Komentarze na temat ElitSolutions

 

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy ElitSolutions (zwane również nazwą: elitsolutions.com), jest pośrednikiem Forex, CFD i kryptowaluty. Czy naprawdę poleca się ElitSolutions do dokonania inwestycji? A może lepiej nie inwestować w tę firmę? ⛔ Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić. ✅

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o ElitSolutions ✅, roszczenia, reklamacje 😡, doświadczenia 📝, analiza 📊 najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), i co najważniejsze: Czy ElitSolutions ⚠️ jest bezpieczną witryną? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tym przeglądzie o tej firmie inwestycyjnej.


Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 


ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

ElitSolutions wspomina o byciu częścią: brak informacji na ten temat.

❌ Jeśli chodzi o twoje ubicación, firma wspomina, że ​​ma siedzibę w Polska, ale nie mamy informacji, aby to poprawić.

❌ Jeśli przeanalizujemy Twoje bezpieczeństwozauważamy, że ElitSolutions nie ma żadnego rodzaju regulacji.

UWAGA: ElitSolutions jest brokerem NIEREGULOWANY. ⚠.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniają bardzo rygorystyczne wymagania. Współpraca z nieuregulowanym brokerem to bardzo ryzykowne. 📌.

 

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przejdziemy do analizy rodzajów kont, które oferuje ElitSolutions, w tym przypadku, obserwujemy, że oferuje 6 różne rodzaje planów. Zostawimy Ci obraz z dodatkowymi informacjami na temat każdego rodzaju konta.

Konto standardowe: minimalny depozyt w wysokości $ 10.000, 20% bonus powitalny, edukacja, cotygodniowe przeglądy rynku, raport z postępów w portfolio.

Konto brązowe: minimalny depozyt w wysokości $ 25.000, 30% bonus powitalny, edukacja, cotygodniowe przeglądy rynku, raport z postępów w portfolio, alerty inwestycyjne.

Konto Srebrne: minimalny depozyt w wysokości $ 50.000, 40% premia powitalna, edukacja, cotygodniowe przeglądy rynku, raport z postępów w portfelu, alerty inwestycyjne, zarządzanie kontem wyższego szczebla, podsumowanie roku ze specjalistą podatkowym.

Złote konto Gold: minimalny depozyt w wysokości $ 100.000, 50% bonus powitalny, edukacja, zarządzanie osobistym portfelem, cotygodniowe seminaria na żywo, przeglądy i cotygodniowe sygnały rynkowe, brak opłaty za wypłatę, alerty inwestycyjne.

Konto Platynowe: minimalny depozyt w wysokości $ 250.000, 60% bonus powitalny, edukacja, zarządzanie osobistym portfelem, cotygodniowe seminaria na żywo, przeglądy i cotygodniowe sygnały rynkowe, brak opłaty za wypłatę, alerty inwestycyjne, nieograniczony dostęp do brokera, wydarzenia VIP.

 Konto VIP: minimalny depozyt w wysokości $ 1.000.000, 70% bonus powitalny, edukacja, zarządzanie osobistym portfelem, cotygodniowe seminaria na żywo, przeglądy i cotygodniowe sygnały rynkowe, brak opłaty za wypłatę, alerty inwestycyjne, nieograniczony dostęp do brokera, wydarzenia VIP, wyższe płatności.

Rodzaje kont ElitSolutions
Rodzaje kont ElitSolutions

W następne zdjęcie Będziesz mógł uzyskać więcej informacji o rodzajach kont. Kliknij tutaj aby zobaczyć obraz w pełnym rozmiarze.

La platforma do działania oferowane przez ElitSolutions to: własna platforma.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, który ElitSolutions udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udostępniane na stronie mogą być świetny punkt na korzyść brokera.

Strona internetowa ElitSolutions
Strona internetowa ElitSolutions

ElitSolutions zapewnia następujące pomoce lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: krótkie wyjaśnienie oferowanych usług, sekcja często zadawanych pytań, podstawowe pojęcia ze świata handlu, ale niewiele więcej.

 

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na ElitSolutions

 

🔻 Zostawimy Ci coś więcej niż informacja w przypadku, gdy chcesz skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻

🌏Strona internetowa: elitsolutions.co

📞Numer telefonu: nie ma.

📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdziliśmy ElitSolutions. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

 

Wycena na ElitSolutions

Kończąc naszym zdaniem z tą sekcją: Czy wierzymy, że firma ElitSolutions jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? ⭐ Analiza 2022 ⭐

Po zapoznaniu się z nim zalecamy być ostrożnym, ponieważ to jest nielegalna firma, wyraźnie określone dla branie pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i oszustwo. Jest bardzo mało przejrzysty, Cóż, prawie nie oferuje informacje prawne, nie pokazuj dane o Twojej rejestracji plus brak regulacji (firma nieregulowana). ❌

⛔ Uwaga ⛔: w październiku 2021 BAFIN dodał ElitSolutions do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ ⛔

➡️ Link do ostrzeżenia BAFIN z września 2021 r. ⚠️


📛 W kilku słowach: Nie wydaje się to dobrym pomysłem, zalecamy ostrożność. 📛


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

 

 

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻 Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokerów mogli głosować. 🔻🔻 

 

Co myślisz o ElitSolutions? Jakie było twoje doświadczenie?

 


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.

O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.

Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «ElitSolutions: ocena i komentarze»

 1. Luciana Marino odpowiedź

  Zostałem oszukany przez tego brokera, wszystko, co ci obiecują, to kłamstwo

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Luciana Mariño, dziękuję za komentowanie ElitSolutions. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   Pozdrowienia.

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.