Tron: Wszystko, co musisz wiedzieć

Nie, tutaj nie opowiemy Wam o słynnym filmie Disneya, z futurystycznymi efektami specjalnymi i cudowną muzyką Daft Punk. Tutaj opowiemy, jak organizacja non-profit, taka jak Tron, imiennik filmu, może zmienić internet i kryptowaluty.

Zgadza się, powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Tronie i jego wyjątkowej propozycji, która ma na celu pożegnanie się z monopolami danych. I jest to, jeśli zdamy sobie sprawę, że platformy, które zanim uwierzyliśmy, że są wolne, stopniowo stają się miejscami o scentralizowanych uprawnieniach.

➡Poznaj Trona✨

Tron to platforma specjalnie zaprojektowana, aby oferować środowisko udostępniania dla twórców treści cyfrowych i rozrywki online.Dlatego organizacja non-profit o nazwie Tron stworzyła własną kryptowalutę, którą ochrzcili Tronix.

Podstawą całego projektu jest wykorzystanie zdecentralizowanego oprogramowania, które posiada otwarty kod źródłowy. To oprogramowanie z kolei wykorzystuje Blockchain jako sposób na wsparcie projektu i operacji poprzez integrację sieci P2P w celu bezpośredniego połączenia i interakcji twórców z użytkownikami.

Przykładem tego, jak Tron chce zdecentralizować internet, jest obsługa platform, na przykład kasyna hazardowego. A to dlatego, że przechodząc z PlayStore na Tron, nie tylko zapłacisz mniej prowizji i zmniejszysz koszty dla swoich użytkowników. Umożliwi im również pełną kontrolę nad Twoimi prywatnymi informacjami.

Tron ma dwa jasne cele, z jednej strony ma za zadanie wypromowanie swojej monety, którą planują wykorzystać, specjalizując się w środowisku rozrywkowym i treści. Z drugiej strony Tron stara się oferować rozwiązanie do przetwarzania danych z bezpieczną platformą, która naprawdę zapewnia prywatność.

Tron

➡Sekret za Tronem✨

Warto zastanowić się nad Tronem, bo chociaż Ta platforma pokazuje chęć zdecentralizowania internetu, wydaje się, że tak naprawdę chce, aby przeszedł w inne ręce. I jest tak, że skupiając się na byciu jedyną platformą do wykorzystania kryptowalut w rozrywce, osiągnięto by coś odwrotnego.

Oprócz potencjału monopolistycznego, jaki ma Tron, technologia tej platformy jest bardzo podobna do tej, którą widzieliśmy już na rynku, więc nie jest w 100% natywna. Oczywiście Tron ma ważnych sojuszników z Azji, którzy wspierają projekt.

➡Różnice między Tronem a Bitcoinem .

 • Focus: Podczas gdy Bitcoin koncentruje się na środowisku czysto monetarnym, czyli inwestowaniu i generowaniu zysków, a także używaniu go jako metody płatności. Tron koncentruje się na treści, ponieważ ma zachęcać do rozrywki online.
 • Szybkość transakcji: Kolejną ważną różnicą, według jej twórcy, jest szybkość transakcji. Dzieje się tak, ponieważ Bitcoin może przetwarzać od 3 do 6 transakcji na sekundę, Ethereum około 20, podczas gdy Tron osiągnąłby 1,200 na sekundę. Coś nigdy wcześniej nie widzianego na tych platformach.
 • Ilość monet: Proces wydobycia na Tronie nie jest możliwy, ponieważ wszystkie możliwe TRX zostały stworzone od momentu powstania platformy. Spośród 100,000 65 milionów, które zostały stworzone na początku, do tej pory na rynek trafiło tylko XNUMX miliardów TRX.
 • Blockchain: Na koniec powinieneś wiedzieć, że Tron jest oparty na Ethereum Blockchain, a jego moneta, TRX, wykorzystuje token ERC20. Obie technologie są zoptymalizowane pod kątem obsługi mikrotransakcji, oprócz umożliwienia działania z Ethereum. Nie jest to możliwe w przypadku Bitcoin Blockchain.

➡Technologia za✨

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to, że jeśli chodzi o Blockchain, ta platforma obsługuje blockchain Ethereum. Podobnie, jego system obsługuje token ERC20, chociaż główną różnicą jest jego optymalizacja pod kątem wykonywania mikrotransakcji i poprawy szybkości.

Rozproszona infrastruktura pamięci masowej, z której korzysta Tron, umożliwia użytkownikom dostęp do treści rozrywkowych w dowolnym miejscu na świecie i bez korzystania z usług stron trzecich. Dzięki temu operacja jest bardziej prywatna, a nawet anonimowa, ponieważ w ten sposób nie powinieneś sprzedawać swoich danych, aby uzyskać dostęp do treści.

Wdrożony system zarządzania treścią pozwala deweloperom i twórcom treści działać bez płacenia za to prowizji. Ponadto ci użytkownicy, którzy wspierają i finansują projekty, otrzymują w nagrodę monety Tron, czyli TRX. Dzieje się tak, ponieważ platforma działa jako platforma bezpłatna.

Inną cechą optymalizacji Blockchain jest to, że umożliwia dodawanie wielu bloków Blockchain do łańcucha. Może być również obsługiwany za pomocą tak zwanych inteligentnych kontraktów, które obejmują inne waluty. Dodatkowo istnieje możliwość zapisywania informacji o aplikacjach, aby usprawnić ich działanie.

➡Jak mogę używać moich tokenów??✨

Powinieneś wiedzieć, że know obecnie tokeny lub monety Tron nie są akceptowane jako forma płatności. Oznacza to, że nie można ich używać do transakcji poza autoryzowanymi na tej samej platformie.

Chociaż nie należy się zniechęcać, ponieważ oczekuje się, że w nadchodzących latach kryptowaluta TRX, Tron, zyska na znaczeniu na rynku. Wkrótce zobaczymy ją jako opcję płatności za rozrywkę, a także jako formę płatności w niektórych grach wideo ze względu na ważne sojusze, jakie ma na wyciągnięcie ręki.

Tron

➡Gdzie mogę dostać TRX?✨

Musisz to wiedzieć Kopanie kryptowalut Tron nie jest możliwe, ponieważ ich emisja jest kontrolowana i nie można już tworzyć więcej. Oczywiście możesz je kupić lub otrzymać jako nagrodę za sfinansowanie niektórych projektów rozrywkowych na platformie.

Aby je kupić, wystarczy poszukać jednej z najpopularniejszych giełd na rynku, ponieważ ta waluta jest tutaj oferowana. Giełdy zazwyczaj oferują różne rodzaje par, aby uzyskać TRX, najczęstsze to ETH i BTC, a także pieniądze fiducjarne USD, RUB i KRW.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Tron: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Santi odpowiedź

  Naciskają mnie, abym tu zainwestował, ale nie chcę, żeby kradli moje pieniądze lub mnie oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Santi, dziękuję za komentowanie Trona: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.