✔️ Informacje sprawdzone i zaktualizowane w kwietniu 2024 r. przez Pedro Martíneza Gonzáleza

elitarne komentarze rynkowe

Elitarna analiza rynku

➡️ W tej sekcji przeanalizujemy Rynek Elitarny (zwany także imieniem: Elite-Market.com), Chodzi o plik Broker Forex, kryptowalut i CFD. Czy Elite Market jest naprawdę polecany do dokonania inwestycji? Czy lepiej nie inwestować w tę firmę? Czy to bezpieczny broker? Czy jest gotcha? Pomożemy Ci to ustalić.

To możesz znaleźć następujące elementy: opinie o Elite Market ✅, roszczenia, skargi, doświadczenia, analiza najważniejszych cech tej firmy (aktualizacja 2022), a co najważniejsze: Czy Elite Market to bezpieczna witryna? ⛔ Czy możemy zaufać tej firmie? ✅ Czy będziemy mogli wypłacić nasze pieniądze? Wszystko to i więcej w tej recenzji o tej firmie inwestycyjnej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

ℹ️ Niezbędne informacje: Do kogo to należy? Gdzie jesteś? Czy jesteś regulowanym brokerem?

 • ❌ Elite Market wspomina o byciu częścią Astrica spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.
 • ❌ Jeśli chodzi o lokalizację, firma ma siedzibę w Wyspy Marshalla.
 • ❌ Analizując jego bezpieczeństwo, zauważamy, że Elite Market nie wspomina o żadnej regulacji.

UWAGA: Elite Market to broker NIEREGULOWANY.

📌 Pamiętaj: najlepszą opcją (i najbezpieczniejszą) są brokerzy regulowani, ponieważ muszą spełniać bardzo surowe wymagania. Praca z nieregulowanym brokerem jest bardzo ryzykowna. 📌.

 

Rodzaje kont | Platforma inwestycyjna

 

Teraz przechodzimy do analizy rodzaje kont oferowane przez Elite Market, w tym przypadku widzimy, że oferuje 4 różne konta:

 • Konto klasyczne: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial €1.000, codzienne badania i raporty, trader na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach stacjonarnych, samouczki wideo.
 • Złote konto Gold: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial € 10.000, codzienne badania i raporty, handlowcy na urządzeniach mobilnych, tabletach i komputerach stacjonarnych, samouczki wideo, konkurencyjne spready, seminaria internetowe i seminaria.
 • Konto Platynowe: minimalny depozyt początkowy w wysokości initial €25.000, badania i raporty dzienne, mobilny trader na tablety i komputery stacjonarne, samouczki wideo, konkurencyjne spready, webinaria i seminaria, główny menedżer konta, sygnały i wiadomości SMS.
 • Konto VIP:minimalny depozyt początkowy € 100.000, Codzienne badania i raporty, handel mobilny, tablety i komputery stacjonarne, samouczki wideo, konkurencyjne spready, seminaria internetowe i seminaria, główny menedżer konta, wiadomości i sygnały SMS, codzienne analizy premium, obsługa klienta premium.

La platforma do działania którego używa Elite Market to: MetaTrader 4.

 

Zasoby | Stronie internetowej

 

Tutaj przyjrzymy się różnym zasoby i pomoce dla przedsiębiorcy, którego Elite Market udostępnia na swojej stronie internetowej. Wierzymy, że zasoby i pomoc udzielana na stronie internetowej mogą być wielką zaletą dla brokera.

witryna elitarnego rynku
Strona internetowa Elite Market

Elite Market zapewnia następującą pomoc lub zasoby handlowcom lub zainteresowanym stronom: wyjaśnienie oferowanych usług, wiadomości rynkowe i analizy, sekcja FAQ i niewiele więcej.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

 

Inny informacja na Rynek Elitarny

 

🔻 Zostawimy Ci więcej informacji na wypadek, gdybyś chciał skontaktować się z firmą lub zobaczyć jej stronę internetową dla siebie. 🔻.

 • 🌏Strona internetowa: Elite-Market.com
 • 📞Numer telefonu: + 34911236495
 • 📧 E-mail: [email chroniony]

Może się zastanawiasz dlaczego sprawdzamy elitarny rynek. Zrobiliśmy tę recenzję i ocenę, ponieważ otrzymujemy różne wiadomości i komentarze z prośbą o rzetelność danej firmy. Lubimy myśleć, że nasza strona z recenzjami pomóc inwestorom, dostarczanie klucz informacyjny o firmie, ujawniamy informacje, które każdy inwestor powinien wiedzieć zanim będziesz skłonny lub nie, inwestując w firmę inwestycja.

Jesteś przedstawiciel tej firmy? Zalecamy pozostawienie komentarza w odpowiedzi na obawy klientów.

Wycena na Rynek Elitarny

Kończąc ten rozdział, naszym zdaniem: czy wierzymy, że firma Elite Market jest wiarygodna? Czy powinieneś zainwestować swoje pieniądze w firmę? Czy są polecaną firmą? Analiza 2022

❌ Po zapoznaniu się z tą firmą radzimy zachować ostrożność: (1) jest to firma nielegalna (nieuprawniona do przyjmowania pieniędzy lub przyjmowania nowych klientów), (2) uważamy, że została ustanowiona w celu pobierania pieniędzy od ludzi poprzez oszustwo i majdan. (3) Nie jest zbyt przejrzysty, ponieważ nie oferuje informacji prawnych o firmie, nie pokazuje danych dotyczących jej rejestracji ani rzeczywistej lokalizacji jej biur. (4) Poza tym brak regulacji (jest to firma nieregulowana).


W kilku słowach: Bądź bardzo ostrożny z tego typu firmami. nie polecamy.

¡UWAGA!: Według wiadomości klientów platforma Rynek Elitarny jest połączony z BGold Capital, platforma o złej reputacji. PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ

¡UWAGA!: Zgodnie z przekazami klientów, liderem firmy jest pan Jorge Bernuy. ⛔ PROPONUJEMY SZCZEGÓLNĄ OSTROŻNOŚĆ


Nasza rada: zawsze polecamy pracować tylko z odpowiednio regulowanymi firmami, Czy nie lepiej mieć ochrona dobrego regulatora? Czy warto ryzykować, jeśli istnieją znacznie bezpieczniejsze opcje inwestowania? Po co inwestować z nieuregulowanym lub słabo regulowanym brokerem, skoro można inwestować z brokerem regulowanym przez poważnego regulatora?

📌 Nie zapomnij: jednym z niewielu środków, które zapewniają pieniądze klientów, jest regulamin brokera, to znaczy, że jest to prawdopodobnie najważniejsza cecha każdego brokera; MAJĄ DOBRE REGULACJE. Dobra regulacja oznacza, że ​​istnieje autorytet do których w przypadku nieporozumień lub problemów klienci mogą złożyć skargę. 📌

Jaka jest Twoja opinia? Czy handlowałeś z tym brokerem? Czy jesteś klientem? Czy uważasz, że nasza opinia jest nieprawidłowa? Zapraszamy do współpracy i głosowania zostaw komentarz na naszej stronie internetowej z Twoim doświadczeniem z tym brokerem.

 

🔻🔻. Pozostawiamy głosowanie otwarte, aby handlowcy, klienci i użytkownicy brokera mogli głosować. 🔻🔻.

 

[identyfikator demokracji=”868″]

 

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

39 komentarze do «Elitarny rynek: ocena i komentarze»

 1. Marek Ariel odpowiedź

  Utworzono grupę z ofiarami tych oszustów, dodatkowo z modą bitcoin z portfelami.Możemy dodać osoby, które chcą do tej grupy, gdzie zostaną podane informacje, zdjęcia i adresy tych osób, które nadal robią to samo, ich przywódca Jorge b***** znany jako federico. Współpracując z wywiadem Peru w sprawie cyberprzestępczości i przy zbiorowej pomocy oszukanych, będziemy mogli wsadzić go za kratki wraz z innymi kolegami.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Ariel, mamy nadzieję, że twoja inicjatywa się powiedzie, myślę, że ważne jest, aby wszystkie informacje, które zostały zgromadzone do tej pory, zostały upublicznione i zostały zapisane na tym forum, aby ci, którzy mogą pomóc z nowymi dowodami i wyjaśnieniami może nas poinformować, a także chronić tych, którzy są teraz oszukiwani przez tych przestępców i ich bandę reklamodawców, że wszystko, co robią, to okradanie ludzi, którzy zdecydują, że warto im zaufać.

   Pozdrowienia.

 2. MARIA odpowiedź

  Jestem María: Według Alfredo byłem już w BGOLDCAPITAL i pewnego dnia zadzwonili do mnie, że połączyli się z ELITE MARKET, poprzednia firma już zaczynała się psuć, myślałem, że dojdę do siebie, że jest jeszcze jakaś szansa z tym fuzja, ale było to samo lub gorzej, jak mówi Alfredo, wyłożyłem trochę pieniędzy na odzyskanie, a poza tym tym, który zajmował się tą kwestią był OMAR FEDERICO SORIA RIZO lub sam siebie tak nazywa, bo nie sądzę imiona też są prawdziwe. Oddaję to już w ręce prawników i policyjnych raportów. Ten Marcelo też kiedyś się skontaktował i Sara też. Kilka dni temu zadzwonił do mnie i powiedział, że Federico Rizo nie jest już w firmie i ostrzegł mnie, że jeśli zadzwoni w ich imieniu z bitcoinami, nie powinienem się angażować, ponieważ jest oszustem. W moim przypadku byli bez serca, nie mam już możliwości powrotu do zdrowia z pracy, jestem na emeryturze, jestem w podeszłym wieku i w złym stanie zdrowia, zabrali wszystkie moje oszczędności. Powinniśmy stworzyć związek między wszystkimi oszustami, aby stał się silniejszy. Działają w Europie za pośrednictwem Wielkiej Brytanii 447367622196, a z telefonami z Hiszpanii mają 881808771-681201544-933936036-911987737.
  Linie te są kupowane od firm – powinny również prosić o dane, ponieważ ich wykorzystanie służy oszustwom.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć MARIA, Elite Market to oszustwo. Hiszpański regulator finansowy (CNMV) ostrzegł ich za ich nielegalną działalność (patrz ogłoszenie CNMV)Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: Rynek Elitarny

   pozdrowienia

  • Virgil odpowiedź

   Maria, jesteś taka jak ja, zarabiasz od firmy, a nie od osoby prywatnej. Bardzo dobrze, co robisz ze skargą?Twój adwokat złożył skargę do FCA i sądu.

 3. ALFREDO BARROS KĄT odpowiedź

  Alfredo Barros Angulo-Cartagena Kolumbia South Amarice,

  Wyrażam tę opinię wszystkimi moimi danymi, aby ci, którzy mnie czytają, wiedzieli, że to, co mówię, jest prawdą i nie popełnili błędu Inwestowania w tego ELITARNEGO Brokera RYNKU. Zacząłem eksplorować ten świat, niestety z Elite Market. Całkowity rabunek moich pieniędzy w sumie zainwestowanych 1.272 XNUMX US, jak wspominają inni ludzie, strategia polega na zmianie doradców, NAJPIERW BYŁ SEBASTIAN, PÓŹNIEJ LAURA, A NA OSTATNIO NAJGORSZY ZE WSZYSTKICH JORGE BYŁ TYM, KTÓRY SPOWODOWAŁ
  PEŁNE ZAMKNIĘCIE KONTA PRZEZ WNIOSEK W POZYCJĘ ZŁOTĄ…mieli według nich pełny dostęp do mojego konta dla szybszych pozycji na koncie, otwierali i zamykali pozycje bez konsultacji ze mną. Kiedy poprosiłem o wypłatę, zajęło im to dużo czasu, aż pewnego dnia powiedzieli mi, że cała moja inwestycja została stracona i zostałem na 00 bez żadnych informacji. Nie mogłem wymienić ani tego, o co prosiłem, czyli 150 USD. Rażące oszustwo, a oni są tak bezczelni, że raz
  razem z moją inwestycją plus zyski, które zarobiłem, zadzwonili do mnie i powiedzieli, żebym zainwestował kolejne 1.000 USD, a w ciągu tygodnia odzyskaliśmy to, co zostało utracone, to, czego chcieli, to abym zainwestował ponownie i razem z nimi, i podobno oni dałoby mi ekwiwalent tego, co zainwestowałeś. Ten tak zwany doradca nigdy do mnie nie oddzwonił. Nie inwestuj w ELITARNY RYNEK SĄ TO CAŁKOWITE OSZUSTWO, proszę, gdy wpłacisz pieniądze, oni już uznają je za swoje i NIGDY ich nie odzyskasz. Bądź bardzo ostrożny. Z tego tak dobrego, że tak wiele nie dają. Jak powiedziałem, straciłem 1.272 dolary, wartość, która dla nich jest niczym. Ale dla kogoś, kto musiał wziąć to za kredyty, dokładnie myśląc o poprawie MOJEJ niezależności ekonomicznej, była to totalna porażka i nadużywają zaufania, jakie w nich pokłada się.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj ALFREDO, Elite Market to oszustwo. Hiszpański regulator finansowy (CNMV) ostrzegł ich za ich nielegalną działalność (patrz ogłoszenie CNMV)Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: Rynek Elitarny

   pozdrowienia

  • nekulina odpowiedź

   Dzień dobry, pracuję z tą firmą od 4 lat. Zasadą firmy jest nie praca ze stop lossem, wszystko po to, żeby tracić pieniądze, kiedy pracuję, moje konto zamyka Sara de Vega, oszustka, manipulująca i kłamliwa szczurka. Wszystko jest dziś opłacane technologią, której szukam, aby zapłacić pieniądze.Nie współpracuj z tą firmą. Jestem pewien, że czytasz wiadomości ludzi Nie zapominam, że pieniądze, które kradniesz, to osoba, która zabija się i zabija ciebie. Zwróć pieniądze całej osobie, którą ukradłeś.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Juaquin, Dziękuję! Elite Market to oszustwo. Hiszpański regulator finansowy (CNMV) ostrzegł ich za ich nielegalną działalność (patrz ogłoszenie CNMV)Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: Rynek Elitarny

   pozdrowienia

 4. Juaquin odpowiedź

  Dzień dobry, tutaj masz kilka imion tych ludzi Jorge la Valle, Sergio, Sara Vega, Antonio Colina, Manuel Duarte itp.
  Wszyscy to pieprzone hot dogi, których nawet ich imiona nie są prawdziwe
  +44 7367 622196, +44 20 4525 1221,
  +34 688 252 321 Oto kilka telefonów

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Juaquin, spróbuj ratować się z naszego CZATU. Elite Market to oszustwo. Hiszpański regulator finansowy (CNMV) ostrzegł ich za ich nielegalną działalność (patrz ogłoszenie CNMV)Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie wprowadzają pieniędzy na rynek, tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i trzymają to.

   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ SWOJE PIENIĄDZE, POMAGAMY.

   Możesz przeczytać ich recenzję i komentarze tutaj: Rynek Elitarny

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *