Waltonchain: Wszystko, co musisz wiedzieć

Technologia blockchain lub blockchain ma ogromny potencjał do wykorzystania poza kryptowalutami, jak ma to miejsce w przypadku Waltonchain. A to dlatego, że jego konstrukcja pozwala na przechowywanie dużej ilości informacji w łańcuchu, umożliwiając łatwy dostęp do nich przez sieć.

Waltonchain to rozwiązanie, które powstało z tego założenia, aby wykorzystać Blockchain poza prostą produkcją kryptowalut. Dlatego tutaj opowiemy, czym jest Waltonchain i jak ta firma planuje zrewolucjonizować cyfrowy świat dla firm i konsumentów.

➡Co to jest Waltonchain?✨

Waltonchain to platforma oparta na Blockchain, która integruje szereg narzędzi i funkcji. Doskonałym przykładem jest jego kryptowaluta, tak, ma też własną monetę, zwaną Waton Coin lub WTC według jej skrótu w oficjalnym systemie.

Struktura Waltonchain działa poprzez system hybrydowy, który wykorzystuje blockchainy wraz z technologią identyfikacji radiowej.. Ma to na celu poprawę monitorowania produktów w łańcuchu dostaw, a także umożliwienie identyfikacji organów i podmiotów w czasie rzeczywistym.

Wyobraź sobie, że chcesz śledzić swój produkt za pomocą Waltonchain dowiesz się, jak prześledzić go od produkcji po wysyłkę lub składowanie w magazynach. To rozwiązanie zostało zaprojektowane tak, aby użytkownicy mieli więcej informacji o pochodzeniu i zarządzaniu swoimi produktami. A także po to, aby firmy mogły sprawować lepszą kontrolę nad swoim łańcuchem produkcyjnym i logistycznym.

Informacje są przechowywane w Blockchain, co gwarantuje ich bezpieczeństwo, a także dostęp do nich przez cały czas. Z drugiej strony i Dzięki zastosowaniu specjalnych chipów do produktu dodawane są informacje i identyfikator identyfikacyjny, który jest odczytywany za pomocą technologii RFID.

łańcuch Walton

➡Zalety korzystania z Waltonchain✨

 • Integracja technologii: Waltonchain nie ogranicza się tylko do korzystania z technologii blockchain, potrafi również integrować nowe technologie w swoim działaniu. Widzimy doskonały przykład wykorzystania identyfikacji radiowej, a także jej możliwości integracji z Internetem wszechrzeczy.
 • Ochrona przed hakowaniem: Aby zapobiec kradzieży Twoich tokenów i informacji o użytkownikach, Platforma ta włożyła wiele wysiłku w rozwój technologii bezpieczeństwa. Dlatego możemy znaleźć różne środki bezpieczeństwa cybernetycznego, aby uniknąć włamań i kradzieży danych.
 • Potencjał jako rozwiązanie dla firm: Podczas Wykorzystanie Waltonchain jako formy płatności jest wciąż ograniczone, zyskuje popularność jako rozwiązanie dla firm. Wynika to z faktu, że coraz więcej firm jest zainteresowanych wykorzystaniem tej platformy jako formy kontroli logistycznej.
 • Zamknięte monety: Wreszcie, Warto wiedzieć, że ilość monet dostępnych na rynku jest stała, więc wszystkie dostępne zostały już w całości wyprodukowane. Oczywiście nie wszystkie zostały wydane, ponieważ planuje się to stopniowo w miarę upływu czasu.

➡Technologia za✨

Jeśli jest coś, co wyróżnia Waltonchain na tle innych, to sposób, w jaki technologia jest zintegrowana za pomocą unikalnego oprogramowania. To oprogramowanie potrafi zintegrować Blockchain lub łańcuch danych jako formę przechowywania informacji i częstotliwości radiowej jako formę gromadzenia danych.

Waltonchain posiada własny łańcuch danych co zapewnia lepszą kontrolę nad nim, dodatkowo wykorzystuje strukturę hierarchiczną wraz z transakcjami w łańcuchu nadrzędnym. Wszystko w środowisku zarządzanym przez algorytm szyfrowania asymetrycznego.

Dzięki zastosowaniu technologii RFID Waltonchain jest w stanie na co dzień nawiązywać połączenia między przestrzenią wirtualną a przestrzenią rzeczywistą. Oznacza to, że udaje mu się stworzyć pomost między Waltonchain i jego blockchainem a produktami, które widzimy w magazynie lub sklepie.

Gazem odpowiedzialnym za ożywienie Waltonchain jest jego token Walton lub WTC. Służy to między innymi do przyciągania przyszłych inwestorów, wypłacania dywidendy inwestorom, a także do udzielania pożyczek osobistych. Krótko mówiąc, ta platforma przełamała czwartą ścianę, osiągając integrację między światem rzeczywistym a fizycznym.

➡Górnictwo✨

Musisz to wiedzieć Waltonchain nie może być wydobywany, ponieważ wszystkie monety, które mogły zostać wygenerowane, zostały już stworzone already. Podczas jego ICO, czyli okresu finansowania, powstało około 100 milionów, co stanowi szczyt wirtualnych walut.

Około 70 milionów ze 100 zostało wydanych, podczas gdy reszta będzie wypuszczana stopniowo w miarę upływu czasu. Ogólnie, wydobycie nie jest tak potrzebne, biorąc pod uwagę, że cel Waltonchain wykracza poza prowadzenie prostej kryptowaluty w celu generowania pieniędzy i zysków.

➡Jak mogę je zdobyć?

Ponieważ nie możesz ich wydobywać, powinieneś wiedzieć, że nie możesz przeprowadzić Waltonów przez ten proces, więc musisz uciec się do ich zakupu lub wymiany.. Chociaż możesz to zrobić z osobą prywatną, z pewnością nie jest to zalecane, ponieważ nie zawsze jest niezawodne.

Najlepszą opcją jest udanie się na jedną z giełd obsługiwanych przez Waltons, które są zróżnicowane i obejmują najlepsze giełdy. Oczywiście weź pod uwagę, że możesz wymienić swoje monety Walton tylko na pary innych walut, a nie na pieniądze fiducjarne.

Waltonchain

 

➡Jaki jest potencjał Waltonchain?✨

Bez wątpienia w Waltonchain możemy rzucić okiem na to, jaka będzie przyszłość, ponieważ w tej platformie widzimy świetny sposób na rozwiązanie prawdziwych problemów. Wyobraź sobie, że używasz Waltonchain do śledzenia towarów od momentu opuszczenia fabryki do momentu dotarcia do magazynu.

Dlatego mówi się, że Waltonchain przełamał czwartą ścianę, ponieważ zdołał stworzyć narzędzie zdolne do wykorzystania Blockchaina do rzeczywistych aplikacji poza tworzeniem kryptowaluty.. To sprawia, że ​​potencjał wzrostu Waltonchain jest niewątpliwie dość duży i obiecujący.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Waltonchain: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Piotr odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Pedro, dziękuję za komentarz na temat Waltonchain: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.