Ethereum Classic: co powinieneś wiedzieć

Jedną z najbardziej uderzających cech kryptowalut jest to, że opierają się one na budowie sieci lub społeczności użytkowników, takich jak Ethereum Classic. W blockchain węzły składające się z użytkowników są podstawową częścią procesu walidacji bloków.

Ethereum Classic pojawia się jako rozbieżność w społeczności tworzącej Ethereum który stworzył mechanizm tej wirtualnej zmiany waluty. Dlatego tutaj powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć, abyś mógł w pełni wykorzystać tę wirtualną kryptowalutę.

▶ Co to jest Ethereum Classic?

Zrodzona z rozbieżności między społecznością tworzącą Ethereum, a tym, co stało się z Bitcoinem i Bitcoin Cash, można powiedzieć, że ta waluta jest ulepszoną wersją. Według jego twórców wprowadzono tutaj znaczące ulepszenia technologii.

Ethereum Classic to platforma i wirtualna waluta, która umożliwia realizację zdecentralizowanych i darmowych transakcji. Koncepcja współpracy sprawia, że ​​Twoja społeczność cieszy się poparciem Ethereum Classic. Jego początki mogliśmy ustalić w 2016 roku po włamaniu do Ethereum znanym jako atak DAO, w którym skradziono 50 milionów eterów.

Można powiedzieć, że po tym wydarzeniu pojawiły się dwie gałęzie, jedną z nich są zwolennicy Hard Forka wraz z modyfikacją Blockchain. Z drugiej strony są ludzie, którzy twierdzą, że Blockchain jest niezmienny, więc nie należy go modyfikować.

Ci, którzy byli zwolennikami Hard Fork, postanowili zmodyfikować Blockchain, tworząc nowy blockchain ze zhakowanego łańcucha. W ten sposób możemy powiedzieć, że narodził się ekosystem Ethereum Classic, z rozbieżności co do tego, jak zapobiegać i rozwiązywać włamania.

▶ Różnice pomiędzy Ethereum Classic a innymi wirtualnymi walutami

 • Operacja: Bitcoin i jego otoczenie ograniczają się jedynie do przeprowadzania transakcji ekonomicznych, podczas gdy w Ethereum Classic znajdziemy dużą różnicę. I czy tak jak Ethereum, nie tylko te transakcje są tutaj dozwolone, ale także zachęca się do rozwoju inteligentnych kontraktów.
 • bezpieczeństwo: W porównaniu do innych walut cyfrowych, Technologia stojąca za Ethereum Classic sprawia, że ​​bezpieczeństwo jest znacznie wyższe. Dzieje się tak dlatego, że struktura tej waluty jest dużo bardziej solidna i stabilna, co zapewnia większe zaufanie. Ponadto emisja Tokena jest kontrolowana, aby uniknąć inflacji.
 • Prywatność: Jedną z zalet korzystania z inteligentnych kontraktów, która stanowi różnicę w porównaniu z Bitcoinem, jest anonimowość transakcji. Dzieje się tak, ponieważ umowy te wymagają jedynie udziału zaangażowanych stron, co uniemożliwia osobom trzecim dostęp do informacji o transakcji.
 • Proces wydobywczy: Rozwijany przez samych użytkowników, Algorytm Ethereum Classic sprawia, że ​​wydobywanie jest nieco bardziej dostępne. W przeciwieństwie do Bitcoina, który wymaga wyspecjalizowanego układu ASIC, do Ethereum Classic wystarczy komputer z procesorem graficznym o dobrej mocy.

Ethereum Klasyczny

▶ Technologia za

Można powiedzieć, że Ethereum Classic znajduje swoją podstawę zarówno w technologii Bitcoin, jak i Ethereum Blockchain. I warto o tym pamiętać Ethereum narodziło się jako ulepszenie oryginalnego Bitcoin Blockchain, dodając nowe funkcje i innowacje.

W ten sposób stwierdzamy, że Ethereum Classic ma solidny, solidny i odporny Blockchain, ale z ważnymi zmianami. Jednym z najbardziej oczywistych jest szybkość transakcji, ponieważ w porównaniu do Bitcoina, który trwa 600 sekund, aby sprawdzić poprawność bloku, Przetwarzanie Ethereum C zajmuje tylko 12 sekund.

Architektura Ethereum Classic opiera się na wykorzystaniu węzłów, każdy węzeł składa się z klienta, który z kolei jest serwerem. Według informacji z tej samej sieci, do łańcucha bloków przyłączonych jest ponad 34 XNUMX węzłów.

Ponadto, Ethereum Classic obsługuje algorytm SHA3 oparty na PoW - Proof of Work, co sprawia, że ​​jego działanie jest bardzo podobne do Ethereum. Kolejne podobieństwo między obiema walutami polega na tym, że umożliwiają one tworzenie inteligentnych kontraktów, a także rozwój Dappów, aplikacji zintegrowanych z Blockchain tej waluty.

▶ Górnictwo 

Proces wydobycia Ethereum Classic jest bardzo podobny do Ethereum, a wymagany sprzęt nie jest tak skomplikowany. Dzięki szybkości transakcji i kontroli monet w celu uniknięcia inflacji, proces wydobycia koncentruje się na rozwoju i realizacji Dappów i inteligentnych kontraktów.

Musisz to wziąć pod uwagę Aby kopać Ethereum Classic, konieczne jest posiadanie ekskluzywnej puli wydobywczej dla tej kryptowaluty. Inną kwestią, którą należy wziąć pod uwagę, jest to, że proces wyszukiwania obejmuje klientów i serwery (użytkowników sieci), które wzajemnie się kopią i weryfikują.

▶ Jak mogę to zdobyć?

Istnieją trzy główne sposoby na zdobycie monet Ethereum Classic. Pierwszy to wydobycie tej waluty, do tego potrzebujesz ekskluzywnej puli. Ten proces może być nieco bardziej skomplikowany, ale także bardziej atrakcyjny dla nagród.

Drugą opcją jest inwestowanie w Ethereum Classic za pośrednictwem brokera internetowego. Oznacza to, że można kupić ten rodzaj waluty, a następnie sprzedać go lub wymienić na inne aktywa, takie jak dolary na rynku Forex. W tym celu musisz znaleźć brokera, który pozwoli Ci operować tą wirtualną walutą.

Wreszcie, możesz zdobyć własne Ethereum Classic, kupując je na giełdzie. Większość kantorów, a przynajmniej te najważniejsze, pozwalają na przeprowadzenie tego procesu, ponieważ jest to jedna z najpopularniejszych walut.

Weź to pod uwagę Aby zarządzać swoim Ethereum Classic i przeprowadzać transakcje, a także sprawdzać saldo, konieczne jest posiadanie Portfela lub elektronicznej portmonetki. Będąc powszechnie używaną wirtualną walutą, dziś możesz znaleźć wszystkie rodzaje portfela zarówno na telefony komórkowe, jak i na przeglądarkę i oprogramowanie.

ethereum classic

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Ethereum Classic: co powinieneś wiedzieć»

 1. Mary R. odpowiedź

  Mam znajomego, który inwestuje, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub oszukali mnie. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mari R., dziękuję za komentarz na temat Ethereum Classic: Co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.