IKONA: Wszystko, co musisz wiedzieć

Dla wielu osób wysoka zmienność walut jest jednym z powodów, dla których inwestowanie w nie jest nieatrakcyjne. Na szczęście coraz więcej kryptowalut, takich jak ICON, zawiera różne sposoby na zmniejszenie zmienności i zwiększenie ich wartości.

Przykładem jest ICON, wirtualna waluta, która ma poparcie dużych firm, a nawet rządu. To sprawia, że ​​zaufanie i pewność, jakie daje użytkownikom, jest znacznie większe, co przekłada się na większą stabilność, przynajmniej prawną, oraz możliwość szybkiego zdobycia wartości.

✨Co to jest IKONA? ✨

ICON możemy zdefiniować jako platformę, która posiada własną kryptowalutę ICX. Oba są wspierane przez własną technologię Blockchain, a także mają wsparcie rządu Korei Południowej, a także jego sojusznika, firmy Samsung.

Zdefiniowana jako zdecentralizowana sieć złożona ze społeczności Blockchain, ta sieć jest odpowiedzialna za tworzenie własnego łańcucha bloków obejmujących nowe gałęzie. Dzięki temu technologię Blockchein i samą kryptowalutę ICON można dostosować zarówno do potrzeb firm korzystających z tej platformy, jak i rynku.

Kolejną zaletą jest to, że ICON umożliwia tworzenie DApps, zdecentralizowanych aplikacji opartych na Blockchain, a także ICO. Generowanie ICO ma działać jako rozwiązanie dla firm skupionych głównie na sektorze usług.

Można powiedzieć, że jednym z celów ICON jest budowanie społeczności w oparciu o Blockchain, w którym każdy węzeł łańcucha jest jednostką. W ten sposób wspomniana społeczność mogłaby być wykorzystana do realizacji różnych zadań, takich jak wybory podlegające decyzjom każdej społeczności, czyli głosowaniu.

ICON

 

✨Różnice między ICON a innymi wirtualnymi walutami✨

 • Dołącz do łańcuchów bloków: Jedną z funkcji, której wiele kryptowalut nie może wykonać, jest łączenie łańcuchów Blockchain. W ICON używany jest inny system, charakterystyczny protokół, który pozwala łączyć Blockchainy w nieskończoność, co pozwala na tworzenie ogromnych łańcuchów z większą ilością danych.
 • Szybkość transakcji: W porównaniu do kryptowalut, takich jak Ethereum czy sam Bitcoin, szybkość transakcji w ICON jest znacznie wyższa. Dzieje się tak dzięki zastosowaniu algorytmu konsensusu LFT (Loopchain Fault Tolerance), który pozwala na większą objętość i szybkość podczas dokonywania transakcji.
 • Wielokanałowe: Podobnie, zamiast korzystać z pojedynczego kanału, jak robi to większość kryptowalut, stosuje się tutaj strukturę wielokanałową. Pozwala to na jednoczesne transakcje za pośrednictwem różnych kanałów, co pozwala na niezależną konfigurację każdego kanału. W ten sposób można zwiększyć szybkość transakcji.
 • Sztuczna inteligencja: Kryptowaluty, które już znamy, wymagają interwencji człowieka w celu walidacji transakcji, na przykład górników. Zamiast, ICON działa bez udziału ludzi w procesie, ponieważ wykorzystuje technologię sztucznej inteligencji. To sprawia, że ​​operacja jest w 100% technologiczna.
 • Codziennego użytku: Wreszcie możemy stwierdzić, że ICON jest kryptowalutą skoncentrowaną głównie na zastosowaniach krajowych i biznesowych, więc można powiedzieć, że jest to waluta skoncentrowana na rzeczywistości. Dzieje się tak dzięki wykorzystaniu technologii sztucznej inteligencji znanej jako DAVinCI, która ma na celu optymalizację działania ICON.
 • Blockchain: Warto również wspomnieć, że ICON nie działa z tym samym Blockchainem, którego używają inne kryptowaluty, jak to się dzieje z Ethereum i jego bazą. Tutaj znajduje się 100% Blockchain opracowany wyłącznie dla tej kryptowaluty, który pozwala na lepsze działanie i częste aktualizacje.

✨Technologia za✨

Główną cechą technologii stojącej za ICON jest to, że działa ona z własnym Blockchainem zwanym Loopchain, który działa poprzez algorytm konsensusu. Możliwość dodawania bloków i funkcji Blockchain do Loopchain to główna zaleta tej technologii.

Możemy zdefiniować strukturę Loopchain jako strukturę 3-poziomową. Na pierwszym poziomie mamy węzły indywidualne, czyli indywidua. Na drugim poziomie mamy społeczności węzłów, które są grupowaniem węzłów. Wreszcie mamy ICON Republic, czyli całą sieć lub ekosystem.

Węzły mogą być ze sobą połączone, dzięki czemu powstaje sieć lub połączenie między węzłami, co sprawia, że ​​transmisja informacji jest bardziej wydajna.. Ponadto wykorzystanie sztucznej inteligencji pozwala na znacznie bardziej sprawiedliwą i wydajną dystrybucję nagród.

Zarządzanie klientami lub Light Clients (klienci bez C-REP) to główna metoda otrzymywania nagród. Niektóre funkcje są również włączone do Loopchain, dzięki czemu operacja jest znacznie pełniejsza. Przykładem jest możliwość realizacji inteligentnych kontraktów, jak w Ethereum.

✨Górnictwo✨

Jedną z głównych wad ICON jest to, że tej kryptowaluty nie można wydobywać, ponieważ wszystkie zostały już wydane.. Dlatego w przeciwieństwie do walut wirtualnych, takich jak Bitcoin czy Ethereum, nie możemy uzyskać do nich dostępu wykonując pracę Blockchain.

Chociaż możemy otrzymać nagrody, wszystkie monety ICON, większość z nich została już wydana. Według danych tej samej firmy, mamy do dyspozycji 800,460,000 XNUMX XNUMX ICX. Kontrolowanie górnictwa pomaga utrzymać jego wartość poprzez zmniejszenie nadpodaży na rynku.

ICON

✨Jak mogę zdobyć IKONĘ?

Jak już powiedzieliśmy wcześniej, nie można wydobywać IKONY, więc dostępne są tylko dwie opcje zdobycia tych monet. Pierwszym z nich jest negocjowanie z osobą fizyczną zakupu lub wymiany monet, chociaż nie jest to takie tanie.

Ponadto możemy kupić ICON na Cryptoexchange firmy ICON o nazwie DEX. Dodatkowo DEX posiada własny Portfel, dzięki czemu kupowanie go jest dużo łatwiejsze i prostsze, bez problemów z niekompatybilnością. Tę kryptowalutę możemy również znaleźć w innych giełdach, takich jak Binance, Huobi czy Gate.io.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «IKONA: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Anioły odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Angeles, dzięki za komentarz do ICON: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.