Komentarze Eu-Trade4u

W tej sekcji przeanalizujemy brokera EU-Trade4u (zwany także eu-trade4u.com), jest brokerem Forex, kryptowalut i CFD. Czy naprawdę poleca się Eu-Trade4u do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o Eu-Trade4u ✅, roszczenia , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2022), i co najważniejsze: Czy to Eu-Trade4u? ⚠️ bezpieczny broker? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy możemy wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. ¿Jesteś przedstawicielem tej firmy? Zostaw komentarz w odpowiedzi na obawy klientów.

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

✅Pośrednik wymienia przynależność do: EU TRADE LTD.

 

✅ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​opiera się na: UK (prawdopodobnie fałszywe).

 

✅Jeśli przeanalizujemy regulacja brokera: nie wspominają nic o byciu regulowanym brokerem, co sprawia, że ​​myślimy, że jest to nieregulowany broker.

 

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowaniponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Pracuj z nieuregulowany broker to jest bardzo ryzykowne. 📌

Jeśli teraz przejdziemy do analizy typy kont oferowane przez Eu-Trade4u, zauważamy, że oferuje 3 różne rodzaje kont/planów: Konto standardowe, konto Prime i konto Pro. Zostawimy Ci obrazek z małą informacją o każdym typie konta.

Konto standardowe- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 500 USD, saldo ujemne, ochrona, brak prowizji, bonusy handlowe, hedging, opcjonalne konto islamskie.

Konto Prime- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 5.000 USD, saldo ujemne, ochrona, brak prowizji, bonusy handlowe, hedging, opcjonalne konto islamskie.

Konto Pro- Minimalny depozyt początkowy w wysokości 50.000 XNUMX $, saldo ujemne, ochrona, prowizja, bonusy handlowe, hedging, opcjonalne konto islamskie.

Rodzaje rachunków Eu-Trade4u
Rodzaje rachunków Eu-Trade4u

Na poniższym obrazku możesz mieć więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj, aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania które oferuje Eu-Trade4u to: Sprzedawca internetowy.

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które Eu-Trade4u udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa Eu-Trade4u
Strona internetowa Eu-Trade4u

EU-Trade4u zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie podstawowych pojęć ze świata handlu, informacje o oferowanych przez nich produktach, kalendarz ekonomiczny, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🟢 Inne informacje na temat EU-Trade4u 🟢

 

⬇️ Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. ⬇️

🌏 Strona internetowa: eu-trade4u.com

📞Numer telefonu: nie ma

📧 E-mail: kontakt ze strony

Być może zastanawiasz się, dlaczego dokonaliśmy przeglądu na Eu-Trade4u. Dzieje się tak dlatego, że otrzymaliśmy kilka wiadomości od klientów pytających o firmę i lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed skorzystaniem lub nie. firma inwestycyjna.

>>> Ocena włączona EU-Trade4u <<

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? EU-Trade4u jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? ⭐ Analiza 2022

 

Po analizie zalecamy być ostrożnym, ponieważ jest to firma niezarejestrowana i nieregulowana, nie pokazuje na swojej stronie żadnego rodzaju informacji prawnych, w dodatku szukając więcej informacji na temat Eu-Trade4u natrafiliśmy na dużą liczbę negatywnych Opinie. Podsumowując: nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność using.

 

Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania?

 

⛔ Uwaga ⛔ : w 2022 dodano CNMV (hiszpański regulator) EU-Trade4u do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔
➡️ Link do ostrzeżenia CNMV na 2022 r

 

⛔ Uwaga ⛔ : w czerwcu 2021 dodano CONSOB EU-Trade4u do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia CONSOB z czerwca 2021 r. ⚠️

 

⛔ Uwaga ⛔ : w październiku 2021 AMF (Francja) dodane do EU-Trade4u do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z października 2021 r. ⚠️

 

Musisz zrozumieć, że jednym z niewielu środków, które naprawdę zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, co oznacza, że ​​jest to prawdopodobnie najważniejsza rzecz w każdym brokerze; ŻE MA DOBRY REGULAMIN, NIE DAJ SIĘ OSZUDZIĆ. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi.

 

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, możesz również zostawić komentarz na naszej stronie ze swoim doświadczeniem, jeśli jesteś klientem brokera.

 

Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować.

 

Co sądzisz o Eu-Trade4u? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Eu-Trade4u: Ocena i komentarze»

 1. jaskółka oknówka odpowiedź

  Inwestowałem z nimi, dopóki nie odkryłem, że CNMV umieścił ich na czarnej liście. Nie byłem w stanie zostawić dużo pieniędzy, ale tego, co miałem, nie mogłem wypłacić.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Martin, dziękuję za komentowanie Eu-Trade4u. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.