Komentarze na temat FidLo

W tej sekcji przeanalizujemy brokera FidLo, Jest brokerem (wierzymy, bo też tego nie określa) Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się FidLo do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę?

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

Broker wspomina będąc częścią: nie wspomina o tym.

Jeśli chodzi o jego ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: (podobno) Londynie w Anglii.

Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: to, co zauważyliśmy, jest dość negatywne, że w sekcji sieci umieścili logo CySEC (organ regulacyjny Cypru), FSC Brytyjskich Wysp Dziewiczych (organ regulacyjny Brytyjskich Wysp Dziewiczych) i firm Dom z Wielkiej Brytanii, ale nie wymieniają nazwy rzekomo regulowanej firmy, ani też nie wymieniają numeru rozporządzenia, aby poszukać rozporządzenia. Wszystko wskazuje na to, że FidLo jest brokerem NIEREGULOWANYM.

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont że FidLo oferuje, zauważamy, że oferuje: tak naprawdę nie dostarcza informacji o posiadaniu różnych typów kont.

Te platformy do obsługi że oferty FidLo są: nie wspomina o tym.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które FidLo udostępnia na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa FidLo
Strona internetowa FidLo

FidLo zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: ponieważ w rzeczywistości zapewniają bardzo niewielką pomoc lub zasoby, w rzeczywistości nie dostarczają prawie żadnych informacji o sobie.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o FidLo

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.fintrd.com Aktualizacja z września 2019 r.: witryna wygląda teraz na fidlointernational.com

Número de teléfono: nie podano

E-mail: nie podano

>>> Ocena na FidLo <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma FidLo jest godna zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Prawda jest taka, że ​​uważamy, że lepiej być ostrożnym, ponieważ: jest to broker nieregulowany, podaje bardzo mało informacji na ten temat, wspomina o byciu regulowanym, gdy wydaje się nieprawdziwe, jego strona internetowa wydaje się niedokończona (są niedokończone sekcje ) lub ze złym projektem. Poza tym nie mają regulaminu, bardzo nieprzejrzystej i mylącej strony internetowej.

Uwaga: w lipcu 2020 dodano CNMV FidLo do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o FidLo? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

45 komentarze do «FidLo: Ocena i komentarze»

 1. Ernest Gomez odpowiedź

  Cześć, w końcu znalazłem tych oszustów. BĄDŹ BARDZO OSTROŻNY, SĄ ZORGANIZOWANYM ZESPOŁEM DEDYKOWANYM DO MIĘDZYNARODOWEGO SCAMMINGU
  Ci z FidLo to nie kto inny jak ci sami Meksykanie co zawsze oszukują na prawo i lewo. Zostałem oszukany nazwą Fidelis International Trading i skontaktowały się ze mną inne ofiary, które również kradły pod nazwą Vanki Trading, firmy, które do dziś popełniałem przestępstwa, to:

  1. Grupa strategiczna
  2. Dom handlu uprawnieniami
  3. Inwestuj papiery wartościowe
  4. Kultowe inwestycje
  5. Zakończ link
  6. Strażnik1973
  7. Equity
  8. Fidelis International
  9. Raisenhausa
  10. Qsmart (obecnie Bqsmart)
  11. Wantal w Meksyku
  12. Stolica Czarnego Kwadratu
  13. Indyka
  14. Informacje kwantowe
  15. Steigen Makler
  16. Handel Vanki
  17. Portfel wzrostu Sentinel
  18. Zasługi
  19. Echon

  Teraz nazywają Vanki Trading, ale korzystają z tych samych kont Fidelis International Trading w Hongkongu. Czy to nie dziwne, że jeśli są to różne firmy, to używają tych samych kont?
  We wszystkich przypadkach fundusze są gromadzone w HSBC, a w Hongkongu z pewnością były używane do prania pieniędzy z meksykańskiego Narco (preferowanym bankiem Narcos jest HSBC, poszukaj tego w Internecie).

  Proszę, jeśli rozważasz otwarcie konta w którejkolwiek z tych firm, radzę NIE robić tego, jest to oszustwo, którego nigdy nie zobaczysz swojej początkowej inwestycji, lepiej wykorzystaj te pieniądze na inny cel.
  Śledzę ich od lat, tym razem prawie się przede mną ukrywają, ale wciąż są tymi samymi starymi oszustami.

  https://brokersrecomendados.com/fidelis-international-trading-comentarios/
  https://brokersrecomendados.com/fidlo-comentarios/
  https: raisenfraude .com /
  https://brokersrecomendados.com/sentinel-1973-comentarios/
  https://brokersrecomendados.com/sentinel-growth-protofolio-comentarios/

  Są w Mexico City. Wspaniała opieka! Zjednoczeni zrobimy siłę!
  Skontaktuj się ze mną na tym FORUM, aby wzmocnić. Więc odkryjemy tych przestępców.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ernesto, twoje informacje są bardzo dobre, postaramy się zrobić inne recenzje na temat tych oszustów, dziękujemy za skomentowanie tych danych FidLo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 2. Ivan odpowiedź

  Zrób test z mychargeback, w zasadzie nie ufałem, ale jeśli udało mi się odzyskać pieniądze, proszą Cię o pieniądze tylko wtedy, gdy uda im się coś odzyskać, więc nic nie stracą. Pozdrowienia i powodzenia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Ivan, Świetnie !!!, Bardzo dziękuję za ostrzeżenie, jesteśmy bardzo szczęśliwi, że to osiągnąłeś, teraz bądź ostrożny, jeśli zainwestujesz ponownie, sprawdź brokerów, zanim zaufasz jednemu, tutaj mamy ich prawie wszystkich.

   Dla innych, którzy chcą odzyskać swoje pieniądze, powinni spróbować porozmawiać na naszym czacie lub kliknąć ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

   Jeśli chcesz zobaczyć nasz ranking rekomendowanych brokerów 2021 kliknij TUTAJ

   Pozdrowienia i powodzenia.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Rey, dziękuję za prośbę o FidLo. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Claudia Servia odpowiedź

  TA FIRMA TO OSZUST! Wszystkie negatywne komentarze są prawdziwe, przekonują, że legalnie zarabiasz na inwestycjach na giełdzie, pokazują ci nawet wykresy i doradzają przez kilka miesięcy, aż spełnią swoją misję. Jeśli chodzi o wypłacanie pieniędzy, to z tego, co przeczytałem w poprzednich komentarzach, wydaje się, że mają już modus operandi; gdy osoba ogłosi, że zamierza wypłacić pieniądze, wychodzi negatywna operacja, w której gubi się DUŻY PROCENT.. z tym wykorzystują jako pretekst, aby inwestor dopłacił, aby wypłacić pieniądze (TO JEST WYSOKI PROCENT) i kiedy zapłacisz tę ostatnią z założeniem, że zwrócą ci pieniądze, ZNIKNĄ ZE WSZYSTKIMI! NIE WYOBRAŻAJ. NIESZCZĘŚLIWOŚĆ, KTÓRĄ TE LUDZIE POWODZILI MOJEJ RODZINIE, PROSZĘ NIE ROBIĆ, WYDAJE SIĘ, ŻE ODKRYCIE, ŻE POJAWIAJĄ SIĘ W SIECI, TO OSZUSTRZY

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Claudia, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Fidlo. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   pozdrowienia

 4. Aleksander F odpowiedź

  Ci oszuści mają sieć wielu firm zajmujących się tym samym. Jeśli chcesz uzyskać informacje o tym kim są i gdzie działają, zostawię mój e-mail [email chroniony] Wszystko musi być zrobione, aby ci ludzie nie zatrzymali pieniędzy, które ukradli przez lata.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alexander, po co ukrywać informacje? Prosimy o podanie ich do wiadomości publicznej lub przynajmniej z sieci firm lub innych informacji, które uznasz za stosowne, na przykład informacji, które pomogą ludziom odzyskać pieniądze.

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.