopez i Poprosił mnie również o moje zdjęcie do dowodu…..firma mówi, że nazywa się to fincloud…. proszę, śmierdzi oszustwem, proszę pomóż mi

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ana, nie mają żadnej empatii, są psychopatami, jasne jest, że zawsze chcą cię oszukać od początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Zabijaka odpowiedź

   Witam, 250 lutego 8 dokonałem przelewu z BCP Peru na $2022. W pierwszym tygodniu wykonali 3 operacje na moim koncie i zniknęli. Nazwiska osób, które się ze mną komunikowały: Ana Jhonson, Camila Martinez, Amelia Fernández, Jessica Castillo i mój doradca Adrian Manrique. Być może wszyscy są pracownikami. Niefortunne dla tych z nas, którzy miejmy nadzieję. Otwarta możliwość odzyskania inwestycji? Dziękuję za możliwość wyrażenia tego, do kogo może to dotyczyć. Pozdrowienia

 14. IVAN odpowiedź

  Osoba, która się ze mną skontaktowała, nazywa siebie Aldo G Rodriguez, zastąpili tożsamość tej osoby odkąd znalazłem zdjęcie tej osoby w Internecie, jest on brokerem Edwarda Jonesa i zdjęcie nie pasuje do osoby, która ze mną rozmawiała. mnie przez WhatsApp.
  Użyj kilku telefonów, aby komunikować się ze mną przez telefon WhatsApp +44 7307 158071
  telefonicznie: +44 20 7097 6200
  e-mail : [email chroniony]

  Mam 1750 euro na koncie fincloud i w miniony piątek próbowałem wypłacić 300 euro, aby przelać je na moje konto i pozostaje jako OCZEKUJĄCE, wspomniana operacja, nie dokonali wypłaty moich pieniędzy dzisiaj i w poniedziałek.
  Informuję rzekomego doradcę finansowego o tych faktach, a SR Aldo odpowiada mi: kapitał jest w inwestycjach, a wolna marża dostępna do wypłat wynosi 97 euro, ze względu na rozwój, który utrzymuje, należy pamiętać, że kapitał, który ma przepływ, jest dając korzyści, które uzyskał. (słowa doradcy)
  Kiedy w piątek dokonałem wypłaty 300 euro, wszystkie pozycje zostały zamknięte, a kiedy już zostały zamknięte, to było wtedy, gdy dokonałem wypłaty kapitału, a później ponownie otworzyłem pozycje.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj IVAN, nie mają żadnej empatii, są psychopatami, jasne jest, że zawsze chcą cię oszukać od początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 15. JAN odpowiedź

  NIE POZWALAJĄ MI WYCOFYWAĆ SIĘ, PROSZĘ O POMOC I DZIĘKUJĘ ZA KOMENTARZE, PONIEWAŻ MIAŁEM WPŁACIĆ DUŻĄ KWOTĘ KAPITAŁU, ALE WIDZĘ WSZYSTKIE TWOJE KOMENTARZE, OD KTÓRYCH MNIE URATOWAŁEŚ!

  BŁOGOSŁAWIEŃSTWA DLA WSZYSTKICH LUDZI, KTÓRZY ŚMIAJĄ SIĘ DZIELIĆ SWOIM DOŚWIADCZENIEM Z FINCLOUD, ŻE UDZIELIŁEŚ MNIE OD UTRATY WIĘCEJ KAPITAŁU! OGROMNE DZIĘKUJĘ I POLECAMY BROKOROM

  BŁOGOSŁAWIEŃSTWA PRZYJACIÓŁ

  CZY ZNASZ JAKIŚ SPOSÓB NA ODZYSKANIE ZAINWESTOWANYCH PIENIĘDZY? NIE CHCĘ DAWAĆ IM CENTA

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witam JUANS, nie mają żadnej empatii, są psychopatami, jasne jest, że zawsze chcą cię oszukać od początku, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 16. Mariano Wiatry odpowiedź

  Są bardzo niepoważni, nie są polecani, nie ufaj swoim pieniądzom w tym oszustwie!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Mariano, nie mają empatii, są psychopatami, jasne jest, że chcą cię oszukać, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć kevin, nie, to nie jest e-mail europamel, który zostanie utworzony przez oszustów fincloud.

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Kevin, Blockchain istnieje, Blockchain lub blockchain to technologia bitcoin lub wirtualnej waluty, ale zastosowanie, które daje Fincloud, jest wynalazkiem, aby wyłudzić więcej pieniędzy od tych, którzy wierzą w ich kłamstwa.

   Pozdrowienia.

 17. Józef Avalos odpowiedź

  Jak dotąd szło mi dobrze, chociaż czytając to wszystko zaczynam podejrzewać.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Jose, jeśli przeczytasz recenzję, zobaczysz, że jest to jeden z brokerów z najbardziej negatywnymi komentarzami, to nie przypadek, są oszustami, sprawdź ich recenzję tutaj: chmura płetw.

   Pozdrowienia.

 18. Alba Davila odpowiedź

  Witam, brakuje mi również doświadczenia, zainwestowałem też w fincloud z doradcą podobno Francisco Villa, który kazał mi nawet poprosić o pożyczkę. Kiedy poszedłem wypłacić pieniądze i zarobki, powiedzieli mi, że są przetrzymywane przez blockchain i poprosili mnie o więcej pieniędzy, aby odblokować pieniądze. Ta osoba wiedziała, że ​​przechodzę leczenie raka, a mimo to nie miał nic przeciwko oszukaniu mnie

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Alba, nie mają żadnej empatii, są psychopatami, jasne jest, że chcą cię oszukać, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 19. IVAN odpowiedź

  Witajcie przyjaciele, jestem zarejestrowany na stronie internetowej webtraider.fincloud.live Mój doradca finansowy nazywa się Aldo G Rodriguez z CDR 5467662. Wszedłem za 250 euro miesiąc temu, ale mój doradca dzwoni do mnie 3 razy w tygodniu, prosząc, żebym się zgłosił do 15000 5000 euro na zainwestowanie w microsoft, w amazon, Tesla jak mu powiedziałem, że nie mam tyle pieniędzy, powiedział mi, że za 100 euro możemy trochę zacząć pracować, na razie odzyskałem 1300 euro, które przelał moje konto i nie wpłaciłem nic innego, ale saldo mojego konta wynosi 5467662 euro zarobków i minął dopiero miesiąc od rejestracji, przeszukałem też internet i widziałem tożsamość Aldo G Rodriguez z CDR 5000 i zdjęcie osoby, którą widziałem w Internecie, nie pasuje do zdjęcia osoby, z którą rozmawia ze mną przez WhatsApp Myślę, że chce mnie oszukać 150 euro i nie zamierzam wpłacać ani grosza więcej tam i więcej po przeczytaniu tych komentarzy spróbuję odzyskać pieniądze, a jeśli nie mogę ich odzyskać, zamiast tego otwiera przegrane 5000 euroXNUMX e, do których miałem wejść i na szczęście nie, pozdrawiam znajomych

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj IVAN, jasne jest, że chcą cię oszukać, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 20. Ramiro Bermudez odpowiedź

  Na początku poszło mi dobrze, potem pojawiły się problemy z wypłatą, pieniądze nie dotarły !!!!!!!!!!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Ramiro, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Leslie, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już ostrzegał przed kłamstwami i brakiem regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 21. Józef Antoni odpowiedź

  Cześć, jestem José, zadzwonili do mnie z historią Sunata, unikasz podatków, a on prosi, żebym zdeponował około 2300 soli. Masz trzy dni na wypłatę mojego rzekomego zysku, powiedział mi. Jeśli te dni miną, poinformuję sunat, aby powiadomili o mandacie, pomóż mi, co mam zrobić...

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć José Anton, TO NIE PRAWDA!, to oszustwo, aby dostać od Ciebie więcej pieniędzy, nic nie zwrócą, są oszustami i chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy, nie wysyłaj ani grosza więcej, to zrobią zachowaj wszystko, musisz odzyskać pieniądze, patrz poniżej. Dziękujemy za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Vitto, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. CONSOB (Włoski Urząd Nadzoru Finansowego) już przed nimi ostrzegał, za kłamstwo i brak regulacji (Zobacz łącze CONSOB). Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

   ---

   Ciao Vitto, dziękuję za komentarz na temat FinCloud. Ten broker to trufla. Consob ma già messo w Guardia su di loro, per mentire e non essere regolamentati (Zobacz link CONSOB). Nie wyślę sprzedanego loro, dostanę najlepiej sprzedany z buggy, operacje nie są prawdziwe, non mettono sprzedałem na rynku, li fanno solo sembrare e alla fin ti dicono che hai perso e lo manono.

   Aby uzyskać pierwszeństwo i więcej żołnierzy, aby uzyskać więcej informacji na temat pagore tasse, tasse, legalizzazioni, ecc. Non farlo, è un chiaro segno che vogliono rubare i tuoi soldi e non restituiranno nulla ache paghi.

   Istnieje maggiori informazioni sull'azienda, musisz podzielić się tym z noi, soprattutto, jeśli dotyczy informacji, że ritieni ma aiutare inną osobę badającą ten azienda.

   Czy są nazwiska konsultantów, numer, adres e-mail osób, z którymi się kontaktujesz? Ti ricordi come ti sei imbattuto w tym brokerze na pierwszym miejscu?

   Aby odzyskać i sprzedać, wypróbuj nasz czat lub ten link: ROSZCZENIA I TUOI SOLDI, NOI TI AIUTIAMO

   Pozdrowienia.

 22. Cecilia odpowiedź

  To jest towarzystwo oszustów, zrobili mi coś gorszego, powiedzieli, że po dwóch tygodniach będziesz mógł się wycofać i zapłacić, a ja nigdy nie będę mógł wycofać ani jednego słońca. Nie ufaj jeszcze bardziej, jeśli odezwie się do Ciebie pewien Antonio i do tej pory nie wiem, jak wyjść z długów.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Cecilia, jeśli jesteś im winien, nie płacisz, musisz ich zgłosić, nic nie zwrócą, to oszuści i chcą dostać jak najwięcej pieniędzy, nie wysyłaj kolejnych euro, zatrzymają wszystko, ty musi odzyskać pieniądze, przeczytaj poniżej. Dziękujemy za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Walter, musisz ich zgłosić, nic nie zwrócą, to oszuści i chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy, nie wysyłaj kolejnej euro, zatrzymają wszystko, musisz odzyskać pieniądze, czytaj poniżej. Dziękujemy za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jona, niestety tak jest, ale nadal jesteś na czas, aby odzyskać pieniądze.

   Pozdrowienia.

 23. Jana odpowiedź

  Cześć
  Proszę, potrzebuję pomocy, zakochałem się w tym filmie z Pavelem Durovem, w którym każdy może zarobić pieniądze przy niewielkiej inwestycji. Moje pieniądze są blokowane przez łańcuch bloków. Nie rozumiem, jak w to wpadłem. Mam dane bankowe, do którego wysłałem pieniądze. Czy to może być dowód dla policji? Użyłem platformy webtrader fincloud. Proszę, potrzebuję pomocy!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jana, musisz ich zgłosić, nic Ci nie zwrócą, są oszustami i chcą uzyskać od Ciebie jak najwięcej pieniędzy, nie wysyłaj ani jednego euro, zatrzymają wszystko, musisz odzyskać pieniądze, Czytaj poniżej. Dziękujemy za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 24. sowa odpowiedź

  Auch ich versuche seit geraumer Zeit, zumindest mein eingezahltes Geld zurück zu bekommen – keine Chance. Ausreden über Ausreden und dann der Hinweis , dass Blockchain die Auszahlung blockiert, wenn ich nicht, wovon ich weit entfernt bin, auf 25 TEUR aufstocke.. Seit dem 6. Januar 2022 habe ich keine Möglichkeit mehrden zu anfragieren be... .. Bitte um Hilfe. danke

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Eule, nic ci nie zwrócą, są oszustami i chcą uzyskać od ciebie jak najwięcej pieniędzy, nie wysyłaj ani jednego euro, zatrzymają wszystko, musisz odzyskać pieniądze, przeczytaj poniżej. Dziękujemy za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 25. jose roman odpowiedź

  Skontaktowała się ze mną pewna Isabella, ta firma wydaje się oszustwem, ponieważ zawsze prowadzą do zainwestowania większej ilości pieniędzy

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 26. Lipiec odpowiedź

  to oszustwo w chmurze, w której trzymają twoje pieniądze, a kiedy chcesz wypłacić, nie pozwalają ci, wymyślają historię, że łańcuch blokowy je zatrzymuje.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Lipiec, dzięki za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 27. Alberto Rodriguez odpowiedź

  Witam, zainwestowałem w fincloud pod pretekstem inwestowania w Amazon, zakłada się, że pewne zyski zostały wygenerowane, ale gdy chcą je wypłacić, mówią mi, że blockchain je wstrzymał i proszą, abym zainwestował więcej pieniędzy, aby odblokować sytuację .

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Alberto, okłamują cię, aby ukraść więcej pieniędzy, nie wpadnij w ich pułapkę. Dziękujemy za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 28. Damaris odpowiedź

  Nie chcą mi oddać moich pieniędzy ... a jeden z nich zdenerwował się na mnie, ponieważ proszą mnie o 3 miliony pesos za subskrypcję inwestycji grupowej, którą według nich zrobili z kilkoma osobami i wygrali Nie pozwól mi dostać moich pieniędzy, jeśli ich nie wydałem Nie pozwolą mi nic dostać, wszystko czego chcę to, aby dali mi przynajmniej to, co zainwestowałem

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Damaris, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 29. Godfrey odpowiedź

  Moje doświadczenie jest fatalne, jak tylko mogę, mogę wycofać wszystko, co mogę i do widzenia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Witaj Godofredo, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 30. Chińskie Valdes odpowiedź

  Działam w tej firmie i poprosiłem o wypłatę pieniędzy i wypłaty nigdy nie można zrobić, nie ma mowy !!!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Chino, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 31. Tony odpowiedź

  Muszę wypłacić pieniądze z mojego konta fincloud. Nie mogę tego zrobić, a oni nie dają mi rozwiązania. Również czytając te wszystkie komentarze jestem zaniepokojony. Czy możesz dać mi rozwiązanie? Jak mogę komunikować się z fincloud, który już nie odpowiada!

 32. James odpowiedź

  Fincloud to oszustwo, którego nie mogę wycofać !! Proszę o pomoc !! Nie pozwalają mi na wypłatę ani początkowo wpłaconej kwoty, ani rzekomych zarobków !! Nie wiem co jeszcze można zrobić

  Proszę o pomoc w zgłoszeniu tej grupy złodziei

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć James, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 33. Suleynis odpowiedź

  Ho richiesto di chiudere il mio fondo… mi hanno detto che il soldi był jego blockchainem che dovevo fare spostamenti del mio portafoglio a blockchain per legalizzare… dopo mi a contattato la FCA SAYING CHE IO LAVADORA DI SOLDI mi lo hanno Ibloccato bloccato przyjdę z blockchain do mojego portfela i aby go usunąć wyślę do FCA supposta CAPARRA 10% MOJEJ SOLDI INACZEJ STRACIŁEM… cóż, nie wiem, czy naprawdę mam swój sprzedany i czy mam zapłać, mogę to zapłacić

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Suleynis, to wszystko kłamstwo, trzymają pieniądze i wymyślają blockchain lub FCA, nie są regulowani przez FCA, pochodzą z Saint Vincent i Grenadyn. Dziękujemy za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 34. Manuel Ventero odpowiedź

  Żadna firma ani prawny broker nie otrzymuje swoich pieniędzy za pomocą kryptowalut, to są oszuści, w nic nie wierzą, po prostu chcą ukraść swoje oszczędności!

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Manuel, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 35. Jose felix odpowiedź

  Witam, udało mi się odzyskać pieniądze, mówiąc im, że jeśli pozwolą mi dokonać wypłaty, zainwestowałbym więcej, ale nie zamkną mojego konta, nie wiem, jak to zrobić i kontynuują operacje.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Jose, jeśli wyzdrowiałeś, możesz zachować spokój i zapomnieć o drugiej rzeczy, że pieniądze tak naprawdę nie działają, to tak, jakby to było demo.

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Aaron, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 36. Nah odpowiedź

  nowa strona internetowa to fincloud .center

  To złodzieje, nigdy nie pozwalają wypłacić kapitału

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć, nie, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Elianna, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Mario, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Francisco, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

 37. Dan ajchura odpowiedź

  Nie mogę wypłacić pieniędzy, robią mi wiele wymówek, nie wiem jak im powiedzieć, co mam zrobić?

  • Polecane brokers.com odpowiedź

   Cześć Dan Ajchura, dziękuję za komentowanie FinCloud. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.