NEO: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰

Wokół kryptowalut narosło wiele mitów; czy są to oszustwa, czy są wykorzystywane przez hakerów, czy stoją za tym rządy itp. Dlatego tutaj porozmawiamy o NEO, jednej z kryptowalut, która budziła najwięcej pytań.

I chociaż NEO ma za sobą dobrą technologię i duże bezpieczeństwo, co sprawia, że ​​jego wartość jest stosunkowo stabilna, pojawia się również wiele pytań. Czy NEO jest niezawodny? Czy jest to waluta kontrolowana przez chiński rząd? Czy ma taki potencjał, jak mówi się w giełdach? Tutaj to rozwiążemy.

▶ Co to jest NEO?

NEO jako taki jest środowiskiem cyfrowym lub ekosystemem, który jest przeznaczony przede wszystkim do uruchamiania inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji, podobnie jak to, co robi Ethereum. Jego główną cechą jest to, że NEO obsługuje dwie kryptowaluty, każda z własnymi funkcjami, w swoim środowisku; NEO (ANS) i GAS (ANC).

W celu utrzymania operacji, realizacji inteligentnych kontraktów i rozwoju aplikacji, NEO działa poprzez Blockchain. Ten unikalny blockchain ma większą pojemność, co pozwala na jednoczesne działanie dwóch kryptowalut, z których każda ma swój własny cel.

NEO

Powodem, dla którego mówi się, że rząd chiński kontroluje NEO, jest to, że projekt ten narodził się w Chinach w 2014 roku. Na początku projekt ten nosił nazwę Antshare i był uważany za inicjatywę tworzenia LUDZI.

Właściwie celem jego stworzonej i społeczności było ulepszenie środowiska kryptowalut i Ethereum. W tym celu uruchomiono ICO w celu sfinansowania projektu, aby stał się on rzeczywistością dzięki inwestorom, którzy w niego uwierzyli.

▶ Główne różnice między NEO a Bitcoinem

 1. Dwie monety lub monety: Ethereum, Litecoin, Bitcoin i inne kryptowaluty działają za pomocą jednej monety, podczas gdy NEO ma dwa tokeny, zarówno ANS, jak i ANC. Osiąga się to dzięki architekturze NEO, która jest zbudowana na dwóch poziomach, w przeciwieństwie do innych kryptowalut.
 2. Negocjacja: Monetami NEO można handlować, to znaczy można nimi handlować za pośrednictwem brokera, można nimi sprzedawać i można ich używać na różnych giełdach. Zamiast tego kryptowaluty gazowe nie mogą opuścić środowiska NEO, więc służą jedynie jako rodzaj waluty wewnętrznej.
 3. Niepodzielny: Kolejną cechą, którą musimy wziąć pod uwagę, jest to, że NEO są niepodzielne, co oznacza, że ​​w przeciwieństwie do innych kryptowalut, które można podzielić, NEO nie może. Każda z tych monet odpowiada jednej jednostce, takiej jak baryłka ropy, sztabka złota lub akcja.
 4. Wynagrodzenie: Chociaż nagradza cię za wykonanie pewnych działań na rzecz Blockchain, proces ten nie odbywa się z jego walutą dodatkową, GAS. Oznacza to, że otrzymasz nagrody tylko w postaci NEOS bezpośrednio w swoim Portfelu lub elektronicznej torebce.
 5. Algorytm: Zamiast korzystać ze znanego algorytmu PoS, takiego jak ten używany przez Bitcoin, NEO używa algorytmu PoW (Proof of work). Uniemożliwia to wydobycie, ponieważ nie jest to konieczne. Algorytm ten umożliwia automatyczne wykonywanie inteligentnych kontraktów w celu walidacji transakcji.
 6. Ochrona: Kolejnym punktem, który należy wziąć pod uwagę, jest fakt, że ulepszony Blockchain, którego NEO używa do pracy i który jest oparty na Ethereum, oferuje znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa. Przekłada się to na mniejsze ryzyko włamań, a także pewnego rodzaju naruszenia bezpieczeństwa danych. .

NEO

▶ Jaka jest technologia?

Chociaż jest inspirowana Ethereum, ta cyfrowa waluta działa we własnym łańcuchu bloków. Tak to jest, NEO jest pionierem na rynku, tworząc pierwszy w 100% operacyjny Blockchain z siedzibą w Chinach. To przenosi koncepcję Ethereum na wyższy poziom.

I to właśnie programiści zdali sobie sprawę, jak podatny może być blockchain Ethereum po jego włamaniu i kradzieży milionów Etheru. Dlatego zdecydowano się opracować nowy Blockchain, który zamknie luki bezpieczeństwa obecne w Ethereum.

W tym celu twórcy opracowali Blockchain w dwupoziomowej strukturze. W pierwszej warstwie znajdziemy aplikacje i miejsce, w którym działa Gaz, natomiast w drugiej NEO. Ponadto wzdłuż warstw tego blockchaina znajdują się działające inteligentne kontrakty.

Kolejną cechą jest jego programowanie, ponieważ zarówno NEO, jak i GAS zostały wykonane w wielu językach programowania. Zgadza się, tutaj znajdziemy C#, Java i Go, języki odpowiedzialne za stworzenie NEO, jego architekturę i wyższy poziom bezpieczeństwa.

▶ Czy można go wydobywać?

NEO nie można wydobywać, ponieważ ta moneta ma z pewnością inne cechy niż inne kryptowaluty.. Dlatego jest zwykle używany wyłącznie w środowisku NEO, dodatkowo fakt korzystania z inteligentnych kontraktów z pewnością ogranicza jego wydobycie.

Chociaż możesz generować korzyści z posiadania monet NEO przechowywanych w swoim Portfelu, tego rodzaju zwroty są generowane w GAS. Jego generowanie odbywa się podczas rozwiązywania bloków. Wartość monet GAS wynosi połowę NEO, więc niektórzy mogą uznać ten proces zwrotu za nieatrakcyjny.

▶ Czy to naprawdę dobre?

Chociaż informacje o NEO są stosunkowo skąpe, ponieważ niewiele wiadomo poza tym, co tutaj mówimy. Oprócz tego, że wydobycie nie jest otwarte, a zdobycie tej wirtualnej waluty ogranicza się do kupowania jej w kilku kantorach, w których jest dostępna.

Wygląda na to, że przyszłość NEO będzie dobra, bo jeśli coś jest znane na rynkach, to fakt, że Chiny nie inwestują, aby zainwestować w projekt. A jeśli azjatycki gigant stoi za tą kryptowalutą, to jest za coś, przynajmniej tak się mówi.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «NEO: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰»

 1. Anioł odpowiedź

  Ta firma nie jest godna zaufania. Zapewniam, że nadal próbuję się wycofać i nie mogę, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Ángel, dzięki za komentarz na temat NEO: Wszystko, co musisz wiedzieć🙌💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.