Dentacoin: wszystko, co musisz wiedzieć🦷💰

Świat kryptowalut rozwija się w zawrotnym tempie, tak duży, że dziś możemy znaleźć wiele odmian walut cyfrowych, takich jak Dentacoin. Zgadza się, od najbardziej konwencjonalnego, takiego jak Bitcoin, cyfrowego złota, do najbardziej innowacyjnego.

I właśnie o Dentacoinie będziemy mówić, ponieważ ta kryptowaluta ma tę cechę, że ta moneta ma podejście stomatologiczne. Zgadza się, wyobrażasz sobie, że możesz zapłacić dentyście, a także zarządzać swoją historią medyczną za pomocą kryptowaluty. Dlatego powinieneś wiedzieć więcej o tej wirtualnej walucie.

▶ Co to jest Dentacoin?

Ta kryptowaluta i platforma mają konstrukcję wykonaną na łańcuchu bloków lub Blockchain. Jego projekt koncentruje się wyłącznie na świecie stomatologii, z wizją i etyką skoncentrowaną na pacjencie. To sprawia, że ​​jest zupełnie inny niż jakikolwiek inny rodzaj waluty.

Za tą platformą kryje się jasny cel, aby opieka dentystyczna na całym świecie była znacznie bardziej przystępna cenowo dzięki ulepszeniu dzięki koncepcji znanej jako siła tłumu. Zastosowanie Dentacoin polega na tym, że ta kryptowaluta jest wykorzystywana do dostarczania leków prewencyjnych o niskich kosztach.

Według jego założyciela, Dimitara Dimitrakieva, Dentacoin pomógłby znacznie obniżyć koszty zarówno leczenia zapobiegawczego, jak i paliatywnego. Podobnie jak inne kryptowaluty, Dentacoin opiera się na blockchainie Ethereum przy użyciu technologii zwanej ERC 20.

Pomimo innowacyjnego projektu, wielu może pomyśleć, że ta kryptowaluta nie odniosła sukcesu. Jest zupełnie odwrotnie, ponieważ do tej pory możemy znaleźć ponad 4 tysiące zarejestrowanych dentystów. Ponadto opracowano kilka naprawdę atrakcyjnych funkcjonalności i narzędzi, zwiększając tym samym wykorzystanie Dentacoin.

Dentacoina

 

▶ Różnice między Dentacoinem a Bitcoinem?

Chociaż istnieje wyraźna różnica w działaniu Dentacoin i Bitcoin, a także w rynku, na który jest skierowany, istnieje o wiele więcej różnic, w które musimy się zagłębić. Tutaj powiemy Ci, jakie są 5 głównych różnic między Dentacoinem a Bitcoinem, abyś mógł lepiej poznać tę kryptowalutę.

 • Użyj w prawdziwym życiu: W przeciwieństwie do innych kryptowalut, które są wykorzystywane jako inwestycja lub giełda, ale nie jako metoda płatności, ta kryptowaluta ma realne zastosowania. W miastach takich jak Londyn są gabinety dentystyczne, które akceptują Dentacoin jako metodę płatności.
 • Pojęcie: Kolejnym punktem, który musisz wziąć pod uwagę, jest koncepcja tej kryptowaluty. Monety takie jak Bitcoin czy Ethereum mają koncepcję skoncentrowaną na przykład na świecie walut, podczas gdy Dentacoin skupia się na zdrowiu, w tym przypadku na stomatologii.
 • To nie tylko moneta: Dentacoin nie powstał jedynie jako wirtualna waluta do płacenia za leczenie stomatologiczne, jego celem jest pójście dalej. I czy to? Dentacoin ma platformę zbudowaną do zarządzania i relacji między lekarzami, pacjentami, dostawcami i innymi uczestnikami zdrowia zębów.
 • Ubezpieczenie medyczne: Według twórcy i deweloperów, bardzo prawdopodobne jest, że niedługo pojawi się ubezpieczenie dentystyczne. To ubezpieczenie promowane w DCN będzie miało szczególną cechę opierania się na inteligentnych kontraktach, a także na zdecentralizowanej bazie danych za pośrednictwem Blockchain.
 • Zaminowany: Na koniec powinieneś wiedzieć, że Dentacoin to waluta, której nie można wydobywać, czyli Nie możemy zarobić Dentacoin, będąc uczestnikiem procesu Blockchain. Dzieje się tak, ponieważ utworzono już maksymalną dostępną kwotę Dentacoin, co odpowiada 2 bilionom DCN.

▶ Technologia za 

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to Dentacoin narodził się w technologii Blockchain lub łańcucha bloków. To pozwoliło mu nadać mu podejście kryptowalutowe, działając na tych samych zasadach. W tym celu jako bazę wykorzystano Ethereum Blockchain, który jest jedną z najlepszych, najbezpieczniejszych, najbardziej wydajnych i zoptymalizowanych kryptowalut.

Oprócz pracy w technologii Blockchain, również W celu usprawnienia działania sieci DCN wdrożono token ERC-20. Jeśli to nie wystarczy, warto również wiedzieć, że wykorzystano koncepcję inteligentnych kontraktów.

Chociaż technologia jest uderzająca, najbardziej wyjątkową cechą Dentacoin jest sposób, w jaki platforma została opracowana. Tutaj mamy aplikację mobilną o nazwie Dentacare, która pomaga dzieciom dbać o zdrowie zębów. Posiadamy walutę, która ułatwia płacenie za zabiegi stomatologiczne.

Znaleźliśmy również platformę przeznaczoną dla pacjentów do dzielenia się swoimi opiniami i opiniami na temat zabiegów stomatologicznych od dentystów będących częścią sieci. Ponadto mamy platformę, która pomaga przeprowadzać badania rynku, aby pomóc lekarzom i dostawcom uzyskać cenne informacje.

Dentacoina

Górnictwo

Pomimo tego, że opiera się na Blockchain, Dentacoin wykonuje inną operację niż inne rodzaje kryptowalut. I czy to jest to? nie pozwala na ich wydobycie, więc nie możesz założyć swojej kopalni i ich zdobyć. Jest to jedna z jego dużych różnic w porównaniu z innymi kryptowalutami.

Dentacoin został wstępnie wydobyty przed wprowadzeniem na rynek za pośrednictwem ICO, które ograniczyło liczbę Dentacoin do tych, które powstały w tym procesie. Stopniowo iz czasem już stworzone monety będą wypuszczane na rynek pod efektywną kontrolą.

Gdzie mogę przechowywać moje kryptowaluty?

Pierwszą rzeczą, którą powinieneś wiedzieć, jest to Dentacoin ma wewnętrzny portfel lub portfel elektroniczny do przechowywania kryptowalut. Ułatwia to oszczędzanie lub używanie monet, ponieważ dzięki temu, że jest to firma wewnętrzna, unika się problemów z kompatybilnością.

Z drugiej strony możemy to znaleźć Dentacoin posiada technologię Ethereum, dzięki czemu można go używać z dowolnym Portfelem. Zgadza się, Portfel nie ma znaczenia, o ile jest wielowalutowy, możesz go używać do zapisywania swoich kryptowalut. Wszystko to sprawia, że ​​użytkowanie jest znacznie prostsze i wygodniejsze.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Dentacoin: wszystko, co musisz wiedzieć🦷💰»

 1. Mateo odpowiedź

  Ta firma nie pozwoli Ci się wycofać. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Mateo, dziękuję za komentarz na temat Dentacoin: Wszystko, co musisz wiedzieć🦷💰. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, po prostu tak wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.