Omisego: Wszystko, co musisz wiedzieć

Kiedy chcemy zainwestować lub kupić kryptowaluty, bardzo częstym błędem jest niedostateczne poinformowanie o nich. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele wirtualnych walut, takich jak Omisego, więc ich znajomość jest bardzo ważna. W ten sposób możesz podejmować więcej i lepsze decyzje finansowe.

Chociaż OMG może nam przypominać słynne angielskie wyrażenie: „O mój Boże”, w rzeczywistości odnosi się do kryptowaluty, Omisego. Dzisiaj porozmawiamy z Tobą o wszystkim, co powinieneś wiedzieć o OMG, powiemy Ci, jak to działa, czy możesz to wydobyć, jego zalety, między innymi punkty, które warto wiedzieć.

✨Co to jest Omisego?

Omisego określa się jako Fintech, czyli firma łącząca technologię z finansami w rewolucyjnej koncepcji. Ta platforma narodziła się jako platforma płatnicza, która została opracowana w technologii Blockchain. Wraz z platformą płatniczą stworzono również własną kryptowalutę.

To z powodu Cel Omisego jest jasny: stać się jedyną prawdziwą platformą wymiany walut Peer-to-Peer, to znaczy bez obsługi klientów i serwerów. Firma przedstawia się jako opcja rozwiązania problemu braku koordynacji między procesorami płatności, bramkami, sieciami i instytucjami finansowymi.

Infrastruktura cyfrowa, na której zbudowane jest Omisego, jest jedną z najsolidniejszych i najbardziej kompletnych na rynku. Tutaj znajdziesz infrastrukturę do przelewów, wypłat, zarządzania aktywami itp. W skrócie, to zdecentralizowana sieć płatności skoncentrowana na kryptowalutach i pieniądzach fiducjarnych.

Publicznie, Omisego skupia się głównie na tych, którzy nie mają konta w tradycyjnej bankowości i szukają więcej korzyści w środowisku cyfrowym. Zasadniczo realizuje jeden ze wspólnych celów, jakie ma Ethereum, aby wyciągnąć ludzi z tradycyjnego banku.

✨Przewaga Omisego nad innymi kryptowalutami

 • Decentralizacja 2.0: Natomiast decentralizacja kryptowalut ułatwia jego działanie. To idzie na wyższy poziom z Omisego, ponieważ tutaj decentralizacja skaluje się do platformy płatniczej, która pozwala na dużą liczbę operacji w sposób zdecentralizowany.
 • Stałe prowizje: Giełdy zazwyczaj pobierają zmienną prowizję w zależności od tego, co jest wymieniane, czyli od operacji z pieniędzmi powierniczymi. Omisego zawsze pobiera stałą prowizję bez względu na rodzaj waluty, czy jest to waluta fiducjarna czy wirtualna, której używasz.
 • Prędkość: Jedną z głównych wad Bitcoina, na przykład w porównaniu z innymi walutami, jest szybkość przetwarzania Twoich transakcji. Dla OMG znaleźliśmy zoptymalizowany blockchain, który pozwala na szybsze dokonywanie transakcji. Dzięki temu nie musisz długo czekać na zatwierdzenie operacji.
 • Portfel OmiseGo: Ponadto, Omisego oferuje własny portfel, torebkę lub portfel, który pozwala łatwo korzystać z OMG. Tutaj możesz nie tylko przechowywać swoje tokeny, ale także wysyłać i odbierać płatności. Jakby tego było mało, ten Portfel jest całkowicie darmowy i bezpieczny.

Omisego

✨Technologia za

Łańcuch bloków Omisego można podzielić na dwie części. Pierwszy dotyczy własnego Blockchaina, na którym oparta jest platforma, a drugi stwierdza, że ​​obsługuje on łańcuch Ethereum. Pozwala to OMG działać w prawdziwie zdecentralizowany sposób.

Jedną z wielkich zalet oferowanych przez użycie zarówno własnego Blockchain, jak i Ethereum jest przechowywanie danych. Zamiast hostować informacje o użytkownikach i transakcjach na giełdzie, są one hostowane we wszystkich węzłach tworzących blockchain.

Aby umożliwić szybką wymianę informacji, Omisego obsługuje sieć komputerów Peer-to-Peer. Tutaj każdy użytkownik jest węzłem iw tej sieci klienci i serwery działają jednocześnie z pozostałymi węzłami.. Pomaga to zwiększyć szybkość transakcji i przepustowość sieci.

Inną technologią, którą możemy znaleźć, jest włączenie portfela, który umożliwia przechowywanie tokenów OMG tej platformy. Co więcej, Uruchomiono pakiet narzędzi skoncentrowany na rozwoju oprogramowania typu white label, aby zaoferować użytkownikom platformy więcej korzyści.

✨Górnictwo Omisego

Jedną z najbardziej uderzających cech Omisego jest fakt, że platforma nie pozwala na wydobywanie allow. Dzieje się tak, ponieważ firma, aby regulować zmienność i wartość, ma całkowitą kontrolę nad walutami. Do tej pory wydano blisko 100 milionów tokenów OMG.

Tak, Możesz otrzymać rodzaj zwrotu na OMG, jeśli przechowujesz swoje tokeny w swoim Portfelu. Wszystko to dzięki temu, że Omisego działa w oparciu o algorytm Proof of Stake (PoS), który generuje niewielką prowizję za każdą transakcję dokonaną w sieci.

✨ Jak mogę otrzymać token?

Istnieją dwie opcje, aby uzyskać token OMG, pierwszą, jak już powiedzieliśmy, jest wygenerowanie zwrotu w portfelu. Chociaż jest to proporcjonalne do liczby monet i nie jest bardzo duże, może być dobrym rozwiązaniem dla generacji pasywnej.

Najszybszym, najkrótszym i najłatwiejszym sposobem na zdobycie kryptowalut Omisego jest zakup ich bezpośrednio w kantorze lub giełdzie. Wielką zaletą jest to, że monety te są bardzo popularne, dzięki czemu możemy je łatwo znaleźć w różnych kantorach na całym świecie.

✨Czy to naprawdę dobre?

Mówi się, że kiedy rzeka brzmi, to dlatego, że niesie wodę, dlatego o Omisego słyszymy różne wypowiedzi. Po pierwsze powinieneś wiedzieć, że intencje tej platformy wykraczają poza kryptowalutę, ponieważ ma ona na celu stworzenie całego centrum usług finansowych online.

Ponadto, lSojusze Omisego wydają się obiecujące, przynajmniej w Azji. Dzieje się tak, ponieważ niedawno np. McDonald's ogłosił, że zaakceptuje tę wirtualną walutę jako formę płatności w Indonezji. Oczekuje się również przybycia nowych sojuszników, takich jak The Company Pizza, co potwierdza jej dobre funkcjonowanie.

omisego

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Omisego: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Maria Alejandra odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj María Alejandra, dziękuję za komentarz na temat Omisego: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.