Dragonchain: Wszystko, co musisz wiedzieć

Kryptowaluty, takie jak Dragonchain, zmieniły sposób, w jaki znamy, obsługujemy, a nawet tworzymy pieniądze. To spowodowało, że duża liczba firm zwróciła się w stronę kryptowalut jako sposobu na inwestowanie w przyszłość i postęp.

Doskonałym przykładem jest The Walt Disney Company, firma, która mimo bycia gigantem rozrywki, postawiła również na nowy biznes – kryptowaluty. Zgadza się, powiemy Ci wszystko, co musisz wiedzieć o kryptowalucie stworzonej przez Walta Disneya.

▶ Co to jest Dragonchain?

Dragonchain to kryptowaluta, która narodziła się z ręki Disneya, który wyróżnia się zorientowaniem zarówno na sektor publiczny, jak i prywatny. Ta cyfrowa waluta, zrodzona w technologii Blockchain, obsługuje token, który został stworzony za pomocą systemu Ethereum ERC20.

Celem Dragonchain lub DRGN jest nie tylko bycie wirtualną walutą jako inwestycją w przyszłość, ale także działanie jako sposób na włączenie i stworzenie Blockchain do systemów firmy w szybki, sprawny i bezpieczny sposób. Krótko mówiąc, jest to postawienie stopy w przyszłość poprzez innowacje w sposobie przetwarzania transakcji.

Jedną z głównych cech DRGN jest wykorzystanie skalowalnej technologii, która jest całkowicie wolna od serwerów. Oprócz tego stwierdzamy, że Włączono różne proste języki programowania, takie jak Java, Node czy Python, co ułatwia jego rozwój.

Dodatkowo, aby móc oferować go jako rozwiązanie technologiczne dla firm, Dragonchain posiada ochronę danych biznesowych. Dodano również funkcję tworzenia stałych bloków co 5 sekund, a także funkcje interoperacyjności. Ma to na celu uczynienie go znacznie bardziej konkurencyjną opcją w środowiskach biznesowych.

Dragonchain

▶ Różnice między Dragonchain a innymi kryptowalutami✨

 • Integracja: Jednym z punktów przemawiających za tą wirtualną walutą i różnicą w stosunku do innych jest sposób jej integracji. To z powodu Ma projekt, który pomaga w łączeniu ich z BaaS („Blockchain-as-a-Service”) w ramach ich Blockchain.
 • Prosta struktura: Dzięki wykorzystaniu w jego konstrukcji części Ethereum Blockchain, a także rozwoju od podstaw wykonanego z prostego języka programowania, konstrukcja staje się znacznie lżejsza i uproszczona. To ułatwia integrację i doskonalenie.
 • Rozwój i inkubacja: W porównaniu do kryptowalut, takich jak Ethereum, które koncentrują się na uruchamianiu platform za pośrednictwem ICOS, Dragonchain wyróżnia się inną koncepcją. I czy to ta platforma? uruchomiła programy mające na celu stworzenie środowiska inkubacyjnego, które pozwala innym firmom tworzyć własne Blockchain.
 • Struktura bezserwerowa: Zamiast posiadania serwerów, na których przechowywane są wszystkie informacje i dane kryptowaluty, w DRGN znajdujemy strukturę bez serwerów lub Serverless. Tutaj, zamiast korzystać z serwerów, kody są wykonywane w środowisku wykonawczym zarządzanym przez IBM i Amazon.
 • Zaminowany: Kolejną różnicą w porównaniu z walutami takimi jak Bitcoin jest to, że Dragonchain nie można wydobywać. Zgadza się, ta moneta nie ma opcji minado, ponieważ wyemitowano wszystkie dozwolone waluty. Dlatego górnicy nie mają możliwości uczestniczenia w walidacji bloków.
 • Plecy: Wreszcie możemy stwierdzić, że Disney oferuje niewątpliwie bardzo dobre poparcie dla tej monety. I to właśnie posiadanie tak dużej i ważnej firmy sprawia, że ​​inwestorzy i użytkownicy czują się pewniej kupując tę ​​kryptowalutę niż inni.

▶ Technologia kryjąca się za

Kryptowaluta Dragonchain działa poprzez łańcuch bloków, który jest rozwijany w bardzo prostych językach programowania. Umożliwia to programistom łączenie aplikacji i ulepszanie ich działania bez większych problemów. Ponadto ta kryptowaluta wyróżnia się następującymi cechami w swojej technologii:

 • Platforma: Platforma opracowana za Dragonchain pozwoliła tej kryptowalucie stać się środowiskiem przyjaznym dla programistów. Znajdziemy tu np. przestrzenie do przechowywania inteligentnych kontraktów, dodatkowo masz dostęp do usług Amazon AWS. Pozwala to usprawnić integrację danych w jednym środowisku programistycznym.
 • Inkubator: Jak już powiedzieliśmy, jednym z celów Dragonchain jest stanie się środowiskiem rozwojowym i inkubacyjnym dla projektów Blockchain. Po opracowaniu tej platformy, najbardziej doświadczeni programiści znajdą tutaj dostęp, oprócz umożliwienia firmom rozwijania projektów. Będzie to zasadniczo przypominało gniazdo startowe.
 • Rynek: Tworząc środowisko do inkubacji projektów opartych lub nie na Blockchain, Dragonchain wyróżnia się inicjatywą, którą postawili jego twórcy. I chodzi o to, że oprócz środowiska inkubacyjnego Planowane jest stworzenie Marketplace, na którym oferowane będą wszelkiego rodzaju usługi skierowane do firm.
 • Tokeny: Inną uderzającą cechą jest to, że Dragonchain może działać bez wirtualnej waluty jako takiej, co jest znane jako agnostyka walutowa. Chociaż ma również możliwość tworzenia wielu Tokenów, podkreślając tym samym Smoka, który działa jako rodzaj wewnętrznej kryptowaluty.

Warto wspomnieć, że kopanie nie jest dostępne w tej kryptowalucie. Dzieje się tak, ponieważ wszystkie możliwe kryptowaluty zostały już wygenerowane. Chociaż mówi się, że możliwość tworzenia łańcuchów bocznych jest otwarta, więc opracowano opcję wydobywania tych walut cyfrowych.

▶ Jak mogę zdobyć Dragonchain?

Jedną z głównych wad tego wirtualnego tokena Disneya jest fakt, że nie można do niego tak łatwo uzyskać dostępu. Po pierwsze, nie możesz go wydobywać, więc jedyną opcją, lub kupować lub wymieniać z osobą prywatną lub Giełdą.

Jeśli chodzi o jego sprzedaż, ogranicza się do kilku giełd, ponieważ nie działa jako kryptowaluta jako taka, jest raczej platformą i środowiskiem. Giełdy, na których można znaleźć Dragonchain, to Kucoin, Tidex lub Gate.io, najlepszą opcją zakupu są monety Ethereum ze względu na ich kompatybilność.

łańcuch smoków

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Dragonchain: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Santi odpowiedź

  Chcą, żebym z nimi zainwestował, ale nie chcę, żeby ukradli moje pieniądze lub mnie oszukali. Możesz mi pomóc? Błogosławieństwa.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Santi, dziękuję za komentarz na temat Dragonchain: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.