Komentarze opcji eksperta

W tej sekcji przeanalizujemy brokera ExpertOption (zwany także expertption.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy ExpertOption naprawdę jest zalecane do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ExpertOption ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to opcja ekspercka ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina o byciu częścią: ExpertOption Ltd. Aktualizacja z marca 2022: EOLabs LLC.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Saint Vincent i Grenadyny.

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: zauważamy, że ExpertOption jest brokerem nieuregulowanym.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Teraz przejdziemy do przeanalizuj różne rodzaje kont które broker oferuje swoim klientom: w tym przypadku jest ich pięć; Rachunek Podstawowy, Rachunek Srebrny, Rachunek Złoty, Rachunek Platynowy i Rachunek Ekskluzywny.

Zaczniemy więc od kilku cech charakterystycznych Konta Podstawowego: minimalny depozyt początkowy to 50$, maksymalna liczba otwartych transakcji w tym samym czasie to 10, maksymalna kwota transakcji to 25$, a materiały edukacyjne będą opatrzony.

Drugi rodzaj konta to Konto Srebrne: minimalna wpłata początkowa to 500 USD, maksymalna liczba jednoczesnych otwartych transakcji to 15, maksymalna kwota transakcji to 250 USD, zapewnione zostaną materiały edukacyjne oraz badania i badania rynku.

Po tym następuje Konto Złote: minimalny depozyt początkowy to 2.500 USD, maksymalna liczba jednoczesnych otwartych transakcji nie ma limitu, maksymalna kwota transakcji to 2.000 USD, zapewnione zostaną materiały edukacyjne oraz badania rynku i badania rynku, a także „wypłata pieniędzy z pierwszeństwem”, szkolenie indywidualne i sygnały.

Po tym następuje Konto Złote: minimalny depozyt początkowy to 2.500 USD, maksymalna liczba jednoczesnych otwartych transakcji nie ma limitu, maksymalna kwota transakcji to 2.000 USD, zapewnione zostaną materiały edukacyjne oraz badania rynku i badania rynku, a także „wypłata pieniędzy z pierwszeństwem”, szkolenie indywidualne i sygnały.

Czwarty rodzaj konta to konto Platinum: minimalny depozyt początkowy to 5.000 USD, maksymalna liczba jednoczesnych otwartych transakcji to 30, maksymalna kwota transakcji to 1.000 USD, zapewnione zostaną materiały edukacyjne oraz badania i badania rynku. a także „wypłacić pieniądze z pierwszeństwem”.

Na poniższym obrazku można zobaczyć więcej specyfikacji i cech charakterystycznych różnych typów kont:

Rodzaje kont ExpertOption
Rodzaje kont ExpertOption

 

The plataformas do działania, które oferuje broker: Własna platforma ExpertOption.

Teraz przejdziemy do analizy różnych zasobów i pomocy, które broker oferuje swoim klientom i handlowcom na swojej stronie internetowej.

Witryna ExpertOption
Witryna ExpertOption

W przypadku brokera ExpertOption możemy znaleźć zasoby i pomoc, takie jak: słowniczek z terminologią handlową (choć jest w języku angielskim), wyjaśnienie różnych strategii handlowych (są one również w języku angielskim), wyjaśnienie analizy technicznej i różnych metod zastosować ją (również w języku angielskim), analizę graficzną, analizę fundamentalną i wyjaśnienie znaczenia psychologii tradera (choć jest to również w języku angielskim).

Krótko mówiąc, mają wiele przydatnych zasobów i różnych narzędzi, ale jeśli nie znasz angielskiego, nie będziesz w stanie z nich skorzystać.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

🟢 Inne informacje o ExpertOption 🟢

 

(Tj. Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. (Tj.

🌏Strona internetowa: ekspertption.com

📞Numer telefonu: niewymienione

📧 E-mail: niewymienione

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na ExpertOption. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena na ExpertOption <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ExpertOption jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

 

Widząc to wszystko, zalecamy ostrożność, ponieważ: chociaż jest to broker regulowany, niestety regulacja FSA jest bardzo niebezpieczna i w konsekwencji tysiące osób zostało oszukanych przez brokerów regulowanych przez ten organ; Posiada biura w krajach o bardzo złej reputacji (Cypr i Seszele); szukając opinii na temat ExpertOption Znaleźliśmy kilka negatywnych recenzji ostrzegających o tym brokerze. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.
uważaj na możliwe oszustwo brokerskie

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co myślisz o ExpertOption? Jakie było twoje doświadczenie?

 

 

 

Reklamuj się z nami

32 komentarze do «ExpertOption: Ocena i komentarze»

 1. Santi odpowiedź

  Witam, którego regulowanego brokera polecacie, niech będzie wiarygodny, powiedzmy, dziękuję

 2. Bednarz odpowiedź

  Witam wszystkich, otworzyłem konto w opcji eksperckiej i na stronie demo miałem stosunek 3 do 4 w kryptowalutach, gdy wszedłem na pieniądze i zacząłem z prawdziwymi pieniędzmi wszystko się zmieniło, wygrałem tylko 1 z 4 i wykres był zawsze blisko mnie pozycja. Zacząłem wątpić i szukać innych platform, które miały wykres kryptowalut i…
  NIESPODZIANKĄ było to, że w czasie rzeczywistym notowania kryptowalut nie pokrywały się, opcja ekspercka miała w tym czasie 9.050 $ pozycji bitcoin, a na innych stronach 9.165 $
  Dzienny wykres nie pasował między innymi stronami a opcją ekspercką ...
  Zawsze mówię o kryptowalutach.
  Co za manipulacja
  Mam zdjęcia wszystkiego na dowód.
  OSZUST W CZASIE RZECZYWISTYM
  Również jeśli umieścili opcję, aby zobaczyć zakłady innych inwestorów, ruch jest widoczny na żywo, ale ciekawie poprosiłem kolegę, aby sprawdził, czy ja też wychodzę w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy obstawiam, a moje imię i zakład nie pojawiały się na wykres gdy kolega spojrzał na zakłady innych inwestorów...
  Więc gdzie się obstawiałam ????? Nie mam pojęcia... wszystko jest sfałszowane w wykresie na żywo kryptowalut opcji eksperckiej, od której zaczynasz z prawdziwymi pieniędzmi!!!!
  😲😲😲😲😲😲😲😲😲.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Cooper, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ExpertOption. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę. Nie jest niczym niezwykłym (niestety), że mają zmanipulowaną platformę, jest to bardzo normalne, z tego powodu ważna jest współpraca z regulowanymi firmami w poważnych krajach.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności? Wszystko, co wspominasz o ExpertOption, brzmi naprawdę źle.

   pozdrowienia

 3. Guillermo odpowiedź

  Nie miałem problemów z ExpertOption w procesie. Wszystko działa dobrze i przynosi dobry zysk.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Guillermo, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ExpertOption. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Bądź ostrożny, ponieważ mówimy o nieuregulowanym brokerze.

   pozdrowienia

 4. Zantrius odpowiedź

  Todo funciona perfectamente, el benefio de expertption.com me impresiona gratamente. Por cierto, el servicio de soporte funciona perfectamente, con cualquier pregunta ayudan a resolver todo muy rápidamente.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Zantrius, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ExpertOption. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz numery, nazwiska kontaktów, e-maile? Bądź ostrożny, ponieważ ExpertOption pochodzi z Vanuatu i nie ma regulacji, naszym zdaniem jest to bardzo niebezpieczna opcja.

   pozdrowienia

 5. Fred Garcia odpowiedź

  Nie ma pozytywnej opinii. Dzięki za napisanie i powiadomienie następnego niczego niepodejrzewającego….

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Cześć Fred, nie ma za co. Czy pracowałeś z ExpertOption?

   Pozdrowienia.

  • Bednarz odpowiedź

   Witam wszystkich, otworzyłem konto w opcji eksperckiej i na stronie demo miałem stosunek 3 do 4 w kryptowalutach, gdy wszedłem na pieniądze i zacząłem z prawdziwymi pieniędzmi wszystko się zmieniło, wygrałem tylko 1 z 4 i wykres był zawsze blisko mnie pozycja. Zacząłem wątpić i szukać innych platform, które miały wykres kryptowalut i…
   NIESPODZIANKĄ było to, że w czasie rzeczywistym notowania kryptowalut nie pokrywały się, opcja ekspercka miała w tym czasie 9.050 $ pozycji bitcoin, a na innych stronach 9.165 $
   Dzienny wykres nie pasował między innymi stronami a opcją ekspercką ...
   Zawsze mówię o kryptowalutach.
   Co za manipulacja
   Mam zdjęcia wszystkiego na dowód.
   OSZUST W CZASIE RZECZYWISTYM
   Również jeśli umieścili opcję, aby zobaczyć zakłady innych inwestorów, ruch jest widoczny na żywo, ale ciekawie poprosiłem kolegę, aby sprawdził, czy ja też wychodzę w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy obstawiam, a moje imię i zakład nie pojawiały się na wykres gdy kolega spojrzał na zakłady innych inwestorów...
   Więc gdzie się obstawiałam ????? Nie mam pojęcia... wszystko jest sfałszowane w wykresie na żywo kryptowalut opcji eksperckiej, od której zaczynasz z prawdziwymi pieniędzmi!!!!
   😲😲😲😲😲😲😲😲😲.

 6. Nestor odpowiedź

  To gówno nie pozwala wypłacić pieniędzy, nie akceptują dokumentów poza manipulacją, zobaczą, że nie mają możliwości weryfikacji konta przed wpłaceniem pieniędzy. NIE INWESTUJ W TEGO BROKERA

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Nestor, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ExpertOption… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Czy masz nazwiska doradców, e-maile?

   Pozdrowienia.

 7. aaaaaaaaaaaaaaa odpowiedź

  To bzdura, nie pozwoli Ci wypłacić pieniędzy, aby zachęcić Cię do obstawiania więcej, OPCJE BINARNE NIE DZIAŁAJĄ NA ZARABIANIE PIENIĄDZE, jedynymi zwycięzcami są brokerzy

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj aaaaaaaa, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ExpertOption… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 8. szmaragd odpowiedź

  Ta platforma sprawia wiele problemów z wypłatą pieniędzy, nie akceptują dokumentów, po raz trzeci wysyłam całkowicie wyraźne zdjęcie mojego dokumentu i odrzuca je, ponieważ mówi, że zdjęcia są potrzebne wyraźnie i inna rzecz, eh Zauwazylem nie wiem czy to dla mojego internetu moze tak to jest ze jak jest jakas ciasno do zainwestowania to serwis rozłącza sie z internetem

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Esmeraldo, bardzo dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z ExpertOption… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie? Czy masz nazwiska osób, z którymi miałeś kontakt? Adresy e-mail?

   Pozdrowienia.

 9. zwycięzca odpowiedź

  Nie myślałem, aby zainwestować w opcję Expert, ale przerywam te komentarze i mówią wszystko, co jest bezużyteczne

 10. szczery odpowiedź

  Witam, kiedy trafiłem na tę stronę przez reklamę na YouTube, byłem na koncie demo i zarobiłem 300 tysięcy dolarów z kapitałem 10 tysięcy, więc postanowiłem zainwestować 100 dolarów i straciłem je wszystkie w niecałe 2 godziny, ja podejrzewasz, że ta strona manipuluje grafiką na Twoją korzyść, nigdy nie próbuj wypłacać pieniędzy na tej stronie

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Franco, bardzo dziękuję za podzielenie się swoim doświadczeniem z ExpertOption, ponieważ możliwe jest, że platforma jest manipulowana, nie byłoby to dziwne, szczególnie w firmach nieregulowanych.

   Pozdrowienia.

  • Armando odpowiedź

   Szukając i badając, w końcu mam więcej wątpliwości niż światełek na początek.
   Czy masz ochotę??
   Można odzyskać, jeśli pieniądze.

 11. Daniel odpowiedź

  Handluję opcją ekspercką od około 8 miesięcy i mam różne doświadczenia. Na początku ćwiczyłem na demo i poszło naprawdę dobrze. Po kilku tygodniach zdecydowałem się zainwestować prawdziwe pieniądze i zainwestowałem 50 $ i wszystko straciłem, a następnie ponownie zainwestowałem kolejne 50 i ponownie wszystko straciłem. Dałem sobie trzecią szansę i zainwestowałem jeszcze 3 i tym razem z większym doświadczeniem zacząłem powoli zarabiać i w około 50 miesiące udało mi się zarobić jakieś 4 dolarów, więc tam zdecydowałem się wycofać część i wszystko było w porządku, po 400 dniach miałem pieniądze na koncie. Ale odkąd wypłaciłem prawie wszystko zaczęło iść źle, czułem się tak, jakby Opcja eksperta manipulowała wykresami na swoją korzyść, abym przegrał w każdej transakcji, doszedłem do punktu, w którym znowu wszystko straciłem. Reguły gry zdecydowanie się zmieniły i teraz znacznie trudniej było wygrać na każdej transakcji. Zainwestowałem ponownie 4 i znowu wszystko straciłem. Postanowiłem przestać handlować na kilka tygodni, aby zobaczyć, czy „rynek” się zmieni, więc zainwestowałem za 50 po raz piąty i szło mi trochę lepiej, ale nie tak jak wcześniej. Wcześniej było o wiele łatwiej wygrać, ponieważ kiedy wykresy aktywów spadały lub rosły w bardzo przewidywalny sposób, wtedy handlowałeś i wygrywałeś, ale teraz, kiedy to się dzieje, robią to, że aktywa, w których jesteś, są „nieaktywne” i nie można tam operować. Kiedy przestaje być tak przewidywalny i znów jest bardzo niestabilny, włączają go ponownie. Oznacza to, że dla swojej wygody robią takie sztuki, jakie chcą, z atutami, a to nie jest właściwe. Tak czy inaczej, dzisiaj możesz wygrać, ale jest to o wiele trudniejsze niż wcześniej i jestem w 50% pewien, że Twoje aktywa są manipulowane dla Twojej wygody, więc musisz być ostrożny. Kilka razy pisałem do nich, aby twierdzić, że w wielu transakcjach przegrywam, bo wykres zmienia drastycznie kierunek w ciągu ostatnich 5 sekund (rzadka rzecz) i sprawiają, że przegrywam na tych operacjach i mówią, że rynek tak jest. Nie wierzę im, robią to, żeby wygrać.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Danielu, bardzo dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Expert Option, bardzo nam przykro, że zapoznaliśmy się z Twoją sytuacją… Czy możesz nam powiedzieć więcej o swoich doświadczeniach z tą firmą? Czy pamiętasz, jak je znalazłeś? Może na reklamę w Internecie?

   Oczywiście może się zdarzyć, że platforma jest zmanipulowana, nie jest to coś rzadkiego u nieregulowanych brokerów, do tego zawsze zalecamy współpracę tylko z regulowanymi brokerami i regulowanymi tylko w poważnych krajach, jest to jeden z niewielu sposobów na pewne bezpieczeństwo jeśli chodzi o handel. inwestować.

   Pozdrowienia.

  • Bednarz odpowiedź

   Witam wszystkich, otworzyłem konto w opcji eksperckiej i na stronie demo miałem stosunek 3 do 4 w kryptowalutach, gdy wszedłem na pieniądze i zacząłem z prawdziwymi pieniędzmi wszystko się zmieniło, wygrałem tylko 1 z 4 i wykres był zawsze blisko mnie pozycja. Zacząłem wątpić i szukać innych platform, które miały wykres kryptowalut i…
   NIESPODZIANKĄ było to, że w czasie rzeczywistym notowania kryptowalut nie pokrywały się, opcja ekspercka miała w tym czasie 9.050 $ pozycji bitcoin, a na innych stronach 9.165 $
   Dzienny wykres nie pasował między innymi stronami a opcją ekspercką ...
   Zawsze mówię o kryptowalutach.
   Co za manipulacja
   Mam zdjęcia wszystkiego na dowód.
   OSZUST W CZASIE RZECZYWISTYM
   Również jeśli umieścili opcję, aby zobaczyć zakłady innych inwestorów, ruch jest widoczny na żywo, ale ciekawie poprosiłem kolegę, aby sprawdził, czy ja też wychodzę w czasie rzeczywistym za każdym razem, gdy obstawiam, a moje imię i zakład nie pojawiały się na wykres gdy kolega spojrzał na zakłady innych inwestorów...
   Więc gdzie się obstawiałam ????? Nie mam pojęcia... wszystko jest sfałszowane w wykresie na żywo kryptowalut opcji eksperckiej, od której zaczynasz z prawdziwymi pieniędzmi!!!!
   😲😲😲😲😲😲😲😲😲.

   • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

    Cześć Cooper, zaktualizowaliśmy recenzję, dziękujemy za Twoją opinię.

    pozdrowienia

 12. JAOBS odpowiedź

  Złe doświadczenia z ExpertOption,

  Niech moje doświadczenie służy osobom, które mają wątpliwości co do wejścia lub nie do ExpertOption.

  Zacząłem od wersji demo i poszło bardzo dobrze, zdecydowałem się zainwestować prawdziwe pieniądze i też poszło dobrze, na początku dali mi wysokie zwroty jak demo, potem obniżyli go do .18 za zainwestowanego dolara, kiedy chciałem wypłacić moja inwestycja i moje zyski i potwierdzenie wszystkich moich dokumentów, co, nawiasem mówiąc, było torturą dla nich, aby mnie zaakceptować, usunęli moje konto i zatrzymali moje pieniądze. Nie kłamię, obiecuję, że to było prawdziwe przeżycie.

  Cześć,

  Dziękuję za Twoją wiadomość.

  Należy pamiętać, że nie jesteśmy zobowiązani do podania konkretnego powodu zamknięcia konta.

  Powinieneś zapoznać się z warunkami, na które zgodziłeś się przy dokonywaniu wpłaty, a zatem mieć pewne pojęcie, dlaczego Twoje konto zostało zamknięte.

  Z poważaniem,
  Obsługa klienta ExpertOption

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Jaobs, bardzo dziękuję za podzielenie się z nami swoim doświadczeniem z ExpertOption, bardzo nam przykro z powodu tego, o czym wspomniałeś, pamiętasz, jak znalazłeś tę firmę w pierwszej kolejności?

   Pozdrowienia.

 13. Norbey odpowiedź

  Z tym doświadczeniem myślę, że nie ma już o czym myśleć, zdecydowanie nie da się tego odwrócić.

  • Polecani brokerzy Autor postuodpowiedź

   Witaj Norbey, bardzo dziękuję za komentarze dotyczące ExpertOption, czy współpracowałeś z nimi?

   Pozdrowienia.

 14. HDAH odpowiedź

  Pochodzę z Hondurasu, przegrałem z nimi 400 USD, na początku obiecali mi 50% premii motywującej do inwestowania, ale nic mi nie dali, gdy zapytałem ich o rozmowę, którą mają, odpowiedzieli, że nie działają z bonusami powitalnymi W kilku słowach okłamali mnie, aby mnie zmotywować i ukraść pieniądze, już od początku z wątpliwościami z powodu tego, co się stało, zacząłem inwestować, ale we wszystkich operacjach, które przeprowadziłem, być może zarobiłem jeden na 20 zbyt duża strata i to, że zainwestowałem tylko jeden lub dwa dolary na transakcję, z biegiem czasu zdałem sobie sprawę, że platforma była zmanipulowana, chciałem wypłacić z tego, co miałem do dyspozycji kapitału, który wynosił 200 usd, ale nie pozwoliłem sobie wypłacić pieniądze, ponieważ poprosili mnie o przesłanie dokumentów, aby móc wypłacić, a kiedy wysłałem dokumenty, powiedzieli mi tylko, że są złe i że nie mogą mi pomóc.
  Są skrótem złodziei, bawią się godnością ludzi pokornych, którzy dążą do marzenia o awansie z rodziną, teraz zostawili mi więcej problemów niż miałem, zobaczmy, jak to zrobię, jeśli nie oni zobaczą mnie w wiadomościach w karawanach Hondurasu zmierzających do Stanów Zjednoczonych. ubiegać się o azyl polityczny

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *