Komentarze EZTrader

W tej sekcji przeanalizujemy brokera o nazwie EZTrader, jest brokerem opcji binarnych.

Broker należy do WGM Services Ltd (Win Global Markets), a co do twojego ubicación, broker ma siedzibę w Nikozji na Cyprze.

Jeśli przejdziemy teraz do analizy regulacji EXTrader, zauważymy, że jest to broker, który jest regulowany przez CySEC (Cyprski organ regulacyjny).

W tej części sekcji zwykle analizujemy różne typy kont oferowany przez brokera, ale w przypadku EZTrader nie byliśmy w stanie znaleźć tego typu informacji na ich stronie internetowej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Te platformy do obsługi że broker oferuje: własną platformę EZTrader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla tradera, które broker EZTrader zapewnia swoim klientom na swojej stronie internetowej.

Strona internetowa EZTrader
Strona internetowa EZTrader

EZTrader zapewnia następujące pomoce lub zasoby: różne kursy wyjaśniające podstawowe pojęcia dotyczące świata inwestycji i handlu, mini słowniczek opcji binarnych, kalendarz ekonomiczny, dostęp do platformy demo do praktyki, mają również blog z różnymi tematami związanymi z trading (choć należy zauważyć, że jest w języku angielskim).

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Inne informacje o brokerze EZTrader

 

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z brokerem lub zobaczyć jego stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: www.eztrader.com/pl

Número de teléfono: +34911898137 i + +493088789364

E-mail: [email chroniony]

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją broker EZTrader jest godny zaufania, ale zalecamy ostrożność Dlaczego? Ponieważ nie znaleźliśmy żadnych komentarzy na temat brokera w Internecie, więc uważamy, że jest to stosunkowo nowy broker.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby inwestorzy i użytkownicy mogli głosować na brokera.

 

Co myślisz o EZTrader? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «EZTrader»

 1. Dawid Gomez odpowiedź

  Ta firma cię oszuka. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć DavidGomez, dzięki za napisanie o EZTrader. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.