Fale: wszystko, co musisz wiedzieć

Środowisko kryptowalut stało się jednym z najatrakcyjniejszych ekosystemów dla przedsiębiorców. I to właśnie coraz więcej startupów, takich jak Waves, zdecydowało się postawić na tworzenie wirtualnych walut, aby sfinansować swoje projekty lub zwiększyć dochody swoich firm.

Podążając za tą linią, Waves narodziło się jako sposób na uczynienie świata kryptowalut bardziej przystępnym i prostym. Ta platforma może stanowić różnicę między uruchomieniem udanego i mniej udanego finansowania za pośrednictwem ICOS. Dlatego tutaj porozmawiamy o Falach.

✨ Czym są fale?

Możemy łatwo zdefiniować Waves, ponieważ jest to platforma Blockchain, która ma stać się zdecentralizowanym rozwiązaniem technologicznym dla firm poszukujących finansowania. Zgadza się, Waves stara się pomóc Ci uruchomić ICO za pomocą różnych funkcji, dlatego możemy podsumować to w następujących dwóch punktach:

 • Uruchomienie ICO: Jedną z głównych funkcji Waves jest pomoc startupom na wczesnym etapie w samofinansowaniu. W tym celu ma wszystko, czego potrzebujesz, aby móc uruchomić ICO i finansować się bez konieczności tworzenia Blockchain od zera.
 • Zakup kryptowalut: Drugą funkcją, jaką oferuje, jest ułatwienie zakupu kryptowalut, ponieważ wiele razy może to być skomplikowane. W związku z tym stara się znacznie ułatwić proces, umożliwiając zakup kryptowalut za pomocą pieniędzy fiducjarnych.

Aby zaoferować te narzędzia, Waves korzysta z własnego systemu Blockchain, który pozwala firmom lub Startupom tworzyć Blockchain i Token. W porównaniu z konkurencją Waves znacznie ułatwia cały proces tworzenia Blockchain, a także zmienia koncepcję „finansowania projektu”.

fale

✨Jakie są najważniejsze cechy Waves?

 • Zdecentralizowane: Problem ze scentralizowanymi kryptowalutami to nadmierna kontrola, jaką mogą generować, a także wysokie ryzyko, jakie ponoszą pod względem podatności i hakowania. Aby go rozwiązać, Firma Waves stworzyła własną, w 100% zdecentralizowaną giełdę, Waves Dex.
 • Funkcje: Jak już powiedzieliśmy, Waves oferuje swoim użytkownikom dużą liczbę funkcji. Możesz stworzyć Token bez konieczności rozwijania Blockchain od 0. Możesz także promować ICO, aby sfinansować swój Startup, oprócz posiadania własnej giełdy i portfela.
 • Inteligentne kontrakty: Jeśli porównamy inteligentne kontrakty Ethereum z kontraktami Waves, zobaczymy, że te ostatnie są znacznie prostsze, ale równie potężne i wydajne. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu bazy o nazwie Non Turing Complete, która sprawia, że ​​kontrakt jest prostszy, ale bez utraty jakości.
 • 1 minuta: Opracowanie własnego Tokena i własnego Blockchaina może zająć dużo czasu, co nie zdarza się w Waves. W ciągu zaledwie 1 minuty będziesz mógł stworzyć swój własny token, wybierając parametry takie jak nazwa, ile chcesz stworzyć i jaki procent tokenów zamierzasz zachować.
 • Najlepsze z dwóch światów: Kolejną wielką zaletą Waves jest fakt, że wszystkie transakcje, zarówno od kryptowalut po pieniądze fiducjarne, jak i odwrotnie, są rejestrowane na Waves Blockchain. W ten sposób można jednocześnie łączyć to, co najlepsze z dwóch światów ze zdecentralizowaną i scentralizowaną platformą.
 • Zdolność operacyjna: Co gorsza, Waves ma dużą pojemność operacyjną, co pozwala wspierać tworzenie Tokenów jednocześnie i z dobrą pojemnością.. Zmniejsza to ryzyko wystąpienia błędów lub awarii w systemie, które mogą mieć wpływ na działanie jego użytkowników.

✨ Jak działają fale?

Pracować, Waves wykorzystuje strukturę zbudowaną w języku programowania Scala, która opiera się na algorytmie Proof of Stake.. Jest to jedna z głównych różnic w porównaniu z Bitcoinem, ponieważ działa on przy użyciu algorytmu PoS zamiast PoW.

W ten sam sposób proces kopania jest inny, ponieważ nie wymaga wielkiego potencjału obliczeniowego, który charakteryzuje Bitcoin. Tak to jest, Nie potrzebujesz świetnego sprzętu ani ASICS, ponieważ tutaj twórca nowego bloku łańcucha jest wybierany losowo lub według wieku monet.

Aby funkcjonować, Waves wykorzystuje jako paliwo własny Token, Waves, który umożliwia wykonywanie operacji w sieci. Ponadto integruje własną giełdę z platformą, która działa w sposób zdecentralizowany, co pozwala wymieniać różne monety w tym samym miejscu.

Dzięki swojej konstrukcji, która pozwala na posiadanie w jednym miejscu platformy Blockchain, kryptowalut, Exchange i Wallet, Waves sprawia, że ​​operacje są prostsze i bezpieczniejsze. Jakby tego było mało, posiadanie wszystkiego w jednym miejscu ogranicza spam reklamowy generowany przez inne giełdy.

Fale

✨Górnictwo

Górnicy są odpowiedzialni za utrzymanie i walidację bloków łańcucha Waves. Chociaż jest to podobne do innych kryptowalut, w rzeczywistości proces się zmienia. Widzimy to na przykład w algorytmie, ponieważ Waves wykorzystuje algorytm PoS, a nie Bitcoin PoW.

Innym sposobem, w jaki zmieniają się oba procesy wydobycia, jest to, że Waves wymaga znacznie mniejszej mocy obliczeniowej do wydobywania tokenów. Oczywiście proces jest prosty, ponieważ pomagając w utrzymaniu sieci i generowaniu bloków (jak w wielu kryptowalutach) otrzymujesz zapłatę lub nagrodę.

✨Czy ma przyszłość?

Wyraźnie Waves ma jedną z najbardziej obiecujących przyszłości w świecie kryptowalut. Dzieje się tak, ponieważ nie ogranicza się tylko do bycia kryptowalutą, ale idzie dalej, oferując użytkownikom szereg unikalnych narzędzi.

Oprócz patrzenia w przyszłość, z możliwością stworzenia własnego Tokena, Firma Waves przewidziała przyszłą zmianę z tradycyjnego pieniądza na cyfrowy. Jego podejście do startupów i sposób, w jaki pozwala na generowanie ICOS, to dwa kolejne powody, dla których będzie miał przyszłość. Jakby tego było mało, ma sojuszników w postaci Microsoftu i Moskiewskiej Giełdy Papierów Wartościowych.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Fale: wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Willa Maykela odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Jeszcze nie dostałem zapłaty, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Maykel Villa, dziękuję za komentarz na temat Waves: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.