Giełdy Ameryki Łacińskiej: najlepsze

Giełdy są podstawową częścią procesu kupna, sprzedaży i korzystania z kryptowalut. Dzieje się tak dlatego, że podobnie jak tradycyjny kantor wymiany, Giełda koncentruje się na wymianie kryptowaluty na inną walutę, czy to cyfrową, czy konwencjonalną, taką jak pieniądze fiducjarne.

Ameryka Łacińska nie pozostała w tyle w świecie kryptowalut, dlatego znajdujemy coraz więcej giełd skupionych na sprowadzeniu świata monet do tego regionu. Dlatego tutaj powiemy Ci, które są najpopularniejszymi giełdami w Ameryce Łacińskiej.

✨Wymiana jeden: Bitso

Bitso z siedzibą w Meksyku jest znane jako pierwsza platforma wymiany w Ameryce Łacińskiej, która uzyskała certyfikat w Europie dzięki regulacji Gibraltaru (GFSC). Dzięki temu użytkownicy mogą działać spokojnie, wiedząc, że wymiana jest przejrzysta i bezpieczna.

W Bitso znajdziemy wiele funkcji wyróżniających najpopularniejsze, czyli wymianę, kupno i sprzedaż walut. Znajdziesz również opcję skonsultowania się z rynkiem za pomocą Bitso Alpha. Jeśli chodzi o pary, tutaj handluje się BTC, ETH, XRP, BCH, LTC, BAT, GNT, TUSD, MANA, DAI, akceptowane są także meksykańskie, argentyńskie peso i dolary.

✨Wymiana druga: żwir

Zlokalizowana w Argentynie Ripio jest uważana za jedną z głównych giełd w Ameryce Łacińskiej, została nawet wybrana przez Światowe Forum Ekonomiczne jako jeden z pionierów technologicznych w tej dziedzinie. Jeśli chodzi o kryptowaluty, pozwala kupować i sprzedawać BTC, ETH, ZEC, USDC, BCH, DAI, RCN, LTC, a także korzystać z peso argentyńskiego, peso meksykańskiego, reala brazylijskiego i dolara.

Jeśli chodzi o metody płatności / wypłaty, w Argentynie umożliwia korzystanie z przelewów bankowych, Mercado Pago lub gotówki, w innych krajach obsługuje tylko Mercado Pago i korzystanie z gotówki. Prowizje różnią się w zależności od transakcji i używanych kryptowalut lub walut.

✨Trzy: Budda

Ten Dom Wymiany w Chile ma wyjątkowe podejście, aby zapewnić dorosłym mieszkańcom Ameryki Południowej dostęp do gospodarki cyfrowej. Narzędzia oferowane są tutaj zarówno hobbystom, jak i profesjonalnym inwestorom.

Wspierany przez rząd Chile za pośrednictwem CORFO i MINTIC (Kolumbia), Ta Giełda umożliwia działanie z następującymi kryptowalutami: BTC, BCH, ETH, LTC. W pieniądzu powierniczym akceptuje tylko obligacje we fiacie, jest kompatybilny z różnymi walutami (chilijskie, argentyńskie, kolumbijskie peso i sole), dodatkowo jego podstawowe prowizje są niskie, średnio 1.2%.

wymiana

✨Cztery: rynek krypto

Crypto Market koncentruje się na świecie bezpieczeństwa, oferując możliwość dostępu do bardziej konkurencyjnych usług finansowych. Giełda ta jest zarejestrowana w takich krajach jak Argentyna, Chile, Brazylia i Estonia, co gwarantuje jej dostęp do rynku europejskiego, a także bezpieczeństwo użytkowników.

Jeśli chodzi o kryptowaluty, ta Giełda pozwala operować następującymi kryptowalutami: BTC, ETH, XLM, EOS, w zakresie pieniądza fiducjarnego, ma chilijski, argentyński, brazylijski real i euro. Co więcej, pUmożliwia dokonywanie wpłat i wypłat przelewem bankowym (w zależności od kraju), Mercado Pago oraz kartami kredytowymi i debetowymi.

✨Wymiana piąta: BitInka

Peru nie jest daleko w tyle, ponieważ Ta Giełda ma dwie usługi, zarówno Brokera, jak i Giełdę. Jedną z przewag BitInki nad innymi lokalnymi konkurentami jest fakt, że ma do handlu 64 pary.

Także tutaj znajdujemy korzyści, takie jak bezpieczeństwo transakcji, stałe prowizje, a także niskie koszty użytkowania. Według tej samej strony, tutaj znajdujemy najniższe prowizje na rynku kontynentalnym, około 0.5% za transakcję. Niektóre z kryptowalut używanych na tej giełdzie to: BTC, ETH, DASH, XRP, LTC, USD, PEN, ARS, BRL, COP, CLP, EUR, BOB.

✨Sześć: Volabit

Meksyk ponownie się pojawia, tym razem z Exchange Volabit który zawiera unikalną propozycję, prostą platformę, łatwą do zrozumienia i przyjazną dla początkujących użytkowników. To sprawia, że ​​jest to świetna alternatywa, szczególnie dla nowych użytkowników.

Wśród oferowanych przez nią usług jest możliwość zakupu po stałych cenach, a także skorzystanie z usługi Vexbi, która umożliwia kupowanie lub sprzedawanie poprzez Książkę Zamówień. Jeśli chodzi o kryptowaluty, znajdziemy następujące: USDC, BTC, LTC, BCH, XRP. Jedynym akceptowanym pieniądzem fiducjarnym jest peso meksykańskie.

✨Siedem: Bitex

Ta platforma Exchange z siedzibą w Argentynie wyróżnia się dużą liczbą funkcji dla użytkowników. Znajdziemy tu m.in. concierge, Exchange, Boutique, Payments, API. Jednym z powodów, dla których Bitex tak bardzo się wyróżnia, jest to, że wraz z Alto Viaje udało im się opracować kartę przedpłaconą do transportu publicznego, która akceptuje Bitcoin.

Znajdziemy tutaj limitowaną ofertę w kryptowalutach, BTC i BCH, a także możliwość korzystania z pieniędzy fiducjarnych takich jak dolary, peso argentyńskie i chilijskie. Jeśli chodzi o prowizje, są one zależne od każdej transakcji.

✨Osiem: Panda

To pierwszy Casa de Cambio, który znaleźliśmy w Kolumbii. Panda Exchange to dom opracowany przez Panda Blockchain, który ułatwia działanie między obiema platformami. Jego głównym celem jest ułatwienie i zwiększenie bezpieczeństwa wymiany, zakupu i sprzedaży kryptowalut.

Jeśli chodzi o kryptowaluty, tutaj możemy operować tylko BTC, BCH, ETH, DAI, TUSD, podczas gdy akceptuje tylko dolary, euro i peso kolumbijskie jako pieniądze fiat. Prowizje różnią się w zależności od usługi transakcyjnej. Formy wpłaty/wypłaty to przelewy międzybankowe i Cobru (platforma płatnicza).

✨Wymiana dziewiąta: Rynek Bitcoin

Wreszcie, mamy giełdę z siedzibą w Brazylii, która działa przy użyciu 3 rodzajów kont: Normal, VIP i Gold. Aby odróżnić się od rynku, ta Giełda ma trzy wartości: wolność, bezpieczeństwo i transfer jako główne wartości.

Akceptowane waluty wirtualne to: BTC, BCH, CHZ, ETH, LTC, USDC, WBX, XRP, natomiast w pieniądzu fiducjarnym pozwala na działanie tylko w brazylijskich realach. Koszt prowizji zależy od przeprowadzonej transakcji, natomiast w formach wpłat i wypłat mamy do dyspozycji przelewy bankowe, a także własną platformę płatniczą.

Wymień Amerykę Łacińską .

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Giełdy Ameryki Łacińskiej: najlepsze»

 1. Jerzy G. odpowiedź

  Ta firma to mistyfikacja. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Witaj Jorge G., dziękuję za komentarz na temat giełd w Ameryce Łacińskiej: najlepszy. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.