Komentarze na temat ENIAM
W tej sekcji przeanalizujemy ENIAM (zwany także nazwą: eniam.com), jest firmą zarządzającą funduszami i doradczą. Czy naprawdę polecamy ENIAM do inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczna strona? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

➡️ W tej sekcji znajdziesz: opinie o ENIAM ✅, roszczenia, reklamacje , edoświadczenie , doanaliza 📊 najważniejszych cech tej firmy (zaktualizowany 2021), i co najważniejsze: Czy to ENIAM? ⚠️ bezpieczna strona? Czy możemy zaufać tej firmie? Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

ENIA ENIAM wspomina o byciu część: Access Equity Management Limited.

 

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, broker wspomina, że ​​jest oparty na Hong Kong.

 

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje rozporządzenie, nie wspominaj nic o byciu regulowany broker lub jego regulacja.

 

UWAGA: ENIAM jest brokerem NIEREGULOWANY. ⛔

 

📌 PamiętajBrokerzy regulowani są najlepszą (i najbezpieczniejszą) opcją, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje ENIAM, w tym przypadku, nie znaleźliśmy informacje wskazujące na istnienie różnych typów kont.

La platforma do działania że ENIAM oferuje: nie ma na ten temat informacji, podobno używają a własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Przeanalizujemy teraz różne zasoby i pomoce dla traderów, które ENIAM udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być świetnym punktem na korzyść brokera.

Strona internetowa ENIAM
Strona internetowa ENIAM

ENIAM zapewnia następujące pomoce lub zasoby dla traderów lub zainteresowanych stron: wykresy na żywo, trochę informacji o oferowanych usługach, nowości, naprawdę niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

🌐 Inne informacje na temat ENIAM 🌐

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: eniam.com

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Być może zastanawiasz się, dlaczego zrobiliśmy recenzję na ENIAM. Dokonujemy tego przeglądu i oceny, z uwagi na to, że otrzymujemy różne wiadomości i uwagi z pytaniem o wiarygodność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomaga inwestorom, dostarczając kluczowe informacje o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien znać przed podjęciem decyzji o inwestowaniu w firmę inwestycyjną.

Czy jesteś przedstawicielem tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

➡️ Ocena włączona ENIAM

 

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją Czy wierzymy, że firma? ENIAM jest godny zaufania? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐Analiza 2021

 

❌ Po przeanalizowaniu tego zalecamy zachować ostrożność, ponieważ jest to firma, która nie jest regulowana i znajduje się w bardzo niebezpiecznym kraju dla tego typu działań, dodatkowo szukając opinii na temat ENIAM znajdujemy wiele negatywnych i ostrzec o tym brokerze. ❌

 

📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, sugerujemy zachowanie ostrożności. 📛

 

⛔ Uwaga ⛔ : w lipcu 2021 dodano AMF ENIAM do Twojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia AMF z lipca 2021 r. ⚠️

 

Nasza rada: Zawsze zalecamy współpracę tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, czy nie lepiej mieć ochronę dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora? 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulacja brokera, czyli prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MIEJ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje organ, do którego w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą składać skargi. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania, a także zostawienia komentarza na naszej stronie internetowej ze swoimi doświadczeniami z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻

 

Co myślisz o ENIAM? Jakie było twoje doświadczenie?

 

Reklamuj się z nami

2 komentarze do «Exchange Nominal Intelligence Asset Management (ENIAM): Ocena i komentarze»

 1. Brandon odpowiedź

  ALARM! AMF WYSŁAŁA TEN BROKER NA SWOJĄ CZARNĄ LISTĘ, ZAPŁACI ZA WSZYSTKIE USZKODZENIA, KTÓRE NAM WYKONALI, STRACIŁEM WSZYSTKO, CO POSIAŁEM

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj BRANDON, dziękuję za komentarz na temat EXCHANGE NOMINAL INTELLIGENCE ASSET MANAGEMENT (ENIAM). Ten broker to oszustwo. AMF (Francuski Regulator Finansowy) już ostrzegał przed oszustwami i brakiem regulacji (https://www.amf-france.org/en/warnings/warnings-and-blacklists?page=0&key=eniam).

   Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, tylko to pokazują i na koniec mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.
   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link:
   https://brokersrecomendados.com/reclama-tu-dinero-te-ayudamos/

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *