Status: Wszystko, co musisz wiedzieć

Kryptowaluty, takie jak Status, stały się ważną częścią cyfrowego świata, wyznaczając nową ścieżkę dla świata finansów. Dzieje się tak, ponieważ technologia stojąca za tą wirtualną walutą pozwoliła zrewolucjonizować sposób, w jaki gospodarka jest podtrzymywana.

Status to kryptowaluta i platforma, która została stworzona z myślą o integracji dużej liczby funkcji i informacji w jednej witrynie. Ma to na celu stworzenie ekosystemu, który pozwala na eksploatację wirtualnych walut. Dlatego tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o Statusie.

➡Co to jest status?✨

Można powiedzieć, że Status to platforma, która została opracowana z myślą o różnego rodzaju funkcjach związanych z Ethereum. Celem jest wykorzystanie blockchain jako sposobu na integrację wszystkich narzędzi, a tym samym maksymalne wykorzystanie podstawy jednej z najbardziej stabilnych kryptowalut.

Dzięki wykorzystaniu technologii Blockchain, oprócz integracji systemu P2P z open source, można zagwarantować działanie platformy. Dzięki zastosowaniu Ethereum Blockchain osiągnięto lepsze działanie przy bardziej precyzyjnych optymalizacjach.

Podczas gdy wykorzystywana była sieć bloków danych Ethereum, Faktycznie Status ma własną sieć, która pozwala użytkownikom być właścicielami własnych informacji, a także umożliwia inwestycję w ich token SNT. W ten sposób umożliwia użytkownikowi korzystanie z sieci obu platform.

Jeśli chodzi o funkcje, znajdziemy integrację własnej przeglądarki, Portfela i systemu płatności. Znajdujemy również wykorzystanie funkcji mobilnych w Blockchain, które umożliwiają użytkownikom łatwe korzystanie z Dapps z dowolnego smartfona. Dzięki temu jest znacznie bardziej dostępny.

status

➡Zalety statusu✨

 • Liczba oferowanych funkcji: Bez wątpienia jest to jedna z jego wielkich zalet, ponieważ Status zawiera wiele funkcji, takich jak Portfel, system płatności, własna przeglądarka, korzystanie z Dappów, przechowywanie informacji, a nawet wykorzystanie NFC w przyszłych aktualizacjach.
 • Korzystanie z urządzeń mobilnych: Porównywanie Statusu z Bitcoinem ma tę wadę, że aby z niego skorzystać, potrzebujesz komputera o dużej mocy. Zamiast, Status ma zoptymalizowaną konstrukcję, która umożliwia korzystanie z tej kryptowaluty na urządzeniach mobilnych, dzięki czemu jest znacznie bardziej dostępna i łatwiejsza w użyciu.
 • Sieć zewnętrzna: Chociaż Status nie ma sieci Blockchain, jak inne wirtualne waluty, ma zoptymalizowany projekt. Platforma Status działa poprzez blockchain Ethereum, co sprawia, że ​​jej działanie jest znacznie bardziej stabilne dzięki technologii wspieranej przez Ethereum.
 • Szybkość w transakcjach: Jedną z wielkich zalet korzystania z blockchain Ethereum jest to, że ma bardzo dobrą szybkość transakcji. Status ma tę samą zaletę, która wyróżnia się bardzo szybkim czasem potrzebnym na przetworzenie wszystkich operacji.
 • Stabilne monety: Kolejną różnicą, którą należy wziąć pod uwagę, jest liczba kryptowalut lub monet dostępnych na rynku. To dlatego, że można powiedzieć, że Status jest pośrodku, nie ma w obiegu wielu lub kilku monet. Więcej niż niektóre waluty, ale mniej niż inne.
 • Jedna moneta w drugiej: Na koniec warto o tym wspomnieć Status działa jako klient Ethereum, czyli jest kryptowalutą w ramach innego systemu kryptowalut. Oczywiście działanie obu jest całkowicie niezależne, podobnie jak jego wartość i narzędzia.

➡Technologia za✨ 

Chociaż wszystko można podsumować, ponieważ Status działa na Ethereum Blockchain, nie jest to tak proste, jak się wydaje. Do realizacji tej współpracy konieczne było wykorzystanie Hardwallet, który umożliwia zarządzanie Etherami, Status Coins, między innymi tokenami opartymi na ERC20. Wszystko z telefonu komórkowego, nawet bez połączenia z Internetem.

Koncentrując się na urządzeniach mobilnych, Ta platforma zawiera szereg optymalizacji kodu i działania. Ponadto dzięki połączeniu z łańcuchem bloków Ethereum, Gwarantowany jest dostęp do różnych typów aplikacji, takich jak:

 • System zarządzania: Dzięki temu użytkownicy mogą podejmować decyzje związane z przyszłością sieci za pomocą systemu bezpłatnego głosowania.
 • Powiadomienia push: Nie ma nic bardziej irytującego niż otrzymywanie niechcianych powiadomień na telefon komórkowy. Ta aplikacja Dapp pozwala zarządzać powiadomieniami push, aby wybrać, które z nich chcesz otrzymywać.
 • System głosowania „sygnalizacja”: Aby uprościć proces, ta funkcja umożliwia głosowanie na treść poprzez polubienia.
 • Funkcja wykrywania: Ta funkcja działa jak rodzaj radaru, który umożliwia znajdowanie pobliskich użytkowników Statusu.
 • Usługa kurierska: Oprócz dokonywania płatności i wysyłania inteligentnych kontraktów możesz go używać do czatowania z innymi użytkownikami.

➡Jak mogę je zdobyć?

Powinieneś wiedzieć, że wydobycie SNT nie jest możliwe, ponieważ ustalono już maksymalną ilość tokena, sprzedając część w ICO. Podobnie, na rynek trafiła seria walut, oprócz innych walut utrzymywano w rezerwach, które były stopniowo uwalniane.

Najlepszym sposobem na posiadanie własnych monet SNT jest kupowanie tych kryptowalut. Będąc dość popularnym, możesz je łatwo znaleźć w różnych Domach Wymiany. Obsługuje również różne pary, takie jak ETH i BTC, chociaż nie obsługuje pieniędzy fiducjarnych.

status

➡Czy to dobra opcja?

Chociaż Status może być bardzo widoczną opcją w świecie kryptowalut, zwłaszcza ze względu na jego optymalizację pod kątem telefonów komórkowych, ta waluta pozostaje nieznana.. A faktem jest, że eksperci wciąż nie potrafią określić, czy prognozy są dobre, czy złe, zwłaszcza ze względu na tendencję wzrostową.

Na razie i patrząc na oferowane przez nich narzędzia, okazuje się, że jest to dobra opcja dla tych, którzy szukają wirtualnej waluty, którą można obsługiwać z łatwością i z telefonu komórkowego. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest śledzenie statusu, aby zobaczyć, jak się rozwija.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Status: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Luci odpowiedź

  Ta firma nie płaci. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Luci, dziękuję za komentowanie Statusu: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.