Akcje Kucoin: wszystko, co musisz wiedzieć

Rynek azjatycki z każdym dniem zyskuje na znaczeniu jako jeden z najważniejszych w handlu i finansach na świecie. Widać to w przypadku kryptowalut, ponieważ dziś istnieją waluty cyfrowe, takie jak akcje Kucoin, które pochodzą z Azji.

Tutaj porozmawiamy o akcjach Kucoin, jednej z najważniejszych kryptowalut na rynku azjatyckim. Powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o tej walucie, o jej znaczeniu na rynku międzynarodowym, a także o jej cechach i różnicach w porównaniu z innymi markami kryptowalut.

✨Co to są akcje Kucoin?

Jednym z najważniejszych kantorów w Azji, miejscem wymiany aktywów, walut i kryptowalut, znanym również jako Exchange, jest KuCoin. W ramach swojej strategii, aby zyskać większe znaczenie i na rynku, giełda ta zdecydowała się uruchomić własną kryptowalutę o nazwie Kucoin lub KCS.

Podobnie jak Binance, inny giełda, Kucoin wykorzystał swoją kryptowalutę jako wewnętrzną inwestycję i metodę płatności jako główny cel, chociaż jej użycie szybko stało się popularne. To sprawiło, że Kucoin jest coraz bardziej istotny na rynku.

Podstawą tej kryptowaluty jest Ethereum Blockchain, oprócz tego, że Token tej samej kryptowaluty działa również w ramach koncepcji ERC20. Główną różnicą w porównaniu z walutą macierzystą i innymi kryptowalutami jest sposób, w jaki użytkownicy mogą zarabiać pieniądze.

I chodzi o to, że po prostu przechowując KCS, możesz pobierać dywidendy z każdej transakcji dokonanej na giełdzie KuCoin. To duża zaleta dla użytkowników, dla których KCS jest dobrą formą inwestycji. Głównym celem tej waluty jest służenie jako waluta wymiany, ponieważ nie jest używana jako metoda płatności.

akcje kucoin

✨ Jakie są różnice między Kucoin a innymi kryptowalutami?

 1. Pełen serwis: Jedną z głównych różnic tej kryptowaluty w porównaniu z innymi, takimi jak Bitcoin czy Ethereum, jest to, że znajdujemy tutaj kompletną usługę. Kucoin oferuje kryptowalutę, Blockchain, token, a także własną giełdę.
 2. Wydajność: Pracować, Kucoin opracował technologię znaną jako KuCoin Shares, która wyróżnia się dużą wydajnością. Według danych z tej samej giełdy wydajność jest od 100 do 1000 razy wyższa niż zwykłe standardy branżowe.
 3. Poziom bezpieczeństwa: Kolejną dość wyróżniającą cechą Kucoin jest fakt, że ta kryptowaluta ma doskonały system bezpieczeństwa. Wysoki poziom prywatności, a także systemy ochrony użytkowników gwarantują anonimowość transakcji, a także zmniejszają ryzyko hakowania.
 4. Zaminowany: Na koniec powinieneś wiedzieć, że proces wydobycia Kucoin, w porównaniu do innych walut, nie jest otwarty, ponieważ osiągnął maksymalną liczbę monet, został zamknięty. Dlatego nie jest możliwe wydobycie Kucoina, co możemy zrobić na przykład w Bitcoin.

✨Technologia stojąca za Kucoin

Jeśli chodzi o działanie Kucoin, w zasadzie możemy tak powiedzieć ta kryptowaluta działa dzięki wykorzystaniu łańcucha bloków Ethereum. W ten sam sposób Token tej samej firmy służy jako sposób na obsługę waluty KCS, więc operacja jest bardzo prosta.

Z drugiej strony musisz wziąć pod uwagę, jak działają tzw. Akcje Kucoin, czyli nic innego jak proces, w którym otrzymujesz bonus za przechowywanie Kucoinów. Zgadza się, chociaż zależy to od ilości KCS, którą masz w swoim Portfelu.

Dywidenda pochodzi z prowizji od każdej transakcji stanowiącej równowartość 0.2%, która z kolei jest dzielona przez dwa, ponieważ zaangażowane strony otrzymują dywidendę za proces. Dlatego kalkulacja jest dokonywana na podstawie transakcji, a także Twojego Portfela.

Chociaż wielkość prowizji jest bardzo niska, ponieważ przy 100.000.000 0,0006 XNUMX tokenów możemy zarobić tylko XNUMX USD na monetęspekuluje się, że Gdy wartość tego Tokena osiągnie pierwszą dziesiątkę najbardziej cenionych kryptowalut, kwota prowizji byłaby znacznie wyższa.

✨Górnictwo

Dziś nie jest możliwe wydobywanie akcji Kucoin, ponieważ ta kryptowaluta niedługo osiągnie maksymalny poziom monet. Szacuje się, że w obiegu znajduje się około 91 milionów żetonów, przy czym maksymalny limit monet to 181 milionów monet.

Aby zmniejszyć ilość dostępnych na rynku monet i zapobiec spadkowi ich wartości, postanowiono zamknąć wydobycie. To z kolei pomaga akcjom Kucoin uzyskać znacznie większą wartość, unikając nadmiaru monet na rynku.

✨Jak znaleźć akcje Kucoin?

Istnieją dwa sposoby na zdobycie tych kryptowalut, pierwszym jest ich zakup, który ogranicza się do giełdy KuCoin. Tak to jest, Jeśli chcesz kupić KCS możesz to zrobić tylko w Wymianie właściciela tej waluty więc nie znajdziesz jej w innym domu.

Drugą opcją jest inwestowanie w akcje Kucoin, zgadza się, możesz dokonywać inwestycji, przechowując te monety. Czy pamiętasz, że Kucoin Shares wypłaca dywidendy tym, którzy przechowują Token po dokonaniu transakcji? Następnie Logiczną rzeczą jest inwestowanie w przechowywanie monet, aby zarobić procent prowizji.

KUCOIN

✨ Czy akcje Kucoin są tego warte?

Pomimo tego, że jest bardzo prosty, ponieważ nie znajdujemy żadnych wyjątkowych funkcji poza korzyściami, jakie pozostawia nam przechowywanie tych tokenów. Akcje Kucoin wyglądają obiecująco z dwóch powodów: prowizji, które możemy zarobić, a także wsparcia domu maklerskiego KuCoin.

KuCoin ujawnił, że ma jasne intencje, aby Akcje Kucoin znalazły się w pierwszej dziesiątce monet o najlepszej wartości rynkowej. To sprawia, że ​​widzimy, że potencjał ekonomiczny tego tokena może być bardzo dobry, zwłaszcza jeśli skupimy się na przechowywaniu go jako inwestycji.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Akcje Kucoin: wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Valen odpowiedź

  Słyszałem o nich dobre rzeczy, ale nie chcę, żeby kradli mi pieniądze lub oszukiwali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Valen, dziękuję za komentowanie akcji Kucoin: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.