Broker Bux

Komentarze EZTrader

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie EZTrader, jest brokerem opcji binarnych.

Broker należy do WGM Services Ltd (Win Global Markets), a co do twojego ubicación, broker ma siedzibę w Nikozji na Cyprze.

Jeśli przejdziemy teraz do analizy regulacji EXTrader, zauważymy, że jest to broker, który jest regulowany przez CySEC (Cyprski organ regulacyjny).

W tej części sekcji zwykle analizujemy różne typy kont oferowany przez brokera, ale w przypadku EZTrader nie byliśmy w stanie znaleźć tego typu informacji na ich stronie internetowej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Te platformy do obsługi że broker oferuje: własną platformę EZTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które broker EZTrader zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa EZTrader
Strona internetowa EZTrader

EZTrader zapewnia następujące pomoce lub zasoby: różne kursy wyjaśniające podstawowe pojęcia dotyczące świata inwestycji i handlu, mini słowniczek opcji binarnych, kalendarz ekonomiczny, dostęp do platformy demo do praktyki, mają również blog z różnymi tematami związanymi z trading (choć należy zauważyć, że jest w języku angielskim).

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o brokerze EZTrader

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.eztrader.com/pl

Número de teléfono: +34911898137 i + +493088789364

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker EZTrader jest godny zaufania, ale zalecamy ostrożność Dlaczego? Ponieważ nie znaleźliśmy żadnych komentarzy na temat brokera w Internecie, więc uważamy, że jest to stosunkowo nowy broker.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co myślisz o EZTrader? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.