Cardano: Wszystko, co musisz wiedzieć

Zaprojektowane, aby oferować wartość i mieć wsparcie finansowe dzięki wykorzystaniu łańcucha bloków danych, kryptowaluty zyskują coraz większe znaczenie każdego dnia, podobnie jak Cardano. Są ludzie, którzy wierzą, że te monety wkrótce staną się złotem lub pieniędzmi przyszłości.

Przy tak wielu opcjach dostępnych na rynku bardzo ważne jest, aby ocenić każdą z nich, aby dokładnie je poznać i lepiej zrozumieć, jak działają. Dlatego tutaj porozmawiamy o Cardano, kryptowalucie, która wyróżnia się tym, że często znajduje się w czołówce najbardziej kapitalizowanych walut wirtualnych.

✨Co to jest Cardano?

SJeśli możemy powiedzieć, że Cardano to kryptowaluta, w rzeczywistości jest to wyjątkowa wirtualna waluta. I chodzi o to, że jest to platforma i protokół Blockchain wprowadzony na rynek jako kryptowaluta. Dokonał tego Exchange Bittrex, dostawca technologii Blockchain.

Urodzony jako projekt grupy japońskich inwestorów w 2015 roku, Cardano jest uważane za jedną z najbardziej realistycznych prób znalezienia i stworzenia najbardziej zaawansowanego Blockchaina ze wszystkich. Dlatego wielu ekspertów klasyfikuje tę monetę jako kryptowalutę ukierunkowaną na badania.

Oprócz posiadania zaawansowanej technologii blockchain, Cardano ma również język programowania o nazwie Haskell, który pomógł całkowicie przepisać kod. Ma to na celu zaoferowanie użytkownikowi znacznie większej pewności, a tym samym zagwarantowanie jego bezpiecznego działania i braku hakerów.

Inną z najbardziej uderzających cech Cardano jest to, że ta moneta jest podzielony między trzy firmy: Cardano-Foundation, firmy IOHK i Emurgo. Każdy z nich jest odpowiedzialny za zapewnienie znacznie większej stabilności finansowej i bezpieczeństwa projektu. Ponadto zapewnia to większy zasięg z lepszą wydajnością, a także przyszłymi innowacjami. .

✨Różnice między Bitcoinem a Cardano✨

Cardano

 • Architektura: Jedną z najbardziej uderzających cech konstrukcji Cardano jest jej wielowarstwowa architektura. Daje to znacznie większe bezpieczeństwo podczas dokonywania transakcji. Ponadto blockchain pozwala na szybszą weryfikację kodu.
 • Produkcja: Kolejnym punktem, który należy wziąć pod uwagę, jest fakt, że Szacuje się, że Cardano generuje znacznie więcej kryptowalut lub monet niż inne waluty. Według szacunków użytkowników zostanie wyprodukowanych około 45 miliardów ADA w porównaniu z obecnie istniejącymi 21 milionami bitcoinów.
 • Operacje: Deweloperzy Cardano pracują obecnie nad rozwojem platformy do obsługi protokołów kryptowalutowych i społeczności finansowej. To w celu ułatwienia pracy i negocjacji z ADA, to bez konieczności posiadania pieniędzy fiducjarnych.
 • Bardziej dostępne koszty operacyjne: Ponadto Cardano wykorzystuje Epochs (Time Divisions) w swoim systemie Proof of Stake, który wyróżnia się znacznie tańszą ofertą. Jeśli porównamy je ze słynnym gazem Ethereum lub Bitcoin, koszt jest znacznie niższy, co sprawia, że ​​operacje są bardziej dostępne.

✨Technologia za✨

Podobnie jak w przypadku dużej liczby kryptowalut, Cardano ma jako bazę Blockchain innej waluty. I to właśnie w jego rozwoju Bitcoin Blockchain został wykorzystany jako podstawa do stworzenia Ada Blockchain.

Oczywiście możemy tu znaleźć znaczące usprawnienia, takie jak ewolucja algorytmu Blockchain, a także włączenie systemu o znacznie większej pojemności. Architektura ADA jest pomyślana w wielu warstwach, z których każda ma określoną funkcję, która przyspiesza działanie systemu.

W pierwszej warstwie znajdują się na przykład monety ADA, w innej realizowane są inteligentne kontrakty, a w innej wykonywane są funkcje obliczeniowe. Pozwala to na szybką aktualizację tej samej struktury Blockchain, a także na naprawę błędów. Wszystko bez wpływu na działanie i wartość monet ADA.

Chociaż na razie mamy kilka warstw, jedną skupiającą się na procesach obliczeniowych, a inne na walutach, oczekuje się, że może się to zmienić. A jeśli jest jedna rzecz, o której pamiętają programiści Cardano, to to, że algorytm i blockchain stale ewoluują.

✨Czy można wydobywać monety ADA?

To jedno z najczęstszych pytań, jakie możemy znaleźć, a odpowiedź brzmi: tak, można je wydobywać, chociaż proces się zmienia. Tutaj używany jest unikalny algorytm wydobywczy o nazwie Ouroboros, który opiera się na systemie Proof of Stake zastępującym Proof of Work.

W ten sposób górnik jest wybierany losowo, aby rozwiązać odpowiednią zagadkę matematyczną. Nie wykorzystując całej sieci, a tylko jednego górnika, zmniejsza się koszty operacyjne i zużycie energii. Oznacza to, że niezbędny sprzęt nie musi być tak wymagający.

✨ Jak mogę mieć kryptowaluty Cardano?

Istnieją dwie opcje posiadania własnych monet Coin ADA. Pierwsza opcja to porównanie monet Cardano, chociaż ta opcja jest ograniczona tylko do niektórych giełd, ponieważ nie wszystkie mają ADA. Drugą opcją jest kupowanie ich od osoby fizycznej, chociaż może to być bardzo drogie.

Drugą opcją zdobycia kryptowaluty Cardano jest ich wydobycie. Wydobycie może być proste dzięki niskim kosztom operacji, jakie daje jego algorytm, a także mniejszemu zużyciu energii. Oczywiście musisz liczyć się z tym, że wybór górnika może być losowy.

Cardano

✨Czy warto uprawiać hazard?

Jedną z rzeczy, o których powinieneś wiedzieć, jest to, że Cardano ma wiele oczekiwań. A eksperci są zgodni, że projekt może odnieść wielki sukces. Chociaż nie możemy zapominać, że jest to projekt w fazie rozwoju.

Dzięki innowacyjnej technologii oraz niskim kosztom eksploatacji i eksploatacji, Cardano jest uważane za jedną z 10 najbardziej cenionych walut cyfrowych. Dlatego Cardano bez wątpienia stanie się jedną z najważniejszych opcji kryptowalut na najbliższe lata.

UDZIAŁ!


Broker LegacyFX

Reklamuj się z nami

O autorze: Pedro Martinez Gonzalez

Opowiem ci trochę o sobie! Jestem analitykiem finansowym i ekonomistą z tytułem magistra finansów.
O moich studiach: Studiowałem ekonomię na Uniwersytecie w Salamance, a następnie uzyskałem tytuł magistra finansów w Madrycie.
Chcesz więcej informacji? Więcej o mnie przeczytasz tutaj w mojej biografii.

2 komentarze do «Cardano: Wszystko, co musisz wiedzieć»

 1. Santi odpowiedź

  Ta firma to oszustwo. Mój mąż został oszukany, nie rób tego, podziękujesz mi później. Pozdrowienia.

  • Polecanibrokerzy.com odpowiedź

   Cześć Santi, dziękuję za komentarz na Cardano: Wszystko, co musisz wiedzieć. Ten broker to oszustwo. Nie wysyłaj im pieniędzy, chcą zdobyć jak najwięcej pieniędzy za pomocą kłamstw, operacje nie są prawdziwe, nie umieszczają pieniędzy na rynku, tylko tak to wyglądają, a na końcu mówią ci, że przegrałeś i zachowują to.

   Jeśli wypłacisz pieniądze, proszą Cię o więcej, aby zapłacić podatki, opłaty, legalizacje itp. Nie rób tego, to wyraźny znak, że chcą ukraść Twoje pieniądze i nic nie zwrócą, nawet jeśli zapłacisz. Jeśli posiadasz więcej informacji o firmie, prosimy o podzielenie się nimi z nami, zwłaszcza jeśli są to informacje, które Twoim zdaniem mogą pomóc innym osobom, inwestując w tę firmę.

   Czy masz nazwiska doradców, numery, e-maile, z których się z Tobą kontaktowali? Czy pamiętasz, jak znalazłeś tego brokera w pierwszej kolejności?

   Aby odzyskać pieniądze, wypróbuj nasz czat lub ten link: ODBIERZ PIENIĄDZE, POMAGAMY

   pozdrowienia

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.