Platformy handlowe stały się bardzo ważnym narzędziem, zarówno dla doświadczonych traderów, jak i dla tych, którzy dopiero zaczynają. Dlatego wyjaśnimy kilka podstawowych pojęć, aby lepiej zrozumieć funkcję, jaką naprawdę spełnia platforma inwestycyjna.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Czym jest platforma handlowa/inwestycyjna?

Platformy do inwestowania (zarówno w Forex, jak i CFD, indeksy itp.) świadczą swoje usługi osobom fizycznym na całym świecie. Wyjaśnione w prostych słowach: platformy umożliwiają inwestorom uczestnictwo w rynkach finansowych w dowolnym momencie i pozwalają im być na bieżąco z najnowszymi aktualizacjami na rynku.

Pozwala zarówno brokerom, jak i inwestorom działać bez problemów. Zazwyczaj platformy mogą być internetowe, to znaczy, do których można uzyskać dostęp z Internetu, lub mogą to być również platformy do pobrania, w przypadku których konieczne jest pobranie i zainstalowanie platformy przed jej użyciem.

Skąd mam wiedzieć, czy moja platforma jest dobra?

Oto kilka danych, które pozwolą zidentyfikować dobrą platformę:

- Platforma powinna umożliwiać wejście i wyjście z rynku bez opóźnień, opóźnień i opóźnień.

- Jako trader konieczne jest, abyś mógł obsługiwać platformę w prosty sposób, chociaż może to być kwestia przeszkolenia i przyzwyczajenia się do platformy

- Niezależnie od tego, czy korzystasz z platformy w domu, czy na laptopie poza domem, konieczne jest, aby platforma umożliwiała to z dowolnego miejsca i o dowolnej porze

- Dobra platforma powinna oferować różne funkcje i „dodatki” (takie jak możliwość dodawania wskaźników, wykresów i nie tylko)

- Dobra platforma inwestycyjna pozwoli Ci mieć dostęp do platformy codziennie, o każdej porze

- Platforma musi umożliwiać przeprowadzanie wielu transakcji, nawet jeśli ma duży ruch w sieci, to nie jest wymówka

- Dla początkujących platforma powinna mieć interfejs przyjazny dla użytkownika i łatwy do zrozumienia

- Ten punkt dotyczy również początkujących: platforma musi umożliwiać wejście na rynek z niewielkimi kwotami pieniędzy

Platforma handlowa
Oto przykład platformy, która działa zarówno na komputerach stacjonarnych, laptopach, telefonach komórkowych (telefonach komórkowych) jak i tabletach.

 Przetestuj swoją platformę

Po wybraniu platformy kluczowe znaczenie ma przetestowanie jej oraz różnych opcji i aplikacji, a wszystko to, przed użyciem konta rzeczywistego, najlepszym rozwiązaniem jest wykonanie wszelkiego rodzaju testów na KONCIE DEMO.

Odzyskaj swoje pieniądze - pomożemy Ci

Jaka jest najlepsza platforma?

Nie ma idealnej platformy i jest kilka czynników, uważamy, że zależy to od trybu i strategii każdego tradera. Naszym zdaniem najpopularniejszym i posiadającym największą ilość wsparcia i zasobów do nauki w Internecie jest MT4 (MetaTrader 4).

Jaka jest najlepsza platforma?

Niektóre inne platformy szeroko stosowane przez traderów to m.in. NinjaTrader, Tradestation, Multicharts, MetaTrader 5, cTrader i ProTrader.

Należy zauważyć, że w niektórych przypadkach broker posiada własną platformę.

Jeśli nawet po przeczytaniu tego masz jakieś pytania, możesz wyślij nam wiadomość tutaj zostaw nam komentarz tutaj.


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

58 komentarze do «Platformy handlowe»

 1. Gen odpowiedź

  Oszustwo OniroFX !! OSZUSTRZY!! Bądź bardzo ostrożny, dzwonią do ciebie i oferują bardzo dobre zwroty. Gdy osiągniesz dochód, nie zwracają pieniędzy. Powiadom swój bank, że jest to oszustwo i że zażądał obciążenia zwrotnego, napisz na platformę z prośbą o zwrot depozytu i złóż skargę do Policji Narodowej, Gwardii Cywilnej

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Gene, w tej chwili mamy kilka recenzji, ale Twoją postawimy sobie priorytet, aby móc ocenić tego brokera. Jeśli masz sieć znacznie lepiej.

   Pozdrowienia.

 2. Piotr odpowiedź

  Witam, znalazłem kilka komentarzy, że Umarkets to oszustwo i tydzień lub dwa temu byłem w aplikacji investing.com, aby sprawdzić niektóre ceny, a poniżej był przycisk uruchamiający i kliknął, pojawił się Umarkets i otworzyłem konto, ale już widzę niektóre Komentarze, że to oszustwo i jak odbierają mi chęć śledzenia i mówią mi, czy to oszustwo lub co robię

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Pedro, taki broker zawsze zatrzyma Twoje pieniądze. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami z Umarkets, ten broker to oszustwo. Uwaga: w czerwcu 2020 r. CNMV dodała Umarkets do swojej listy nieuczciwych firm finansowych za działanie bez zezwolenia, a wielu klientów skomentowało, że nie udało im się wycofać swojego kapitału. (patrz link CNMV)
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

 3. Alfonso odpowiedź

  Witam ponownie.
  W moim poprzednim zapytaniu nazwy interesujących mnie brokerów nie zostały poprawnie przepisane, mam nadzieję, że teraz nazwy są od razu zrozumiałe.
  Chciałbym wiedzieć, czy ci brokerzy są regulowani przez CNMV.
  - BINANCE
  - COINBASE PRO

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alfondo, COINBASE jest zarejestrowana jako firma świadcząca usługi pieniężne z FinCEN w USA, a w Europie pod nazwą CB Payments Limited jest autoryzowana przez Urząd Nadzoru Finansowego zgodnie z przepisami dotyczącymi pieniądza elektronicznego z 2011 r. (FRN: 900635) do emisja pieniądza elektronicznego, a Binance również ma swoje regulacje.

   Pozdrowienia.

 4. Alfonso odpowiedź

  Cześć pozdrowienia.
  Czy możesz zgłosić sprawę tych brokerów?
  > binancecoinbase pro
  Czy są regulowane przez CNMV?
  Czy masz jakieś inne poważne regulacje, które zobowiązują Cię do przestrzegania zwrotów i innych podstawowych wymagań dla inwestora?
  Będę wdzięczny za szybką i jasną odpowiedź.
  Z poważaniem.
  Alfonsa S.

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Alfonso, jeśli możesz wysłać stronę internetową, będzie to bardzo pomocne, w dzisiejszych czasach tworzymy kilka nowych recenzji i będziemy traktować twoją jako priorytet. Z tego, co mi powiedziano, wcale nie wygląda to dobrze.

   pozdrowienia

 5. Ronald odpowiedź

  Halo
  Proszę, czy interactivebrokers .com jest NIEZAWODNY ????

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Cześć Ronald, jeśli jest to wiarygodne, wkrótce będziemy mieli o nich recenzję, ale jeśli możesz zaufać.

   Pozdrowienia.

 6. Oszukany przez Elit Property Vision Ltd odpowiedź

  ELIT PROPERTY VISION LTD POZOSTAJE NIEPOWSTRZYMYWALNE !!! NADAL TWORZĄ OSZUSTWALNE STRONY INTERNETOWE.
  PRZECZYTAJ NASTĘPUJĄCE OSTATNIE LINKI (23.02.2021)

  m.europapress .es / gospodarka / finanse-00340 / news-cnmv-warns-ten-financial-chiringuitos-20210222143246.html

  cnmv .es / Portal / SearchResult.aspx? type = 1

  To niezrozumiałe, że ten tłum nie jest w więzieniu !!

  • Polecani brokerzy odpowiedź

   Witaj Scammed, musimy nadal próbować zebrać jak najwięcej informacji o tej grupie oszustów i musimy otrzymać jak najwięcej informacji, aby definitywnie ich zamknąć i zmusić ich do zapłaty za swoje przestępstwa, zarówno szefów, jak i pracowników stron internetowych oni używają. ELIT PROPERTY VISION LTD to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, pieniądze nie są wprowadzane na rynek, oni tylko to pokazują i w końcu mówią ci, że przegrałeś i oni Zatrzymaj to. Zawsze starają się tobą manipulować, nie zwrócą twoich pieniędzy, ani tych początkowych, ani jeśli wyślesz je później, już ich nie zobaczysz, spróbuj odebrać za pośrednictwem naszego czatu.
   Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom inwestującym w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.