Komentarze na temat FinaCapital

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FinaCapital, jest brokerem kryptowalut i rynku Forex. Czy naprawdę poleca się FinaCapital do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

Możesz się zastanawiać, dlaczego zrobiliśmy recenzję FinaCapital… To dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o spółkę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o spółce, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Mimo, że strona nie ma wersji hiszpańskiej, otrzymaliśmy również wiadomości od klientów lub osób pytających o wiarygodność FinaCapital, dlatego też dokonamy przeglądu tej firmy.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina o przynależności do: nie wspomina o tym. .

Jeśli chodzi o jego ubicación, Broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Stanach Zjednoczonych (ale jeśli rzeczywiście ma siedzibę w tym kraju, firma powinna być regulowana przez amerykańskie organy regulacyjne, co wydaje się mieć miejsce, dlatego wątpimy, aby FinaCapital rzeczywiście miał siedzibę w USA).

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: ponieważ FinaCapital wspomina, że ​​ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, a następnie wspomina o regulacji w Wielkiej Brytanii (FCA), ale nie wspomina też o numerze regulacji w celu weryfikacji tej rzekomej regulacji, wszystko wskazuje na to, że jest to broker nieregulowany .

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że FinaCapital oferuje, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont; Konto Starter, Konto Diamentowe i Konto Pro.

Konto startowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 250 $, bonus 10%, brak zarządzania ryzykiem.

Konto diamentowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 1.000 $, bonus 13%, brak zarządzania ryzykiem.

Konto Pro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 $, bonus 15%, brak zarządzania ryzykiem.

Rodzaje kont FinaCapital
Rodzaje kont FinaCapital

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że oferty FinaCapital są: wierzymy, że jest to własna platforma FinaCapital.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FinaCapital udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie mogą być punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa FinaCapital
Strona internetowa FinaCapital

FinaCapital zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: tak naprawdę nie dostarczają informacji ani zasobów / narzędzi dla zainteresowanych inwestorów ...

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje dotyczące FinaCapital

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: finacapital.net

Número de teléfono: +1(410)394-9739 y +1-97282-96169

E-mail: [email chroniony] (Ciekawe, że e-mail wydaje się pochodzić z innej firmy? FBSRETURN?) I [email chroniony] (który również wydaje się pochodzić z innej firmy 24xtrade)

>>> Wycena FinaCapital <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma FinaCapital jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: wszystko wskazuje na to, że jest to firma nieregulowana, nie jest jasne, czy rzeczywiście ma siedzibę w Stanach Zjednoczonych, szukając innych wycen o firmie, znaleźliśmy absolutnie nic, co by wskazywało, że jest to „nowa” firma…

Z tych powodów uważamy, że FinaCapital nie jest rekomendowanym brokerem. Innymi słowy, zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FinaCapital? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «FinaCapital: Ocena i komentarze»

 1. José Antonio odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Zapewniam, że nie pozwolili mi się wycofać, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj José Antonio, dziękuję za napisanie o FinaCapital. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.