W tej sekcji powiemy Ci dlaczego NIE powinieneś inwestować w Exnova. Analizujemy serwis, obserwujemy każdy szczegół i badamy główne cechy, które są brane pod uwagę przy wyborze dobrego brokera takie jak lokalizacja, firma do której należy, jej regulacja, jej reputacja…

W kilku słowach NIE POLECAMY. Poniżej przedstawimy podstawowe informacje o Exnovie i wyjaśnimy, dlaczego doszliśmy do takiego wniosku:

Podstawowe informacje

🌐 WWWexnova.com
🏠 spółkaDigital Smart LLC
⚖️. Rozporządzenienieregulowany
📧 E-mail[email chroniony]
📈 Plataformawłasna platforma
📌 AdresPierwszy budynek St Vincent Bank LTD, James Street, Kingstown, Saint Vincent i Grenadyny

⚠️ Exnova jest własnością firmy Digital Smart LLC znajduje się w Saint Vincent i Grenadynach, potencjalnie niebezpieczny raj podatkowy dla swoich klientów ze względu na brak regulacji i brak powagi. Klienci nie są chronieni. Firma znajduje się w bardzo niebezpiecznym miejscu, bądź ostrożny. ⚠️

Rodzaje kont

Teraz przechodzimy do analizy typów kont, które oferuje Exnova, w tym przypadku zauważamy, że nie oferuje typów kont.

Informacje w sieci

Strona internetowa Exnova

Exnova zawiera podstawowe informacje na temat oferowanych produktów finansowych, sekcję edukacyjną, wykresy na żywo, indeks aktywów, wiadomości rynkowe w języku angielskim, kalendarz ekonomiczny również w języku angielskim, osobiste doświadczenia, niektóre kalkulatory finansowe, niewiele więcej.

Lista numerów telefonów

 • Na razie firma nie posiada numerów telefonów.

???? Wycena końcowa Exnova ????

Wreszcie, w kilku słowach, nasza rekomendacja to: NIE INWESTUJ Z Exnova.

Jak wspomnieliśmy wcześniej, jest to firma finansowa zlokalizowana w miejscu, w którym nie będziesz mieć ochrony przed prawem na wypadek pokrzywdzenia, czyli nie będziesz mógł do nikogo dochodzić, jeśli dojdzie do nieszczęśliwego zdarzenia, takiego jak nagła strata swoich funduszy lub zamknięcie firmy.

W przypadku problemów najprawdopodobniej władze Twojego kraju nie będą w stanie nic zrobić. Jako klient tej firmy nie jesteś chroniony!

Inwestowanie u nieregulowanych brokerów lub brokerów z siedzibą w takich krajach jest bardzo ryzykowne. Najlepiej inwestować u regulowanego brokera z siedzibą w poważnym kraju.

aktualizacje

Wiadomości o Exnovie:

dataAktualizacja wiadomości
sierpnia 2022Otrzymujemy dużą liczbę wiadomości od klientów Exnova, którzy twierdzą, że nie mogą wycofać swojego kapitału.

Opinie o los usuarios

Co myślisz o Exnovie? Jakie było twoje doświadczenie?

Jaka jest Twoja opinia? Zapraszamy do współpracy i głosowania. Możesz także zostawić komentarz na temat swoich doświadczeń z Exnova.

Na końcu recenzji znajdziesz komentarze klientów.


Jak odebrać pieniądze oszukane przez Exnova

Jak zgłosić Exnova

Najczęściej zadawane pytania

Jak mogę zgłosić Exnova?

To zależy od tego, gdzie jesteś, powinieneś udać się do organu nadzoru finansowego w swoim kraju. Napisz do nas komentarz do tej recenzji, a my Ci pomożemy.

Czy Exnova to oszustwo – czy to oszustwo?

Tak, wierzymy, że Exnova to oszustwo. Otrzymywaliśmy wiadomości od klientów, którzy wspominali o niemożności wycofania swojego kapitału, co dodało innym bardzo negatywnym cechom firmy.

Czy Exnova jest niezawodna?

Nie. Exnova nie jest wiarygodna, jest bardzo niebezpieczną firmą: 1) ma siedzibę w niebezpiecznych krajach, 2) ma bardzo złą reputację 3) ma dużo skarg 4) Jest to stosunkowo nowy broker bez stażu pracy. Te cechy sprawiają, że firma jest bardzo zawodna.

Jak odzyskać pieniądze od Exnova?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak odzyskać swój kapitał, możesz to zobaczyć tutaj. Szczegółowo wyjaśniamy krok po kroku proces odzyskiwania pieniędzy od oszusta.

Czy istnieją (zalecane) alternatywy dla Exnova?

Tak, oczywiście są lepsze i bezpieczniejsze opcje! Tutaj możesz zobaczyć brokerów, których polecamy: ranking najlepszych brokerów.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Czy Exnova to oszustwo? 2022 Recenzje»

 1. Louis Aguilar odpowiedź

  Cześć przyjaciele. Co wiesz o Exnovie, czy jest bezpieczna, czy jest to platforma oszustwa? Dziękuję Ci

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luis, dziękuję za pisanie o Exnova. Obecnie ten broker jest uważany za SCAM.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.