Komentarze Executiveprofx

W tej sekcji przeanalizujemy brokera Wykonawczyprofx (zwany także executiveprofx.com), jest brokerem Forex i CFD. Czy Executiveprofx jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

Być może zastanawiasz się, dlaczego sprawdzamy Executiveprofx. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, przekazujemy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wspomina będąc częścią: Elite Property Vision LTD.

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, pośrednik wspomina, że ​​ma siedzibę w: Bułgarii.

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Executiveprofx, zauważamy, że oferuje 6 różne rodzaje kont/planów: Konto Mikro, Konto Mini, Konto Srebrne, Konto Złote, Konto Diamentowe i Konto VIP. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto mikro: minimalny depozyt początkowy $ 250, dźwignia do 1:200, comiesięczne przeglądy rynku, do 10% marży kredytu.

Minikonto: minimalny depozyt początkowy $ 2.500, dźwignia do 1:200, comiesięczne przeglądy rynku, do 25% marży kredytowej, cotygodniowe webinarium dotyczące handlu na żywo.

Konto Srebrne: minimalny depozyt początkowy $ 10.000, Dźwignia do 1:200, Miesięczne przeglądy rynku, Do 35% Marża pożyczki, Cotygodniowe seminarium internetowe dotyczące handlu na żywo, Doradca ds. konta osobistego.

Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy $ 50.000, Dźwignia do 1:200, Miesięczne przeglądy rynku, Do 50% depozytu zabezpieczającego, Cotygodniowe seminaria internetowe dotyczące handlu na żywo, Osobisty doradca ds. konta, Osobisty broker, Cotygodniowe sesje 1-do-1.

Konto diamentowe: minimalny depozyt początkowy $ 250.000, dźwignia do 1:300, miesięczne przeglądy rynku, do 75% marży pożyczki, cotygodniowe seminaria internetowe dotyczące handlu na żywo, osobisty doradca konta, osobisty agent, codzienne sesje handlowe 1 do 1, zaproszenia na wydarzenia VIP.

Konto VIP: minimalny depozyt początkowy $ 500.000, Dźwignia do 1:400, Miesięczne przeglądy rynku, Do 100% marży kredytowej, Cotygodniowe seminaria internetowe dotyczące handlu na żywo, Osobisty doradca ds. konta, Osobisty agent, Codzienne sesje handlowe 1 do 1, Zaproszenia na wydarzenia VIP, wypłaty dla seniorów, węższe spready.

Rodzaje kont Executiveprofx
Rodzaje kont Executiveprofx (1)
Rodzaje kont Executiveprofx
Rodzaje kont Executiveprofx (2)

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 1 w pełnym rozmiarze y Kliknij tutaj, aby zobaczyć zdjęcie 2 w pełnym rozmiarze

La platforma do działania oferowane przez Executiveprofx to: własna platforma.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Executiveprofx udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Witryna Executiveprofx
Witryna Executiveprofx

Executiveprofx zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub interesariuszy: niektóre wykresy na żywo, informacje o tym, co oferuje Executiveprofx, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat Wykonawczyprofx |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: executiveprofx.com

Número de teléfono: nie ma.

E-mail: kontakt bezpośrednio ze strony.

>>> Ocena włączona Wykonawczyprofx <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? Wykonawczyprofx jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po obejrzeniu tego wszystkiego zalecamy zachowanie ostrożności, ponieważ: jest to nieuregulowany i całkowicie nielegalny broker, CNMV ostrzegł przed tą firmą; z drugiej strony, szukając opinii na temat Wykonawczyprofx Znaleźliśmy wiele negatywnych recenzji. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

⛔ Aktualizacja z listopada 2020 r. ⛔: zgodnie z uwagami i e-mailami otrzymanymi od klientów zauważamy, że Wykonawczyprofx jest powiązany z grupą brokerów, o bardzo złej reputacji, z dużą liczbą skarg i licznymi skargami w różnych europejskich regulatorach. W skład grupy wchodzą brokerzy tacy jak: bitcoinie, Cena brytyjska, btcbrokerz, btcswing, Stolica 245, Inwestycje CapitalPro, karetki, Ciscotrade, Wykonawczyprofx, EverestBTC, latająca grupa finansowa, Jbkapitały, Inwestycje Lockwood, Grupa Merkell, MMFINANSIALPERTS, redfordfx, Richmondfg, Grupa Stanfordfinance, StanleyScapital, Cyfrowa moneta T, tradeprofitweb, topcmarket, Inwestycje Wellington, WTCInwersja y xcoinbroker. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

⛔ Uwaga ⛔ : w lutym 2021 dodano CNMV Wykonawczyprofx do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z lutego 2021 r.

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o Executiveprofx? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Executiveprofx: Ocena i komentarze»

 1. Mateo odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Mówię ci z własnego doświadczenia, nie rób tego, później mi podziękujesz. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mateo, dzięki za napisanie o Executiveprofx. Obecnie ten broker jest uważany za oszustwo.

   Jeśli jesteś klientem, nie wpłacaj więcej, ich jedynym celem jest okradanie Ciebie, ręcznie manipulują operacjami, zatrzymują pieniądze od momentu, gdy dotrą na ich konta, nie wchodzą na rynek, wszystko jest dla Ciebie przygotowane stracić lub sprawić, że stracisz pieniądze, aby mieć wymówkę, aby je zatrzymać.

   Jeśli zdecydujesz się wycofać i zażądają okupu w postaci prowizji, podatków, opłat, legalizacji itp. Nigdy tego nie płać!To ostrzeżenie, od tego momentu musisz wiedzieć, że jesteś klientem brokera oszustw i nieważne ile zapłacisz, nigdy nie zobaczysz swoich pieniędzy.

   Aby pomóc innym użytkownikom lub klientom, podaj jak najwięcej informacji, wyjaśnij, jak to wszystko się wydarzyło, gdzie widziałeś reklamę, kto do Ciebie dzwonił, numery, z których dzwoniłeś, e-maile i wszystko, co przychodzi Ci na myśl.

   Jeśli chcesz odzyskać pieniądze przejdź do naszego czatu lub sprawdź formularz pod tym linkiem: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.