Komentarze na temat EuroFX

W tej sekcji przeanalizujemy brokera EuroFX (zwany także eurofx.trade), jest brokerem Forex i CFD. Czy naprawdę poleca się EuroFX do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ Poniżej znajdziesz: opinie o EuroFX ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to EuroFX? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie tej firmy inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

❌Pośrednik wspomina będąc częścią: Donnybrook Consulting Sp.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​ma siedzibę w: Dominika.

❌Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany brokerTo bardzo ryzykowne, nie podejmuj takiego ryzyka. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez EuroFX, zauważamy, że oferuje 4 różne rodzaje kont/planów: Konto podstawowe, Konto handlowe, Konto biznesowe i Konto firmowe. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto podstawowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 250, ponad 24 aktywa, spready od 1.3 pipsa, dźwignia do 1: 100, zaawansowane szkolenie, menedżer konta, bonus od pierwszego depozytu, 5 sygnałów tygodniowych.

Konto sprzedawcy: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 1.000, 75 aktywów, spready od 1.1 pipsa, dźwignia do 1:75, zaawansowane szkolenie, menedżer konta, 100% bonus, 10 sygnałów tygodniowo.

Konto biznesowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 5.000, 300 aktywów, spready od 0.9 pipsa, dźwignia do 1:50, webinaria na temat ryzyka, menedżer indywidualny, premia 100%, 15 sygnałów tygodniowo, ubezpieczenie konta 25%.

Konto firmowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial $ 25.000, wszystkie dostępne aktywa, spready od 0.9 pipsa, dźwignia do 1:25, webinaria na temat ryzyka, specjalny menedżer, 100% premia, 15 sygnałów tygodniowo, 25% ubezpieczenie konta.

Rodzaje kont EuroFX
Rodzaje kont EuroFX

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

Las platformy do obsługi że EuroFX oferuje: platformy status y Ninja Trader.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które EuroFX udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa EuroFX
Strona internetowa EuroFX

EuroFX zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wiadomości gospodarcze, informacje o oferowanych usługach, wyjaśnienie niektórych pojęć, naprawdę niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

| Inne informacje na temat EuroFX |

Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie.

Witryna internetowa: eurofx.trade

Número de teléfono: +44 (197) 070 98 05

E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na EuroFX. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie, dla Invest z firmą inwestycyjną.

>>> Ocena włączona EuroFX <<

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? EuroFX jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę?

Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to nieuregulowany broker, który ma siedzibę w jednym z najmniej bezpiecznych krajów (Dominika), również przy poszukiwaniu opinii o EuroFX Znaleźliśmy kilka negatywnych i ostrzegających przed tym brokerem. Sugerujemy zachowanie ostrożności.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CNMV EuroFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CNMV z marca 2021 r.

⛔ Uwaga ⛔ : w marcu 2021 dodano CONSOB EuroFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z marca 2021 r. ⚠️

⛔ Uwaga ⛔ : we wrześniu 2021 dodano FCA EuroFX do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia FCA z września 2021 r

⛔ Uwaga ⛔ : EuroFX wraz z System AB, Akcje brokera ofertowego, Rynki energii, NeoTrade, OFXB, OnyxProfit y OptiMarkets Należą do niesławnej Donnybrook Consulting Ltd, firmy o bardzo złej reputacji, która została oskarżona o oszustwo i została potępiona przez różne europejskie organy nadzoru finansowego, bądź ostrożny. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

Co myślisz o EuroFX? Jakie było twoje doświadczenie?


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

18 komentarze do «EuroFX: ocena i komentarze»

 1. chinony Edgarda odpowiedź

  Dzień dobry panowie nie ufaj tym panom z EURO FX, to są międzynarodowi oszuści, mnie też okradli, podobno miałem zysk 13.000 XNUMX USD a po tym zablokowali mi WhatsApp i konto po chwili te szczury znów się porozumiewały z mówiąc mi, że pomogliby mi odzyskać pieniądze, generując upoważnienie do odbioru pieniędzy, upoważnienie, którego nigdy im nie udzieliłem…. Byłoby dobrze, gdyby można było powstrzymać te szczury za pomocą tych przekrętów, nieszczęsnych szczurów

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Edgard, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EuroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 2. Ancel Castro odpowiedź

  Dobry wieczór chcialbym zebys mi pomogl bo zostalem oszukany Zaczalem od 100 dolarow w euroflexie Po 5 miesiacach nie skontaktowali sie ze mna i nagle w 5 miesiacu zadzwonili do mnie ze moje konto jest aktywne i ze juz mam 400 dolarów zysku, potem kazali mi zainwestować 850 dolarów na 15 dni z zyskiem 1500 dolarów no cóż zgodziłem się bez myślenia że to oszustwo bo wpłaciłem kwotę podobnie, spędziłem 15 dni i skończyło się zarabianiem 5122 dolarów, ponieważ zdecydowałem się wypłacić 2000, ponieważ wszystko zrobiliśmy później, otrzymałem wiadomość od blockchain, że muszę zdeponować 22% całkowitego salda mojej inwestycji, mówiąc, że wpłaciłem, ponieważ zostanie mi to zwrócone ponieważ zgodziłem się z płatnością i nagle przysłali mi maila z informacją, że pieniądze, które wysłałem jeszcze nie dotarły, że portfel, który mi przysłali, ciągle się zmienia i do tej pory mi nie odbierają, proszę o pomoc odzyskać pieniądze, odkąd zostałem oszukany.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ancel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EuroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Pozdrowienia.

 3. Medaliż odpowiedź

  Witam, dzień dobry, 5 miesięcy temu zainwestowałem 100 $, podobno wszystko szło dobrze, ale po około 2 miesiącach przestali się komunikować, a kiedy piszę, dali mi to zobaczyć. A 2 tygodnie temu skontaktowali się ze mną i moje konto zostało podniesione z inwestycją w wysokości 13,733 30 $. i kazali mi się wypłacić. Musiałem zapłacić automatycznemu robotowi 400% obecnej inwestycji, ale przed wypłatą. Więc nie zaakceptowałem, a potem zadzwonili do mnie ponownie i powiedzieli, że muszę im tylko przekazać 2 podeszew. Zrobiłem to z emocjami i podobno po XNUMX dniach mieli zamiar się porozumieć w sprawie procesu wypłaty. I okazuje się, że mnie zablokowali, a inni, którzy rzekomo mnie napadli, nie odpowiadają na wiadomości. Jak mogę odzyskać pieniądze?Potrzebuję pomocy.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Médali, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EuroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i trzymają to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 4. Franco Viles Astorquiza odpowiedź

  Ponadto EuroFX wycofał ze swojej strony internetowej lokalizację swojego głównego biura, które znajdowało się na wyspie Dominika i zmienił stronę internetową… Teraz jest to www. eurofx .cc …… uważaj na tych łotrów.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Franco, dziękuję za informacje, zaktualizujemy recenzję.

   Pozdrowienia.

 5. Franco Viles Astorquiza odpowiedź

  Witam [email chroniony] Zainwestowałem 100 USD w EuroFX i za kilka miesięcy widzę zysk przekraczający 11,000.00 12 USD. Aby wypłacić moje domniemane zarobki, wymaga się ode mnie zapłaty podatku w wysokości 1,400.00% odpowiadającego XNUMX USD. Nie zrobię tego i zlikwiduję moje konto u tych łotrów, ponieważ nawet ich e-mail nie działa ([email chroniony]). Dzwoniący do mnie łotrzykowie to:
  - Pewien Edwin, którego numer telefonu to +31499583138 XNUMX XNUMX XNUMX oraz:
  - Pewien Nicolás, którego numer telefonu to +447418355361

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Franco, NIE PŁAĆ, zachowają WSZYSTKO !!!, Dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EuroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 6. Carlos odpowiedź

  Ami proszą mnie o 20% z 5000 dolarów, aby móc wypłacić moją pierwszą wypłatę

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Carlos, NIE PŁAĆ, zachowają WSZYSTKO !!!, Dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EuroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 7. szczera burmistrz odpowiedź

  Kilka miesięcy temu otworzyłem konto w eurofx najpierw do mnie dzwonili, ale potem przestali dzwonić to było 100 usd nie wiem czy mogę odzyskać pieniądze z konta, prawda jest taka, że ​​martwię się odkąd tak pomyślałem był poważnym brokerem, co sprawiło, że byłem trochę rozczarowany tym, czym jest inwestowanie online. Mam nadzieję, że możesz mi pomóc

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Frank, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EuroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 8. daniel odpowiedź

  Cześć. Dwa miesiące temu wpłaciłem w sumie 100 USD na moje konto Eurofx, ale przestali się ze mną kontaktować, nie odpowiedzieli mi i pozwolili mi to zobaczyć. i nie mogę wypłacić pieniędzy z mojego konta, bardzo się martwię. co powinienem zrobić? Pomóż mi proszę.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Daniel, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EuroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 9. Florencja odpowiedź

  Dzień dobry, 2 tygodnie temu przestali się ze mną komunikować i nie mogłem wypłacić pieniędzy, czy nadal jestem na czas, aby je odzyskać?

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Florence, dziękuję za podzielenie się swoimi doświadczeniami z EuroFX. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.